{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як продовжити термін служби акумулятора телефону?

 1. Чому телефон так ненажерливий?
 2. Додаткова батарея
 3. Як продовжити заряд батареї Андроїд? Портативний зарядний пристрій
 4. оптимізація апарату
 5. Зменшення яскравості дисплея
 6. "Ні" живим шпалер
 7. Як зменшити час автоматичного відключення екрану?
 8. Відключення невикористовуваних функцій:
 9. Використання додаткового ПЗ
 10. Використання стандартних можливостей
 11. Можливі поліпшення в рамках наявної ОС
 12. GO Battery Saver
 13. Greenify
 14. Відеоматеріал

Сучасні мобільні гаджети стають все більш розумними і продуктивними, але і ненажерливість їх зростає буквально в геометричній прогресії. Навіть при помірній експлуатації телефону, коли він більшу частину часу перебуває в режимі очікування, доводиться заряджати пристрій через день-другий. Розглянемо, як продовжити термін служби акумулятора телефону і не допустити того, що він відключиться в саму невідповідну для цього хвилину. Збільшити час функціонування гаджета можна, користуючись просунутими додатками і системними настройками. до змісту ↑

Чому телефон так ненажерливий?

Найбільш енергоємними ділянками мобільного приладу є:

 • Підтримка сигналів LTE, Вай Фай і GSM.
 • Функціонування процесора.
 • Екранна підсвічування.

Розглянемо корисні поради, як збільшити ємність акумулятора телефону, за принципом "від простого до складного".

до змісту ↑

Додаткова батарея

Ця рада для власників мобільних пристроїв, де є можливість покупки розширеної батареї. Досить лише вивчити характеристики смартфона, щоб зрозуміти, можливо щось подібне чи ні.

Важливо! Разом з додатковою батареєю доведеться купувати додаткову кришку з більшою глибиною. При цьому телефон стане товщі рази в півтора.

При цьому телефон стане товщі рази в півтора

до змісту ↑

Як продовжити заряд батареї Андроїд? Портативний зарядний пристрій

Це - акумулятор, заряджається від розетки. Ємність його коливається між 1200 і 20000 мАг, що в 5-10 разів більше ємності акумулятора на телефоні. В тривалої поїздці таке пристосування виявляється безцінним. Використовуючи зарядний пристрій, можна перебувати на зв'язку близько 10 днів, не на шкоду функціоналу мобільного пристрою. Почитайте наш окремий огляд, в якому ви знайдете всю корисну інформацію про Power Bank .

Важливо! Єдиний недолік додаткового акумулятора - порівняно велика маса, приблизно в 2 рази більше, ніж сам смартфон. Так що доведеться трохи поступитися мобільністю.

Так що доведеться трохи поступитися мобільністю

до змісту ↑

оптимізація апарату

Якщо не виходить вирішити питання з портативної зарядкою і (або) додатковим акумулятором, можна постаратися оптимізувати гаджет. Суть в тому, щоб вручну відключити невикористовуваний функціонал і тим самим продовжити термін служби акумулятора телефону.

Зменшення яскравості дисплея

За статистикою, левову частку енергії відбирає саме підсвічування дисплея. Щоб зменшити яскравість, скористайтеся пунктом "Дисплей" і поставте менше значення яскравості. При бажанні можна виставити автоматичне регулювання.

"Ні" живим шпалер

Живі шпалери створюють значне навантаження на графічний процесор телефону. Замініть їх просто на гарне зображення, і проблема буде вирішена. А щоб вам не здавалося, що ваш екран став нудним, скористайтеся нашими практичними ідеями по установці шпалер на Андроїд .

Як зменшити час автоматичного відключення екрану?

Сутність цього заходу в наступному: після дзвінка або СМС очиститься екран НЕ через 5 хвилин, а через кілька секунд, що дозволить економити заряд. Для зменшення часу відключення дійте за таким алгоритмом:

 1. Увійдіть в Налаштування.
 2. Виберіть пункт Дисплей.
 3. Поставте потрібне значення часу до відключення екрану.

Поставте потрібне значення часу до відключення екрану

Відключення невикористовуваних функцій:

 • Якщо гаджет оснащений GPS-модулем, вимкніть його, коли він не використовується. Результат ви побачите відразу.
 • Слідкуйте за модулем Wi-Fi. Якщо немає підключення до точки вай-фай, модуль постійно шукає мережу і повідомляє вас про успішне пошуку. Природно, заряд при цьому використовується. Якщо в даний момент необхідності в роутері Wi-Fi немає, то чому б його і не вимкнути?

Важливо! Те ж саме можна сказати про блютуз в фоновому режимі.

до змісту ↑

Використання додаткового ПЗ

Звичайно, якщо батарея на Андроїд швидко розряджається, можна піти на такі екстремальні заходи, як перехід на чорно-білий режим, зменшення яскравості, наскільки це можливо, а також відключення всіх датчиків по максимуму. Але це, м'яко кажучи, нецікаво.

Набагато ефектніше знайти рішення проблеми, коли гаджет функціонує в нормальному режимі: додатки "літають", СМС приходять, а дзвінки виконуються на раз. Сутність "економічного" режиму полягає в тому, щоб при необхідності пристрій функціонував нормально, а залишок часу "спало". Заради інтересу порахуйте, скільки телефон знаходиться в кишені, сумці або просто лежить на столі поруч з вами. Відповідь одна: більшу частину часу!

Важливо! Рекомендуємо вам при цьому не відмовлятися від корисних опцій. Багато додатків, навіть якими ви не користуєтеся в даний момент, можуть автоматично працювати у фоновому режимі. Самостійно відслідковувати їх буде утомливо і не завжди ефективно. У цьому випадку має сенс просто поставити хороший антивірус, який буде відхоплювати не тільки шкідливі програми, але і виконувати інші функції, в тому числі підвищення заряду батареї і її економії. Визначитися, який з софта вибрати, вам буде дуже просто, якщо ви переглянете наш огляд кращих утиліт для смартфона .

Використання стандартних можливостей

Вбудовані в ОС Андроїд енергозберігаючі можливості стають дедалі досконалішим від версії до версії. Приклад - сплячий режим Doze Mode. Активація його відбувається, коли мобільний телефон Неможливо зарядити телефон, в лежить нерухомо. Приблизно півгодини такої нерухомості, і розумна програма відправляє додатки в сон. При цьому, вона дає їм можливість зв'язатися із зовнішнім світом через 1,2 і 4 години.

Цей режим був вдосконалений для Andriod 7.0 Nougat:

 • Запуск "сну" відбувається менш ніж через півгодини.
 • Режим незалежний від інформації, що надходить з індикаторів руху. Таким чином, перехід можливий, якщо телефон не лежить на столі, а знаходиться у вас в сумці або кишені.
 • Економний режим працює завжди, його не можна відключити випадково.

Важливо! Таким чином, чим новіше ОС на мобільному гаджеті, тим довше період між двома заряджаннями. Є можливість для поновлення "операційки" - виконайте його і не замислюйтесь. Але і для наявних старих систем можна знайти програми, які знизять енергоємність пристрою.

Можливі поліпшення в рамках наявної ОС

Є безліч додатків, що продовжують активність гаджета між двома зарядками акумулятора. Встановлювати на смартфон все підряд безглуздо. Ефективність від цього тільки зменшиться. Практика показує, що "солодка парочка" з додатків Go Battery Saver і Greenify підходить для більшої частини мобільних пристроїв Андроїд.

GO Battery Saver

Це - "розумне" здійснює управління додаток для базових налаштувань. Використовуючи закладку "Режим", можна налаштувати алгоритми відключення блютуза, Wi-Fi і передачі даних.

Важливо! Додаток може змінювати в автоматичному режимі частоту процесора, щоб економія була максимальною.

Додаток може змінювати в автоматичному режимі частоту процесора, щоб економія була максимальною

Є можливість налаштування зміни режимів щодо подій:

 • По часу.
 • При підключенні до джерела живлення.
 • Якщо заряду батареї залишається менше вказаного значення.

По суті, це - командний пункт, з якого можна відстежувати енергоспоживання гаджета за допомогою нескладних налаштувань. Battery Saver не втручається в роботу програм, але керує ними вміло.

Greenify

Це - принципово іншу програму, своєрідний "приборкувач" ПО. Якщо мобільний пристрій знаходиться в спокої, його екран гасне. Операційна система переводить гаджет в режим suspend, при якому вимкнені обчислювальні ядра, напруга передається лише на оперативну пам'ять. При необхідності пристрій AlarmManager "будить" телефон. Заодно простежте, які програми є топовою за енергоємністю. Це і є кандидати до заморожування.

Сам додаток Greenify призначене для грініфікаціі зазначених програм. Запустіть Greenify і відзначте в списку програми для автоматизованої глибокого сну. Результат зможете відчути відразу ж. Вміє Greenify працювати і з процесором, та так, що час знаходження ЦПУ в активному режимі значно зменшується.

Важливо! Багато користувачів вважають цю програму найкориснішою для оптимізації енергоспоживання. Аналогічним чином можна збільшити час роботи батареї ноутбука.

до змісту ↑

Відеоматеріал

Як бачите, способів знизити енергоємність мобільного пристрою безліч. Вибирайте той, який підходить вам найкраще, і насолоджуйтеся стабільною роботою улюбленого гаджета.

Чому телефон так ненажерливий?
Як зменшити час автоматичного відключення екрану?
Якщо в даний момент необхідності в роутері Wi-Fi немає, то чому б його і не вимкнути?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!