{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Зовнішній комп'ютерний TV-тюнер Yuan iwatchTV

 1. конструкція
 2. На задній панелі:
 3. підключення
 4. Розтин покаже ...
 5. висновки

Продовжуючи серію оглядів зовнішніх комп'ютерних тюнерів, в цій статті ми розглянемо творіння маловідомої тайванської компанії YUAN , Яка теж вирішила відзначитися на цьому ринку. Подивимося, що у них вийшло.

конструкція

Сам тюнер зібраний в суворої прямокутної пластмасової коробці розміром 23 см в ширину, 4 у висоту і 13 в глибину (проте чимало!). Зовнішній вигляд суворий і дуже стильний, розташування і призначення органів управління зручно і продумано. Всі кнопки управління квазісенсорние (харчування, перемикання каналів, гучність, mute, зовнішні джерела і виклик екранного меню). Під ними - лінійка світлодіодних індикаторів стану. Зліва на передній панелі - mini-jack вихід на навушники, а праворуч - дещо дивний і «недоладний», що не вписується в загальний дизайн вхід INPUT 1 «D» .

На задній панелі:

 • вхід для підключення зовнішнього адптера харчування (6 В, 2А);
 • роз'єми VGA IN і VGA OUT (обидва стандартні 15 pin мама);
 • mini-jack роз'єми Audio IN і Audio OUT;
 • антенний вхід RF INPUT
 • і набір входів INPUT2 (композитний, S-Video і пара для стереоаудіо).

Адаптер живлення за розміром дуже маленький, і чималу його частину займає класичний комп'ютерний евроразьем:

Загальна комплектація пристрою досить багата:

 • Власне сама коробка тюнера;
 • Зовнішній адаптер живлення;
 • Стандартний мережевий шнур з євророзеткою;
 • пульт ДУ;
 • до нього дві батарейки типу ААА фірми GP (справжні!);
 • шнур для VGA монітора (15 pin тато - 15 pin тато);
 • аудіошнур (mini-jack - mini-jack);
 • RGB перехідник для входу INPUT 1 «D»;
 • і антенний перехідник.

Пульт дистанційного керування за розміром невеликий, але в руці лежить зручно. Кнопок трохи, всі вони підписані і зрозумілі. Але ось розташування їх викликає подив і навіть роздратування при експлуатації: центральну частину пульта займають клавіші екранного меню, які на практиці використовуються досить рідко. А ось клавіші перемикання каналів і гучності знаходяться в нижній частині і добиратися до них пальцем незручно. Рука інтуїтивно намагається для перемикання каналів або гучності тиснути кнопки меню. Але вони мовчать.

підключення

Входять в комплект шнурком з'єднуємо вихід відеокарти Matrox G450 зі входом VGA IN тюнера. Шнур стандартний моніторний і ніяких проблем з ним не виявлено. До виходу VGA OUT підключаємо монітор ViewSonic PT775. Шнурком mini-jack з'єднуємо вихід звукової карти з входом SOUND IN, ну а вихід SOUND OUT, зрозуміло, віддаємо на колонки. До разьему RF INPUT через перехідник подаємо звичайну колективну антену, підключаємо мережевий адаптер і включаємо ...

Після подачі живлення пристрій відразу переходить в режим STANDBY. В цьому випадку VGA-сигнал від відеокарти відразу проходить на вихід без перетворень, і пристрій ніяк на зображення, яке від відеокарти, не впливає. Комутація здійснюється чотирма слабкострумовими реле:

Така реалізація вносить мінімальні спотворення в чутливий до наведенням і хвильовому опору VGA тракт. Також в STANDBY режимі сигнал від звукової карти комп'ютера йде на колонки.

Натискаємо кнопку Power на передній панелі, пристрій ненадовго замислюється, і через пару секунд ледь чутно клацають чотири реле. Відразу викликаємо екранне меню. Воно просте і в більшості своїй зрозуміле:

 • COLOR SET (яскравість, контраст, насиченість, чіткість)
 • AUDIO SET (стереобаланс, НЧ і ВЧ тембр)
 • CHANNEL SET (автосканування, ручна настройка, вибір частотної сітки)
 • VIDEO SET (гамма, vtr_mode, горизонтальна і вертикальна позиція)
 • SYSTEM SET (мова, вихід на навушники, початковий режим при включенні)
 • DEFAULT (скинути всі налаштування, крім частот).

Ліземо в меню CHANNEL SET, вибираємо ефірну частотну сітку AIR і запускаємо автосканування діапазону. Процес сканування наочно відображається шкалою і триває близько 15 секунд. В результаті тюнер знаходить все три каналу прийнятної якості і в кольорі (РТР на 5 каналі, ТВС на 7 і РТР2 на 8). І ще автопошук захопив кілька частот, але жахливої ​​якості і без кольору, так що розібрати їх приналежність не вдалося. Переключаюсь в кабельну частотну сітку і повторюю пошук. В результаті знаходжу все ті ж три канали на тому ж місці! Для довідки: в моєму антенному кабелі звичайної колективної антени зараз живе 15 каналів, і все відмінної якості. Два відеомагнітофона, три телевізори, TV-тюнер і приставка AverMedia TV box 3 ловлять їх успішно (всі перераховані пристрої розведені через один «КРАБ»). Значить все-таки винен сам тюнер. Відключаємо від нього колективну антену і чіпляємо так звану «кімнатну всеволновая антену» - у формі двох телескопічних вусів. Запускаємо сканування і знаходимо вже 7 каналів з 15 можливих. Але якість у всіх знайдених каналів незадовільний - шуми, дагонально брижі, регулярно пропадає колір і звук. Спроби погратися з саморобною антеною істотного результату не принесли. Хоча відеомагнітофон і телевізор на цю кустарну антену брали прийнятно. Повторюю спробу для кабельної частотної сітки і знову знаходжу ті ж самі канали на тому ж самому місці. Уже можна зробити висновок що насправді частотні сітки не перемикаються. Ще зі спостережень на цю тему - в тюнері закладено всього 57 каналів для одного мережива, які він і перебирає. Тоді як більшість інших пристроїв ділять діапазон на 100 і більше каналів (наприклад, в відеомагнітофоні їх 138). Або (за моїми припущеннями) в його таблицю відповідності частот і каналів закладено не весь діапазон метрових хвиль - тюнер принципово не знаходив низ метрового діапазону (ОРТ, НТВ, ТВЦ та ін).

Спробував я воспрользоваться передбаченої в настройках тюнера можливістю ручного додавання або видалення каналів. Реалізовано це пріімітівно: цифровими кнопками задається двійковий номер каналу (з 1 по 57) і вибирається дію (додати або видалити). Принципово такий засіб нічого не змінило, тому його цінність під сумнівом.

Сміливо робимо висновок - тюнер має певні складності з таблицею частот і каналів. Успіх його налаштування непоследственно залежить від умов в конкретному місці експлуатації. Можливо комусь десь і пощастить. Що стосується звуку, то у всіх якісно налаштованих каналах він був присутній. Зрозуміло, з ефіру тільки моно, хоча тюнер дозволяє приймати як mts, так і loudness (але не у нас).

Але цей пристрій має й інше не менш корисне застосування - воно здатне приймати відеосигнал з зовнішніх низькочастотних аналогових джерел. На задній панелі є входи Composite і S-Video, а також стереопара RCA для звукового супроводу зображення. Чи включається вхід або на передній панелі пристрою, або з пульта. Індикація його активності здійснюється світлодіодом на передній панелі і на екранному меню. Цікаво, що ніде немає можливості перемикання між входами Composite і S-Video. Досвідченим шляхом вдалося з'ясувати, що вхід S-Video має пріоритет щодо Composite - він вибирається автоматично, якщо на нього подано відеосигнал, в іншому випадку встановлюється вхід Composite.

Як я вже згадував вище, на передній панелі пристрою є ще один вхід:

Він призначений для подачі відеосигналу в компонентному поданні Y, RY, BY. При такому підключенні яркостная і дві цветоразностниє складові подаються за трьома окремими прводіт, тому компонентний сигнал відрізняється високою якістю, в порівнянні з іншими варіантами аналогових комутацій. У комплекті з тюнером йде перехідник з роз'єму D1 на три RCA роз'єму типу «мама». Роз'єм D1 зображений на фото, він поширений в DVD-плеєрах і телевізійних приставках.

Так як компонентний сигнал відрізняється найвищою якістю, саме на ньому вирішено було перевірити якісні характеристики перетворювача в VGA сигнал. Еталонне тестове зображення подавалося через входи Y, RY, BY з генератора колірних смуг і тестових сигналів, а живе зображення - з відеомагнітофона Betacam серії 2800. Продемонструвати в статті якість зображення на комп'ютерному моніторі неможливо, тому читачам доведеться повірити мені на слово. Узагальнено якість зображення можна оцінити як досить гарне. Порадувала висока чіткість зображення, на тестовій таблиці можна було розрізнити смуги, відповідні смуги пропускання в 4 МГц. При установці в тюнері початкових значень яскравості (default) спостерігалася незначна пересичених зображення, яка легко усунулася зменшенням яскравості в настройках тюнера.

Даний тюнер відноситься до другого покоління ( см. класифікацію ), Тобто з апаратним перетворенням черезстрочной розгортки в прогресивну. Робить він це дійсно добре, ніякої розмитості або шлейфів на дінімічном зображенні я не спостерігав. Ось як виробники самі оцінюють якість їх апаратного деінтерлейс:

Із серйозних недостакі якості не можу не згадати періодичні світлі спалаху на всю верхню третину екрану. Спостерігалося це мерехтіння тільки на деяких типах зображень і, ймовірно, пов'язано з якимись витратами в роботі АРУ. Але оскільки виявляється це не часто, то змиритися з цим можна.

В кінці описової частини розповім, що ще мені запам'яталося в настройках тюнера. Можна вибрати стан тюнера при подачі живлення (активність або STANDBY); активізувати автовимкнення через певні години (воно задається з кроком в 10 хвилин); вимкнути лінійний аудіовихід, залишивши тільки вихід на навушники, і підстроїти положення зображення не комп'ютерному екрані по горизонталі і вертикалі. Цінність останніх налаштувань сомнтельна (грубий крок підстроювання), так як все це більш точно і акуратно робиться в налаштуваннях монітора. А розтягнути зображення, щоб по краях екрану не залишалося чорних полів, можна тільки настройками монітора, тюнер цього не зміг.

Розтин покаже ...

З самого дитинства у мене залишилася погана звичка дізнаватися «а що ж всередині? ». Чи не втримався і на цей раз:

Як бачимо вся конструкція складається з РЧ-модуля тюнера і декількох чіпів. Почнемо по порядку. Управляє пристроєм мікроконтролер SyncMOS SM89516 . Потім в очі кидається найбільший чіп - VX одна тисяча п'ятсот двадцять один . Це спеціалізований процесор, призначений для перетворення прийнятої в телебаченні черезстрочной розгортки в прогресивну, на яку орієнтовано переважна більшість комп'ютерних CRT і LCD-моніторів. А також додатково на нього покладено реалізацію екранних меню (OSD). Судячи з документації, опціонально цей чіп можна доповнити SDRAM-пам'яттю для реалізації Motion-Adaptive 3D Deintelace. Саме цей випадок ми і спостерігаємо у вигляді двухмегабайтного модуля пам'яті EtronTech. За декодування відео відповідає декодер Philips 7118 (праворуч).

висновки

Будь-які висновки будуть мати сенс, тільки якщо відома ціна. А ціна даного пристрою чимала - орієнтовно $ 130-140 в роздрібному продажі в Москві, тоді як найближчі аналоги від конкурентів (наприклад, AverMedia TV box 3 ) Коштують не більше $ 110. З огляду на, що тюнер має серйозні проблеми з налаштуванням, ціна мені бачиться невиправданої. З іншого боку, завдяки високій якості зображення і хорошому deinterlace, а також наявності компонентних входів тюнер знайде застосування там, де прийом сигналів з ефіру некритичний, а важливо висока якість з низькочастотних входів.

[ Далі буде ]


Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!