{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Оновлення прошивки, налаштування Інтернет і Wi-Fi на роутері Asus RT-N14U + відео

  1. Оновлення прошивки роутера Asus RT-N14U.
  2. Налаштування Інтернет на маршрутизаторі Asus RT-N14U.
  3. Налаштування бездротової мережі Wi-Fi на Asus RT-N14U.
  4. Зміна логіна і пароля для входу на веб інтерфейс Asus RT-N14U.

Маршрутизатор Asus RT-n14U легко впорається з роллю домашнього маршрутизатора і дозволить без праці налаштувати доступ в Інтернет і локальну домашню мережу. За рахунок наявності USB- порту володіє додатковим функціоналом, можливістю використовувати його як: файловий сервер, FTP- сервер, DLNA- сервер, принт сервер, підтримує роботу з 3G / 4G модемами. Ну про все по порядку, ця стаття буде присвячена оновленню прошивки Asus RT-N14U, налаштування Інтернету та Wi-Fi мережі.

Перш ніж починати проводити будь-які налаштування роутера, його необхідно правильно підключити, нижче вказана загальна схема підключення роутера.

  1. 1 Підключіть блок живлення роутера до гнізда DC-In і до разетку 220 В.
  2. 2 За допомогою поставляється в комплекті мережевого кабелю підключіть комп'ютер до LAN порту роутера
  3. 3 Підключіть мережевий кабель провайдера до WAN порту маршрутизатора Asus RT-N14U.
  4. 4 Натисніть кнопку Включення.

Перш ніж зайти на веб інтерфейс роутера необхідно на комп'ютері / ноутбуці налаштувати автоматичне отримання мережевих налаштувань . Після цього відкриваємо будь-який браузер (IE, Chrome, Opera, Firefox). Автоматично має відкритися вікно веб інтерфейс роутера, якщо цього не відбулося введіть в адресному рядку 192.168.1.1, введіть логін і пароль (стандартний логін- admin, пароль- admin).

Якщо ви підключаєтеся на веб інтерфейс в перший раз або заходьте після скидання до заводських налаштувань, ви побачите швидке налаштування роутера. Натискаєте "Перейти".

Першим кроком необхідно буде поміняти логін і пароль для входу на веб інтерфейс. Пароль рекомендую використовуватися не менше 8 символів з використанням літер, цифр і спец знаків (! @ # $).

Наступним кроком налаштовуємо Інтернет, для цього необхідно вибрати тип підключення WAN. Цю інформацію ви можете отримати з договору з провайдером або зателефонувавши в тех. підтримку провайдера. Далі необхідно вказати логін і пароль, якщо вони передбачені вашим типом підключення, цю інформацію так само можете дізнатися у провайдера.

Після настройки Інтернет необхідно вказати ім'я Wi-Fi мережі (можна залишити за замовчуванням ASUS) і мережевий ключ (пароль) для підключення до бездротової мережі. Рекомендую використовуватися складний пароль складається з не менше 8 символів з використанням літер, цифр і спец знаків (! @ # $).

Потім роутер виконає пошук оновленої прошивки і якщо знайде, запропонує оновити прошивку. Рекомендую виконати оновлення прошивки, для цього натисніть "Так" і почекайте близько 3 хв.

У заключному етапі необхідно перевірити всі налаштування і якщо все вказано вірно натиснути "Далі".

Після цього ви потрапите на веб інтерфейс роутера. На цьому, в принципі, основну настройку роутера можна і закінчити. Далі буде розглядатися настройка роутера без використання функції швидкого налаштування.

Оновлення прошивки роутера Asus RT-N14U.

В меню "Карта мережі" ви можете побачити багато основної інформації, зокрема версію використовуваної прошивки.

Для того що б перевірити існування більш нової прошивки, необхідно натиснути на версію прошивки, у вікні натиснути кнопку "Перевірити" та якщо існує більш нова версія оновити її.

Якщо з якихось причин Атоматіческая оновлення не виходить, оновлення прошивки можна зробити ручним способом, для цього скачайте останню версію прошивки з офіційного сайту:

Завантажити прошивку для роутера A sus RT-N14U .

Виберіть "Driver & Tools", потім вкажіть версію операційної системи, далі виберіть "Fimware" і завантажте останню версію прошивки.

Разархівіруйте завантажений архів з прошивкою, в результаті у вас повинен з'явитися файл з розширенням .trx. Далі на веб інтерфейсі в рядку "Файл нової прошивки" натисніть "Огляд" і вкажіть на розпакувати файл, після чого натисніть "Відправити".

Оновлення прошивки займе не більше 3 хв, після чого ви побачите оновлену версію прошивки.

Налаштування Інтернет на маршрутизаторі Asus RT-N14U.

Для настройки Інтернет на Asus RT-N14U, на веб інтерфейсі зайдіть у вкладку "Інтернет", виберіть Тип WAN підключення, цю інформацію можна отримати з договору з провайдером або зателефонувавши в тих підтримку провайдера. Після настроїти установки натисніть кнопку "Застосувати".

Налаштування бездротової мережі Wi-Fi на Asus RT-N14U.

Для того що б виконати настройку виберіть вкладку "Бездротова мережа" в рядку SSID введіть (або залиште за умовчанням) ім'я мережі, далі залиште все настройки за замовчуванням крім:

Канал вкажіть "Авто" або визначте більш вільний канал і виберіть його, як це зробити читайте в статті Як вибрати / змінити бездротової канал на маршрутизаторі / роутере .

Метод перевірки подлінності- виберіть WPA-Auto-Personal

Попередній ключ WPA- введіть пароль для підключення до Wi-Fi, Рекомендую використовувати складний пароль складається з не менше 8 символів з цифрами буквами і спец знаками (! @ # $).

@ # $)

Крім основної бездротової мережі можна налаштувати до 3 гостьових. Для цього виберіть "Гостьова мережу" і натисніть "Включити".

Трохи поясню навіщо потрібна гостьова мережа- основне її призначення розмежувати користувачів по ресурсам. Дуже часто в організація використовують гостьову мережу, що б дати можливість не співробітникам компанії вихід в Інтернет, котрі дають доступ до локальних ресурсів.

Вказуєте ім'я мережі, метод перевірки автентичності, доступ до Інтрамережі (локальної мережі) і час доступу.
В кінці натисніть "Застосувати".

Таким чином ми налаштували одну з трьох гостьових мереж, таким же чином налаштовуються всі інші (якщо ви хочете їх використовувати).

Зміна логіна і пароля для входу на веб інтерфейс Asus RT-N14U.

Для підвищення безпеки використання роутера, рекомендую змінити логін і пароль для підключення на веб інтерфейс, для цього в меню виберіть "Адміністрування", вкладка "Система". Вкажіть новий логін і пароль.

У разі якщо ви забудете логін і пароль для підключення до веб інтерфейсу, необхідно натиснути і утримувати близько 15-25 сек. кнопку Reset (вона знаходиться на корпусі), таким чином ви скинете всі налаштування до заводських, після чого використовуючи стандартний логін і пароль, зайти і налаштувати все заново.

Після конфігурації роутера, можна приступити до налаштування локальної мережі на Windows XP або Windows 7 , зробити мережеву папку або налаштувати мережевий принтер .

Я дуже сподіваюся, моя стаття допомогла Вам! Прохання поділитися посиланням з друзями:


Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!