{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як оновити драйвер відеокарти NVIDIA

 1. Спосіб 1: GeForce Experience
 2. Спосіб 2: «Диспетчер пристроїв»
 3. Спосіб 3: ручне оновлення
 4. Чи допомогла вам ця стаття?

Оновлення драйверів для відеокарти NVIDIA - справа добровільна і не завжди обов'язкове, але з виходом нових редакцій ПО ми можемо отримати додаткові «плюшки» у вигляді кращої оптимізації, збільшення продуктивності в деяких іграх і додатках
Оновлення драйверів для відеокарти NVIDIA - справа добровільна і не завжди обов'язкове, але з виходом нових редакцій ПО ми можемо отримати додаткові «плюшки» у вигляді кращої оптимізації, збільшення продуктивності в деяких іграх і додатках. Крім того, в свіжих версіях виправляються різні помилки і недоліки в коді.

У цій статті розглянемо кілька способів оновлення драйверів. Всі вони є «правильними» і призводять до однакових результатів. Якщо не спрацював один, а таке трапляється, то можна спробувати інший.

Спосіб 1: GeForce Experience

GeForce Experience входить до складу ПО NVIDIA і встановлюється разом з драйвером при ручному інсталяції завантаженого з офіційного сайту пакета. Функцій у софта багато, в тому числі і відстеження виходу нових версій програмного забезпечення.

Отримати доступ до програми можна з системного трея або з папки, в яку вона була встановлена ​​за замовчуванням.

 1. Системний трей.

  Тут все просто: потрібно відкрити лоток і знайти в ньому відповідний значок. Жовтий знак оклику говорить про те, що в мережі є нова версія драйвера або іншого ПО NVIDIA. Для того, щоб відкрити програму, потрібно натиснути правою кнопкою миші по іконці і вибрати пункт «Відкрити NVIDIA GeForce Experience».

 2. Папка на жорсткому диску.

  Це програмне забезпечення за замовчуванням встановлюється в папку «Program Files (x86)» на системному диску, тобто на тому, де знаходиться папка «Windows». Шлях такий:

  C: \ Program Files (x86) \ NVIDIA Corporation \ NVIDIA GeForce Experience

  Якщо Ви користуєтеся 32-розрядної операційною системою, то папка буде інша, без приписки «х86»:

  C: \ Program Files \ NVIDIA Corporation \ NVIDIA GeForce Experience

  Тут необхідно знайти виконуваний файл програми і запустити його.

Процес інсталяції відбувається наступним чином:

 1. Після запуску програми переходимо на вкладку «драйверів» і натискаємо зелену кнопку «Завантажити».

  «Завантажити»

 2. Далі необхідно дочекатися завершення завантаження пакета.

  Далі необхідно дочекатися завершення завантаження пакета

 3. Після закінчення процесу потрібно вибрати тип установки. Якщо немає впевненості в тому, які компоненти потрібно встановити, то довіряємося софту і вибираємо «Експрес».

  «Експрес»

 4. По завершенню успішного оновлення програмного забезпечення слід закрити GeForce Experience і перезавантажити комп'ютер.

  По завершенню успішного оновлення програмного забезпечення слід закрити GeForce Experience і перезавантажити комп'ютер

Спосіб 2: «Диспетчер пристроїв»

В операційній системі Windows є функція автоматичного пошуку і оновлення драйверів для всіх пристроїв, в тому числі і відеокарти. Для того, щоб нею скористатися, потрібно дістатися до «Диспетчера пристроїв».

 1. Викликаємо «Панель управління» Windows, перемикається в режим перегляду «Дрібні значки» і знаходимо потрібний пункт.

  «Дрібні значки»

 2. Далі в блоці з видеоадаптерами знаходимо свою відеокарту NVIDIA, натискаємо на неї правою кнопкою миші і в контекстному меню вибираємо пункт "Оновити драйвери».

  Оновити драйвери»

 3. Після скоєних вище дій ми отримаємо доступ безпосередньо до самої функції. Тут нам потрібно вибрати «Автоматичний пошук оновлених драйверів».

  «Автоматичний пошук оновлених драйверів»

 4. Тепер Windows сама здійснить всі операції з пошуку ПО в інтернеті і його установці, нам залишиться тільки спостерігати, а потім закрити всі вікна і виконати перезавантаження.

Спосіб 3: ручне оновлення

Ручне оновлення драйверів на увазі самостійний їх пошук на сайті NVIDA. Цим способом можна скористатися в тому разі, якщо всі інші не принесли результату, тобто, виникли будь-які помилки або неполадки.

Читайте також: Чому не встановлюються драйвера на відеокарту

Перш ніж встановлювати скачаний драйвер, необхідно переконатися в тому, що на сайті виробника лежить більш нове ПЗ, ніж те, яке інстальовано у Вашій системі. Зробити це можна, перейшовши в «Диспетчер пристроїв», де слід знайти свій відеоадаптер (див. Вище), клікнути по ньому ПКМ і вибрати пункт «Властивості».

Тут, на вкладці «Драйвер» ми бачимо версію програмного забезпечення та дату розробки. Саме дата нас і цікавить. Тепер можна зайнятися пошуком.

 1. Йдемо на офіційний сайт NVIDIA, в розділ завантаження драйверів.
 2. Тут нам потрібно вибрати серію і модель відеокарти. У нас серія адаптера 500 (GTX 560). В даному випадку немає необхідності вибирати сімейство, тобто, безпосередньо назва моделі. Потім натискаємо «Пошук».

  Читайте також: Як дізнатися серію продукту відеокарти Nvidia

 3. Наступна сторінка несе інформацію про редакцію програмного забезпечення. Нас цікавить дата релізу. Для надійності, на вкладці «Підтримувані продукти» можна перевірити, чи підтримує драйвер з нашим обладнанням.

  «Підтримувані продукти»

 4. Як бачимо, дата випуску драйвера в «Диспетчері пристроїв» і на сайті відрізняються (на сайті новіше), значить, можна оновитися до нової версії. Тиснемо «Завантажити зараз».

  «Завантажити зараз»

 5. Після переходу на наступну сторінку натискаємо «Прийняти і завантажити».

  «Прийняти і завантажити»

По завершенню скачування можна переходити до інсталяції, попередньо закривши всі програми - вони можуть перешкодити нормальній установці драйвера.

 1. Запускаємо програму встановлення. У першому вікні нам буде запропоновано поміняти шлях розпакування. Якщо не впевнені в правильності своїх дій, то нічого не чіпаємо, просто тиснемо ОК.

  ОК

 2. Чекаємо завершення копіювання настановних файлів.

  Чекаємо завершення копіювання настановних файлів

 3. Далі Майстер установки здійснить перевірку системи на наявність необхідного обладнання (відеокарти), яке є сумісним з цією редакцією.

  Далі Майстер установки здійснить перевірку системи на наявність необхідного обладнання (відеокарти), яке є сумісним з цією редакцією

 4. Наступне вікно інсталятора містить ліцензійну угоду, яке потрібно прийняти, натиснувши кнопку «Приймаю, продовжити».

  «Приймаю, продовжити»

 5. Наступний крок - вибір типу установки. Тут також залишаємо параметр за замовчуванням і продовжуємо, натиснувши «Далі».

  «Далі»

 6. Більше від нас нічого не потрібно, програма сама виконає всі необхідні дії і перезавантажить систему. Після ребута ми побачимо повідомлення про успішну установку.

  Після ребута ми побачимо повідомлення про успішну установку

На цьому варіанти оновлення драйверів для відеокарти NVIDIA вичерпані. Здійснювати цю операцію можна 1 раз в 2 - 3 місяці, стежачи за появою свіжого програмного забезпечення на офіційному сайті або в програмі GeForce Experience.

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Чи допомогла вам ця стаття?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!