{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

5 вагомих причин використовувати обліковий запис Microsoft в Windows - Вадим Стеркиной

 1. [+] список причин
 2. Сучасний інтерфейс і робочий стіл
 3. мовні параметри
 4. Синхронізація браузера і паролів
 5. Налаштування сучасних додатків
 6. 2. Безкоштовне сховище файлів на OneDrive
 7. 3. Віддалений доступ до файлів своїх ПК
 8. 4. Зручне відновлення пароля Windows 8
 9. 5. Інтеграція з різними програмами Microsoft
 10. Microsoft Office 2013
 11. Skype
 12. Дискусія і опитування

Виконавши чисту установку Windows 8, мій колега  Олег Крилов  (MVP Exchange) поділився радістю в чаті: «Вона згадала шпалери на робочий стіл Виконавши чисту установку Windows 8, мій колега Олег Крилов (MVP Exchange) поділився радістю в чаті: «Вона згадала шпалери на робочий стіл!». Звичайно, чиста система пам'ятати нічого не може, зате вона здатна підтягти безліч параметрів з хмари, якщо увійти в неї з обліковим записом Microsoft.

Windows 8 стала першою операційною системою, в якій реалізований вхід з обліковим записом Microsoft (раніше - Live ID). Не дивно, що багато людей по старинці воліють звичайні облікові записи, втрачаючи при цьому цілого ряду переваг від використання нової технології.

Сьогодні я опишу основні плюси роботи з обліковим записом Microsoft, а через тиждень розповім про те, як налагодити роботу в ній, і приведу відповіді на питання, які ви задасте в коментарях до цієї статті.

[+] список причин

1. Фонова синхронізація параметрів

Я дуже ціную цінував можливості Windows по перенесенню призначених для користувача параметрів , Оскільки вони економили масу часу при установці нової системи, в т.ч. на інший ПК. Тепер Windows з коробки позбавляє вас від необхідності переносити багато настройки! На зображенні - Windows 10 (в Windows 8 це виглядало так ).

Детальний опис всіх параметрів є в документації . Я ж прокоментую для вас деякі параметри, показані на малюнку вище, виходячи з особистого досвіду.

Сучасний інтерфейс і робочий стіл

Зверніть увагу, що синхронізуються параметри не тільки сучасного інтерфейсу Windows. Оформлення робочого стола також зберігається в хмарі, що і порадувало Олега. Іншими словами, при першому вході на ПК з обліковим записом Microsoft ви відразу відчуваєте себе як вдома!

мовні параметри

Людей, які використовують однакові мовні параметри на всіх ПК, ця можливість позбавляє від необхідності виконувати цілий ряд налаштувань . У мене ж з нею пов'язаний забавний випадок.

Я традиційно користуюся фонетичної російською розкладкою, яку встановлюю замість стандартної.

Я традиційно користуюся  фонетичної  російською розкладкою, яку встановлюю замість стандартної

Але як тільки я перейшов на Windows 8, стандартна розкладка чомусь стала постійно з'являтися у мене на ноутбуці, ігноруючи своє віддалене стан. У Release Preview я навіть «випиляв» її в реєстрі, але в RTM проблема повторилася.

Списувати на «баг» було вже непристойно, і залишалося припустити, що це результат синхронізації з планшетом, де я використовував більш зручну для сенсорного введення стандартну розкладку віртуальної клавіатури.

Уважніше вивчивши нові параметри ПК, я знайшов підтвердження своїм припущенням, і саме з цієї причини у мене виключена синхронізація мовних налаштувань. так само надійшов і читач блогу Роман, щоб уникнути перемикання мови інтерфейсу.

Синхронізація браузера і паролів

Очевидно, вкрай невеликий відсоток читачів блогу скористається перевагами синхронізація обраного і журналу Internet Explorer або Edge в Windows 10. Тим часом, я був вельми здивований, коли на планшеті ввів в адресний рядок сучасного IE пошуковий запит, а потому вже кілька хвилин побачив його в якості підказки в пошуковику Bing, відкритому в традиційному IE на ноутбуці!

Точно так же між усіма ПК синхронізується історія відвіданих сторінок. З малюнка нижче це не зовсім очевидно, але я раніше не заходив на сайт Skype з ПК, де зроблений знімок екрана.

збільшити малюнок
збільшити малюнок

Що стосується паролів до сайтів, то їх зберігання в хмарі неймовірно зручно для планшета, де введення складних комбінацій символів непростий. Однак паролі синхронізуються тільки на довірених ПК .

Налаштування сучасних додатків

Microsoft не мислить майбутнього екосистеми Windows без величезної кількості сучасних додатків на кожному ПК. При цьому логічно передбачається, що людина може володіти декількома комп'ютерами з Windows (наприклад, робочою станцією і планшетом). Як наслідок, кожен додаток, включаючи платні, можна одночасно використовувати на п'яти ПК.

Так, сучасні програми не мають головоломними настройками, але вони є ! І хмарна синхронізація значно спрощує використання додатків.

збільшити малюнок
збільшити малюнок

На планшеті я змінив один з параметрів сучасного програми Skype, тому що не хочу, щоб мені міг дзвонити хто завгодно. На малюнку вище ви бачите знімок екрана налаштувань Skype відразу ж після установки на ноутбук. Як бачите, додаткових дій вже не було потрібно.

2. Безкоштовне сховище файлів на OneDrive

Власники нових облікових записів Microsoft отримують безкоштовно 5 Гб на OneDrive (а вчасно пожвавішали старожили - 25 Гб). Входячи в Windows з обліковим записом Microsoft, ви автоматично отримуєте доступ до хмарного сховища файлів і документів з сучасного інтерфейсу. На малюнку ви бачите, як у додатку «Пошта» відбувається прикріплення до листа файлів, розміщених в хмарі.

збільшити малюнок
збільшити малюнок

навіть метро-ненависники можуть скористатися OneDrive App . Це просте як валянок додаток синхронізує в фоновому режимі вміст OneDrive із заданою папкою на локальному диску. При цьому окрема авторизація не потрібна, якщо ви входите в систему з обліковим записом Microsoft.

Upd (16-Nov-2012). Ви можете синхронізувати хмарне сховище цілком, або вказати конкретні папки для синхронізації.

3. Віддалений доступ до файлів своїх ПК

Примітка. Ця можливість не працює в OneDrive, інтегрованому в Windows 8.1 .

У додатку OneDrive також реалізована можливість доступу до файлів віддаленого ПК.

Ви коли-небудь забували важливий файл будинку?

Я потрапляв у такі ситуації, і пару раз це перетворювалося в виснажливі телефонні інструкції домочадцям, недосвідченим в комп'ютерних справах. При цьому єдиною метою була відправка потрібного файлу поштою.

Тепер досить залишити свій ПК включеними або попросити кого-небудь з членів сім'ї натиснути чарівну кнопку харчування. При наявності Інтернету далі ви самі доберетеся до потрібних файлів без зайвих рухів тіла.

збільшити малюнок
збільшити малюнок

До речі, віддалений доступ поширюється не тільки на локальні диски, але і на знімні, оптичні і мережеві.

Див. також статтю в довідці на цю тему.

4. Зручне відновлення пароля Windows 8

Люди забувають паролі набагато частіше, ніж можна подумати. Подивіться на статистику відвідувань і рейтинг цієї статті на OSZone! Але ж є ще бідолахи, у яких на екрані вітання немає потрібної мови введення . З обліковим записом Microsoft в обох випадках можна обійтися без танців з бубном!

Ви можете скинути пароль до свого облікового запису з будь-якого іншого ПК!

збільшити малюнок
збільшити малюнок

Необхідна інформація для підтвердження дій висилається на адресу електронної пошти і номер телефону, зазначені у вашому профілі.

Примітка. У Windows можна скинути пароль без сторонніх програм , Але цей спосіб працює тільки в тому випадку, якщо ви не використовуєте обліковий запис Microsoft.

5. Інтеграція з різними програмами Microsoft

Працюючи в Windows 8 з обліковим записом Microsoft, ви автоматично входите в усі програми, з якими ви її зв'язали. Про OneDrive я фактично вже розповів вище, тому далі мова піде про двох дуже добре відомих вам програмах.

Microsoft Office 2013

Новий офісний пакет Microsoft автоматично підхоплює параметри вашого облікового запису, і при цьому дозволяє перемикатися на іншу - особисту або корпоративну.

Я зберігаю всі чернетки і готові записи блогу в хмарі, щоб мати до них доступ з будь-якого ПК. З обліковим записом Microsoft робота з документами на OneDrive виглядає точно так само, як і з локальними файлами.

збільшити малюнок
збільшити малюнок

Попередні версії Office теж дозволяли працювати з хмарними документами, але в Office 2013 цей процес став більш плавним, причому не тільки з точки зору інтерфейсу.

Skype

Коли Microsoft купила Skype , Стало зрозуміло, що дні Windows Live Messenger (WLM) полічені. Тим часом, мій список контактів WLM складається переважно з MVP і співробітників Microsoft, і для мене вкрай важливо спілкування з цими людьми!

Першим індикатором швидкої смерті WLM стала поява в Windows 8 сучасної програми «Повідомлення» з дуже скромним набором функцій в порівнянні з WLM. А очікувана можливість об'єднання облікових записів Microsoft і Skype з'явилася фактично одночасно з надходженням нової операційної системи в продаж.

Ви можете зв'язати ці дві облікові записи в сучасному додатку Skype для Windows 8 або в останній версії традиційного програми Skype.

збільшити малюнок
збільшити малюнок

Дискусія і опитування

Безумовно, робота в Windows з облікового запису Microsoft має на увазі, що компанії буде відомий Вашу електронну адресу електронної пошти і номер телефону. як і у випадку з програмою поліпшення якості ПО , Компанія використовує особисту інформацію строго за призначенням.

Мене не бентежить, що Microsoft знає мій телефон та електронну адресу, оскільки ці відомості необхідні для захисту мого профілю і особистих даних від несанкціонованого доступу, а їх надання спрощує і прискорює мою повсякденну роботу!

Я входжу в Windows 8 з обліковим записом Microsoft ще з Windows Developer Preview на всі свої ПК і дуже задоволений новим досвідом роботи! Я регулярно використовую всі перераховані вище можливості, за винятком скидання пароля, звичайно;)

Якщо ви все ще працюєте з локальної обліковим записом, я рекомендую вам переключитися на обліковий запис Microsoft, бо так ви отримуєте додаткові зручності, нічого не втрачаючи при цьому.

У коментарях я прошу вас поділитися своїми враженнями і досвідом роботи з обліковим записом Microsoft. Розкажіть, у чому це спростило виконання ваших повсякденних або нестандартних завдань! Якщо ви ще не користуєтеся новою можливістю Windows 8, поясніть, що вас бентежить.

Крім того, я прошу вас задавати в коментарях будь-які питання на цю тему! Докладні відповіді на них читайте в наступному записі з цієї серії.

Результати голосування загублені в зв'язку з припиненням роботи веб-сервісу опитувань.

Обговорення завершено.

Ви коли-небудь забували важливий файл будинку?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!