{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як продовжити час роботи акумулятора на Android-пристрої

 1. Як працюють акумулятори пристроїв на Android
 2. Чорні шпалери можуть заощадити заряд акумулятора
 3. Використовуйте функцію Doze
 4. Використовуйте теми та налаштування темного кольору
 5. Не використовуйте адаптивну (авто) яскравість
 6. Менший період заставки - більший час роботи акумулятора
 7. Ваш телефон не повинен бути «розумним» постійно
 8. Вимкніть вібрацію і тактильний відгук, щоб заощадити заряд батареї
 9. Використовуйте повідомлення блокування дисплея
 10. Використовуйте тільки оригінальні акумулятори
 11. Встановіть режими «Сон / Не турбувати»
 12. Вашій телефону не потрібні підключення в режимі «24/7»
 13. Не захоплюйтеся віджетами
 14. Не дозволяйте вашим додаткам застарівати
 15. З'ясуйте можливості функцій енергозбереження на вашому телефоні
 16. Використовуйте основний енергозберігаючий режим на вашому пристрої
 17. Не попадіться в пастку автосінхронізаціі
 18. Оновлюйте додатки вручну, коли вам це зручно
 19. Вимкніть гарячі ключові слова для Google
 20. Не будьте мобільно одержимим

Немає ніякого секрету в тому, що смартфони є відомими «пожирачами» акумуляторних батарей, причому у деяких пристроїв час роботи акумуляторів вкрай мало. Всі ці барвисті AMOLED і LCD дисплеї значно витрачають заряд батарей, але чи знаєте ви про те, що є безліч речей, які ви можете зробити для того, щоб вичавити максимум користі з вашої Android, зокрема, Marshmallow? Читайте нижче наші поради, як заощадити заряд акумуляторів, щоб вони працювали ще довше. Немає ніякого секрету в тому, що смартфони є відомими «пожирачами» акумуляторних батарей, причому у деяких пристроїв час роботи акумуляторів вкрай мало

Акумулятор для смартфона означає не менше, ніж всі його інші елементи

вміст статті

Як працюють акумулятори пристроїв на Android

Для початку трохи інформації: більшість смартфонів комплектуються або літій-іонними батареями, або літій-полімерними. Відзначимо, що обидва ці види батарей є літій-іонними, і, отже, не мають ефекту пам'яті - тобто, вам не потрібно повністю заряджати і розряджати їх перед початком використання. Таким акумуляторів для нормальної роботи цілком вистачає і часткової зарядки.

Як було встановлено, літій-іонні батареї страждають від проблем з низьким рівнем напруги, так що буде краще заряджати їх лише частково (скажімо, від 20 до 90 відсотків рівня заряду), ніж повністю заряджати і розряджати. До речі, сьогодні тема турботи про час роботи акумуляторів дуже актуальна, і тому не дивно, що на кожен рада цієї тематики завжди знайдеться хтось, хто скаже, що нічого цінного в такій раді і немає. На наш погляд, вам потрібно знайти такі поради, які вам підходять більше інших.

Чорні шпалери можуть заощадити заряд акумулятора

[The_ad_placement id = "web-mobile-inline"]

Якщо на вашому смартфоні є AMOLED дисплей, вам варто використовувати фонові картинки темного кольору. Чорні шпалери здатні заощадити заряд батареї, так як AMOLED дисплеї лише підсвічують кольорові пікселі. Пікселі чорного кольору не світяться, а значить, чим більше темних пікселів буде на вашому екрані, тим менша кількість енергії акумулятора буде необхідно для їх підсвічування.

Використовуйте функцію Doze

У версії Android Marshmallow є нова функція Doze, завдяки якій ви можете вичавити більше енергії з вашого акумулятора. Поряд з функцією Google Now on Tap, Doze є найпомітнішим нововведенням в Marshmallow. Ця функція включена за замовчуванням, і вона може «занурювати» ваш пристрій в сплячий режим, якщо воно не використовувалося тривалий час. Що ж це означає? А це означає те, що, замість того, щоб ваш телефон втратив чверть часу роботи його акумулятора, коли ви занурюєтеся в сон, тепер ваш електронний «друг» сам зможе трохи відпочити, втрачаючи за ніч лише 3-5 відсотків заряду батареї.

Також скажімо, що різні додатки можуть і не використовувати Doze, але у вас є можливість з'ясувати, які саме програми не хочуть мати справи з цією функцією і видалити їх при бажанні. Крім того, корпорація Sony заявила, що має намір включити власний розширений режим Stamina в модель Xperia Z5 на базі Marshmallow.

Функція Doze обіцяє знизити рівень розряду акумулятора, коли пристрій не використовується

Використовуйте теми та налаштування темного кольору

Використання фонових картинок / тим додатки темного кольору і таких же тим лаунчер допоможе продовжити час роботи акумулятора (але за умови, що на вашому пристрої є AMOLED дисплей). Перший попередній огляд версії Android M, зроблений самим розробником, містив стоковий тему темного кольору (яка згодом видалена). В принципі, це може чимало значить для загальносистемної підтримки стокової теми, якщо вона все-таки повернеться в фінальну версію Android M.

В принципі, це може чимало значить для загальносистемної підтримки стокової теми, якщо вона все-таки повернеться в фінальну версію Android M

Чи побачимо ми загальносистемну тему темного кольору у фінальному випуску Android M?

Не використовуйте адаптивну (авто) яскравість

Не варто використовувати автояркость. Назва такого виду яскравості звучить привабливо, але насправді рівень автоматичної яскравості дисплея завжди вище, ніж вам потрібно. Набагато краще вручну встановити самий мінімальний, але прийнятний рівень яскравості, а в разі необхідності потім збільшити його. До слова, цей спосіб можна назвати одним з кращих для збільшення часу роботи вашого акумулятора, адже дисплей є одним з найбільших споживачів енергії акумулятора вашого пристрою.

Менший період заставки - більший час роботи акумулятора

[The_ad_placement id = "web-mobile-inline"]

Ми вам радимо встановити таймаут заставки настільки коротким, наскільки він може бути прийнятним для вас. Просто уявіть - якщо таймаут виставлений на період 1 хвилини, то за цей час буде витрачено в 4 рази більше енергії батареї, ніж якби ваш таймаут був би встановлений на термін в 15 секунд.

Численні дослідження свідчать про те, що середньостатистичний користувач смартфона активує свій пристрій не менше 150 разів на день, тому всі ті способи, які ви можете використовувати для зменшення цієї цифри (за допомогою самоконтролю або інших методів, зазначених нижче) допоможуть продовжити життя вашої акумуляторної батареї .

Численні дослідження свідчать про те, що середньостатистичний користувач смартфона активує свій пристрій не менше 150 разів на день, тому всі ті способи, які ви можете використовувати для зменшення цієї цифри (за допомогою самоконтролю або інших методів, зазначених нижче) допоможуть продовжити життя вашої акумуляторної батареї

Уникайте адаптивної (авто) яскравості і зменшіть період заставки

Ваш телефон не повинен бути «розумним» постійно

Вимкніть всі інтелектуальні функції: air-жести, смарт-прокрутку і т. П., Тим більше, якщо ваш телефон марки Samsung. До тих пір, поки ви насправді не будете користуватися ними щодня, то вони просто будуть витрачати заряд акумулятора для тієї чи іншої невикористаної вами функції.

Вимкніть вібрацію і тактильний відгук, щоб заощадити заряд батареї

Перш за все, вимкніть вібрацію. Якщо вам не дуже потрібна додаткова обізнаність, вимкніть вібраційні сигнали для вхідних дзвінків. До речі, вібрація витрачає більше енергії батареї, ніж коли на телефон надходить вхідний дзвінок. Також відключіть тактильний відгук. Так, відчувати його забавно, але, по суті, він вам нічого не дає, і до того ж це зайве навантаження на акумулятор.

Так, відчувати його забавно, але, по суті, він вам нічого не дає, і до того ж це зайве навантаження на акумулятор

Через кілька днів ви навіть і не помітите відсутність вібрації і тактильного відгуку

Використовуйте повідомлення блокування дисплея

Повідомлення блокування екрану також можуть допомогти продовжити життя вашому акумулятора, особливо, якщо у вашого телефону AMOLED дисплей. А все тому, що ви можете бачити ваші повідомлення, тільки лише кинувши короткий погляд на дисплей, не активізуючи його цілком. Це особливо корисно у випадках, коли ви отримуєте безліч повідомлень, читати які необов'язково все відразу. Відзначимо, що повідомлення блокування екрану на Android Lollipop є стандартною функцією.

[The_ad_placement id = "web-mobile-inline"]

Якщо на вашому телефоні встановлена ​​ОС Android KitKat, то тоді пробуйте використовувати віджети (або повідомлення) блокування екрану (за умови, що ваша ROM підтримує їх). або встановіть програму , Яке здатне їх підтримувати на рівні «Динамічні повідомлення». Ви зможете переглядати весь ваш контент без розблокування всього телефону і здійснення навігації. Вашій дисплею як і раніше буде необхідна підсвічування, але час її дії буде коротше, ніж зазвичай.

Використовуйте тільки оригінальні акумулятори

Наша вам порада - використовуйте лише оригінальні акумулятори. На крайній випадок можете купувати батареї сторонніх виробників, які мають хорошу репутацію. Економлячи трохи грошей на акумуляторі і набуваючи батарею, яка може пошкодити ваш улюблений телефон - не найкращий вихід, плюс, це може привести до нестандартної продуктивності самого акумулятора.

Економлячи трохи грошей на акумуляторі і набуваючи батарею, яка може пошкодити ваш улюблений телефон - не найкращий вихід, плюс, це може привести до нестандартної продуктивності самого акумулятора

Майте справу з оригінальними акумуляторами, або з продукцією надійних сторонніх виробників, а не з дешевими батареями сумнівної якості

Встановіть режими «Сон / Не турбувати»

Виставте «Час сну» або «режим блокування» для відключення Wi-Fi і передачі / прийому мобільних даних в разі, якщо вони вам не потрібні. Також, під час перебування вашого телефону на вашому робочому місці, заблокуйте на ньому звуковий виклик, вібрацію або підключення до інтернету. Багато моделей смартфонів мають опцію «Не турбувати» якраз для подібних випадків.

Плюс, ви також можете активувати в своєму телефоні режим польоту перед сном, або використовувати режими блокування для встановлення лімітів дій, які ваш телефон може виконувати в певні моменти дня - коли ви спите, перебуваєте на роботі або на нараді. Прикольні додатки на зразок IFTTT дозволять вам створювати правила, які також допоможуть вашому акумулятора працювати довше.

На додаток до вищесказаного додамо, що вам варто з'ясувати всі конкретні параметри, які стосуються RAM-пам'яті. Ви не тільки будете витрачати менше часу на роботу з телефоном протягом дня, але також і заощадите заряд акумулятора. Якщо ви скористаєтеся яким-небудь додатком - аналогом Greenify - ви зможете занурювати в сон непотрібні вам додатки, які до того ж надмірно витрачають енергію акумулятора.

Якщо ви скористаєтеся яким-небудь додатком - аналогом Greenify - ви зможете занурювати в сон непотрібні вам додатки, які до того ж надмірно витрачають енергію акумулятора

На багатьох смартфонах можна виставити режими «Час простою», «Сон» або «Тільки пріоритетні переривання»

Вашій телефону не потрібні підключення в режимі «24/7»

Рекомендуємо вам відключити GPS, Bluetooth, NFC, Wi-Fi і прийом / передачу мобільних даних, якщо вони вам не потрібні. Відключення функції геопозиционирования або зміна ваших налаштувань про місцезнаходження для використання Wi-Fi або мобільних даних 3G замість GPS працює без нарікань.

[The_ad_placement id = "web-mobile-inline"]

Ви можете залишити включеними Bluetooth і NFC тільки на той час, поки вони вам необхідні, і немає ніякої потреби, щоб Wi-Fi і мобільні дані були активовані постійно, особливо, якщо ви точно знаєте, коли саме вам знадобиться одна або інша з цих двох функцій.

Якщо ви часто вдаєтеся до послуг Wi-Fi, скажімо, на роботі чи вдома, то в такому випадку вам є сенс включити в настройках Wi-Fi опцію «Завжди під час сну», тому що завдяки цьому менше витрачатися заряд батареї, ніж ваш Wi -Fi буде кожен раз шукати з'єднання, коли ви розблоковуєте ваш телефон.

Використовуйте режим польоту і перемикачі мобільних даних в «Швидкі настройки» (зліва). Для «Місцезнаходження» використовуйте режим енергозбереження

Не захоплюйтеся віджетами

Позбавтеся від віджетів, які вам не потрібні, особливо ті, що підключаються до інтернету - наприклад, погодні віджети. Якщо у вас є безліч віджетів на декількох домашніх екранах, які регулярно синхронізуються і оновлюються (Twitter, Reddit, Gmail, погода і т. П.), Значить, ви анітрохи не бережете свій акумулятор. Наша вам порада - якщо вам потрібні ті чи інші додатки, то викликайте їх безпосередньо, без використання віджетів.

Не дозволяйте вашим додаткам застарівати

Намагайтеся регулярно оновлювати додатки. Є певні причини, чому розробники постійно випускають оновлення для своїх програм, і серед таких причин основними є оптимізація пам'яті і акумуляторів. Оновлення ваших додатків також означає, що вам доступні найкращі види оптимізації. Крім того, видаляйте старі додатки, які вам більше не знадобляться, тому що вони, можливо, можуть працювати у фоновому режимі. А це явно погано відбивається на оперативній пам'яті і часу роботи акумулятора.

А це явно погано відбивається на оперативній пам'яті і часу роботи акумулятора

Регулярне оновлення додатків означає, що у вас напевно не буде поганий продуктивності таких додатків, яка витрачала б зайву енергію батареї

З'ясуйте можливості функцій енергозбереження на вашому телефоні

Всі види прошивок, будь-то стічна ОС Android, фірмовий UI зразок TouchWiz і призначена для користувача прошивка рівня CyanogenMod, мають різні варіанти налаштувань в меню, щоб допомогти зберегти або оптимізувати витрати заряду батареї в різних ситуаціях. Наприклад, в телефонах марки HTC присутній режим екстраенергосбереженія; в моделях від Samsung можна побачити режим ультра енергозбереження; у Sony є режим STAMINA. Вам варто було б підібрати для вашого пристрою правильну прошивку і вищевказані функції енергозбереження та змусити їх працювати на ваш девайс.

Використовуйте основний енергозберігаючий режим на вашому пристрої

Якщо у вашому телефоні немає безлічі енергозберігаючих функцій, як у деяких моделей (або ви просто не хочете відключати більшість таких функцій), то вам слід, по крайней мере, використовувати базовий режим енергозбереження. Навіть в стоковому Android Lollipop цей режим включений за замовчуванням і Android M має класний режим Doze, призначений для меншої витрати заряду батареї, коли телефон блокований.

Навіть в стоковому Android Lollipop цей режим включений за замовчуванням і Android M має класний режим Doze, призначений для меншої витрати заряду батареї, коли телефон блокований

Встановіть галочку для будь-якого виду режиму економії енергії (зліва) і включіть Battery Saver для критичних ситуацій

Не попадіться в пастку автосінхронізаціі

Ми вкрай рекомендуємо відключити функцію автосінхронізаціі для облікових записів Google. Якщо вам не потрібно, щоб кожен аккаунт Google оновлювався кожні 15 хвилин, тоді відкрийте розділ «Налаштування», далі підрозділ «Акаунт Google» і відключіть пункт «Авто синхронізація» для тих додатків, які ви не хочете бачити постійно оновлюються.

[The_ad_placement id = "web-mobile-inline"]

Відзначимо, що деякі програми (наприклад, email) дозволяють вам вручну оновити їх при запуску, а не робити це багато разів протягом дня, до того ж, що вони можуть бути вам і не потрібні. Те ж саме стосується Twitter, Reddit і т. П. Якщо вам необхідні постійні оновлення або пуш-повідомлення (наприклад, для Facebook або вашого календаря), то робіть синхронізацію в разі, якщо ви часто користуєтеся яким-небудь додатком.

Оновлюйте додатки вручну, коли вам це зручно

Якщо ви дбаєте про продовження часу роботи вашого акумулятора, останнє, що ви хочете бачити - це цілу гору додатків, оновлюються в автоматичному режимі. Погляньте на скріншот нижче: якщо це відбувається, коли у вас залишається невеликий заряд батареї, то це повинно вас насторожити. Ви можете управляти автообновления ваших додатків в настройках Play Store, або індивідуально для кожної програми.

Ви можете управляти автообновления ваших додатків в настройках Play Store, або індивідуально для кожної програми

Численні поновлення при низькому заряді акумулятора можуть бути «вбивцею» для батареї - на зразок такого ось персонажа

Вимкніть гарячі ключові слова для Google

Позбавте ваш телефон від постійного пріслушіванія. Голосовий пошук «Ok Google» - річ класна і часто дуже функціональна. Проблема полягає в тому, що ця фішка негативно впливає на ваш акумулятор, особливо, якщо ви не користуєтеся нею, або користуєтеся лише зрідка.

Відкрийте «Налаштування Google» в бічній панелі і натисніть на напис «Голос». На наступній сторінці виберіть пункт «Визначення Ok Google». В даному меню найкращим варіантом буде зняти галочки там, де вони стоять, але якщо ви шанувальник Ok Google, поставте галочку лише поруч з пунктом «З додатку Google» - і ваш пристрій буде реагувати лише на ваш голос, коли у вас відкрито додаток Google.

Не будьте мобільно одержимим

Це може звучати трохи дивно, але через те, що дисплей є найбільшим споживачем енергії батареї на будь-якому пристрої Android, включати ваш телефон якомога рідше - кращий варіант для вашого акумулятора. Ми не маємо на увазі, що вам не варто перевіряти ваш телефон протягом дня, але так вже вам необхідно робити таку перевірку кожні 10 хвилин? Скоріш за все ні. Спробуйте трохи утриматися від частої перевірки телефону протягом всього дня, і ви побачите, що заряд батареї витрачається набагато менше.

Як вам здається - ми що-небудь пропустили в нашій статті? А який у вас найкраща порада по економії заряду акумулятора?

Що ж це означає?
Чи побачимо ми загальносистемну тему темного кольору у фінальному випуску Android M?
Ми не маємо на увазі, що вам не варто перевіряти ваш телефон протягом дня, але так вже вам необхідно робити таку перевірку кожні 10 хвилин?
Як вам здається - ми що-небудь пропустили в нашій статті?
А який у вас найкраща порада по економії заряду акумулятора?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!