{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Універсальна зовнішня акумуляторна батарея для ноутбуків і цифрової техніки TopON TOP-UB01 / WTEL1699A

Щодня тисячі людей беруть з собою на відпочинок або у відрядження чимало мобільних пристроїв - mp3 плеєри, фотоапарати, відеокамери, мобільні телефони, комунікатори або ноутбуки (останнім часом, правда, волію брати нетбуки через їх компактних габаритів і невеликої ваги). Варто подумати, яким чином і чому буде заряджатися вся ця цифрова техніка. Ні в якому разі не факт, що електрична мережа завжди буде під рукою. На щастя, цю проблему легко вирішити, якщо потурбуватися заздалегідь. Ця стаття присвячена надмісткі зовнішньої універсальної акумуляторної батареї TopON TOP-UB01.

Зарядний пристрій на акумуляторі
великого об'єму TopON TOP-UB01

«Чудо техніки», про який сьогодні піде мова, має велику універсальністю. По суті, батарея являє собою якийсь аналог ультрапортативного UPS (ДБЖ - джерела безперебійного живлення). TopON TOP-UB01 - компактна і легка (за габаритами вона менше нетбука Lenovo S10) коробочка, в яку встановлений літієво-полімерний акумулятор надвисокої ємності. Завдяки дизайну даний пристрій можна використовувати як підставку для нетбуків, металевий корпус ефективно перерозподілить виділяється мобільним комп'ютером тепло. Його характеристики - 9900мАч, 11,1В, що в результаті дає на виході значні 110 Вт * год. Для порівняння, ємність стандартної батареї для ноутбуків і нетбуків на базі платформ Core2Duo / Centrino / Atom / ION складає на сьогоднішній день близько 50-55 Вт * год, а посилені і подвійні акумулятори підвищеної ємності мають близько 80-90 Вт * год. Таким чином, теоретично виходить, що TopON TOP-UB01 збільшує час автономної роботи ноутбука аж до 220%!

Зовні TopON TOP-UB01 - компактна, легка і стильна коробочка

Про таку цифрову техніку як фотоапарат, відеокамера, мобільний телефон або комунікатор і говорити нічого - час автономії стільникового телефону збільшується до місяця! Наприклад, ємність телефонної батареї становить приблизно 3-4 Вт * год (3,7V 1.1A), TopON TOP-UB01 володіє ємністю 110 Вт * год і може забезпечити близько 25-35 циклів заряджання. Таким чином час безперервних розмов збільшиться з 4 до 108 годин, час роботи в режимі прослуховування музики - з 12 години до двох тижнів (!), А підтримувати роботу в режимі очікування можна взагалі протягом усього року! Звичайно, дані викладки хороші лише в теорії, а на практиці цифри виходять дещо менші, але в будь-якому випадку перспектива незалежності від розетки виходить досить вражаюча.

Практичний результат був отриманий дослідним шляхом, від TopON TOP-UB01 був запитан популярний в даний час нетбук Lenovo S10e, що володіє наступною конфігурацією:

  • процесор Intel Atom N270 1.6Ghz
  • пам'ять SODDR2-667 1024Mb
  • відеосистема Intel GMA950 128Mb
  • жорсткий диск 160Gb 5400rpm

Тобто тестувалося пристрій з самого популярного на даний момент сегмента портативних комп'ютерів. Переважна більшість користувачів вважає за краще брати з собою в дорогу саме нетбуки через їх компактності і легкості, благо подібні «малюки» без зусиль справляються з усіма насущними завданнями, починаючи від серфінгу в бездротовому інтернеті і закінчуючи переглядом відео. Результат вийшов дуже цікавим - нетбук пропрацював в активному режимі весь дев'ятигодинної робочий день і TopON TOP-UB01 був ще далекий від повної розрядки, зберігши більше третини ємності батареї. З цього можна зробити висновок, що повне час автономної роботи нетбука від універсального зовнішнього акумулятора досягає 13-14 годин при активній експлуатації. А якщо ще знизити яскравість матриці, відключити бездротові інтерфейси WiFi і WiMAX і не запускати завдання, сильно навантажують процесор і жорсткий диск, то можна домогтися 16-20 годинної роботи без підзарядки, і зробити авіапереліт з Москви в Гонконг і назад взагалі не вимикаючи нетбука!

На пристрої є ряд світлових індикаторів: щоб дізнатися поточний рівень заряду, потрібно натиснути кнопку,
засвітиться відповідне кількість світлодіодів. Також ця кнопка служить для активації харчування через порт USB.

Час автономної роботи

Модель

батарея

сума

Час роботи

мА * ч

В

Вт * год

Вт * год

хвилини

Lenovo S10e

5200

11,1

57,7

57,72

237

Lenovo S10e + TopON TOP-UB01

9900

11.1

110

167,72

673

Тепер зробимо підрахунки. Сумарна ємність штатної батареї нетбука і зовнішнього універсального акумулятора TopON TOP-UB01 становить 167,72 Вт * год. У порівнянні з ємністю стандартної батареї це в 2,91 рази більше. Час роботи відрізняється в 673/237 = 2,84 рази. Тобто теоретичний розрахунок практично повністю корелюється з отриманим на практиці результатом, що вельми непогано.

Тобто теоретичний розрахунок практично повністю корелюється з отриманим на практиці результатом, що вельми непогано

Вражаюче перевагу!

Тепер що стосується вихідних роз'ємів TopON TOP-UB01. Різна техніка потребує різних вихідних напругах. Все це, природно, враховано - на передній панелі пристрою є два виходи, один забезпечує харчування в 16В і 19В (вихідна напруга регулюється за допомогою перемикача), а другий вихід виконаний у вигляді роз'єму USB і дає напругу 5В, що дозволяє підключати до нього за допомогою стандартного кабелю стільникові телефони, комунікатори, фотоапарати і відеокамери, а також живити iPhone, iPod, зовнішні оптичні приводи, виносні жорсткі диски та іншу аналогічну периферію.

Нічого зайвого, всі необхідні роз'єми компактно розміщені на передній панелі.

З цифровою технікою все більш ніж зрозуміло - один універсальний роз'єм, до якого підключаються різноманітні шнури. З зарядкою ноутбуків і нетбуків ситуація йде таким чином: в комплекті до TopON TOP-UB01 йде в цілому 15 конекторів, 8 з яких використовується для підключення портативного комп'ютера до універсальної батареї (прямі коннектори), а решта 7 - для зарядки вбудованого в TOP- UB01 акумулятора (Г-образні коннектори). Таким чином, для того щоб зарядити зовнішню батарею, не потрібен ніякий зайвий додатковий адаптер - досить оригінального блоку живлення до ноутбуку, що дуже зручно!

Таким чином, для того щоб зарядити зовнішню батарею, не потрібен ніякий зайвий додатковий адаптер - досить оригінального блоку живлення до ноутбуку, що дуже зручно

Для зарядки нетбука від TOP-UB01 не потрібно ніяких зайвих адаптерів. А безлічі перехідників
вистачить для того, щоб живити 80% ноутбуків і нетбуків, присутніх на території Росії.

Зарядку TOP-UB01 можна проводити не тільки від стандартної електричної мережі 220В, а й від електромережі автомобіля 12В за допомогою універсального блоку живлення , Який має в комплекті перехідник для підключення до прикурювача. Цей пристрій має додатковий вихід USB, а його потужність складає цілих 100 Вт, так що від нього можна живити не тільки дрібну цифрову техніку і ноутбуки, але навіть портативний LCD телевізор.

Універсальний адаптер живлення 2 в 1: харчується від
електромережі та від автомобільного прикурювача

Отже, на завершення хочеться сказати, що покупець отримує не просто компактний, легкий і стильний універсальний акумулятор надвисокої ємності, але цілий комплекс пристроїв, що дозволяють живити практично будь-яку цифрову техніку в абсолютно будь-яких умовах - починаючи від домашньої або офісної розетки, від бортової електромережі автомобіля і закінчуючи автономним живленням взагалі без доступу до електрики.

Ціна ж подібної універсальної батареї на подив невисока, незважаючи на багатство перехідників і літієво-полімерні акумулятори, і цілком порівнянна з вартістю додаткової батареї підвищеної ємності до будь-якого ноутбука. TopON TOP-UB01 повністю виправдовує свою ціну, адже для мобільних професіоналів, що інтенсивно використовують одночасно велику кількість різних пристроїв - комунікатор, фото і відеокамеру, ноутбук, стільниковий телефон, - це справжня знахідка. З додаткових переваг TOP-UB01 можна згадати тонкий металевий корпус, який не тільки добре відводить виділяється нетбуком тепло і може служити ефективною охолоджуючої підставкою, але і без зусиль поміщається в бічну кишеню сумки для ноутбука.

особливості:

  • Дуже висока ємність батарей, що забезпечує тривалий час автономної роботи
  • Компактні розміри і невелика вага, зручність в перенесенні навіть в боковій кишені сумки для ноутбука
  • Наявність виходів з декількома напругами, що дозволяють живити не тільки різні моделі ноутбуків і нетбуків, але і іншу цифрову техніку
  • Наявність порту USB, за допомогою якого можна заряджати iPhone, iPod, комунікатори, мобільні телефони, фотоапарати, відеокамери, зовнішні приводи і накопичувачі за допомогою відповідного кабелю
  • Широкий спектр перехідників, що забезпечує високу універсальність і сумісність з наступними марками ноутбуків: Acer, Asus, Dell, IBM Lenovo, HP Compaq, Sony, Toshiba і деякими іншими

Технічні характеристики:

Вага: 900г
Тип осередків: літієво-полімерні
Габарити: 220мм x 130мм x 21.3мм
Ємність: 9900mAh 11.1V (110 Wh)

Вихідна потужність: 60W (16V 3.75A / 19V 3.16A)
Вихідна напруга: AC Output: 16V / 19V; USB: 5.5V
Кількість перехідників: 7 + 8 конекторів
Час повної зарядки: 6.5 годин

Приблизний час автономії: ноутбук: 10-12 годин, нетбук: 16-20 годин, цифрова техніка: тиждень і більше.
Життєвий цикл: більше 500 циклів заряду розряду (приблизно 3-5 років експлуатації).

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!