{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як правильно заряджати акумулятор шуруповерта

 1. зміст
 2. Типи акумуляторів, що використовуються для роботи шуруповерта
 3. Особливості зарядки акумуляторів
 4. Скільки часу потрібно заряджати акумулятори шуруповерта?
 5. Чи потрібно заряджати акумулятори перед зберіганням?
 6. Що робити, якщо не заряджається акумулятор шуруповерта?

Серед електроінструментів, як побутових, так і професійних, шуруповерт - один з найбільш затребуваних. З його допомогою можна не тільки викручувати і вкручувати саморізи, а й свердлити отвори. Інструментами, що харчуються від мережі, користуватися можна не завжди і не скрізь, та й шнур весь час заважає роботі. Від цих недоліків позбавлені акумуляторні шуруповерти. З ними можна вільно переміщатися і не залежати від наявності в приміщенні розетки.

Важливим елементом кожного акумуляторного інструменту є батарея, що дозволяє працювати з ним автономно. Це дуже зручно, але рано чи пізно перед кожним власниками такого електроінструменту постає питання про те, як зарядити акумулятор шуруповерта.

зміст

 1. Типи акумуляторів, що використовуються для роботи шуруповерта
 2. Особливості зарядки акумуляторів
 3. Скільки часу потрібно заряджати акумулятори шуруповерта?
 4. Чи потрібно заряджати акумулятори перед зберіганням?
 5. Що робити, якщо не заряджається акумулятор шуруповерта?

Типи акумуляторів, що використовуються для роботи шуруповерта

Перш ніж придбати для шуруповерта нові акумуляторні батареї, необхідно ретельно вивчити інструкцію до пристрою. Інструменти, необхідні для роботи, можуть бути професійними, побутовими та напівпрофесійними. Акумулятори до них відрізняються один від одного ємністю, якістю і ціною.

Для певних робіт призначені і певні види акумуляторних інструментів, розраховані на різні навантаження, тому й батареї для них потрібні різні. Чим більше показник потужності акумулятора, тим довше він може пропрацювати. Для зручності краще мати дві батареї, щоб можна було при роботі з однієї заряджати другу. Часто друга батарея вже включена в комплект при продажу інструменту.

Для шуруповертов можна використовувати різні типи акумуляторів. Найчастіше застосовуються нікель-кадмієві (Ni-Cd) і нікель-метал-гидридні (Ni-MH), а останнім часом - ще й літій-іонні (Li-Ion).

Найпоширенішими з них є нікель-кадмієві акумулятори, що відрізняються компактними розмірами, великою ємністю і прийнятною ціною. Ці батареї можна ефективно заряджати більше тисячі разів в залежності від їх конструкції, чистоти матеріалів, режиму експлуатації, в тому числі і правильності заряду. Однак ці пристрої мають так званим ефектом пам'яті, і якщо їх заряджати, не чекаючи повної розрядки, ємність батареї буде поступово знижуватися. Крім того, виробництво таких елементів настільки токсична, що Євросоюз на своїй території від нього відмовився.

Крім того, виробництво таких елементів настільки токсична, що Євросоюз на своїй території від нього відмовився

На другому місці за частотою використання - нікель-метал-гидридні акумуляторні батареї, що представляють нове покоління подібних пристроїв. З точки зору екології, і виробництво, і утилізація цих елементів живлення практично безпечні. До плюсів акумуляторів цього типу відносять те, що у них менше виражений ефект пам'яті, а до мінусів - високий струм саморозряду. Ці батареї потрібно зберігати зарядженими, а при перерві в роботі, що перевищує місяць, їх потрібно повністю перезаряджати.

Ці батареї потрібно зберігати зарядженими, а при перерві в роботі, що перевищує місяць, їх потрібно повністю перезаряджати

Не так давно для акумуляторних інструментів стали використовувати більш потужні літій-іонні акумулятори. Вони також не мають такого недоліку, яким є ефект пам'яті, що вимагає для відновлення ємності періодичних циклів розряду. Однак ці батареї погано переносять низькі температури, і з ними небажано працювати в морози. Незважаючи на швидкий заряд і високу ємність, вони поки не дуже популярні, так як ціна їх досить висока.

Незважаючи на швидкий заряд і високу ємність, вони поки не дуже популярні, так як ціна їх досить висока


Особливості зарядки акумуляторів

Як правильно заряджати акумулятор шуруповерта, щоб він прослужив, як можна довше?

Перед першим використанням батареї потрібно зарядити, оскільки вони розряджаються під час зберігання. Щоб ємність акумулятора шуруповерта стала максимально можливої ​​для нікель-кадмиевого елемента, рекомендується його триразова зарядка і подальша розрядка. Таким чином, так як у нової батареї ємність неповна, її потрібно довести до робочої повної ємності. Після цього акумулятори потрібно буде заряджати, як тільки їх потужність стане мінімальною. Літій-іонні батареї більш прості у використанні. Вони не мають ефекту пам'яті, тому можна не доводити їх до повної розрядки і заряджати тоді, коли це зручно.

Вони не мають ефекту пам'яті, тому можна не доводити їх до повної розрядки і заряджати тоді, коли це зручно

При зарядці потрібно враховувати оптимальний температурний режим процесу. Краще, щоб температура навколишнього середовища була вище десяти градусів і не перевищувала сорока. Під час зарядки акумулятори іноді нагріваються, проте так бути не повинно, так як перегрів негативно впливає на їх роботу, і потрібно їх охолоджувати. У зарядному пристрої батареї залишати небажано. Та й зберігати їх краще, від'єднавши від шуруповера, окремо від самого інструменту. Якщо акумулятор не використовуються тривалий час, їх слід заряджати один раз на місяць.

Акумуляторні батареї краще купувати в спеціалізованих точках продажу. Правильна експлуатація допоможе збільшити їх термін служби. Елементи при роботі небажано розряджати повністю, до зупинки двигуна. На те, що вони потребують зарядки, вкажуть їх помітно знижені робочі характеристики.


Скільки часу потрібно заряджати акумулятори шуруповерта?

Як правило, час зарядки акумулятора шуруповерта вказується в інструкції до інструменту. Необхідно чітко дотримуватися цих рекомендацій. Часто зарядний пристрій має спеціальну систему індикації, що допомагає зрозуміти, як йде процес зарядки. Завдяки цьому можна легко визначити за тим, скільки заряджати акумулятор шуруповерта. Коли зарядка завершується, потрібно вчасно перервати її, щоб не пошкодилися батареї. В середньому пристрій зарядний акумулятор для шуруповерта може заряджати приблизно від півгодини до 7 годин. Практика показує, що акумулятор типу Ni-Cd ємністю 1,2 А · год заряджається струмом 250 мА близько семи годин. Струм зарядки підтримується за допомогою мережевого адаптера.

Слід враховувати, що існують два види зарядних пристроїв для акумулятора - звичайний і імпульсний. Стандартне звичайний зарядний пристрій частіше використовується в непрофесійному інструменті, воно заряджає батарею приблизно за 3-7 годин. Імпульсне - більше підходить для професійних механізмів. Завдяки йому працездатність акумулятора може відновитися максимум за годину.

Чи потрібно заряджати акумулятори перед зберіганням?

Якщо акумуляторний інструмент довгий час не використовується, фахівці радять уважно поставитися до акумуляторних елементів.

Нікель-кадмієві акумулятори перед зберіганням рекомендується розрядити, але не до нуля, а до такого стану, коли інструмент перестає працювати в повну силу. При тривалому зберіганні для відновлення ємності батареї потрібно зробити 3-5 повних циклів її розрядки і зарядки. В процесі експлуатації інструменту також бажано стежити за тим, щоб акумулятор перед зарядкою був розряджений НЕ частково, а повністю.

В процесі експлуатації інструменту також бажано стежити за тим, щоб акумулятор перед зарядкою був розряджений НЕ частково, а повністю

Нікель-металогідридні акумулятори мають більш високу величину саморозряду, ніж у попередніх елементів. Їх рекомендують зберігати зарядженими, а після тривалого «відпочинку» заряджати близько доби. Для цього виду батарей частковий розряд краще. Їх ємність знижується після 2-3 сотень циклів зарядки-розрядки.

Літій-іонні акумулятори, що відрізняються відсутністю «ефекту пам'яті», можна заряджати в будь-який час, хоч би яким був ступінь їх розряду. У цих батарей найнижчий рівень саморозряду при високій ємності. Не рекомендується повністю розряджати їх, оскільки це може привести до відключення захисної схеми. Електроінструменти з такими акумуляторами оснащені контрольною електронікою, при підвищенні температури або напруги відключає елемент від навантаження. Ці акумуляторні батареї рекомендується зберігати зарядженими на 50 відсотків. Кількість циклів зарядки-розрядки не впливає на ємнісні характеристики елементів, проте термін їх використання обмежений часом і становить близько двох років.

Що робити, якщо не заряджається акумулятор шуруповерта?

Якщо не заряджається акумулятор шуруповерта, можливо, причину варто шукати в його зношеності або в несправній роботі зарядного пристрою. Однак нерідко проблема полягає в порушенні контакту між собою клеми батареї шуруповерта і зарядного пристрою, так як з часом вони розгинаються. В цьому випадку можна розібрати зарядний і підігнути його клеми.

Крім того, через деякий час використання і контакти акумулятора, і контакти зарядного пристрою можуть окислюватися і забруднюватися. Навіть незначні зміни такого роду можуть перешкодити нормальній зарядці батарей. Це зазвичай виражається в значному зменшенні і часу заряду, і тривалості роботи самого акумуляторного електроінструменту. Щоб такого не було, потрібно періодично протирати контакти батареї, зарядного пристрою для акумулятора шуруповерта і інструменту.

На жаль, характеристики акумуляторних елементів з часом погіршуються. Так, при неправильній експлуатації нікель-кадмієвих батарей, найчастіше використовуваних в побутових моделях шуруповертов, вони швидко втрачають ємність. Знавці іноді радять «розганяти» такі акумулятори. Акумуляторний блок розбирається, і визначаються проблемні елементи. Після цього потрібно їх зарядка. Яким струмом заряджати акумулятор шуруповерта в цьому випадку? Фахівці рекомендують спочатку зарядити такі елементи великим струмом, ніж це належить, потім розрядити їх і ще раз зарядити, але малим струмом. Якщо в Ni-Cd акумулятори ще не випарувався електроліт, така «терапія», можливо, допоможе повернути їх до життя.

Якщо в Ni-Cd акумулятори ще не випарувався електроліт, така «терапія», можливо, допоможе повернути їх до життя

Крім того, можна відновити один акумуляторний блок з двох, які частково втратили ємність, вибравши з них і спаявши разом цілі «банки». Після цього для вирівнювання заряду потрібно повністю зарядити і розрядити кілька разів відновлений блок.

Також причина в тому, що батарея не заряджає, може бути в температурному датчику (відео).

Чи потрібно заряджати акумулятори перед зберіганням?
Що робити, якщо не заряджається акумулятор шуруповерта?
Чи потрібно заряджати акумулятори перед зберіганням?
Що робити, якщо не заряджається акумулятор шуруповерта?
Скільки часу потрібно заряджати акумулятори шуруповерта?
Чи потрібно заряджати акумулятори перед зберіганням?
Що робити, якщо не заряджається акумулятор шуруповерта?
Яким струмом заряджати акумулятор шуруповерта в цьому випадку?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!