{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Драйвера для Asus Z99H, Z99L і Z99

 1. Короткий зміст
 2. Інформація про драйвери для ноутбуків Asus Z99H, Z99L і інших з лінійки Asus Z99
 3. Набір програм для ноутбуків Asus Z99H, Z99L і Z99 в загальному
 4. Комплект драйверів для ноутбуків Asus Asus Z99H, Z99L і Z99 для Windows XP
 5. Драйвер для чіпсета і іншої системної логіки виробництва Intel
 6. Драйвер для відеокарти Intel
 7. Драйвер для звукової карти Realtek
 8. Драйвер для мережевої карти Realtek
 9. Драйвер для Wi-Fi адаптера ноутбуків Asus Z99H, Z99L і Z99
 10. Драйвер для Bluetooth адаптера
 11. Драйвер для картридера Ricoh ноутбуків Asus Z99H, Z99L і Z99
 12. Драйвер для Web-камери
 13. Драйвер для модему Motorolla
 14. Драйвер для тачпада Synaptics
 15. Набір фірмових утиліт Asus для ноутбуків лінійки Asus Z99 для Windows XP
 16. Набір всіх драйверів для ноутбуків Asus Z99H, Z99L і Z99 для Windows Vista і Windows 7
 17. Драйвер для чіпсета Intel ноутбуків Asus Z99H, Z99L і Z99
 18. Драйвер для відеокарти Intel ноутбуків Asus Z99
 19. Драйвер для звукової карти ноутбуків Asus Z99H, Z99L і Z99
 20. Драйвер для мережевої карти Realtek
 21. Драйвер для Wi-Fi адаптера ноутбука
 22. Драйвер для Bluetooth адаптера
 23. Драйвер для картридера Ricoh
 24. Драйвер для Web-камери
 25. Драйвер для модему
 26. Драйвер для тачпада Synaptics
 27. Набір фірмових утиліт для ноутбуків Asus Z99H, Z99L і Z99 для Windows Vista і Windows 7

Короткий зміст

Повний комплект драйверів і утиліт для ноутбуків Asus Z99H, Asus Z99L та інших із серії Asus Z99 для Windows XP, Windows Vista і Windows 7.

Інформація про драйвери для ноутбуків Asus Z99H, Z99L і інших з лінійки Asus Z99

На даній сторінці підібраний повний набір драйверів для всіх комплектацій ноутбуків Asus Z99H, Asus Z99L і для ноутбуків серії Asus Z99 в загальному. Неважко помітити, що ноутбуки із серії Asus Z99 дуже схожі. Вони засновані на платформі Intel. В якості північного моста виступає мікросхема Intel 940GML Express з вбудованим відеочіпом GMA950, а в якості південного моста виступає вельми популярна мікросхема ICH7-M. Мережева карта і звук засновані на рішеннях від Realtek. У качетсве процесорів в основному використовуються Intel Celeron M. Перейдемо тепер до драйверів.

Перш за все потрібно сказати пару слів за версіями драйверів на цій сторінці і для яких операційних систем вони підходять. Версія драйвера і для якої операційної системи він підходить зазвичай вказується в назві архіву. Якщо в назві не вказана операційна система, то драйвер однаково підходить як для Windows XP, так і для Windows Vista і Windows 7. Якщо в назві не вказана розрядність операційної системи, то драйвера підходять як для 32-бітної (x86), так і для 64-бітної (x64) версії Windows. Більш детальну інформацію про версії Windows і відмінності між ними ви можете почерпнути в даних статтях: Порівняння Windows XP, Windows Vista і Windows 7 і Що краще: 32-бітна Windows або 64-бітна? . Яка версія Windows встановлена на вашому ноутбуці ви можете дізнатися в Свойствах системи (Панель управління - Система).

Драйвера на цій сторінці постійно оновлюються до найбільш свіжих і стабільно працюючих версій. Для деяких системних пристроїв на вибір надається як свіжа версія драйвера, так і попередня версія. Це зроблено для вашої зручності. Якщо у вас на ноутбуці раптом виникнуть проблеми зі свіжими драйверами, то ви завжди можете спробувати встановити попередню версію. Велике прохання негайно повідомити про проблеми з драйверами в відповідній темі форуму (її ви можете знайти за допомогою путівника по форуму для новачків ). Перш ніж звертатися з питаннями на форум будь ласка ознайомтеся з темами форуму. Особливу увагу зверніть на перші повідомлення тим з відповідями на найбільш часті питання. Цілком ймовірно, що ваше запитання вже піднімався відвідувачами і було вирішено. Так ви сильно заощадите свій час.

Пару слів по установці. Процес установки утиліт і драйверів на ноутбуки Asus Z99H, Asus Z99L і ноутбуки серії Asus Z99 в загальному детально викладено в даному матеріалі: Установка драйверів і утиліт на ноутбуки Asus . Там описано в якому порядку і як встановлювати драйвера і утиліти, а також різні нюанси. Фірмові утиліти ноутбуків Asus обговорюються тут: Опис і рішення проблем з утилітами для ноутбуків Asus .

Набір програм для ноутбуків Asus Z99H, Z99L і Z99 в загальному

Набір необхідних безкоштовних програм для ноутбука: завантажити / завантажити .

Детальніше про набір програм по посиланнях вище ви можете дізнатися тут: Добірка необхідних безкоштовних програм .

Комплект драйверів для ноутбуків Asus Asus Z99H, Z99L і Z99 для Windows XP

Розглянемо як же встановити Windows XP на Asus Z99H, Asus Z99L і для ноутбуки серії Asus Z99 в загальному. Для установки Windows XP необхідно попередньо інтегрувати драйвера SATA в дистрибутив Windows. Якщо цього не зробити, то при установці буде видана помилка, що не найден жорсткий диск або просто ноутбук вам видасть синій екран. Процедура інтеграції драйверів SATA в дистрибутив Windows XP докладно описана в керівництві: установка Windows XP з інтеграцією драйверів SATA. .

Якщо у вас раптом не вийде встановити Windows з інтеграцією драйверів SATA, то можете спробувати інший спосіб. Він полягає в перемиканні режиму роботи вінчестера в BIOS. Детальніше про нього ви можете дізнатися тут: установка Windows XP без інтеграції драйверів SATA . Цей спосіб простіше буде, але ноутбук буде трохи повільніше працювати.

Відповіді на питання по установці Windows XP ви можете знайти в даній темі форуму: Рішення проблем з установкою Windows XP на ноутбук .

Драйвер для чіпсета і іншої системної логіки виробництва Intel

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера: це надзвичайно важливий і потрібний драйвер. Його установка є обов'язковою. Він містить драйвера для багатьох системних пристроїв ноутбука. Щоб його встановити, запускаємо Setup.exe в архіві по посиланнях вище. У разі якщо ви робили установку Windows XP з інтеграцією драйверів SATA, то потрібно також встановити Intel Rapid Storage. Це утиліта для моніторингу стану вінчестера. При установці вона також оновлює драйвера SATA. Для установки Intel Rapid Storage запускаємо файл IRST.exe в архіві з драйвером чіпсета.

Драйвер для відеокарти Intel

Завантажити драйвер для відеочипа Intel GMA950: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як його встановлювати: як уже згадувалося вище, в ноутбуках Asus Z99H, Asus Z99L і в серії Asus Z99 в загальному відеочіп Intel GMA950 вбудований в північний міст Intel 940GML. Установка драйверів на відео цілком стандартна і не повинна викликати складнощів. Всі питання по драйверам для відео ви можете викласти в темі форуму: Вирішення проблем з драйверами на відеокарту . Перед тим як питати в обов'язковому порядку читаємо тему.

Драйвер для звукової карти Realtek

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Завантажити іншу версію драйвера: завантажити / завантажити

Опис драйвера і його установка: в даних ноутбуках аудіотракт побудований на чіпі виробництва Realtek. Установка драйверів стандартна. Всі питання по драйверам на звук прошу адресувати сюди: Вирішення проблем з драйверами для звукової карти . Особливу увагу приділіть першого повідомлення теми.

Драйвер для мережевої карти Realtek

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і установка: мережева карта ноутбуків Asus Z99 заснована на чіпах виробництва Realtek. Для установки драйвера запускаємо Setup.exe. Відповіді на питання і способи вирішення проблем з драйверами для мережевої карти ви можете знайти в даній темі форуму: Вирішення проблем з драйверами для мережевої карти і Wi-Fi .

Драйвер для Wi-Fi адаптера ноутбуків Asus Z99H, Z99L і Z99

Завантажити драйвер для Wi-Fi адаптера на чіпі Intel: завантажити / завантажити

Завантажити драйвер для Wi-Fi адаптера на чіпі Atheros: завантажити / завантажити

Завантажити драйвер для Wi-Fi адаптера Broadcom: завантажити / завантажити

Установка і опис драйвера: в ноутбуках Asus Z99 зустрічаються адаптери на основі чіпів Atheros, Broadcom і Intel. Установка цих драйверів також не повинна викликати складнощів. Драйверів на Wi-Fi присвячена дана тема форуму: Вирішення проблем з драйверами для мережевої карти і Wi-Fi . У першому повідомленні теми описано як визначити який у вас Wi-Fi адаптер і який драйвер йому потрібен.

Драйвер для Bluetooth адаптера

Завантажити драйвер для адаптера Broadcom: завантажити / завантажити

Завантажити іншу версію драйвера: завантажити / завантажити

Загальна інформація по драйверам і способи установки: в даних ноутбуках встановлюються Bluetooth-адаптери на базі чіпів виробництва Broadcom. Перш ніж братися за установку драйвера і програми для роботи з Bluetooth, потрібно перевірити чи є сам адаптер в ноутбуці і включено його. Для цього потрібно встановити утиліту Wireless Console. Її ви можете знайти за посиланнями нижче. Дана утиліта описана в керівництві: Установка драйверів і утиліт на ноутбуки Asus . Bluetooth-адаптерів присвячена ціла тема форуму: Вирішення проблем з драйверами і роботою Bluetooth-адаптера .

Драйвер для картридера Ricoh ноутбуків Asus Z99H, Z99L і Z99

Завантажити драйвер для картридера: завантажити / завантажити

Опис і як встановлювати: картрідер ноутбуків Asus Z99 побудований на чіпі R5C833 виробництва Ricoh. Даний обов'язково драйвер потрібно встановлювати. Установка драйвера цілком стандартна і не повинна викликати складнощів. Відповіді на питання по драйверам для картридера ви можете знайти тут: Рішення проблем з пошуком і установкою драйверів .

Драйвер для Web-камери

Завантажити набір драйверів для камери з інструкцією по установці: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: даний драйвер потрібен для нормальної роботи веб-камери ноутбука. Інструкція по установці є в архіві з драйвером. Також рекомендується ознайомитися з керівництвом: Пошук і установка драйвера для веб-камери . Там все детально описано. Питання по Web-камерам обговорюються тут: Рішення проблем з Web-камерами . Особливу увагу приділяємо першого повідомлення теми. Там описані вирішення найбільш типових проблем.

Драйвер для модему Motorolla

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: дані драйвера потрібні для роботи вбудованого Dial-up модему. Установка також стандартна: розпаковуємо архів і запускаємо відповідний файл.

Драйвер для тачпада Synaptics

Завантажити драйвер для тачпада Synaptics: завантажити / завантажити

Опис драйвера і процесу його установки: по посиланнях вище ви можете завантажити драйвер для тачпада для ноутбуків лінійки Asus Z99. Якщо ви хочете використовувати смуги прокрутки і інші функції тачпада, то потрібно обов'язково встановити цей драйвер. Разом з даними драйвером встановлюється утиліта для настройки тачпада. Установка даних драйверів не повинна викликати особливих складнощів. У разі виникнення проблем з драйверами звертаємося сюди: Рішення проблем з пошуком і установкою драйверів .

Набір фірмових утиліт Asus для ноутбуків лінійки Asus Z99 для Windows XP

Завантажити Основний набір утиліт: завантажити / завантажити

Завантажити додатковий набір утиліт: завантажити / завантажити

Опис і установка утиліт Asus: крім безпосередньо драйверів потрібно встановити ще і фірмові утиліти Asus. Вони служать для правильної роботи додаткових кнопок, поєднань клавіш, індикації на екрані, для роботи з веб-камерою і з профілями електроживлення. В архіві по посиланнях вище з основним набором утиліт розміщені такі утиліти: ATK0100 - дуже важливий системний драйвер, ATK Package, ATK Hotkey, ATK Media, ATK OSD, KBFilter, Asus LiveFrame для камери, Asus Generic Function Service, Asus Wireless Console і Asus Power 4 Gear. Дані утиліти потрібно обов'язково встановлювати. Вони описані в статті: Установка драйверів і утиліт на ноутбуки Asus . Додаткові утиліти Asus ви можете знайти в другому наборі утиліт. Відповіді на питання по утилітам Asus ви можете знайти тут: Опис драйверів і утиліт для ноутбуків Asus .

Набір всіх драйверів для ноутбуків Asus Z99H, Z99L і Z99 для Windows Vista і Windows 7

Установка Windows Vista і Windows 7 докладно описана в керівництві: Установка Windows Vista для новачків і Установка Windows 7 . Складнощів не повинно виникнути.

Драйвера для Windows Vista і Windows 7 підібрані таким чином, щоб вони однаково добре підходили як для однієї операційної системи, так і до іншої.

Драйвер для чіпсета Intel ноутбуків Asus Z99H, Z99L і Z99

Завантажити драйвер для чіпсета: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: даний драйвер потрібен для нормальної роботи більшості системних пристроїв ноутбука. Його установка зводиться до розпакування архіву і запуску Setup.exe. Якщо в BIOS ноутбука включений режим SATA (AHCI), то ви можете також встановити Intel Rapid Storage. Це утиліта призначена для моніторингу стану вінчестера. При установці вона також оновлює драйвера SATA. Для її установки запускаємо IRST.exe в архіві з драйвером чіпсета.

Драйвер для відеокарти Intel ноутбуків Asus Z99

Завантажити драйвер для відеочипа Intel GMA950: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як його встановлювати: в ноутбуках Asus Z99H, Asus Z99L і в більшій частині серії Asus Z99 в загальному відеочіп Intel GMA950 вбудований в північний міст Intel 940GML ноутбука. Установка драйверів на нього цілком стандартна. Всі питання по драйверам для відео ви можете викласти в темі форуму: Вирішення проблем з драйверами на відеокарту . Перед тим як питати в обов'язковому порядку читаємо тему.

Драйвер для звукової карти ноутбуків Asus Z99H, Z99L і Z99

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Попередня версія драйвера: завантажити / завантажити

Опис драйвера і його установка: в цій лінійці ноутбуків встановлений аудіо чіп виробництва Realtek. Установка даних драйверів цілком стандартна і не повинна викликати складнощів. Всі питання по драйверам на звук прошу адресувати сюди: Вирішення проблем з драйверами для звукової карти .

Драйвер для мережевої карти Realtek

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і установка: мережева карта в ноутбуках лінійки Asus Z99 побудована на чіпі Realtek. Зазвичай це старий добрий Realtek RTL8111B. Установка драйвера стандартна і не відрізняється особливою різноманітністю. Відповіді на питання по драйверами для мережевої карти ви можете знайти в даній темі форуму: Вирішення проблем з драйверами для мережевої карти і Wi-Fi .

Драйвер для Wi-Fi адаптера ноутбука

Завантажити драйвер для Wi-Fi адаптера Intel: завантажити / завантажити

Завантажити драйвер для Wi-Fi адаптера на чіпі Atheros: завантажити / завантажити

Завантажити драйвер для Wi-Fi адаптера Broadcom: завантажити / завантажити

Установка і опис драйвера: в ноутбуках Asus Z99 встановлюються адаптери на основі чіпів Atheros, Broadcom або Intel. Все залежить від конкретної комплектації. Установка цих драйверів також не повинна викликати складнощів. За драйверам для Wi-Fi є ціла тема форуму: Вирішення проблем з драйверами для мережевої карти і Wi-Fi . У першому повідомленні теми детально описано як визначити який у вас Wi-Fi адаптер встановлений.

Драйвер для Bluetooth адаптера

Завантажити драйвер для адаптера на основі чіпа Broadcom: завантажити / завантажити

Завантажити іншу версію драйвера: завантажити / завантажити

Загальна інформація по драйверам і способи установки: в різних комплектаціях даних ноутбуків Asus зустрічаються Bluetooth-адаптери на на базі чіпів виробництва Broadcom. Перш ніж братися за установку драйвера і програми для роботи з Bluetooth, потрібно перевірити чи є сам адаптер в ноутбуці і включено його. Для перевірки потрібно встановити утиліту Wireless Console від Asus. Її ви можете знайти за посиланнями нижче. Дана утиліта описана в керівництві: Установка драйверів і утиліт на ноутбуки Asus . За Bluetooth-адаптерів є ціла тема форуму: Вирішення проблем з драйверами і роботою Bluetooth-адаптера .

Драйвер для картридера Ricoh

Завантажити драйвер для R5C833: завантажити / завантажити

Опис і як встановлювати: в даних моделях ноутбуків картрідер побудований на чіпі R5C833 від Ricoh. Установка драйвера цілком стандартна і не повинна викликати складнощів. Запускаємо setup.exe і слідуємо інструкції. Відповіді на питання по драйверам для картридера ви можете знайти тут: Рішення проблем з пошуком і установкою драйверів .

Драйвер для Web-камери

Завантажити набір драйверів для камери з інструкцією по установці: завантажити / завантажити

Опис драйвера для веб-камери і як встановлювати: даний драйвер потрібен для нормальної роботи веб-камери ноутбука. Інструкція по установці є в архіві з драйверами по посиланнях вище. Також рекомендую ознайомитися з цим посібником: Пошук і установка драйвера для веб-камери . Питання по Web-камерам прошу викладати тут: Рішення проблем з Web-камерами .

Драйвер для модему

Завантажити драйвер: завантажити / завантажити

Опис драйвера і як встановлювати: дані драйвера потрібні для роботи вбудованого Dial-up модему. Установка також стандартна: розпаковуємо архів і запускаємо відповідний файл.

Драйвер для тачпада Synaptics

Завантажити драйвер для тачпада Synaptics: завантажити / завантажити

Опис драйвера і процесу його установки: драйвер для тачпада ноутбука. Він потрібен якщо ви бажаєте використовувати смуги прокрутки і інші додаткові функції. Разом з даними драйвером встановлюється утиліта для настройки тачпада.

Набір фірмових утиліт для ноутбуків Asus Z99H, Z99L і Z99 для Windows Vista і Windows 7

Завантажити Основний набір утиліт: завантажити / завантажити

Завантажити додатковий набір утиліт: завантажити / завантажити

Опис і установка утиліт Asus: дані утиліти встановлювати потрібно. Вони служать для коректної роботи різних сполучень клавіш, для функціонування додаткових клавіш, для включення і відключення різних адаптерів, для управління електроживленням, для роботи з веб-камерою і так далі. В основному наборі утиліт за посиланням вище ви знайдете: ATK0100 - важливий системний драйвер, ATK Package - набір утиліт ATK, ATK Hotkey - утиліта для роботи з гарячими клавішами, ATK Media, ATK OSD - утиліта для індикації на екрані різних дій з ноутбуком, KBFilter - фільтр клавіатури, Asus LiveFrame - утиліта для роботи з камерою, Asus Generic Function Service, Asus Wireless Console і Asus Power 4 Gear для управління профілями електроживлення. Їх потрібно обов'язково встановлювати. Дані утиліти, їх установка і інша інформація викладена в керівництві: Установка драйверів і утиліт на ноутбуки Asus . Решта утиліти Asus для ноутбуків Asus Z99H, Z99L і Z99 ви знайдете в архіві з додатковим набором утиліт. Всі питання по подібним утилітам прошу адресувати сюди: Опис драйверів і утиліт для ноутбуків Asus .

На цьому все.

Якщо у вас виникнуть питання, то ознайомтеся спочатку з відповідями на часті питання , А потім з відповідною темою форуму. Її ви можете знайти за допомогою путівника по форуму для новачків .

З повагою, автор матеріалу - Тонієвич Андрій. Публікація даного матеріалу на інших ресурсах вирішуються виключно з посиланням на джерело та з зазначенням автора.

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!