{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як створити гаманець Ripple, керівництво з прикладами

 1. Що собою являє Ripple?
 2. Як купити Ripple
 3. Де зберігати Ripple
 4. Як створити гаманець Ripple
 5. Як зареєструвати Ripple гаманець?
 6. Гаманець Toast Wallet
 7. Апаратний гаманець Ledger Nano S
 8. гаманець Exarpy
 9. Гаманець Rippex (НЕ ПРАЦЮЄ СО 2 КВІТНЯ 2018)
 10. Альтернативні варіанти зберігання
 11. гаманець CoinPayments
 12. гаманець BitGo
 13. резюме

Криптовалюта з кожним днем ​​стає все більш поширеною, відкриваючи великі перспективи заробітку

Криптовалюта з кожним днем ​​стає все більш поширеною, відкриваючи великі перспективи заробітку. Набирає обертів і увірвалася до п'ятірки найдорожчих так звана криптовалюта Ripple , Яка, в принципі то, і не є нею. Що ж таке Ripple? Це ціла платіжна система, всередині якої використовується своя валюта XRP.

Що собою являє Ripple?

Ripple - це незалежна децентралізована платіжна система з відкритим вихідним кодом. Користувачі можуть створювати різноманітні власні валюти, боргові або грошові зобов'язання. Вся ця інформація відображається в ланцюжку блоків системи. Як це працює? Відбувається обмін засобами або іншими товарами між людьми за допомогою довірчого посередника усередині системи, яким і виступає Ripple. Крім того, Ріплі дозволяє легко обміняти будь-яку валюту в рамках платформи Ripple.

У зв'язку з такими особливостями, робота з Ripple відрізняється від роботи з іншими криптовалюта. Так як всі монети були випущені на самому початку - Майні XRP неможливо.

На даний момент Ripple повністю зосереджена на роботі з банками, пропонуючи їм більш ефективний і економічний спосіб відправки платежів в режимі реального часу по всьому світу.

Як купити Ripple

Купити XRP можна за фіатние гроші шляхом банківського переказу або оплати за допомогою кредитної картки. Також Ripple можна купити за будь-яку іншу криптовалюта. Придбати Ripple можна на біржах або в онлайн-обмінниках. Щоб дізнатися, як швидко і вигідно купити Ripple, читайте нашу покрокову інструкцію .

Де зберігати Ripple

Питання про вибір гаманця Ripple є досить поширеним на тематичних форумах. На даний момент існує кілька гаманців, які придатні для зберігання Ripple.

Крім того, багато бірж дозволяють купувати і зберігати Ripple . Ми не рекомендуємо зберігати ваші XRP на біржі, оскільки в такому випадку ви практично не керуєте закритим ключем для своїх монет, і тому вони насправді належать біржі, а не вам.

Незалежно від того, де ви отримали монети, найкращий варіант це вивести їх в свій власний гаманець Ripple, в якому ви тримаєте особисті ключі. Після підтвердження транзакції процес покупки Ripple можна вважати завершеним.

Як створити гаманець Ripple

Давайте для початку розберемося, які бувають гаманці, щоб вибрати найбільш підходящий під ваші потреби. Отже, Ripple гаманці бувають:

 • Апаратні (наприклад, Ledger Nano S );
 • Десктопні (Rippex, Toast);
 • Мобільні, браузерні (Toast).

Ми рекомендуємо придбати апаратний гаманець Ledger Nano S , Так як це найбільш безпечний спосіб зберігання коштів. Він простий в налаштуванні і використанні. Ваші приватні ключі зберігаються оффлайн і без доступу до Інтернету. Крім Ripple гаманець підтримує більше 1000 різних коинов і токенов.

У кошелка Ripple, на відміну від гаманця Bitcoin є одна особливість - для активації гаманця Ripple на рахунку повинно бути не менше 20 XRP, у Bitcoin же гаманець повністю безкоштовний. Це кількість монет потрібно для броні адреси гаманця. Якщо ви заведете на рахунку 1000 XRP, то 20 з них будуть використовуватися в якості броні.

Як зареєструвати Ripple гаманець?

На сьогоднішній день існує 2 основних гаманця для зберігання криптовалюта Ripple.

Гаманець Toast Wallet

Toast - це Ripple гаманець, який дозволяє зберігати криптовалюта на мобільному телефоні або на власному комп'ютері. Розроблено версії для Android і iOS, а також для Windows, Linux, Mac OSX. Є браузерна версія (розширення для Chrome).

Найбільш популярною і зручною є мобільна версія гаманця. Встановити його дуже просто: потрібно перейти в AppStore або GooglePlay і завантажити додаток Toast Wallet! на свій смартфон.

Реєстрація гаманця не складе ніяких труднощів. Для початку потрібно придумати 6-значний PIN-код для доступу до гаманця:

Для початку потрібно придумати 6-значний PIN-код для доступу до гаманця:

Після реєстрації потрапляємо в акаунт. Інтерфейс досить простий і інтуїтивно зрозумілий:

Інтерфейс досить простий і інтуїтивно зрозумілий:

Для того, щоб отримати XRP на свій гаманець, скопіюйте свій Ripple-адреса або скористайтеся QR-кодом:

Для того, щоб отримати XRP на свій гаманець, скопіюйте свій Ripple-адреса або скористайтеся QR-кодом:

Щоб відправити монети, перейдіть у вкладку Send і введіть адресу одержувача в полі "To Address":

Щоб відправити монети, перейдіть у вкладку Send і введіть адресу одержувача в полі To Address:

Апаратний гаманець Ledger Nano S

гаманець Ledger Nano S є фізичним і нагадує флеш-накопичувач.

Основні переваги даного гаманця:

 • Безпека. Доступ до інформації на ньому є тільки у власника;
 • Простота використання.
 • Зручність. Цей гаманець можна носити з собою будь-де, він не займає багато місця. Але є і зворотна сторона медалі - втрата такого гаманця, не гарантує відновлення криптовалюта в тому обсязі, в якому він був на носії.

Після того, як ви вибрали і встановили гаманець, перейдіть на сторінку "Як купити Ripple" і дотримуйтесь інструкцій.

гаманець Exarpy

гаманець Exarpy

Exarpy - онлайн Ripple гаманець, доступний з будь-якого браузера. Гаманець дуже простий і зручний у використанні, а реєстрація займе всього пару хвилин.

Гаманець дозволяє зберігати, приймати і відправляти будь-яку кількість XRP без участі третіх осіб.

Особливістю гаманця є комісія 0.025 XRP, стягується при кожній транзакції. Вона включає також комісію мережі Ripple.

Гаманець Rippex (НЕ ПРАЦЮЄ СО 2 КВІТНЯ 2018)

Rippex пропонує десктопний гаманець для Mac, Windows і Linux, який має розширений функціонал.

Переваги гаманця Rippex:

 • Безпека. Rippex багато вкладає в забезпечення схоронності коштів користувачів;
 • Швидкість. Розробляються нові можливості для прискорення деяких послуг;
 • Достовірність. В системі немає прихованої інформації, тому користувачі йому довіряють. Розглянемо алгоритм дій при скачуванні гаманця на свій комп'ютер. Процедура дуже проста і займає всього пару хвилин. Отже, заходимо на сайт Rippex і вибираємо свою операційну систему:

Отже, заходимо на сайт  Rippex  і вибираємо свою операційну систему:

Викачуємо відповідну версію на свій комп'ютер, встановлюємо її згідно звичайною процедурою. Після відкриття, в новому вікні натискаємо "Create new account".

Після відкриття, в новому вікні натискаємо Create new account

Оскільки ми реєструємося вперше, в наступному вікні натискаємо на кнопку "створити порожній акаунт" (вона обведена червоним):

Оскільки ми реєструємося вперше, в наступному вікні натискаємо на кнопку створити порожній акаунт (вона обведена червоним):

Далі необхідно придумати складний пароль, що складається з букв верхнього та нижнього регістру. Десктопна версія не вимагає e-mail для реєстрації.

Десктопна версія не вимагає e-mail для реєстрації

Після успішного введення пароля з'являється віконце з секретним ключем. Ключ відкриється після натискання кнопки. Система попереджає, що не варто натискати її, якщо є підозри, що хтось може побачити ваш ключ або ззаду вас знаходиться відеокамера.

Після відкриття ключа скопіюйте і надійно збережіть його, краще відразу в декількох місцях. Не передавайте нікому свій секретний ключ. Тільки після цього ви можете підтвердити збереження свого ключа, натиснувши на спеціальну кнопку.

Після реєстрації ви потрапите в особистий кабінет, в правому верхньому кутку якого можна знайти адресу гаманця. Ви можете використовувати його для прийому XRP на свій рахунок.

Для користувачів також доступний варіант зберігання Ripple в онлайн-акаунті, без скачування гаманця на свій комп'ютер.

Альтернативні варіанти зберігання

Крім перерахованих вище, є ще кілька варіантів зберігання криптовалюта Ripple.

гаманець CoinPayments

Многобуквенний валютний гаманець. На один обліковий запис можна зберігати не тільки Ripple, а й інші криптовалюта, що знаходяться у вашому розпорядженні. Основною його перевагою є можливість здійснення платежів в криптовалюта.

гаманець BitGo

З недавніх пір гаманець BitGo підтримує і XRP. Він вважається найбільш безпечним варіантом для зберігання коштів, так як підтримує кілька підписів. Крім того, BitGo досить простий у використанні і має цікаві функції, на зразок ліміту на витрати і навіть багатокористувацький доступ.

резюме

 1. Для зберігання криптовалюта Ripple вам знадобиться гаманець;
 2. Гаманці бувають апаратні, десктопні, веб і мобайл;
 3. Після установки гаманця ви зможете придбати XRP на біржі або в обміннику.

Вибирати гаманець для криптовалюта Ripple тільки вам. Перед прийняттям рішення слід уважно зважити всі за і проти і вибрати максимально комфортний і зручний у використанні гаманець, відповідний вашим потребам.

Що собою являє Ripple?
Що ж таке Ripple?
Що собою являє Ripple?
Як це працює?
Як зареєструвати Ripple гаманець?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!