{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Apple MacBook Pro 13 "2010 года: огляд, порівняння з попередником і досвід експлуатації

Ось уже другий місяць, як глава невеликої сім'ї моїх улюблених Apple-гаджетів змінився. Прослужив вірою і правдою майже рік 13-дюймовий MacBook Pro відправився до нового хазяїна, а його місце зайняв точно такий же зовні, але кілька змінився всередині MacBook Pro 13 "« розливу »2010 року. У цій статті я розповім про його досвід експлуатації, відмінності від попередньої моделі, а для початку проведу unboxing.

А упаковочка-то побільше виявилася

Мені апарат дістався, можна сказати, з пилу-жару з першої «білої» тобто офіційної партії нових MacBook Pro, що надійшла в країну. На його прикладі я, до речі, вперше побачив, як пакується техніка Apple для транспортування по світу. Адже у кожного покупця дорогого пристрою виникає питання про те, а чи нормально доїхала його техніка, яка не штовхали її недбайливі вантажники по шляху, що може позначитися на роботі продукту в майбутньому і т. Д. Все-таки, незважаючи на компактність і стильність гламурної упаковки ноутбуків Apple, вона навряд чи зможе добре захистити лептоп при падінні. В результаті виявилося, що турбуватися нема про що. «Яблучна» компанія відмінно готує свої вироби для транспортування. Та сама гламурна і компактна коробочка з лептопом захована в целофан і ховається в значно більшому ящику з жорсткого картону, всередині якого вона розміщена на демпфуючих куточках. Виглядає надійно.

Виглядає надійно

Нагадаю, що серед нових 13-дюймових «Прошек» є дві моделі, які, м'яко кажучи, відрізняються мало чим: частотою процесора (2,4 ГГц, проти 2,66 ГГц) і об'ємом жорсткого диска (250 ГБ проти 320 ГБ). В іншому пристрої повністю ідентичні, а різниця в ціні в наших реаліях - близько $ 600. Це дуже багато за такий незначні відмінності, відповідно собі я взяв молодшу модель.

Здивувався тому факту, що коробка, в якій ховається новий лептоп, виявилася крупніше, ніж у моделі минулого покоління, але пояснюється цей факт просто. Старий MacBook Pro - це модель для американського ринку з більш компактною виделкою, новий же - це апарат з європейської виделкою і для того, щоб помістилися всі аксесуари, габарити упаковки довелося збільшити. Додалася вузька коробочка, в якій і ховаються всі додаткові кабелю, а також насадка з європейської виделкою.

зовнішні відмінності

Як і в нових моделях MacBook Pro 15 "(http://macradar.ru/hardware/macbook-pro-core-i5-review/), в новинці оновлений блок живлення, вірніше, роз'єм MagSafe. Він став алюмінієвим, округлої форми і при його підключенні до ноутбука, провід проходить паралельно бічній грані (або іде вгору). В цілому конструкція стала міцніше і в більшості випадків таке розташування кабелю зручніше, він менше перегинається.

В іншому гаджети ідентичні, за винятком клавіатури, але в даному випадку різниця обумовлена ​​орієнтованістю пристроїв на різні ринки: американський і європейський. Клавіатура «білого» MacBook Pro минулого покоління така ж, як і у новачка. До речі, з клавіатурою були казуси (звик до гравірованої американської), але про них поговоримо пізніше.

Приступаючи до роботи

Ось, ніж мені вкрай подобається Mac OS X, крім маси інших якостей, так це простотою переїзду на нові версії операційної системи або на нові комп'ютери Mac. Оновивши резервну копію за допомогою Time Machine, я спокійно продовжив працювати за своїм старим ноутбуком, в той час як на новий переносилися всі мої дані. Природно, що попередньо я встановив всі мислимі і немислимі поновлення на пристрій, після чого вже взявся за перенесення особистого робочого простору.

Природно, що попередньо я встановив всі мислимі і немислимі поновлення на пристрій, після чого вже взявся за перенесення особистого робочого простору

В цілому все пройшло добре. Дата, установки та програми легко перенеслися. Довелося лише налаштувати пару додатків (серед них і Little Snitch - примхлива программенція, кожен раз доводиться її перенастроювати при переїзді). Хоча ввечері виявився один глюк, який змусив мене навіть спітніти. iTunes відмовлявся розпізнавати особисті iPhone 3GS і iPad. Причому система-то їх бачила і через «Захоплення зображень» можна було зберегти фотографії, наявні в пам'яті гаджетів, але медіакомбайн їх впритул не розпізнавав. Відразу ж виникли думки про боротьбу Apple з джейлбрейком і інші неприємні передчуття. Пошук в Мережі нічого не дав, ніхто не скаржився на таку проблему. Власне, розв'язати цю проблему вдалося просто - знову скачав і встановив поверху iTunes - все запрацювало.

Враження та досвід експлуатації

Перше, що я помітив, взявшись за активну роботу з пристроєм - це прокручування з інерцією. Тобто, крутнув список двома пальцями і він продовжує перегортувалися після того, як пальці прибрані з тачпада, поступово сповільняться. Зручність цієї опції для мене особисто переоцінити просто неможливо. Свого часу, коли я тільки починав користуватися Mac, то пробував працювати зі сторонньою утилітою Smart Scroll для реалізації інерційної прокрутки. Результат не дуже порадував: іноді виникали пригальмовування, не скрізь коректно визначалися зони прокрутки, та й в цілому як-то кривовато працювала вся ця система. У підсумку відмовився від неї до кращих часів і тепер такі настали. Не знаю - реалізовано чи це на апаратній рівні або на програмному, але працює інерційна прокрутка просто відмінно. Мені особисто стало зручніше користуватися всілякими веб-адмінки з купою випадаючих списків, з iTines, та й взагалі радує око цей ефект.

Мені особисто стало зручніше користуватися всілякими веб-адмінки з купою випадаючих списків, з iTines, та й взагалі радує око цей ефект

Також дещо покращилася продуктивність системи в цілому і це виявилося помітно неозброєним поглядом. Швидше запускаються деякі додатки, відкриваються документи, обробляються фотографії в Pixelmator і т. Д. Не варто забувати і про збільшилася продуктивності графічної підсистеми. Відеочіп GeForce 320M (він же не відбувся NVIDIA Ion 2) в середньому вдвічі продуктивніше попередника GeForce 9400, а місцями і втричі. Хоча, в гри на ноутбуці я особливо не граю, хіба що в казуалки, і особливої ​​різниці швидкості їх роботи не помітив. Вони і так непогано функціонували на старому ноутбуці (Zuma 2, Braid, Peggle і т. Д.).

)

Помітив, що новий апарат гріється трохи менше попереднього. Якщо у того середня температура процесора в моєму стандартному робочому циклі була 52-55 °, то у новачка вона зазвичай не піднімається вище 50 °. За шумності обидва лептопа однакові, а точніше - обидва тихі.

За шумності обидва лептопа однакові, а точніше - обидва тихі

Пару тижнів довелося витратити на звикання до трохи змінилася клавіатурі. Клавіша Enter стала вже, зате зайняла два ряди, а тильда (~) перемістилася з під кнопки Ecape до лівого шифт, який, до речі, через це став вже. Теж трохи похвилюватися, коли не зміг звичної комбінацією (cmd + ~) переключитися між вікнами всередині програми. Виявилося, що кнопка переїхала, довелося звикати. Зате, мені набагато більше подобається поточна гравірування клавіатури. Англійські та російські написи великі, знаходяться по краях клавіш, плюс немає зайвих для мене українських позначень. Зараз користуюся клавіатурою в новому ноутбуці з тією ж вправністю, що і раніше в старому.

Звернув увагу і на менш жорсткий шарнір дисплейного блоку. У MB990 він був зовсім вже тугий. Спочатку, після кволого шарніра старого MacBook Pro 15 "це навіть подобалося, але з часом початок кілька напружувати. Тепер же по совій жорсткості він нагадує щось середнє між старою 15-й, попередником 13-й.

Динаміки здалися трохи дзвінкіше і збалансованим за звучанням, але цілком може бути, що в Mac OS X 10.6.4 вбудована звукова система старого лептопа теж стала звучати краще. Якраз серед виправлених помилок в цьому релізі відзначаються і вирішені проблеми з динаміками в MB990 / 991.

Не можу не відзначити і збільшилася час автономної роботи. Коли система тільки завантажена, нічого зайвого в ній не висить, а акумулятор заряджений під зав'язку, то можна побачити приголомшливу цифру тривалості автономної роботи об 11 годині і 25 хвилин. Нетбуки і CULV-лептопи ридма плачуть в сторонці. Тим не менш, це дуже оптимістичний показник. У моєму звичному робочому циклі, коли використовуються два браузера (Firefox і Safari), Pages, Numbers, Pixelmator, Textmate, Mail, Crossover c запущеним MS Word 2003 (для перевірки граматики і орфографії) апарат пропрацював близько семи годин, що багато. Попередній MacBook Pro 13 "більше п'яти годин видати не міг в такому режимі. Правда, на новому лептопі я один раз провів калібрування акумулятора (http://docs.info.apple.com/article.html?path=Mac/10.5/ru/9036.html), чого на старому не робив ніколи. Можливо, це дало якийсь приріст в автономності, але в основному варто дякувати більш енергоефективний чіпсет і трохи збільшену по ємності батарею.

До речі, зробити калібрування мене підштовхнув один неприємний випадок
До речі, зробити калібрування мене підштовхнув один неприємний випадок. Одного ранку я за звичкою підключив до ноутбука блок живлення, а статусний світлодіод на роз'ємі не зайнявся звичним яскраво-зеленим або помаранчевим світлом, а видав лише дуже тьмяне, ледве помітне помаранчеве свічення. Коли я відкрив кришку лептопа, то побачив, що працює він від блоку живлення, але акумулятор більше не заряджається. Виступив холодний липкий піт, і трохи попустували нерви, але через годину, як ні в чому не бувало, акумулятор знову почав заряджатися. Такий випадок стався одного разу пару тижнів назад, після цього нічого подібного помічати не траплялося, та й не хочеться, якщо чесно. Можливо, був якийсь неконтакт в MagSafe або ще що. Хоча роз'єм я відключав і підключав кілька разів і навіть перезавантажувати ноутбук. Загалом, списав випадок на полтергейст.

У сухому залишку

Чи задоволений я апгрейдом? Так, однозначно, і витрачених на нього грошей не шкода. Навіть якби я отримав лише інерційну прокрутку - цього вже було б досить. Але є й інші приємні плюшки, описані вище. Чи можу я рекомендувати читачам міняти свої MB990 / 991 на новинку? Якщо вас все влаштовує у вашому лептопі, то в апгрейде сенсу немає. Краще почекати наступного покоління. Може бути, Apple змінить в ньому дизайн. Просто у мене окремий випадок. Хотілося офіційної гарантії, чогось новенького, та й свій апарат вдалося вигідно продати. В цілому ж новинка радує, хоча хочеться, щоб в наступному поколінні MacBook Pro 13 "Apple щось кардинально змінила. Наприклад, запропонувала новий дизайн, застосувала дисплей на IPS-матриці, зробила тонше рамку навколо екрану - побажань багато насправді, але які з них будуть виконані в наступному продукті - передбачити неможливо.

Html?
Чи можу я рекомендувати читачам міняти свої MB990 / 991 на новинку?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!