{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як подивитися, яка відеокарта стоїть на комп'ютері

 1. Робочий стіл
 2. Диспетчер пристроїв
 3. Вікно «Виконати»
 4. CPU-Z
 5. AIDA64
 6. Device ID
 7. підсумки
 8. ВІДЕОінструкція

Рано чи пізно з різних причин у користувача все ж виникає питання про те, як дізнатися, яка відеокарта стоїть на його комп'ютері або ноутбуці Рано чи пізно з різних причин у користувача все ж виникає питання про те, як дізнатися, яка відеокарта стоїть на його комп'ютері або ноутбуці. Відеоадаптер відноситься до категорії основних і найважливіших компонентів ПК, в зв'язку з чим знайти інформацію про нього можна величезною кількістю способів.

Розглянемо всілякі методи виявлення інформації про встановлену відеокарту і зробимо деякі висновки про зручність кожного з них. Будь-який з нижчеописаних способів застосуємо до Windows 7, Windows XP, Windows 8.1 і Windows 10.

Робочий стіл

Першим і найпростішим способом, яким слід скористатися для отримання даних про модель відеокарти, стане перегляд параметрів дозволу екрану. Це можливо завдяки тому, що розробники системи вирішили вбудувати цю функцію безпосередньо в параметри дозволу.

Послідовність дій в даному випадку виглядає так:

 1. Робимо правий клік на будь-якому місці робочого столу Windows і вибираємо пункт «Дозвіл екрану».

Робимо правий клік на будь-якому місці робочого столу Windows і вибираємо пункт «Дозвіл екрану»

 1. Кількома по кнопці «Додаткові параметри».

Кількома по кнопці «Додаткові параметри»

 1. Більше нічого робити і не потрібно - відкриється вікно з даними про модель функціонує в системі відеокарти. Дізнатися версію драйвера і скільки пам'яті у відеокарти, а також інші дані, що цікавлять можна натисканням на кнопку «Властивості».

Дізнатися версію драйвера і скільки пам'яті у відеокарти, а також інші дані, що цікавлять можна натисканням на кнопку «Властивості»

За типом адаптера можна зрозуміти, до якої категорії він відноситься - до інтегрованих або дискретним. Домашні ПК часто не мають відеокарти останнього типу, працюючи на інтегрованої в процесор. Дискретна відеокарта більш потужна, її можна змінювати, вона здатна забезпечити нормальний рівень продуктивності в іграх і може використовуватися в разі, якщо її власник вирішив «податися» в Майнінг.

Ігровий комп'ютер комплектується виключно такою відеокартою, бо грати разом значно інтегрованою не вийде. У випадку з ноутбуком замінити або поміняти відеокарту самостійно не вийде, як і інтегрувати додатковий відеоадаптер. Для того, щоб побачити список усіх підключених до комп'ютера відеокарт, необхідно скористатися таким методом.

Диспетчер пристроїв

Другим по простоті способом розпізнавання моделі відеокарти стане перегляд диспетчера пристроїв через саму систему.

Алгоритм використання даного методу схожий для всіх версій Windows. Виглядає він у такий спосіб:

 1. Натискаємо правою кнопкою миші на меню «Пуск». Якщо в запропонованому списку є пункт «Диспетчер пристроїв», то відразу переходимо до нього і пропускаємо 2 крок. Якщо ж даний пункт відсутній, відкриваємо "Панель управління».

Якщо ж даний пункт відсутній, відкриваємо Панель управління»

 1. У формі перегляду вибираємо «Великі значки», після чого в побудованому списку відкриваємо розділ «Диспетчер пристроїв».

У формі перегляду вибираємо «Великі значки», після чого в побудованому списку відкриваємо розділ «Диспетчер пристроїв»

 1. У відкритому диспетчері пристроїв знаходимо і розгортаємо вкладку «Відеоадаптери». Саме тут відображається список підключених відеокарт будь-якого типу - як інтегрованих (наприклад, Intel R HD Graphics, AMD Radeon Series або стандартний VGA графічний адаптер) так і дискретних (наприклад, NVIDIA GEFORCE GTX 1080 TI). Отримати максимальну кількість інформації про відеокарту і встановлених драйверах можна, клікнувши правою кнопкою на потрібному пристрої і вибравши пункт «Властивості».

Отримати максимальну кількість інформації про відеокарту і встановлених драйверах можна, клікнувши правою кнопкою на потрібному пристрої і вибравши пункт «Властивості»

 1. Вся додаткова інформація буде розподілена по окремим вкладках. Крім того, можна відключити (включити після ремонту) відеоадаптер, якщо їх в системі декілька, але один не функціонує належним чином. Так само можна оновити драйвера при наявності нових версій.

Так само можна оновити драйвера при наявності нових версій

Як видно, даний спосіб максимально простий і не вимагає установки додаткового програмного забезпечення.

Але що ж робити, якщо користувачеві необхідно отримати більше інформації про встановлену відеокарту? На цей випадок є ще кілька альтернативних способів, які будуть розглянуті далі.

Вікно «Виконати»

Для застосування даного методу необхідно лише знати потрібну команду, для того щоб система відобразила всю необхідну інформацію.

Інструкція з використання цього способу виглядає наступним чином:

 1. За допомогою комбінації клавіш Win + R на клавіатурі запускаємо діалогове вікно «Виконати», вводимо в ньому команду «dxdiag» і натискаємо на «ОК».

За допомогою комбінації клавіш Win + R на клавіатурі запускаємо діалогове вікно «Виконати», вводимо в ньому команду «dxdiag» і натискаємо на «ОК»

 1. У вікні, переходимо у вкладку «Екран». Саме тут буде відображена вся інформація як про сам відеоадаптер, так і про чинне драйвер.

Саме тут буде відображена вся інформація як про сам відеоадаптер, так і про чинне драйвер

 1. Якщо наданої інформації недостатньо або, з якої-небудь причини, вона не повна, можна скористатися командою «msinfo32», що вводиться в усі той же вікно «Виконати».

Якщо наданої інформації недостатньо або, з якої-небудь причини, вона не повна, можна скористатися командою «msinfo32», що вводиться в усі той же вікно «Виконати»

 1. У вікні «Відомості про систему» ​​залишається лише переключитися між вкладками, відкрити розділ «Компоненти» і клікнути по пункту «Дисплей». Система надасть максимальну кількість інформації про відеокарту.

Система надасть максимальну кількість інформації про відеокарту

Вищеописаний метод - останній з тих, що не вимагають використання додаткового ПЗ. Розглянемо і кілька спеціалізованих програм, здатних дати користувачеві всю інформацію про відеокарту і іншому встановленому обладнанні, аж до його температури.

CPU-Z

CPU-Z - це одна з кращих безкоштовних утиліт , Що надають користувачеві всю повноту інформації про систему і підключеному обладнанні. Завантажити програму можна безпосередньо з офіційного сайту розробника.

Потрібно лише встановити ПО (ставити програму на ПК не обов'язково - можна скористатися portable-версією), відкрити програму і перейти в розділ «Graphics». Програма покаже активний відеоадаптер, а також надасть список всіх відеокарт, які можна перемкнути і вибрати потрібну.

Програма покаже активний відеоадаптер, а також надасть список всіх відеокарт, які можна перемкнути і вибрати потрібну

Варто згадати, що дискретний тип відеоадаптера на ноутбуці зазвичай має приставку m в кінці найменування. Найпоширенішими з них є NVIDA 540m, 610m, 620m, 630m, 635m, 710m, 7600m, 820m, 840m, 850m, 920m, 920mx і 940mx.

Практично будь-який сучасний ноутбук має дискретною відеокартою - якщо немає, то вбудувати її власними силами не вийде. Ноутбук або комп'ютер, що має тільки інтегрований адаптер, не може вважатися ігровим.

Розберемо ще одну, не менш популярну, утиліту подібного призначення.

AIDA64

AIDA - це платна утиліта , Однак пробна її версія доступна кожному. Функція надання даних про відеоадаптер повноцінно працює навіть в демо-версії програми. Головна умова використання програми - придбання ліцензії в кінці пробного періоду або відмова від використання по закінченню терміну ознайомлення терміну.

У програмі необхідно перейти в розділ «Відображення» і вибрати пункт «Графічний процесор». Софт надасть максимально можливу кількість наявної інформації з графічного адаптера. У пропонованому списку відображається навіть температура, стежити за якою необхідно, коли, наприклад, запущена ресурсномістка гра. Якщо користувач помітить, що компоненти перегріваються, йому необхідно перестати виконувати трудомісткі завдання і охолодити пристрій.

Якщо користувач помітить, що компоненти перегріваються, йому необхідно перестати виконувати трудомісткі завдання і охолодити пристрій

Розглянемо останній альтернативний спосіб отримання інформації про відеокарту.

Device ID

Даний онлайн-метод багато в чому відрізняється від усіх раніше розібраних і буде працювати на всіх версіях Windows. Його особливість полягає в тому, що дані про відеоадаптер шукаються в Інтернеті за допомогою введення ID пристрою в спеціальному сервісі.

Безперечною перевагою цього способу є те, що він дозволяє дізнатися модель відеокарти навіть у тому випадку, якщо вона встановлена ​​без драйверів і Віндовс не може її визначити. Перевірити це дуже просто - у відеокарти з некоректним або відсутніх драйвером замість назви буде відображатися знак питання.

Покрокова інструкція використання Device ID для визначення відеоадаптера виглядає наступним чином:

 1. Аналогічно другим методом відкриваємо Диспетчер пристроїв, після чого розкриваємо вкладку «Відеоадаптери», натискаємо правою кнопкою на відеокарті і вибираємо пункт «Властивості». У вікні властивостей переходимо у вкладку «Відомості».

У вікні властивостей переходимо у вкладку «Відомості»

 1. Відкриваємо поле «Властивості» і знаходимо в запропонованому списку пункт «ВД обладнання». Копіюємо значення з останнього рядка.

Копіюємо значення з останнього рядка

 1. Переходимо на сайт https://devid.info/ru , Вставляємо скопійоване значення в рядок пошуку на сайті і тиснемо на «Шукати».

info/ru  , Вставляємо скопійоване значення в рядок пошуку на сайті і тиснемо на «Шукати»

 1. Сервіс визначить модель відеоадаптера і запропонує завантажити драйвер для нього під потрібну версію операційної системи Windows будь-якої розрядності.

Сервіс визначить модель відеоадаптера і запропонує завантажити драйвер для нього під потрібну версію операційної системи Windows будь-якої розрядності

Варто також сказати, що якщо у вашому розпорядженні знаходиться ноутбук і ви хочете дізнатися встановлену в ньому відеокарту, то досить подивитися дані про конкретну модель на сайті виробника. Наприклад, всю інформацію по ноутбукам HP Pavilion різних моделей можна отримати на офіційному сайті HP.

Ми розглянули безліч способів визначення моделі встановленої на комп'ютері відеокарти. Перейдемо до деяких висновків.

підсумки

Система надає безліч способів розпізнавання того, яка відеокарта стоїть на комп'ютері або ноутбуці. Якщо драйвера встановлені правильно і система чітко формулює підключений пристрій, то використання стандартних вбудованих методів буде більш ніж достатньо.

Якщо ж з якоїсь причини драйвера були встановлені неправильно і система не змогла розпізнати відеоадаптер, а перевстановлення драйверів системними методами не допомагає, то краще скористатися сторонніми способами, наприклад, отриманням даних через Device ID.

ВІДЕОінструкція

Нижче прикріплена докладна наочна відеоінструкція, в якій покроково розібрані всі розглянуті вище методи.

Але що ж робити, якщо користувачеві необхідно отримати більше інформації про встановлену відеокарту?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!