{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Який заєць, який орел, яка блоха ?! Системна плата Intel DH 57JG для настільних ПК формату Mini-ATХ

Який заєць, який орел, яка блоха ?! Системна плата Intel DH 57JG для настільних ПК формату Mini-ATХ

У комп'ютерному світі простір і час постійно змінюються, а розміри пристроїв коллапсируют не гірше чорних дір. З одного боку йде мінімізація розмірів, зменшення технологічних норм виробництва процесорів і мікросхем до нанорозмірів, з іншого боку збільшується в рази потужність і зменшується багаторазово час обробки найскладніших завдань.

На одному рекламному ролику корпорації Intel співробітники офісу з пінцетом в руках розшукують випадково впав на підлогу процесор Atom, розміри якого можна порівняти з рисовим зернятком, але ж продуктивність у них порівнянна з найбільш високопродуктивними процесорами п'ятирічної давності. Пройде зовсім небагато часу, і персональні комп'ютери будуть просто наклеюватися під шпалери або на кришку столу, а всі дані будуть передаватися на гнучкі сенсорні екрани по бездротових технологій.

Пройде зовсім небагато часу, і персональні комп'ютери будуть просто наклеюватися під шпалери або на кришку столу, а всі дані будуть передаватися на гнучкі сенсорні екрани по бездротових технологій

На такі футуристичні думки наводять самі стандартні пристрої, наприклад, системна плата розміром з невеликий блокнот, продуктивність якої і можливості по створенню ПК на її основі майже не відрізняються від повнорозмірних «матерів».

Отже. Який заєць, який орел, яка блоха ?!
Наша редакція отримала на ознайомлення від корпорації Intel системну плату Intel DH 57JG для настільних ПК формату Mini-ITX. Нагадаємо, що спочатку форм-фактор Mini-ITX був запропонований компанією VIA Technologies. Габарити плати становлять всього 170 x 170 мм, при тому, що стандартний розмір системної плати формату ATX становить 305 х 244 мм. Це означає, що площа плати Intel DH 57JG майже в 4 рази менше, ніж у стандартної плати. При цьому зберігається як електрична, так і механічна сумісність зі стандартом ATX. Це означає, що системну плату Intel DH 57JG можна встановити в будь-який корпус стандарту ATX і використовувати самий звичайний блок живлення. Правда, корпус всередині буде майже порожнім :)

За задумом творця формату VIA Technologies, яка є виробником не тільки чіпсетів, але і процесорів х86 архітектури, плати даного формату повинні були б мати скромні технічні можливості по розширенню і навіть упаяний процесор. Головне завдання плат такого формату - створення компактних мультимедійних десктопів, нехай і зі скромними параметрами.

Головне завдання плат такого формату - створення компактних мультимедійних десктопів, нехай і зі скромними параметрами

Дана ж модель, маючи такий скромний розмір, представляє з себе практично повноцінну плату з можливістю використання цілого ряду найсучасніших процесорів Intel, установки ОЗУ стандарту DDR3 об'ємом до 8 Гб, установки до 4 жорстких дисків SATA (плюс ще один зовнішній) і навіть має слот PCI Express 2.0 x16 для установки зовнішньої відеокарти.

Пригадуються слова з мультфільму «Ух ти, що говорить риба!» Про те, що маленький - ще не означає незначний.

Сам виробник позиціонує плату наступним чином: «Ви можете використовувати маленький комп'ютер і зберегти при цьому високий рівень продуктивності. Компактні системні плати Intel® DH57JG для настільних ПК можуть бути встановлені в невеликих корпусах Mini-ITX. Нові системні плати підтримують різні моделі новітніх процесорів Intel® Core ™ і процесорів Intel® Pentium®.

Нові системні плати підтримують різні моделі новітніх процесорів Intel® Core ™ і процесорів Intel® Pentium®

Системна плата Intel DH57JG для настільних ПК також відрізняється неймовірно низьким рівнем шуму і виділення тепла, що робить її відмінним рішенням для створення домашньої розважальної системи. У цій компактній платі є інтегрований порт HDMI з підтримкою виходу 1080p і 10-канальна аудіосистема Intel® High Definition Audio з підтримкою технології Dolby Home Theater ».

джерело: www.intel.ru

Системна плата DH57JG заснована на чіпсеті Intel H57 Express, який позиціонується як чіпсет для робочих станцій і мультимедійних ПК. Плата має нове процесорний гніздо LGA1156, в яке можна встановити Intel Core i7, Intel Core i5 / i3, Pentium G. Здійснюється підтримка технології Intel Turbo Boost.

Через малі габарити плати перед розробниками стояло складне завдання по розміщенню всіх необхідних компонентів на поверхні маленької плати. З урахуванням того, що потрібно було розмістити великий за розмірами сокет LGA1156, 24-контактний основний роз'єм живлення системи і 4-контактний додатковий роз'єм живлення процесора, конструкторам довелося використовувати обидві поверхні плати (зазвичай використовується одна), батарейку харчування взагалі довелося розташувати вертикально.

На звороті плати розміщений контролер введення-виведення, частина силових елементів, а також гігабітний мережевий контролер Intel 82578DC. Плата є зразком оптимального розміщення компонентів на настільки обмеженому просторі.

Звертає на себе увагу той факт, що плата належить до так званих безвентиляторним системним платам, так як на самій платі не використовуються кулери для охолодження чіпсета. Втім, про відсутність шуму можна забути, тому що використання настільних процесорів LGA1156 вимагає як мінімум боксового кулера, який хоч і є низькопрофільним, але аж ніяк не безшумним. Можливо, в лінійці процесорів з'являться спеціальні безвентиляторні модифікації, але поки таких немає.

На платі є два 240-контактних роз'єми для установки модулів пам'яті DIMM DDR3 1333/1066 МГц об'ємом до 8 Гб. Підтримується двоканальний режим для модулів пам'яті DDR3 1 333 і 1066 МГц.

Вище вже згадувалося, що на платі є слот PCI Express 2.0 x16, в який можна встановити будь-який пристрій розширення - відеокарту, звукову карту, ТВ-тюнер або будь-яке інше пристрій PCI Express. Однак, немає можливості одночасно використовувати інтегровану в чіпсет графіку і зовнішню відеокарту.

Системна плата оснащена чотирма внутрішніми портами SATA II і одним зовнішнім портом eSATA. Передбачена підтримка RAID-масивів рівня 0, 1, 5, 10 з підтримкою Intel Matrix Storage. Таким чином, до системи може бути підключено до п'яти накопичувачів SATA.

З 14 портів USB 2.0, підтримуваних чіпсетом, на платі реалізовано 12: шість портів виведено на задню панель, ще шість можна підключити за допомогою планок. Мережевий адаптер представлений кодеком Intel 82578DC з максимальною пропускною здатністю 1 Гбіт / с і можливістю передачі збільшених пакетів Jumbo Frame.

На задній панелі плати встановлено шість портів USB 2.0, один гігабітний мережевий порт RJ45 з двома світлодіодними індикаторами, один порт eSATA, один порт DVI-I, один порт HDMI і стандартна «колодка» з п'ятьма роз'ємами Mini-Jack і одним виходом Tos-Link S / PDIF.

Звук представлений підсистемою Intel® High Definition Audio в такій конфігурації:
• 10-канальна (7 каналів, сабвуфер і 2 незалежні канали для багатопотокового передачі) аудіопідсистема з трьома аналоговими аудіовиходами, що використовує аудіокодек Realtek ALC889
• 5-портова аналогова аудіопідсистема і один вихід SPDIF
• Dolby Control Center

Таким чином, підключивши через порт HDMI комп'ютер до телевізора, можна отримати прекрасний домашній кінотеатр з об'ємним звуком. Власне, плата і призначена для створення HTPC (Home Theater PC).

Підводячи підсумки, можна стверджувати, що системна плата Intel DH 57JG дозволяє зібрати домашній настільний ПК дуже компактних розмірів, але на основі досить стандартних і високопродуктивних компонентів. Це може бути одночасно і домашній мультимедіацентр, і потужний ігровий десктоп. Незважаючи на малі габарити, розробникам вдалося розмістити на платі практично всі можливі слоти розширення.

З недоліків можна лише відзначити відсутність корпусів для формату Mini-ITX на ринку Узбекистану і їх дорожнечу. Так що поки «малий золотник, да дорог». А, втім, комп'ютерним ентузіастам не звикати до подолання різних перешкод.

Редакція журналу дякує корпорацію Intel за надану на ознайомлення системну плату Intel DH 57JG.

Вставка до статті 1
Який заєць, який орел, яка блоха ?!

Який заєць, який орел, яка блоха

- А ти хто такий, звідки взявся? - З того берега моря. - На чому приїхав? - Осідлав кульгаву блоху, сіл і приїхав. - Море, що, калюжа? - Може і калюжа, та тільки ту калюжу орел НЕ перелетів. - Значить, орел - пташеня? - Напевно, пташеня, але тінь від його крил місто закриває, в місті ніч настає. - Місто, мабуть, крихітний? - Через те місто заєць біг, не перебіг. - Виходить, заєць маленький? - Заєць як заєць, з його шкури кожух вийшов. - Куди вийшов? - Вийшов з того міста, де заєць біг, на який тінь від орла впала, і пішов світ за очі. - Чиї очі? - Очі того кожуха, який зі шкіри зайця вийшов, в місті де ніч настає, коли над ним пташеня пролітає верхи на кульгавий блоху. - Чого ?! - Чого-чого, на кульгавий бліх з того берега моря, яке зайцю НЕ перелетіти, орлу не перебіг, хоч море не море, а так калюжа посеред міста, де тінь від блохи на зайця впала і на смерть вбила, а з шкури зайця кожух вийшов і пішов світ за очі, а тут заєць ка-ак стрибне! .. - Який заєць ?! - На смерть убитий, як стрибне світ за очі - аж на той берег моря, яке ні перелетіти, ні перебігти, з якого кожух вийшов, на який тінь від блохи впала і зайця вбила, хоч заєць - НЕ заєць, а орел ... - Який заєць , який орел, яка блоха ?! - Так повторити? Ну, значить, та сама блоха з того берега калюжі ... - Аааа !!! Та годі !!!
З мультфільму «Ух ти, що говорить риба!»

Вставка до статті 2
Mini, Micro, Pico, Nano

Стандарт ATX (від англ. Advanced Technology Extended) - форм-фактор переважної більшості сучасних персональних настільних комп'ютерів.

Був створений Intel в 1995 році і прийшов на зміну використався довгий час форм-фактору AT (реальне витіснення колишнього стандарту відбулося в кінці 1999 - початку 2001 рр.). Інші сучасні стандарти (micro-ATX, flex-ATX, mini-ITX) зазвичай зберігають основні риси ATX, змінюючи лише розміри плати і кількість слотів розширення.

У 2003 році Intel анонсувала новий стандарт BTX, спрямований на підвищення ефективності охолодження системного блоку, розраховуючи, що він швидко замінить ATX зважаючи все збільшувалася розсіюється процесорами теплової потужності, але пізніше відмовилася від його підтримки, в тому числі і тому, що в даний час проглядається стійка тенденція зниження розсіюється електронними компонентами теплової потужності. Станом на травень 2010 року, форм-фактор ATX найближчим часом замінювати не планується.

Розміри плат форм-фактора АТХ - 30,5х24,4 см
Розміри зменшених версій материнських плат АТС
Mini-ATX - 28,4х20,8 см
Micro-ATX - 24,4х24,4 см
Flex-ATX - 22,9х20,3 см

Серед незгаданих форм-факторів, так само, є: XT, eATX, Mini-LPX, Nano-ITX, MicroBTX, PicoBTX і WTX.

ATX визначає наступні характеристики:
геометричні розміри материнських плат
загальні вимоги по положенню роз'ємів і отворів на корпусі
становище блоку живлення в корпусі
геометричні розміри блоку живлення
електричні характеристики блоку живлення
форму і положення ряду роз'ємів (переважно харчування)

Mini-ITX - форм-фактор для материнських плат, розроблений компанією VIA Technologies. При збереженні електричної і механічної сумісності з форм-фактором ATX, материнські плати Mini-ITX істотно менше за розміром (170 на 170 мм).

Безвентиляторна материнська плата формату Mini-ITX
У 2001 році для просування процесора C3 (купленого Cyrix) був створений форм-фактор ITX (215 х 191 мм). На практиці він не використовувався, замість нього активно почав використовуватися «зменшений» форм-фактор - Mini-ITX.

Нерідко однією з особливостей материнських плат формату Mini-ITX є наявність впаянного процесора, що здешевлює загальну вартість комп'ютера. Завдяки відносно низькому тепловиділенню на багатьох материнських платах Mini-ITX використовується пасивна система охлаженія. У поєднанні з SSD-накопичувачами це дозволяє створювати безшумні комп'ютери, які не містять рухомих механічних деталей.

Материнські плати формату Mini-ITX за рахунок свого розміру використовуються у вбудованих комп'ютерах, тонких клієнтів, невимогливих домашніх комп'ютерах.

У 2005 році VIA представила зменшену версію Mini-ITX, названу nano-ITX (120 x 120 мм).

В даний час більшість виробників материнських плат анонсували свої рішення форм-фактора Mini-ITX, і розробники комп'ютерів можуть вибирати рішення на різних архітектурних платформах: VIA Eden, VIA C3, VIA C7, AMD Geode, AMD Athlon, Intel Celeron M, Intel Pentium M , Intel Core 2 Duo, Intel Atom. Такий широкий вибір надає можливість побудови малогабаритних економічних систем для виконання найрізноманітніших завдань, від вбудованих керуючих систем, платіжних терміналів і до мультимедійних центрів. Відносно невисока продуктивність Mini-ITX платформ, пов'язана з їх пониженим виділенням тепла, робить ці рішення ідеальними для використання в мережевих дисках NAS, SAN, а також в домашніх міні-серверах.

Для побудови повноцінних систем форм-фактора Mini-ITX зазвичай використовуються малогабаритні корпусу цього ж формату. джерело: http://ru.wikipedia.org

Який заєць, який орел, яка блоха ?
Який заєць, який орел, яка блоха ?
А ти хто такий, звідки взявся?
На чому приїхав?
Море, що, калюжа?
Значить, орел - пташеня?
Місто, мабуть, крихітний?
Виходить, заєць маленький?
Куди вийшов?
Чиї очі?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!