{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як налаштувати роутер Asus RT-N10

 1. Як підключити Asus RT-N10 для настройки
 2. Вхід в налаштування Asus RT-N10 і настройка підключення
 3. Налагодження підключення Білайн L2TP на Asus RT-N10
 4. Налагодження підключення Ростелеком PPPoE на Asus RT-N10
 5. Налаштування Wi-Fi на роутері Asus RT-N10

У цій інструкції будуть розглянуті всі кроки, які будуть потрібні, щоб налаштувати Wi-Fi роутер Asus RT-N10 У цій інструкції будуть розглянуті всі кроки, які будуть потрібні, щоб налаштувати Wi-Fi роутер Asus RT-N10. Буде розглянуто настройка цього бездротового маршрутизатора для провайдерів Ростелеком і Білайн, як найбільш популярних в нашій країні. За аналогією ви можете налаштувати роутер і для інших Інтернет провайдерів. Все, що потрібно - це правильно вказати тип і параметри з'єднання, що використовується вашим провайдером. Керівництво підійде для всіх варіантів Asus RT-N10 - С1, B1, D1, LX і інших. Див. також: настройка роутера (Всі інструкції з цього сайту)

Як підключити Asus RT-N10 для настройки

Wi-Fi роутер Asus RT-N10

Незважаючи на те, що питання, здавалося б, досить елементарний, іноді, приходячи до клієнта доводиться стикатися з ситуацією, що у нього не вийшло самостійно налаштувати Wi-Fi роутер лише з тієї причини, що він був неправильно підключений або користувач не врахував пару нюансів .

Як підключити роутер Asus RT-N10

Ззаду роутера Asus RT-N10 ви знайдете п'ять портів - 4 LAN і 1 WAN (Internet), який виділяється на загальному тлі. Саме до нього і ні до якого іншого порту слід підключити кабель Ростелеком або Білайн. Один з портів LAN з'єднайте проводом з роз'ємом мережевої карти на вашому комп'ютері. Так, настройка роутера можлива і без використання проводового підключення, зробити це можна навіть з телефону, але краще не варто - надто багато можливих проблем для початківців користувачів, краще скористайтеся проводовим підключенням для настройки.

Також, перш ніж приступити, рекомендую заглянути в налаштування підключення по локальній мережі на вашому комп'ютері, навіть якщо ви там ніколи нічого не міняли. Для цього буде потрібно зробити по порядку наступні прості дії:

 1. Натисніть кнопки Win + R і введіть ncpa.cpl в вікно «Виконати», натисніть «Ок».
 2. Клацніть правою кнопкою миші на вашу з'єднанню по локальній мережі, тому, яке використовується для зв'язку з Asus RT-N10, потім натисніть «Властивості».
 3. У властивостях підключення по локальній мережі в списку «Цим компоненти використовуються цим підключенням» знайдіть «Протокол Інтернету версії 4», виберіть його і натисніть кнопку «Властивості».
 4. Перевірте, щоб в параметрах підключення було встановлено автоматичне отримання IP-адреси і DNS. Зауважу, що це тільки для Білайн і Ростелеком. У деяких випадках і для деяких провайдерів, значення, які стоять в полях слід не просто прибрати, але і записати куди-небудь для подальшого перенесення в налаштування роутера.

І останній пункт, про який іноді спотикаються користувачі - почавши налаштовувати маршрутизатор, вимкніть ваше з'єднання Білайн або Ростелеком на самому комп'ютері. Тобто, якщо для виходу в Інтернет ви запускаєте «Швидкісне підключення Ростелеком» або підключення Beeline L2TP, вимкніть їх і більше ніколи не включайте (в тому числі, після того, як налаштуєте ваш Asus RT-N10). В іншому випадку, роутер не зможе встановити з'єднання (воно вже встановлено на комп'ютері) і інтернет буде доступний тільки на ПК, а інші пристрої будуть підключатися по Wi-Fi, але «без доступу до мережі Інтернет». Це найбільш часта помилка і поширена проблема.

Вхід в налаштування Asus RT-N10 і настройка підключення

Після того, як все вищеописане було зроблено і враховано, запустіть Інтернет-браузер (він уже запущений, якщо ви це читаєте - відкрийте нову вкладку) і введіть в адресний рядок 192.168.1.1 - це внутрішній адресу для доступу до налаштувань Asus RT-N10. Вас попросять ввести логін і пароль. Стандартні логін і пароль для того, щоб зайти в налаштування роутера Asus RT-N10 - admin і admin в обох полях. Після правильного введення Вас можуть попросити змінити пароль за замовчуванням, а потім ви побачите головну сторінку Веб-інтерфейсу налаштувань роутера Asus RT-N10, яка буде виглядати як на картинці нижче (правда, на скріншоті показаний вже налаштований роутер).

Після правильного введення Вас можуть попросити змінити пароль за замовчуванням, а потім ви побачите головну сторінку Веб-інтерфейсу налаштувань роутера Asus RT-N10, яка буде виглядати як на картинці нижче (правда, на скріншоті показаний вже налаштований роутер)

Головна сторінка налаштувань роутера Asus RT-N10

Налагодження підключення Білайн L2TP на Asus RT-N10

Для того, щоб налаштувати Asus RT-N10 для Білайн, виконайте наступні дії:

 1. В меню налаштувань роутера зліва виберіть пункт «WAN», після чого вкажіть всі необхідні параметри підключення (Відомості про опції для beline l2tp - на зображенні і в тексті нижче).
 2. Тип WAN-підключення: L2TP
 3. Вибір потра IPTV: виберіть порт, якщо використовуєте телебачення Білайн. До цього порту потрібно буде підключити ТВ-приставку
 4. Отримати IP-адресу WAN автоматично: Так
 5. Підключатися до DNS-сервера автоматично: Так
 6. Ім'я користувача: ваш логін Білайн для входу в Інтернет (і особистий кабінет)
 7. Пароль: ваш пароль Білайн
 8. Сервер Heart-Beat або PPTP / L2TP (VPN): tp.internet.beeline.ru
 9. Ім'я хоста: пусто або beeline

Після цього натисніть «Застосувати». Через короткий проміжок часу, якщо помилок зроблено не було, Wi-Fi роутер Asus RT-N10 встановить з'єднання з Інтернет і ви зможете відкривати сайти в мережі. Можете перейти до пункту про налаштування бездротової мережі на даному маршрутизаторі.

Налагодження підключення Ростелеком PPPoE на Asus RT-N10

Для настройки роутера Asus RT-N10 для Ростелеком виконайте наступні кроки:

На цьому настройка підключення Ростелеком завершена. Роутер встановить з'єднання з мережею Інтернет, а Вам залишається лише налаштувати параметри бездротової Wi-Fi мережі.

Налаштування Wi-Fi на роутері Asus RT-N10

Налаштування параметрів бездротової Wi-Fi мережі на Asus RT-N10

Для того, щоб налаштувати бездротову мережу на даному маршрутизаторі, виберіть у меню налаштувань Asus RT-N10 зліва пункт «Бездротова мережа», після чого виконайте необхідні настройки, значення яких пояснені нижче.

 • SSID: це ім'я бездротової мережі, тобто стару назву Ви бачите, коли підключаєтеся по Wi-Fi з телефону, ноутбука або іншого бездротового пристрою. Воно дозволяє відрізняти свою мережу від інших в Вашому домі. Бажано використовувати латиницю і цифри.
 • Метод перевірки автентичності: рекомендується встановити значення WPA2-Personal, як найзахищеніший варіант для домашнього використання.
 • Попередній ключ WPA: тут Ви можете поставити пароль на Wi-Fi. Він повинен складатися не менше ніж з восьми латинських символів та / або цифр.
 • Інші параметри бездротової Wi-Fi мережі міняти без необхідності не слід.

Після того, як ви задали всі параметри, натисніть «Застосувати» і дочекайтеся збереження і активації налаштувань.

На цьому настройка Asus RT-N10 завершена і ви можете підключитися по Wi-Fi і використовувати Інтернет по бездротовій мережі з будь-якого пристрою, який це підтримує.

А раптом і це буде цікаво:

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!