{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Вибір ZOOM.CNews: телефони з 2 SIM-картами

Розвиток ринку телекомунікаційних послуг підштовхнуло операторів до створення вузькоспеціалізованих тарифних планів для користувачів мобільного зв'язку. Наприклад, для багато розмовляють абонентів вартість хвилини мінімальна, в той час як Інтернет трафік непомірно дорого. Для активних веб-серферів все навпаки. Але що робити, коли одночасно необхідний і дешевий голос, і доступний за ціною мобільний Інтернет? Довгий час з цієї ситуації був тільки один вихід - покупка двох SIM-карт, а то і двох телефонів, якщо користуватися цими послугами потрібно одночасно. Однак прогрес не стоїть на місці, і сьогодні на ринок почали виходити нові моделі телефонів, а саме Samsung DuoS , Fly B700 Duo , і Philips Xenium 9 @ 9w , Які позбавлять користувачів від подібних проблем.

Philips Xenium 9 @ 9w

Використання телефонів в двома SIM-картами може бути корисно в самих різних ситуаціях

Для початку хотілося б розглянути найбільш часто зустрічаються випадки, коли абонентам необхідні дві SIM-карти. По-перше, одна з них може вимагатися для розмов на території домашнього регіону, а друга - в роумінгу. Наприклад, для спілкування в своєму місті людина може користуватися послугами місцевого оператора, так як його тарифи нижче, ніж у федералів. При цьому спілкування в роумінгу в місцевого оператора влетить в копієчку. Тому за межами домашнього регіону логічніше використовувати зв'язок федеральних компаній.

По-друге, одна з карт може бути корпоративної, за спілкування з якої платить роботодавець. По-третє, багатьом два телефони необхідно для того, щоб розділяти особисті і службові дзвінки. Нарешті, мобільний Інтернет, для якого цілком виправдано мати другу сімку з дешевим GPRS / EDGE трафіком.

Нарешті, мобільний Інтернет, для якого цілком виправдано мати другу сімку з дешевим GPRS / EDGE трафіком

Крім особистих контактів, які не варто розголошувати, другий номер допоможе, коли потрібно чітко "розділити" ділове спілкування і розмови з близькими людьми

Погодьтеся, багато, керуючись якими-небудь з перерахованих вище причин, а, можливо, і поруч інших, обзавелися декількома сімки. Але часто постійна заміна однієї карти на іншу викликає незручності і люди набувають другий, третій телефон і так далі. Але носити з собою безліч SIM-карт, ризикуючи втратити якусь, або кілька стільникових телефонів не є верх зручності. Тому вендори, йдучи на зустріч користувачам, вивели на ринок відразу кілька телефонів, здатних одночасно працювати з двома SIM-картами.

Моделі з підтримкою 2 SIM-карт

Екскурс в минуле

Відзначимо, що ні Samsung DuoS , ні Fly B700 Duo , ні Philips Xenium 9 @ 9w не є першопрохідцями в області телефонів для двох SIM-карт. Піонером у цьому сегменті стала компанія Benefon зі своєю люлькою Twin, випущеної в 2000 році. Телефон мав два слота для сімки, і при завантаженні користувач вибирав, з якою з них буде працювати. Але, на відміну від сьогоднішніх наших героїв, працювати одночасно з двома сімки трубка не вміла. Популярності телефон не знайшов, і незабаром канув в Лету.

Популярності телефон не знайшов, і незабаром канув в Лету

Кустарний спосіб виготовлення SIM-карти "2-в-1" передбачає використання спеціальних аксесуарів і програмного забезпечення. Зручним такий метод не назвеш

Однак на цьому спроба «приручити» відразу дві картки не закінчилися. Наступний етап гонки за двома зайцями - поява в 2003 році адаптерів на дві SIM-карти. Вони представляли собою корпус сімки, куди встановлювалися два шматочки з чіпами, вирізані з рідної операторської карти. Погодьтеся, останнє не є верхом зручності, до того ж під час вирізання легко пошкодити життєво важливі елементи карти.

Крім того, в той час для більшості операторів подібні новинки представляли собою зло в плоті. Адже адаптер, ціною 10-20 доларів, дозволяв абонентам користуватися більш дешевими тарифами конкурентів, які не позбавляючись при цьому від свого номера. Однак ситуація змінилася, і тепер у багатьох є по два, а то і більше, телефонів, не кажучи вже про SIM-картах. Тому поява подібних телефонів операторами розцінюється лише як додаткова зручність для абонентів.

двуликое тріо

Сьогодні в Росії офіційно анонсовано три телефони, що підтримують одночасну роботу з двома SIM-картами. це Samsung DuoS , Fly B700 Duo, і Philips Xenium 9 @ 9w . Розглянемо докладніше кожен з них.

розробляти Samsung DuoS почав в кінці 2006 року. Даний телефон орієнтований в першу чергу на російський ринок, і саме в нашій країні почнуться його перші продажі. А прототип пристрою називався «Пушкін». Виконано апарат у форм-факторі слайдер, і має габарити 104 x 51 x 18,9 міліметрів. Звичайно, це не самий тонкий телефон, але треба враховувати, що він має два слота для SIM-карти, і оснащений потужним акумулятором на 1200 мАг. Відзначимо, що то, в яке гніздо встановлена ​​карта неважливо, так як при включенні телефон все одно запропонує вибрати основну та допоміжну сімки.

Відзначимо, що то, в яке гніздо встановлена ​​карта неважливо, так як при включенні телефон все одно запропонує вибрати основну та допоміжну сімки

Дослідивши очікування ринку, компанія Samsung представила свою розробку DuoS

До речі, необхідно сказати пару слів про конструкції подібних апаратів. Адже дві SIM-карти вимагають наявність двох радіомодулів, відповідно і двох антен. Ці деталі розташовані в різних частинах трубки, щоб їх вплив один на одного було мінімальним.

Головною особливістю телефону Samsung DuoS є автоматична конфігурація профілів WAP / MMS / E-mail. Так, після перемикання між SIM-картами, всі ці профілі відповідного оператора настроюються автоматично. Таким чином апарат не вимагає втручання користувача і завжди готовий до роботи з SMS, MMS, електронною поштою та мобільним Інтернетом.

Таким чином апарат не вимагає втручання користувача і завжди готовий до роботи з SMS, MMS, електронною поштою та мобільним Інтернетом

Як стверджує виробник, робота з двома SIM-картами настільки зручно, що користувач практично не помітить різниці

Природно, конструктивні особливості спричинили за собою і зміни в інтерфейсі трубки. Наприклад, при надходженні виклику на екрані автоматично висвічується ім'я карти, що задається самим користувачем, дозволяючи власникові телефону з першого погляду визначити, куди надходить дзвінок. Але це ще не все. Кожній карті можна привласнити свою мелодію дзвінка - і для викликів і для текстових повідомлень, використовуючи не тільки стандартні звуки, але і MP3, MIDI та інше. До речі, в разі пропущених дзвінків ім'я SIM-карти також відображається в інформації про виклик.

Однак на підтримку двох SIM-карт гідності Samsung DuoS не закінчуються. Зокрема, тут є і плеєр, і FM-радіо і 3-Мп камера з автофокусом. А вся інформація відображається на 2,3-дюймовому QVGA екрані. Крім цього телефон оснащений модулем Bluetooth 2.0 з підтримкою A2DP, і слотом для карти пам'яті microSD. Очікувана роздрібна ціна телефону складе близько 18 тисяч рублів.

літаючі сімки

Кілька дивно, але першою компанією, яка запропонувала трубки з підтримкою двох SIM-карт, була Fly, яка не є лідером галузі. Однак це не робить телефон Fly B700 Duo менш цікавим, ніж вище розглянутий Samsung DuoS .

Трубка виконана у форм-факторі моноблок, має габарити 109,8х49,5х15,3 міліметрів. Корпус телефону виконаний з міцного прогумованого і гладкого пластика, що відмінно доповнює строгий зовнішній вигляд апарата. І не виключено, що завдяки поєднанню суворої зовнішності і досить демократичною ціни - всього 6700 рублів - телефон стане хітом продажів.

Даний мобільник більше сподобається тим, хто вважає за краще пристрої традиційного форм-фактора, оснащені великим якісним екраном

На жаль, виробник приділив піару трубки менше уваги, ніж Samsung, проте деякі характеристики телефону все-таки відомі. Апарат оснащений модулем Bluetooth 1.2 з підтримкою A2DP, мобільним Інтернетом WAP 2.0, можливістю роботи з GPRS, мультимедійними додатками - MP3-плеєром і MP4 / 3GP відео-програвачем. Крім того, трубка укомплектована 2-Мп камерою, з можливістю запису відео. Для зберігання фото, відео, музики та іншої інформації пропонується використовувати карту формату microSD, так як внутрішня пам'ять телефону не дотягує і до мегабайта. Переглядати фотографії можна на дисплеї, що відображає 262 тисячі кольорів.

Переглядати фотографії можна на дисплеї, що відображає 262 тисячі кольорів

Наявність 2 МП камери сьогодні мало кого здивує, але крім цього мобільник вміє працювати з популярними цифровими форматами і в деяких випадках замінити MP3-плеєр

До речі, Fly B700 Duo оснащений 64-тональною поліфонією і підтримує більшість цифрових форматів - MID, IMY, WAV, AMR, AAC, MP3. Завантажувати нові мелодії можливо через WAP і ПК. Працює телефон від батареї, ємністю 900 мАг, що, за словами виробників, дозволяє трубки працювати до 5 годин в режимі розмови.

Незважаючи на те, що Fly B700 Duo був першим телефоном з підтримкою двох SIM-карт анонсованим в Росії, його продажі почнуться лише в грудні. Хоча конкуренти, в особі Samsung DuoS і Philips Xenium 9 @ 9w повинні з'явитися на вітринах найближчим часом.

Довгограючий дволикий телефон

Схоже, що після передачі мобільного підрозділу Philips китайцям, справи в нього пішли в гору. Говорить про це ціла батарея цікавих телефонів, які прийшли до нас з Піднебесної за останній час. І один з них - Philips Xenium 9 @ 9w . Крім підтримки одночасно роботи двох SIM-карт його особливістю є рекордний час автономної роботи - до місяця в режимі очікування. Але про все по порядку.

Але про все по порядку

Як завжди, мобільники Philips вражають своїм часів роботи - Xenium 9 @ 9w може працювати в режимі очікування до місяця (за заявою виробників)

Зовні пристрій являє собою моноблок, розмірами 103 x 52 x 12, що робить його найбільш компактним з усього дволикого тріо. Дивно, але в настільки маленький корпус, крім двох сімок інженери змогли вмістити 1,9-дюймовий екран, що відображає 262 тисячі кольорів, 2-Мп камеру, модуль Bluetooth 2.0, і слоти microSD і miniUSB. Але і це ще не все. Також в тілі цього малюка знайшлося місце для відео програвача і МР3-плеєра. Останній розуміє такі формати, як AMR, Midi, MP3, AAC, AAC +, ADPCM, WAV, AWB.

Однак, як уже говорилося, родзинкою пристрій є час автономної роботи. А режимі розмови трубка може функціонувати до 8 годин, і до місяця перебуває в стані очікування. При цьому ємність акумулятора телефону становить 920 мАг. Не менш цікава і ціна трубки - 8 000 рублів.

Дмитро Сорокін

Але що робити, коли одночасно необхідний і дешевий голос, і доступний за ціною мобільний Інтернет?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!