{Новости Бизнеса} Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Замки Львівщини

Опубликовано: 30.10.2016

видео Замки Львівщини

Замки Львівщини 2010

Замки Львівщини є основними туристичними принадами довкола Львова. Їх красива архітектура, містична історія і мальовничі пейзажі завжди приваблювали людей. Для популяризації замкової спадщини Галичини з ініціативи Бориса Возницького був створений маршрут "Золота підкова Львівщини". Він зручний тим, що замки розташовані поблизу трас і Ви протягом денька встигаєте детально оглянути усі з их.

Сразу багато туристичних фірм пропонують тури "Золотою підковою Львівщини".

Олеський замок є, можливо, найвідомішим замком Львівщини, відродженим з цілковитої руїни. Понад шість століть стоїть він на високому пагорбі і є свідком та учасником багатьох подій, що навічно увійшли в історію. ..

Вперше Олеський замок згадується в письмових джерелах, датованих 1327 роком. Розташування замку на кордоні Литви і Польщі зумовило постійну боротьбу за нього та часті зміни власників. У XV–XVІ ст. Олеський замок кілька разів ставав жертвою руйнівних набігів татар. У другій половині ХV століття замок перестав бути оборонною спорудою і перетворився у резиденцію магнатських родів: Даниловичів, згодом Собєських, Жувуських.

Олеський замок відомий у польській історії тим, що 1629 року здесь народився онук Даниловича, майбутній повелитель Польщі Ян ІІІ Собєський, за часів правління якого замок отримав статус королівської резиденції. Згідно легенди про народження цього 1-го з найвизначніших польських королів і полководців, майбутній повелитель народився під час угрожай, окрім того, на замок тоді напали татари; і в той момент, если бабка повитуха поклала немовля на мармуровий стіл, вдарив дуже сильний грім, і стіл розколовся навпіл, після цього одразу ж з'явилося пророцтво про те, що новонароджений буде незвичайною людиною.


Поїздка в замки Львівщини з класом.Печера з білою пані.Дурачимось!😀🎉


Замки Львова ~ Zamki Lwowszczyzny ~ Castle tour

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!
rss