{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як визначити чи є wifi на ноутбуці. Як налаштувати wifi на ноутбуці

  1. інструкції
  2. Про технологію
  3. Як дізнатися, чи є вбудований адаптер WiFi у вашому ноутбуці
  4. Приступаємо до підключення до мережі

Ваш ноутбук має Wi-Fi? Значить, Ви зможете випробувати і побачити всі переваги цієї технології. WiFi - це сучасна технологія бездротового зв'язку , Що дозволяє підключити ноутбук до мережі завдяки вбудованому радіопередавача на відстані до 50-ти метрів від джерела.

Простіше кажучи, WiFi для того, щоб підключатися до мережі Інтернет без проводів і клопоту. Але не забудьте поставити антивірус, зараз дуже поширений розлучення, при якому контакт вимагає телефон.

Відразу виникає питання, як налаштувати WiFi на ноутбуці, але спершу необхідно визначити чи має Ваш ноут WiFi. Якщо ви не в курсі чи є вбудований адаптер WiFi в ноут, то є кілька способів це дізнатися. Перший спосіб є найпростішим - на корпусі ноутбука під клавіатурою є наклейки, на яких написані основні характеристики. Якщо на наклейці написано Wi-Fi, або Wireless802.11 - то це буде означати, що потрібний адаптер є в ноутбуці. Але якщо біля потрібного запису варто зірочка (*), то це означає, що пристрої може не бути, так як воно встановлюється опціонально.

Другий спосіб: коли Ви включили свій ноутбук, то внизу в правому куті екрану (в треї) є такий значок, над яким виводиться таке повідомлення: «В радіусі дії доступні бездротові мережі», якщо модуль вайфай активний.
І третій спосіб: це коли в диспетчері пристроїв Windows в розділі Мережеві плати є пристрій, в назві якого є такі слова як WiFi або Wirelles802.11, то це означає, що Ваш ноут обладнаний всім що необхідно для підключення до мережі WiFi.

Переконавшись, що Ваш ноутбук має WiFi, необхідно дізнатися, як налаштувати WiFi на ноутбуці
Переконавшись, що Ваш ноутбук має WiFi, необхідно дізнатися, як налаштувати WiFi на ноутбуці.
Спершу, необхідно переконатися, що WiFi-модуль включений, для цього необхідно натиснути кнопку включення WiFi. Для цього є кнопка на клавіатурі ноутбука, яка позначена значком антени і яка працює в поєднанні з клавішею Fn. Якщо на корпусі Вашого ноутбука є індикатор, який позначений таким же значком, то в разі вдалого підключення wifi-модуля він засвітиться.


Після потрібно налаштувати мережеві параметри Вашого ноутбука так, щоб він отримав IP-адреса автоматично
Після потрібно налаштувати мережеві параметри Вашого ноутбука так, щоб він отримав IP-адреса автоматично. Цього буде цілком достатньо для того, щоб були успішно виявлені wifi-мережі. Після виявлення доступною wifi-мережі, ваша ОС ( операційна система ) Видасть інформацію про них і запропонує вам підключитися до них. Необхідно клацнути по повідомленням і виконати кроки, які запропонує майстер підключення.
Якщо після Ваших спроб підключитися до бездротової мережі приходить запит SSID, то це означає, що обрана Вами мережа не загальнодоступна і вона захищена спеціальним паролем. Без пароля неможливо буде отримати доступ до цієї мережі, але якщо Ви бачили запит SSID, то це означає, що Ви правильно налаштували wifi. І якщо в списку доступних мереж є кілька пунктів, то можна спробувати підключиться до інших мереж.

інструкції

1.Фізичні можна перевірити на настільному або портативному компьютере.Ви бачите ви «Intel Centrino» стікер - небудь? Зверніть увагу, що Centrino - це торгова марка Intel Pentium M процесора в поєднанні з pro wireless card.

2.Поіщіте на задній панелі вашого ноутбука, на них як правило це вказується внізу.Ето може означати, що ноутбук має підтримку Wi-Fi.

3.Якщо вам не вдалося знайти наклейки Centrino або антену, включіть ноутбук і перейдіть в меню «Пуск». Клацніть правою кнопкою миші на значок «Комп'ютер», потім виберіть «Властивості». Перевірте, якщо ваш комп'ютер в меню Властивості включає технологію Intel Centrino.

4. Якщо ви до цих пір не знайшли нічого, щоб дізнатися, що ноутбук з підтримкою Wi-Fi, натисніть правою кнопкою миші на «Комп'ютер», виберіть «Управління» і «Device Manager». Потім натисніть на закладку «Обладнання». Читайте нижче в списку « Мережеві адаптери ». Зверніть увагу, що будь-який адаптер з написом «Ethernet» або «10/100» не має нічого спільного з бездротовою сумісністю. Однак, будь-який адаптер з написом «бездротової» або «802.11» позначає сумісність.

5. Якщо ви виявили, що ваш комп'ютер не має Wi-Fi-пристрої, перевірте, щоб побачити, може він має доступний USB порт. Якщо так, то в магазині електроніки купите USB адаптер Wi-Fi.

Якщо обладнаний модулем для підключення до бездротової мережі Wi-Fi , Ви можете побачити і випробувати переваги цієї технології прямо сьогодні.

Не знаєте, як налаштувати wi-fi? Перегляньте навчальне відео!

Про технологію

WiFi - це технологія бездротового зв'язку, яка дозволяє підключати ноутбук до мережі за допомогою вбудованого радіопередавача на відстані до 30-50 метрів від точки доступу (джерела). Іншими словами, WiFi призначений для простоти підключення до мережі Інтернет, без клопоту і проводів.

Як дізнатися, чи є вбудований адаптер WiFi у вашому ноутбуці

Що робити, якщо вбудованого модуля в ноутбуці немає, а користуватися зручним бездротовим інтернетом дуже хочеться? Є 2 шляхи вирішення:

  • Перший. купити USB- адаптер WiFi і підключити його до ноутбука. Недолік цього рішення - стирчить з USB роз'єму модуль, розміром з флешку. Вартість такого адаптера в середньому 500 - 1500 руб.
  • Другий. встановити внутрішній модуль WiFi в ваш ноутбук в сервісному центрі. Вартість цієї процедури в сервісному центрі CREDLE - 1200 руб. Які в цьому рішенні можуть бути особливості? Якщо у вашому ноутбуці немає вбудованої антени для WiFi, вартість установки і час роботи можуть збільшитися.

Приступаємо до підключення до мережі


Коли підключення проходить успішно, значок бездротової мережі в правому нижньому кутку загоряється синім кольором (для Windows XP), а спливаюче повідомлення сповіщає про швидкість підключення і рівні сигналу.

Якщо ви хочете організувати безпровідний інтернет у себе вдома, вам потрібно купити і налаштувати маршрутизатор бездротової мережі. Також можете поцікавитися про наявність послуги бездротового інтернету у провайдерів інтернет вашого району. У цьому випадку необхідність покупки маршрутизатора відпадає.


Ви бачите ви «Intel Centrino» стікер - небудь?
Не знаєте, як налаштувати wi-fi?
Які в цьому рішенні можуть бути особливості?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!