{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як оновити Андроїд на Huawei: інструкція і рішення проблем

 1. Чому потрібно оновлювати Android
 2. Де подивитися поточну версію прошивки
 3. Де взяти офіційну прошивку для конкретної моделі
 4. Оновлення Android на смартфоні Huawei
 5. Як оновити «по повітрю»
 6. Як зробити локальне оновлення
 7. Примусове оновлення за допомогою трьох кнопок
 8. Вирішення проблем
 9. Оновлення не відбувається при затиснутих кнопках
 10. Гаджет вимкнувся і не включається
 11. оновлення зависло
 12. Смартфон не бачить SIM-карту після поновлення
 13. Оновлення ОС Huawei Honor 6 до Android 6

Китайська компанія Huawei вважається однією з найбільших на телекомунікаційному ринку. Її гаджети конкурують з кращими брендами. Піклуючись про своїх шанувальників, компанія стежить за своєчасним оновленням програмного забезпечення продуктів, і користувачі завжди можуть розраховувати на якісну підтримку. Вони завжди впевнені, що їх пристрої будуть функціональними і швидкими. У даній статті ми розповімо, як оновити Android на Huawei.
Китайська компанія Huawei вважається однією з найбільших на телекомунікаційному ринку

Чому потрібно оновлювати Android

Остання версія операційки зазвичай позбавлена ​​недоліків попередниць. Її випускає розробник, тому відмовлятися від такого «подарунка» не варто. Оптимізація краще, менше програмних помилок, а функціоналу незрівнянно більше.

Удосконалюється інтерфейс, знижується енергоспоживання, з'являються нові можливості (наприклад, сканер відбитка), які корисні в повсякденному житті сучасної людини. Відмінностей між старою і новою версією ОС може бути маса.

Де подивитися поточну версію прошивки

Під прошивкою розуміється набір вбудованого ПЗ, яке забезпечує функціонування мобільного пристрою. У Huawei вона базується на ОС Android з фірмовою оболонкою Emotion UI.

Дізнатися версію можна в налаштуваннях гаджета. Потрібно знайти розділ інформації про телефон, в якому є все: номер ядра, збірки, найменування моделі і версії ОС. Три останні цифри в номері збірки і прийнято вважати номером прошивки.

Де взяти офіційну прошивку для конкретної моделі

У розділі підтримки на доступні мануали і програмні продукти, в тому числі прошивки для більшості моделей. Вони безкоштовні і абсолютно безпечні для використання.

Завантаживши прошивку від виробника, можна бути впевненим, що проблем з гаджетом не виникне.

Для пошуку на порталі необхідно вказати номер моделі. До речі, функція пошуку тут підтримує як повне, так і службове найменування моделі.

Оновлення Android на смартфоні Huawei

Оновити Android на телефоні Huawei можна декількома способами. В налаштуваннях будь-якого пристрою цієї марки пропонуються наступні варіанти оновлення:

 • Онлайн - через мобільний або Wi-Fi-підключення.
 • Локальне - шляхом завантаження файлу оновлення з сайту розробника і розпакування його на гаджет.
 • Через USB - за допомогою персонального комп'ютера з встановленим спеціальним ПО.

Перший спосіб називається «по повітрю», оскільки вважається легким в реалізації, не вимагає підключення мобільного пристрою до інших, а ПО передається на гаджет через інтернет. У другому випадку на гаджет завантажується і встановлюється забезпечення з сервера розробника. Ну, а третій варіант - це перепрошивка.

Як оновити «по повітрю»

Давайте розглянемо, як на Huawei оновити Android «по повітрю». Як відомо, все без винятку виробники реалізують для своїх продуктів, як оновлювати за допомогою FOTA, або «по повітрю». Користувач має можливість самостійно в ручному або навіть автоматичному режимі отримувати офіційні оновлення ОС. Для цього потрібно:

 1. В «Налаштуваннях» пристрою клікнути по пункту «Про телефоні».
 2. Натиснути на кнопку «Оновлення системи».
 3. Вибрати спосіб - «Онлайн».

Остання версія операційки встановиться самостійно, без завантаження будь-яких файлів і після перезавантаження гаджета можна буде насолоджуватися покращеними функціями.

Розмір інсталяційний файл досить великий, тому швидкість завантаження залежить від підключення. Рекомендується використовувати Wi-Fi. Також попередньо слід подбати про належне заряді акумулятора, оскільки час поновлення може зайняти до години.

Як зробити локальне оновлення

Локальне оновлення Android Huawei трохи складніше і довше першого варіанту. При цьому з пристрою видаляються всі призначені для користувача дані, тому виробник рекомендує створювати резервну копію на карті пам'яті.

Отже, для поновлення слід:

 1. Знайти на сайті виробника і завантажити інсталяційний файл. Пошук здійснюється за номером або назвою моделі.
 2. На карті пам'яті створити папку dload і помістити в неї скачав дистрибутив.
 3. Увійти в настройки.
 4. Перейти в розділ «Оновлення системи».
 5. Вибрати «Локальне».
 6. Після копіювання даних і підтвердження операції вказати директорію (з SD-карти) і підтвердити оновлення.
 7. Дочекатися закінчення процесу і перезавантажити гаджет.

Примусове оновлення за допомогою трьох кнопок

Такий спосіб вважається аварійним і працює, навіть якщо гаджет не може нормально завантажитися. необхідно:

 1. Створити папку dload в корені карті пам'яті.
 2. У неї скопіювати файл UPDATE.APP.
 3. Вимкнути гаджет.
 4. Затиснути три кнопки - зменшення, збільшення гучності і включення. Після запуску пристрою кнопки гучності повинні утримуватися ще мінімум секунд п'ять.
 5. Дочекатися закінчення оновлення.

Вирішення проблем

Офіційна ОС повинна оновлюватися при будь-яких обставинах, якщо реліз випущений виробником. Проте складнощі з оновленням можна виключити повністю - то процес не йде, то гаджет зависає.

Оновлення не відбувається при затиснутих кнопках

Якщо апарат не хоче оновлюватися з повністю втопленими кнопками, рекомендується повторно скопіювати файл з прошивкою в створену папку dload. Якщо і в цьому випадку процес не запускається, можна спробувати зробити це через меню налаштувань.

Гаджет вимкнувся і не включається

Якщо в процесі смартфон відключився, необхідно витримати кілька хвилин і включити його знову вручну. Оновлення має продовжитися в штатному режимі. Якщо це не відбулося, то в процесі установки ОС сталася помилка. В цьому випадку можна спробувати зайти в меню Recovery і зробити скидання до заводських параметрів. Якщо це не допоможе, всю процедуру прошивки потрібно повторити.

оновлення зависло

Коли оновлення зависає, єдино вірним рішенням стає очікування хвилин п'ять, а краще десять. Якщо результату немає, треба вийняти і знову вставити акумулятор. Не допомогло - слід затиснути на 15 секунд обидві кнопки гучності (збільшення і зменшення) і харчування.

Щоб встановити додатки з мережі, необхідно вирішувати завантаження з невідомих джерел. Якщо оновлення системи на пристрої припинено, використовуються кастомниє прошивки. Іноді і такий варіант не підходить - тоді варто поміняти гаджет. Нюансів багато.

Нюансів багато

Смартфон не бачить SIM-карту після поновлення

Якщо гаджет після оновлення ОС «не бачить» сімку, спочатку потрібно переконатися, що вона включена. Це стосується бюджетних моделей з почергової підтримкою двох карт. На апаратах з процесорами MTK бувають випадки пошкодження незалежній пам'яті (NVRAM). Можливі збої в IMEI і багато чого ще. У таких випадках використовуються прошивка, патч TWRP Recovery або повне скидання налаштувань.

Оновлення ОС Huawei Honor 6 до Android 6

Власникам популярного у нас в країні Honor 6 доступні прошивка з Android Marshmallow і фірмова користувача оболонка EMUI 4.0. Оновлення отримало номер B820, його можна знайти на офіційному сайті виробника. Апдейт важить 1,10 Гб і може похвалитися значним списком поліпшень - особливо оптимізацією роботи камери і пошти Google.

Щоб скористатися поліпшеним функціоналом, необхідно завантажити файл з сервера компанії і скористатися локальним за допомогою комп'ютера або примусовим оновленням за допомогою трьох кнопок.

Huawei Honor 4c Оновлення Android до 6.0: Відео

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!