{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Освіта за кордоном: як вчинити в школу Англії або США. Ціни, підготовка, стипендії та гранти

  1. Розкажіть, як йде справа з навчанням українських дітей за кордоном - є стійке зростання?
  2. Університети і коледжі - яке співвідношення?
  3. "Маленьких" учнів відпускають в коледжі часто або це поки виняток?
  4. Які вузи і в яких країнах доступні нашим дітям: ціна якість, рейтинги серед роботодавців в світі?
  5. Куди можна вступити безкоштовно і чи реально отримати стипендію?
  6. Які якості повинні бути у тих дітей, які хочуть вчитися в США і Англії
  7. Коли треба починати підготовку?
  8. Що включає підготовка?
  9. Документи, мова, рівень знань - де і як це готувати

Українські діти мають можливість вступити в найпрестижніші навчальні заклади. Але для цього потрібно мати певні якості, знати певні секрети і розбиратися в процедурі, готуватися заздалегідь.

Сьогодні у нас є можливість дізнатися деякі секрети і почути поради фахівця в цій сфері.

Володимир Найдюк, - засновник школи BSC Ukraine і освітнього агентства VLAD Education

Розкажіть, як йде справа з навчанням українських дітей за кордоном - є стійке зростання?

Навчання за кордоном залишається пріоритетним напрямком для багатьох батьків, які розглядають навчання дітей, в першу чергу, як довгострокову інвестицію. Найпопулярнішими програмами є короткі канікулярні програми з вивченням англійської, спортом, розвагою і екскурсіями. Це відмінний, ефективний і продуктивний спосіб провести канікули з користю, зануриться в мовне середовище, знайти нових друзів з усіх куточків світу і значно розширити кругозір.

Отримання середньої освіти за кордоном також залишається затребуваним, так як це один з небагатьох способів вчинити в подальшому в топові університети.

Батьки все більше і більше шукають найоптимальніші варіанти по співвідношенню ціни і якості, щоб за короткий термін і помірні вкладення отримати максимальний результат. Звідси, наприклад, більш популярними стають однорічні підготовчі програми, такі як Foundation, а не класичні A-Level або IB, які потрібно проходити за 2 роки.

Університети і коледжі - яке співвідношення?

Давайте спочатку розберемо різницю, так як багато хто плутає ці поняття.

Якщо ми говоримо про вищу освіту в США - коледжі та університети йдуть практично на рівні, єдина різниця, що в коледжах можна отримати ступінь PhD, далі відмінностей особливих немає. Середні школи в США - High Schools або Preparatory Schools. Іноді, в міжнародних школах, які приймають, в основному, міжнародних студентів, також зустрічається прив'язка College. Університети все-таки користуються більшим попитом, ніж отримання середньої освіти, так як в університетах є більше ймовірності отримати спортивні та академічні стипендії. Є ще таке поняття, як Community Colleges, де навчання коштує на порядок дешевше, всього 8-10 тис доларів в рік і за два роки можна отримати Associate Diploma, але це підходить для більш робітничого класу професій.

У Канаді середні школи також можуть називатися як School так і College, потрібно уважно перевіряти. Що стосується вищої освіти, то тут більш чітке обмеження: коледжі - це те місце, де студенти отримують більш практичні навички і максимально близькі з індустрією, а університет - більш теоретичне і ґрунтовну освіту. Не у всіх коледжах є бакалаврські програми і зовсім відсутні магістерські. Канадські колеж користуються великим попитом, так як за 2-3 роки можна отримати гарне, практичне освіту і, що найголовніше, отримати ще робочу візу після закінчення навчання ще на такий же період. А далі - дозвіл на проживання і прямий шлях до імміграції.

  • Великобританія:

У Великобританія все просто: коледж - це коледж. Це прикладні спеціальності, академічний рівень прирівнюється до наших технічних училищ. Так як Великобританія не дає візу на роботу після закінчення навчання, то такі коледжі не користуються попитом серед наших студентів.

"Маленьких" учнів відпускають в коледжі часто або це поки виняток?

Середнім і найпопулярнішим віком вважається 13-14 років. Це останні 2 роки «secondary school», наші 9 і 10 класи. Також часто починають навчання в 15-16 років, закінчуючи за кордоном "high school". Це те, що поки відсутня в нашій системі освіти, - це 11 і 12 класи. Ці класи іноді називають підготовкою до університету, тому що предметів залишається тільки 4 і це ті предмети, які учень вибирає сам. Більш ранній вік поки виняток. Рідкісні батьки відпускають дитину в 11 або 9 років. Але це пов'язано не тільки з батьківськими страхами. Далеко не всі міжнародні школи беруть дитину на повний пансіон в 9 років, частіше з 11, а деякі і з 13. Адже навчання дитини в такому ніжному віці далеко від дому означає, що йому потрібно більше підтримки, більше уваги. Це дуже серйозний і відповідальний підхід, не просто треба нагодувати і виділити ліжко. Школи беруть на себе відповідальність за психологічне та фізичне здоров'я дитини, тому вони часто говорять, що їх школа - це "home away from home", тобто «будинок далеко від дому».

Які вузи і в яких країнах доступні нашим дітям: ціна якість, рейтинги серед роботодавців в світі?

Доступність тут поняття розтяжне. Освіта за кордоном - це не для всіх. Від самого початку. Тому доступність буде визначатися вашими доходами або виділеним / запланованим бюджетом.

Рейтинги є окремою темою для розмов. Тут є дуже багато за і проти: рівнятися чи на рейтинги, наскільки вони правдиві, як їх правильно читати. Це, до речі, окремий навик. Рейтинг складається з безлічі пунктів, що в сукупності дає місце ВУЗу. Рейтинги різняться між собою. На них абсолютно можна спиратися, коли є чіткі критерії, наприклад, кращий курс з фінансів або найвищий відсоток працевлаштування після закінчення. Оксбридж (Оксфордський і Кембриджський університети) по рейтингу працевлаштування відстають від багатьох університетів. Топовий ВНЗ - не панацея.

Куди можна вступити безкоштовно і чи реально отримати стипендію?

У повному розумінні слова безкоштовної освіти немає. У Німеччині, наприклад, в державних ВУЗах студенту необхідно сплатити семестровий збір близько 500 євро і підручники. І ось це вважається безкоштовною освітою. За проживання вам доведеться заплатити, а також треба мати гроші на кишенькові витрати. Все це виходить в середньому 700-900 євро на місяць. В інших країнах ціни вище. Якщо розглядати США або Канаду, то необхідно ще пам'ятати про перельоти, що також становить чималу частину витрат. Відносно стипендій та грантів. Вони є у всіх країнах і в кожному університеті. Умови різні. Університети надають знижки на навчання і розмір знижки залежить від ваших досягнень, академічних або спортивних, наприклад. У нас є студентка, яка навчається в університеті США абсолютно безкоштовно (навчання і проживання за рахунок університету). Вона тенісистка і виступає за збірну університету. При цьому навчання ніхто не відміняв ☺

Є ще стипендіальні програми: Chevening в Великобританії і Fulbright в США. Вони покривають вартість навчання, медичне страхування, транспортні витрати і виділяють щомісячні стипендії.

Для школярів є програми Flex.

Які якості повинні бути у тих дітей, які хочуть вчитися в США і Англії

Якщо ми говоримо про навчання в цілому, якість повинна бути тільки одне - бажання вчитися. Вони дають всі можливості для цього. А мета середньої освіти - це розкрити дитину, допомогти йому зрозуміти його сильні сторони і устремління і рушити в тому напрямку. Системи навчання США, Великобританії і Канади відрізняються від нашої.

Якщо ж ми говоримо про рейтингові школах або університетах (Ліга Плюща, Рассел груп), то у них вимоги, звичайно ж, високі. І це стосується не тільки академічної успішності, але і спорту, і соціальної активності. У вас повинні бути серйозні хобі і захоплення, ви повинні бути committed, тобто віддаватися цьому повністю. Під серйозними захопленнями розуміється довгостроковість і досягнення, що в принципі взаємопов'язане. Якщо дитина буде щороку займатися новим видом спорту, то це не надихне приймальної комісії.

Коли треба починати підготовку?

Я б сказав в 7м класі ☺ це ідеально. Але в основному процес починається приблизно за рік, коли в 11 класі батьки вирішують, що відправили б дитину вчитися за кордон. Починають дізнаватися, запитувати, порівнювати. Цього часу достатньо, якщо немає високих вимог. Все, що пов'язано з рейтингом, пов'язане з термінами. Будь то школа чи університет, крайній термін подачі заявок там буде раніше, ніж в інших навчальних закладах. Ті студенти і батьки, які хочуть, щоб дитина вчилася в Гарварді або Кембриджі, повинні починати думати про це в 7м класі, як я сказав раніше. Тому що шлях в такі альма-матер лежить через середню школу.

Що включає підготовка?

Підготовка - це цілий комплекс. По-перше, це вивчення мови. Розмовляти англійською і вчитися англійською - це різне. На підготовчій програмі Foundation є такий предмет EAP - English for Academic Purposes. Це не курс англійської мови з вивченням нових слів. Це тренування навички використання англійської мови для максимально швидкого і якісного засвоєння нового матеріалу, а також для написання есе та дипломної роботи. По-друге, це пошук і розуміння своїх інтересів (і інтересів дитини), тому що освіта за кордоном - це в першу чергу про «хочу», а не про «треба йти на юриста, тому що це солідно». Список спеціальностей в рази ширше, вони різноманітні і узконаправлен, і що найважливіше - вони йдуть в ногу з часом. По-третє, це оцінка вашого бюджету. Це вкрай важливо і багато хто недооцінює цей момент.

Батьки повинні пам'ятати, що навчання в іноземному навчальному закладі - це не тільки 15000 доларів за навчальний рік. Це проживання, кишенькові витрати, медицина, перельоти і різні поїздки, репетиторство (більш актуально для середньої освіти).

Вибір навчального закладу - це окремий процес підготовки. У США, наприклад, понад 4000 вищих навчальних закладів. Як з них вибрати? Потрібні критерії: місце розташування, вартість, спеціалізація і т.д. Список можна продовжити. Критерії звужують коло пошуку. Далі звертаємо увагу на вступні вимоги і коло пошуку може ще звузиться. Визначаємося і готуємо документи.

Але мій найголовніша порада батькам при підготовці - це знайти освітнє агентство, яке стане вашим союзником у цьому довгому процесі. Більшість моїх клієнтів зі мною вже багато років. Ми разом подавали документи в середню школу, разом переживали в очікуванні результатів іспитів і отримання візи, далі був університет і знову середня школа для молодшого брата або сестри. І паралельно - навчання батьків на мовних курсах для вільного спілкування в країні навчання дитини. Ось недавно зовсім ми відкрили візу на 4 роки під програму PhD в University College London. А починалося все 6 років тому з програми Foundation.

Документи, мова, рівень знань - де і як це готувати

Перелік документів може відрізнятись в залежності від обраного вами ВНЗ. Стандартний набір: підтвердження рівня мови, академічні документи (атестат або диплом) та мотиваційний лист. Останній документ важливий, так як може дати вам перевагу при інших рівних умовах.

Вимоги до рівня англійської мови залежать від програми навчання. Підвищити ваш рівень допоможуть мовні курси в Україні і за кордоном. Наша компанія допоможе вам як з першим, так і з другим. Наш центр British Study Centres Ukraine (посилання) працює по британській франшизі. Ми надаємо курси різного рівня: від загальної англійської початкового рівня до бізнес англійської та підготовки до іспитів. Школа є міжнародною мережею мовних шкіл і має 7 центрів у Великобританії, які надають спеціальні ціни на навчання для студентів центру в Києві.

Для самих маленьких у нас є рівень pre-school .. Для школярів старшого віку є курси загальної англійської, а також програма pre-Foundation , Яка готує до вступу в іноземний ВНЗ: математика англійською мовою і EAP (English for Academic Purposes). Це той предмет, про який я згадував раніше.

В цьому році ми запустили програму Foundation , Пройшли акредитацію і стали офіційним центром з надання цієї програми. Ця програма розрахована на випускників наших шкіл і є підготовкою і відсутньою роком навчання для вступу до університетів Великобританії. Зараз на цій програмі займаються 3 студента. А на програмі pre-Foundation - 8 школярів.

Фото: BSC Ukraine

Читайте також

Розкажіть, як йде справа з навчанням українських дітей за кордоном - є стійке зростання?
Університети і коледжі - яке співвідношення?
Маленьких" учнів відпускають в коледжі часто або це поки виняток?
Які вузи і в яких країнах доступні нашим дітям: ціна якість, рейтинги серед роботодавців в світі?
Куди можна вступити безкоштовно і чи реально отримати стипендію?
Що включає підготовка?
Університети і коледжі - яке співвідношення?
Маленьких" учнів відпускають в коледжі часто або це поки виняток?
Які вузи і в яких країнах доступні нашим дітям: ціна якість, рейтинги серед роботодавців в світі?
Куди можна вступити безкоштовно і чи реально отримати стипендію?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!