{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як дізнатися дозвіл екрана на Windows 10 і налаштувати його (поточний і і рідне), в яких випадках вона може сама змінюватися самостійно

 1. На що впливає дозвіл
 2. Дізнаємося встановлене дозвіл
 3. Дізнаємося рідне дозвіл
 4. зміна дозволу
 5. За допомогою параметрів системи
 6. За допомогою «Панелі управління»
 7. Відео: як встановити дозвіл екрана
 8. Альтернативний спосіб - стороння програма
 9. Налаштування адаптера
 10. оновлення драйверів

Змінити якість картинки на екрані можна, відрегулювати характеристики дозволу. У Windows 10 користувач може вибрати будь-яке доступне дозвіл самостійно, не вдаючись до використання сторонніх програм.

На що впливає дозвіл

Роздільна здатність екрану - це кількість пікселів по горизонталі і вертикалі. Чим воно більше, тим картинка стає чіткіше. З іншого боку, високий дозвіл створює серйозне навантаження на процесор і відеокарту, так як доводиться обробляти і відображати більше пікселів, ніж при низькому. Через це комп'ютер, якщо не справляється з навантаженням, починає зависати і видавати помилки. Тому рекомендується знижувати дозвіл, щоб поліпшити робочі характеристики пристрою.

Варто враховувати, яке дозволу підходить під ваш монітор. По-перше, у кожного монітора є планка, вище якої підняти якість він не зможе. Наприклад, якщо монітор заточений максимум під 1280х1024, встановити більшу роздільну здатність не вийде. По-друге, деякі формати можуть здаватися розмитими, якщо вони не підходять монітора. Навіть якщо виставити вищу, але не підходяще дозвіл, то пікселів стане більше, але картинка тільки погіршиться.

Змінити якість картинки на екрані можна, відрегулювати характеристики дозволу

У кожного монітора є свої стандарти дозволу

Як правило, при збільшенні дозволу всі об'єкти і іконки стають менше. Але це можна виправити, скорегувавши розмір значків і елементів в налаштуваннях системи.

Якщо до комп'ютера підключено кілька моніторів, то у вас з'явиться можливість встановити різний дозвіл для кожного з них.

Дізнаємося встановлене дозвіл

Щоб дізнатися, який дозвіл встановлено в даний момент, досить виконати наступні дії:

 1. Натиснути правою клавішею миші в порожньому місці робочого столу і вибрати рядок «Параметри екрану».

  Відкриваємо розділ «Параметри екрану»

 2. Тут вказано, який дозвіл встановлено зараз.

  Дивимося, який дозвіл встановлено зараз

Дізнаємося рідне дозвіл

Якщо хочете дізнатися, який дозвіл є максимальним або для рідних для монітора, то є кілька варіантів:

 • використовуючи спосіб, описаний вище, перейдіть до списку можливих дозволів і відшукайте в ньому значення «рекомендовано», воно і є рідною;

  Дізнаємося рідне дозвіл екрану через параметри системи

 • знайдіть в інтернеті інформацію про модель вашого пристрою, якщо користуєтеся ноутбуком або планшетом, або моделі монітора при роботі за ПК. Зазвичай більш докладні дані наводяться на сайті виробника продукту;
 • перегляньте інструкцію і документацію, що йде з монітором або пристроєм. Можливо, потрібна інформація знаходиться на коробці з-під продукту.

зміна дозволу

Є кілька способів, що дозволяють змінити дозвіл. Чи не знадобляться сторонні програми, щоб це зробити, досить стандартних засобів Windows 10. Після того як ви встановите новий дозвіл, система покаже, як воно буде виглядати протягом 15 секунд, після чого з'явиться віконце, в якому потрібно буде вказати, застосувати зміни або повернутися до колишніх налаштувань.

За допомогою параметрів системи

 1. Відкрийте параметри системи.

  Відкриваємо параметри комп'ютера

 2. Перейдіть до блоку «Система».

  Відкриваємо блок «Система»

 3. Виберіть підпункт «Екран». Тут можна вказати дозвіл і масштаб для наявного екрану або налаштувати нові монітори. Можна змінити орієнтацію, але це потрібно тільки для нестандартних моніторів.

  Виставляємо розширення, орієнтацію і масштаб

За допомогою «Панелі управління»

 1. Розкрийте «Панель управління».

  Відкриваємо «Панель управління»

 2. Перейдіть до блоку «Екран». Клацніть по кнопці «Налаштування дозволу екрану».

  Відкриваємо пункт «Налаштування дозволу екрану»

 3. Вкажіть потрібний монітор, дозвіл для нього і орієнтацію. Останнє варто міняти тільки для нестандартних моніторів.

  Встановлюємо параметри монітора

Відео: як встановити дозвіл екрана

Дозвіл змінюється мимовільно і інші проблеми

Дозвіл може скидатися або змінюватися без вашої згоди, якщо система помічає, що встановлене дозвіл не підтримується наявним монітором. Також проблема може виникнути, якщо відходить HDMI кабель або драйвери відеокарти пошкоджені або не встановлені.

В першу чергу необхідно перевірити кабель HDMI, який відходить від системного блоку до монітора. Перекрутіть його, переконайтеся, що немає пошкоджень його фізична частина.

Перевіряємо, чи правильно підключений HDMI кабель

Наступний крок - установка дозволу через альтернативний спосіб. Якщо ви встановлювали дозвіл через параметри системи, то зробіть це через «Панель управління», і навпаки. Є ще два способи: настройка адаптера і стороння програма.

Нижчеописані способи можуть допомогти не тільки з проблемою автоізмененія дозволу, але і в інших проблемних ситуаціях, пов'язаних з налаштуванням дозволу, як то: відсутність відповідного дозволу або передчасне переривання процесу.

Альтернативний спосіб - стороння програма

Існує багато сторонніх програм для установки редагування дозволу, найзручніша і багатофункціональна з них - Carroll. Скачайте і встановіть її з офіційного сайту розробника. Після того як програма запуститься, виберіть відповідне дозволів і кількість бітів, від яких залежить набір кольорів, що відображаються екраном.

Після того як програма запуститься, виберіть відповідне дозволів і кількість бітів, від яких залежить набір кольорів, що відображаються екраном

Використовуємо Carroll для установки дозволу

Налаштування адаптера

Позитивна сторона цього способу полягає в тому, що список доступних дозволів набагато більше, ніж в стандартних параметрах. При цьому можна вибрати не тільки дозвіл, але і кількість Гц і бітів.

 1. Клацніть по робочому столу в порожньому місці ПКМ і виберіть розділ «Параметри екрану». У віконці перейдіть до властивостей графічного адаптера.

  Відкриваємо властивості адаптера

 2. Клацніть по функції «Список всіх режимів».

  Натискаємо на кнопку «Список всіх режимів»

 3. Виберіть підходящий і збережіть зміни.

  Вибираємо дозвіл, Гц і кількість біт

оновлення драйверів

Оскільки відображення картинки на екран монітора прямо залежить від відеокарти, проблеми з дозволом іноді виникають через її пошкоджених або невстановлених драйверів. Щоб встановити їх, оновити або замінити, досить виконати наступні дії:

 1. Розгорніть диспетчер пристроїв, клікнувши правою клавішею миші по меню «Пуск» і вибравши відповідний пункт.

  Відкриваємо диспетчер пристроїв

 2. Знайдіть в загальному списку підключених пристроїв відеокарту або відеоадаптер, виділіть його і клацніть по іконці оновлення драйверів.

  Оновлюємо драйвера відеокарти або відеоадаптера

 3. Виберіть автоматичний або ручний режим і завершите процес оновлення. У першому випадку система самостійно знайде потрібні драйвери і поставить їх, але цей спосіб не завжди працює. Тому краще скористатися другим варіантом: заздалегідь завантажити потрібний файл з новими драйверами з офіційного сайту розробника відеокарти, а потім вказати до нього шлях і закінчити процедуру.

  Вибираємо один з можливих способів оновлення драйверів

Також можна скористатися програмою для оновлення драйверів, яка зазвичай надається компанією, яка випустила відеокарту або відеоадаптер. Пошукайте її на офіційному сайті виробника, але врахуйте, що не всі фірми дбають про створення подібної програми.

У Windows 10 дізнатися і змінити встановлене дозвіл можна через параметри адаптера, «Панель управління» і параметри системи. Альтернативний варіант - скористатися сторонньою програмою. Не забувайте оновлювати драйвери відеокарти щоб уникнути проблем з відображенням картинки і правильно підбирайте дозвіл, щоб зображення не здавалося розмитим.

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!