{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як дізнатися системні вимоги свого комп'ютера в два кліка!

 1. Спосіб 1. Як дізнатися параметри комп'ютера за допомогою вбудованого шаблону?
 2. Спосіб 2. Як дізнатися параметри ПК за допомогою DirectX?
 3. Спосіб 3. Відомості про систему засобами windows
 4. Як дізнатися характеристики комп'ютера в windows 8, 10
 5. Як дізнатися параметри продуктів від Apple
 6. Як визначити характеристики комп'ютера за допомогою програм?

Запитуючи, як дізнатися системні вимоги свого комп'ютера, користувач хоче дізнатися властивості ПК або іншими словами характеристики комп'ютера. Це технічні дані встановлених пристроїв, від показників яких залежить продуктивність і можливості машини. Ігри та програми розвиваються, стаючи все більш вимогливі, тому важливо вчасно проводити апгрейд.

Дізнавшись слабке обладнання, яке застаріло по закінченню часу, Ви з легкістю можете замінити. На нове і більш потужне. У підсумку, з комфортом користуватися комп'ютером. Знаючи показники і можливості свого комп'ютера Ви можете вибирати іграшки, які з легкістю на ньому запустяться і будуть працювати на високих налаштуваннях. Або програму, яка буде працювати без особливих зусиль і без глюків і гальм.

Основні технічні показники які потрібно знати:

 • Скільки ядер і частоту процесора
 • Об'єм оперативної пам'яті
 • Яка відеокарта і її потужність
 • Розрядність windows
 • Розмір жорсткого диска

Цих вимог цілком достатньо для вибору ігор і певного софта. Для більш ретельної оцінки продуктивності системи потрібні додаткові дані:

 • модель жорсткого диска;
 • частоту плат ОЗУ;
 • версію BIOS;
 • дозвіл, частоту екрану;
 • версія DirectX.

Щоб отримати відомості, що цікавлять використовується:

 • програма збору даних про апаратне забезпечення;
 • внутрішні команди, засоби діагностики;
 • вбудовані шаблони операційної системи.

Останній спосіб простий і зручний, не вимагає навичок програмування або професійних знань пк. І так давайте почнемо.

Спосіб 1. Як дізнатися параметри комп'ютера за допомогою вбудованого шаблону?

Мінімальні дані про конфігурацію можна отримати, зайшовши в властивості системи. Для цього натисніть правою кнопкою миші на "Мій комп'ютер» далі «Властивості», перед вами вікно з даними.

В якому ви побачите, який процесор, скільки оперативної пам'яті, версію операційної системи windows і її розрядність. І якщо ви виробляли оцінку продуктивності на думку операційки, то відповідно оцінку продуктивності.

І якщо ви виробляли оцінку продуктивності на думку операційки, то відповідно оцінку продуктивності

Як можна помітити інформація неповна, немає інформації по встановленій відеокарті. Подивитися назву відеокарти можна в диспетчері пристроїв або скориставшись 2-м способом.

до змісту ↑

Спосіб 2. Як дізнатися параметри ПК за допомогою DirectX?

Для коректної роботи програм в операційній системі Windows необхідна установка DirectX. Даний продукт виконує власну діагностику системи, яким ми зараз і скористаємося і дізнаємося більш детальну інформацію.

Натисніть меню «Пуск» - «Виконати» (можете просто набрати в рядку пошуку), вводимо команду dxdiag і натискаємо ОК.

Натисніть меню «Пуск» - «Виконати» (можете просто набрати в рядку пошуку), вводимо команду dxdiag і натискаємо ОК

У вкладці «Система» вказані основні характеристики, ті що ми бачили і в першому способі, назва операційної системи, процесор, обсяг оперативної пам'яті, розрядність системи і т.д.

д

Нам потрібні дані відеокарти, для цього потрібно перейти на вкладку «Екран» в якій бачимо виробника і модель відеокарти.

Нам потрібні дані відеокарти, для цього потрібно перейти на вкладку «Екран» в якій бачимо виробника і модель відеокарти

Так до речі, на рядок «Усього пам'яті" не звертайте увагу, дані не відносяться до відеокарти. Звідки беруться дані нікому не зрозуміло 🙂

до змісту ↑

Спосіб 3. Відомості про систему засобами windows

Досить простий спосіб дізнатися характеристики свого комп'ютера. Сенс його полягає, в повному аналізі, операційною системою windows, характеристик пк. І відповідно їх надання.

Для того щоб скористатися цим методом, Вам потрібно вибрати як Вам буде легше його запускати, так як до даної утиліті є 2а шляху запуску.

Перший: В меню «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Службові» і запустити Відомості про систему.

Другий: У меню «Пуск» в рядку пошуку пишіть «Відомості про систему» і вгорі побачите результат який і потрібно буде запустити. Запускаєте, і перед вами вікно з характеристиками комп'ютера.

На що потрібно звернути увагу: Ім'я ОС, Процесор (тактова частота і скільки у нього ядер), а також Обсяг оперативної пам'яті (RAM).

Для того щоб побачити параметри і характеристики відеокарти яка встановлена ​​на комп'ютері, потрібно перейти у вкладку «Компоненти» і вибрати пункт «Дисплей», тут для нас важлива інформація: Ім'я адаптера і ОЗУ адаптера (скільки пам'яті на борту у відеокарти)

до змісту ↑

Як дізнатися характеристики комп'ютера в windows 8, 10

Для Windows 8 і Windows 10 передбачена ще одна можливість дізнатися дані, через бічну панель перейти на вкладку «Параметри», і вибрати «Параметри ПК», потім «Комп'ютери та пристрої».

У вікні міститься докладна інформація про всі ключові вузли машини.

до змісту ↑

Як дізнатися параметри продуктів від Apple

У випадку з Apple, доведеться скористатися сайтом http://www.appleserialnumberinfo.com/ . Введіть серійний номер ПК (вказано у вкладці «Про це Mac») в пошуковий рядок. Через кілька секунд отримаєте детальний звіт про систему і рекомендованих апгрейдах.

Це найбільш простий, достовірний спосіб отримати інформацію про характеристики продуктів від Apple.

до змісту ↑

Як визначити характеристики комп'ютера за допомогою програм?

Розглянуті варіанти недосконалі - показують статичну інформацію про систему, яку беруть з технічних характеристик пристрою і нерегулярної апаратної перевірки. Програми-аналізатори створені виправити цей недолік.

завдання:

 • Виконати глибоку діагностику системи;
 • Простежити динаміку поточного стану ПК.

Результати покажуть характеристики основних вузлів, навантаження, резерви машини. Виходячи з результатів, приймається рішення про необхідність модернізації. Якщо навантаження некритична, перевірка виявить тимчасові файли, непотрібні додатки, інше сміття. Видалення всього зайвого вивільнить нові ресурси і зробить машину продуктивніше.
Найбільш прості програми без вимог до знання «заліза»:

 • SiSoftware Sandra;
 • Everest;
 • ASTRA32.

Всі три продукти безкоштовні, встановлюються через .exe файл. Після діагностики надають докладний список апаратного забезпечення і базові характеристики пристроїв.
Якщо необхідно отримати більш детальну інформацію, допоможуть:

 • PC Wizard - безкоштовний дистрибутив, дає повну інформацію про встановлений обладнанні, програмному забезпеченні, харчуванні ПК, поточної навантаженні на систему;
 • CPU-Z - безкоштовний дистрибутив, надає дані про встановлені пристрої пам'яті;
 • AIDA64 Extreme - найбільш потужна і функціональна програма аналізу ПК, але має один недолік - Платна.

Розробники AIDA64 пропонують тріал на 30 днів, щоб користувач оцінив можливості платформи. Якщо потрібна разова, але глибока діагностика - даний варіант буде оптимальним.

Просунуті користувачі можуть отримати інформацію про ПК безпосередньо через BIOS, але для цього потрібна відповідна прошивка. DOS також середовище передбачає команди запуску діагностики апаратного стану машини.

Новачкам краще не використовувати дані методи, щоб уникнути можливих проблем, які виникнуть внаслідок необережного поводження. Наприклад, помилка DOS команди викличе рестарт і все незбережені дані буде втрачено, а при жорсткій перезавантаження - виникне скачок напруга, який призведе до короткого замикання і псування «заліза».

PS Ми розглянули, основні, найбільш доступні способи, як дізнатися системні вимоги свого комп'ютера. Якщо потрібна більш повна інформація по вашому комп'ютеру, то можете скористатися спеціальним софтом, який описаний вище. Але я вас запевняю, тих даних, які ви отримаєте описаними вище способами, цілком достатньо для вибору ігор або похвалитися в колі своїх друзів.

PPS. Якщо у вас виникнуть труднощі, або зауваження щодо методів отримання даних продуктивності ПК. Або хочете подякувати, пишіть в коментарях. Буду радий.

1. Як дізнатися параметри комп'ютера за допомогою вбудованого шаблону?
2. Як дізнатися параметри ПК за допомогою DirectX?
1. Як дізнатися параметри комп'ютера за допомогою вбудованого шаблону?
2. Як дізнатися параметри ПК за допомогою DirectX?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!