{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як вибрати звукову карту для комп'ютера? Кращі звукові карти 2014

 1. Тип звукової карти
 2. Частота дискретизації
 3. Розрядність перетворювачів
 4. Співвідношення сигнал / шум (S / N)
 5. звукові виходи
 6. технології
 7. Виробники
 8. ASUS
 9. Creative
 10. підсумок

Найчастіше для рядового користувача важливо щоб звук з комп'ютера просто нормально відтворювався. Так як вбудована звукова карта відмінно з цим справляється, то питання як вибрати звукову карту просто не виникає.

Але для меломанів, ігроманів або справжніх любителів якісного звуку можливостей інтегрованої звукової карти явно не достатньо і в такому випадку необхідно задуматися про покупку окремої звукової карти.

Природно дискретна звукова плата просто необхідна, якщо ви є власником якісної акустики 5.1 або 7.1, вбудована карта просто не в змозі якісно обробити об'ємний звук.

Отже, давайте розберемо на чому варто акцентувати увагу при виборі звукової карти:

Отже, давайте розберемо на чому варто акцентувати увагу при виборі звукової карти:

Дискретна звукова карта

Тип звукової карти

- Внутрішні. Подібні карти в формі окремої плати встановлюються всередині системного блоку, в слот PCI на материнській платі.

Плюси - не займає зайвого місця і не має проводів.

- Зовнішні. Такі карти є окремим пристроєм і розташовуються за межами системного блоку. Мінуси - займає додаткове місце і вимагає додаткових проводів. Зовнішні звукові плати підключаються через USB порт, не забезпечують тих же характеристик, що і внутрішні карти. Пов'язано це з тим, що USB порт не пристосований для подібних завдань.

плюси:

1. На зовнішню аудіо карту не можуть впливати електромагнітні завади, які можуть негативно позначитися на відтворенні звуку.

2. Зовнішню аудіо карту ви можете легко підключити до ноутбука або наприклад планшету, тим самим сильно поліпшивши якість відтворення звуку.

3. Зовнішня аудіо карта не обмежена в розмірах і може включати більшу кількість роз'ємів, що дає можливість розширити її функціонал.

Зовнішня аудіо карта не обмежена в розмірах і може включати більшу кількість роз'ємів, що дає можливість розширити її функціонал

Зовнішня звукова карта

Частота дискретизації

Частота дискретизації - це параметр який показує число сигналів, які карта обробляє за певний проміжок часу. Вимірюється вона в герцах. Найчастіше звукові карти мають частотою 96 або 192 кГц. Чим більше цей параметр, тим краще.

Розрядність перетворювачів

У конфігурацію звукової карти входять цифро-аналогові перетворювачі (ЦАП) і аналого-цифрові перетворювачі (АЦП).

ЦАП - використовується для трансформації цифрового сигналу в аналоговий

АЦП - використовується для трансформації аналогового сигналу в цифровий

Розрядність перетворювача показує число рівнів сигналу, які він може обробляти. Вимірюється даний параметр в бітах. Сучасні звукові карти переважно мають розрядність перетворювача 24 біта, цього цілком достатньо і на дану цифру варто орієнтуватися.

Тільки не варто сильно зациклюватися на цифрах дискретизації і розрядності, багато що залежить від якості ЦАП. Відмінні ЦАПи для звукових карт, роблять: Wolfson, Texas Instruments, Ti - Burr Brown.

Відмінні ЦАПи для звукових карт, роблять: Wolfson, Texas  Instruments, Ti - Burr  Brown

Цифро-аналогові перетворювачі

Співвідношення сигнал / шум (S / N)

Даний параметр вказує на співвідношення сигналу звукової карти і шуму, який з'являється при відтворенні даного сигналу. Це співвідношення вимірюється в децибелах.

Для добротної звукової карти цей параметр повинен бути більше 90 Дб. У професійних аудіо плат даний параметр може дорівнювати 100 і більше Дб.

звукові виходи

Чим більше роз'ємів у аудіо карти, чим більша кількість пристроїв введення / виводу ви зможете підключити. Звукова карта як мінімум повинна мати наступні роз'єми:

 • вхід для мікрофона
 • вихід для навушників, дає можливість приєднувати навушники безпосередньо до карти
 • S / PDIF. S / PDIF - це оптичний вихід, через який можна підключити безліч різних девайсів. Найкраще звучання можна отримати саме при підключенні через інтерфейс S / PDIF.
 • Вихід на сабвуфер і центральний канал;
 • Вихід на передні динаміки;
 • Вихід на задні динаміки;
 • лінійний вихід

На аудіо платі можуть бути і інші входи / виходи, тому якщо ви точно знаєте що будете підключати до звукової карти, переконайтеся що потрібний роз'єм є на ній. Сучасні акустичні системи мають форм-фактори від 2.0 до 7.1, так що перед покупкою аудіо плати переконайтеся що вона підтримує відповідне число каналів.

Якщо у вас акустика 7.1, то і багатоканальна звукова плата повинна підтримувати 7.1.

Якщо ви збираєте підключати до звукової карти будь-які музичні інструменти, то переконаєтеся що вона має спеціальний роз'ємом jack 6.3 мм.

технології

DTSDigitalSurroundі DolbyDigital - являють собою еталони об'ємного звуку, які застосовуються для DVD-формату. Звукова плата з даними функціями забезпечить вам звук з мінімальними спотвореннями і рівнем шуму, створюючи ефект присутності при перегляді ліцензійних dvdфільмов.

EАX АDVANСED НD - функція об'ємного звуку, забезпечує чудове якість звуку в електронних іграх, використовуючи сучасні звукові ефекти.

Виробники

Головними гравцями на ринку звукових карт є компанії Asus і Creative, зараз ми їх і розглянемо по ближче.

ASUS

Відома тайванська, виробляє аудіо карти під брендом Xonar - які володіють якісної елементної базою і спеціалізуються на якісному відтворенні музичних творів. Застосовують якісні ЦАПи від відомих компаній.

Найчастіше звучання музики деталізувати і якісніше, ніж у фірми Creative, та й різноманітності портів більше. З мінусів варто відзначити, що практично всі дані в цих картах обробляються програмно, в зв'язку з чим навантажується процесор.

Багато карти даної компанії володіють захисною ковпаком, які захищають карту від ЕМ-перешкод, що виходять від різних компонентів розташованих усередині комп'ютера. Хороше рішення, до того ж з цими ковпаками карти виглядають стильно і солідно. Програмне забезпечення має купу налаштувань і можливостей расшеренія. Звукові карти від АСУС відмінно підійдуть меломанам.

Звукові карти від АСУС відмінно підійдуть меломанам

Звукова карта Asus

Creative

Звукові карти можна віднести до ігрових. Вони на апаратному рівні підтримують всі технології, які пов'язані з виведенням об'ємного звуку в іграшках. Фірма Creative вважається першопрохідцем в області цифрового звуку.

Саме карти даної компанії максимально знімають навантаження з центрального процесора, взявши всі завдання по обробці звуку на себе. Тому, це прекрасний вибір для ігроманів. Хоча і з обробкою музики звукові карти даної компанії справляють непогано.

ПО даної компанії досить непогане, але все ж йому злегка не вистачає гнучкості.

ПО даної компанії досить непогане, але все ж йому злегка не вистачає гнучкості

Звукова карта Creative

Звукові карти від компанії ECHO, M-audio - вважаються напів-професійними, коштують дорого і звичайному користувачеві зазвичай не цікаві.

Фірми DigiDesign, Native Instruments - виробляють зовнішні професійні аудіо карти.

Зовнішня звукова карат ECHO

підсумок

Для меломанів, ігроманів і просто цінителів хорошого звучання наявність дискретної аудіо карти обов'язково. Тільки варто розуміти що для отримання максимального ефекту від якісної звукової карти необхідно володіти якісною акустичною системою.

Ігроманам підійдуть карти від компанії.

Меломанам до душі будуть карти компанії (xonar)

Для перегляду фільмів підійдуть карти від обох виробників.

Також варто звертати увагу на: якісне ПЗ, якість ЦАП, THD, частоту дискретизації, розрядність, підтримку нових технологій і стандартів.

Тепер давайте кілька конкретних моделей звукових карт, які відмінно себе зарекомендували:

- не дорогий варіант для меломана, дозволить почути всю повноту якісного стереозвуку. Вся обробка відбувається з допомогою ліцензійного ПЗ. Високопродуктивний ЦАП і процесор AV 100 дають відмінне звучання всіх елементів аудіосистеми.

Для любителів іграшок важливим буде наявність формату EAX. З мінусів варто відзначити порівняно низьку частоту в 48 кГц і відсутність роз'єму для підключення мікрофона.

ASUS Xonar Essence STX

- одна з кращих аудіо карт, протокол 5.0 для формату EAX, підтримка систем 5.1, частота 192 кГц. Має виносної комутаційний блок, вбудований настроюється підсилювач для навушників і дві звукові карти в купується комплекті. Все це здатне вивести можливого користувача на абсолютно новий рівень сприйняття звуку.

Все це здатне вивести можливого користувача на абсолютно новий рівень сприйняття звуку

Sound Blaster ZxR

SCARLETT 18i20 - зовнішня звукова карта для професіоналів. Даний девайс буде корисний тільки для оцифровки аналогового звуку і MIDI. Прекрасно збалансовані характеристика ЦАП і АЦП (96 кГц / 24 біт) дають можливість якісно і просто зводити і мікшувати вельми велика кількість приєднаних інструментів.

Прекрасно збалансовані характеристика ЦАП і АЦП (96 кГц / 24 біт) дають можливість якісно і просто зводити і мікшувати вельми велика кількість приєднаних інструментів

SCARLETT 18i20

Яку звукову карту вибрати:

Схожі статті

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!