{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як в Біосе включити відеокарту і для чого це потрібно?

  1. Чому може бути дві відеокарти?
  2. Для чого може знадобитися включати другу відеокарту?
  3. Як включити відеокарту?

Сучасний комп'ютер перестав бути просто офісної машинкою. Переважна частина системних блоків має надмірну кількість роз'ємів і можливостей, які не завжди навіть відомі власникам цих самих комп'ютерів. Так часто в комп'ютері може бути дві відеокарти, одна з яких за непотрібністю відключена.

Закономірне питання: навіщо встановлюють на комп'ютер дві відеокарти, коли для роботи, навіть для ігор цілком достатньо однієї? Відповідь ховається в підході продавців і виробників до питання універсальності свого товару.

Чому може бути дві відеокарти?

Для тих, хто продає техніку, будь то магазин або завод-виготовлювач, дуже важливо, щоб їх продукція користувалася великим попитом. А зробити це можна тільки так, щоб вона підходила найбільш широкому колу покупців. Одні клієнти можуть вимагати максимальну простоту від комп'ютера, інші - мінімальну ціну, треті - максимальну функціональність, але всі вони, незважаючи на відмінності в потребах, хочуть отримати саме той товар, який їм потрібен.

Одні клієнти можуть вимагати максимальну простоту від комп'ютера, інші - мінімальну ціну, треті - максимальну функціональність, але всі вони, незважаючи на відмінності в потребах, хочуть отримати саме той товар, який їм потрібен

На багатьох ноутбуках присутні дискретні відеокарти

Вихід знайшли простий. У материнські плати стали інтегрувати різні додаткові модулі: звукову та мережеву карту і т.д. Добре адже, коли купуєш «все в одному». Такий комп'ютер збирається і налаштовується набагато швидше, тому що в ньому майже немає з'єднань і проводів, а драйвери та інші програми йдуть на одному компакт-диску.

Тільки ось продуктивність такої вбудованої відеокарти не завжди може влаштовувати власника, адже комусь важливіше не ціна, а потужність в ігрових програмах. Для таких покупців вихід знайшли швидко - почали встановлювати другу, так звану дискретну відеокарту, а вбудовану відеокарту в Біосе вирішили відключити за повною непотрібністю. І це виявилося дешевше для виробників, ніж випускати дві різні моделі, з вбудованою відеокартою і без неї.

Проте переважна частина системних блоків може похвалитися цілими двома роз'ємами для підключення монітора, з яких працює тільки один. Точно так же доведеться вступити при покупці нової відеокарти. Нічого не залишається, як відключити відеокарту, вбудовану в материнську плату, щоб уникнути конфліктів при установці драйверів на нову плату.

Для чого може знадобитися включати другу відеокарту?

Чому відключають другу відеокарту зрозуміло, щоб просто не заважала. А ось навіщо може знадобитися включити її назад? На практиці потреб у робочій другий відеокарти на одному комп'ютері може виявитися багато.

  1. На зображенні дискретної відеокарти з'явилися дефекти, такі як смуги, крапки, рисочки і т.п. Найбільш простий спосіб перевірити - це перемкнути її, підключити свідомо справну плату або включити вбудовану в материнську плату. Якщо буде прийнято рішення використовувати дискретну плату, то треба буде знати, як відключити відеокарту.
  2. Відсутнє зображення на екрані монітора. Теж саме. Вбудована плата дозволяє виявити причину поломки. Правда, включити її можна буде тільки на свідомо справному моніторі, або залишається розраховувати, що вона включиться сама при підключенні до її гнізда кабелю від монітора.
  3. З'явилася потреба в підключенні другого монітора, незалежного від першого. Звичайно, велика частина відеокарт і так підтримує два і більше монітора, навіть роз'ємів зазвичай на них кілька. Але не завжди вдається знайти монітор з точно таким роз'ємом, як вільний роз'єм на відеокарті, чи ні на це просто бажання. Навіщо щось зайве робити, коли вже є вбудована плата з потрібним роз'ємом. Тим більше може знадобитися на час переключити відеокарту, щоб «звільнити» дискретну від всього навантаження.
  4. Вирішили підключити до комп'ютера сучасний телевізор, в якому є роз'єм для підключення до відеокарти. Так може виявитися зручніше дивитися кіно, ніж при підключенні до основної, на якій може не бути потрібного для такого приєднання роз'єму.

Як видно, в побуті може бути кілька причин включити вбудовану відеокарту. Так що не буде зайвим дізнатися, як переключити її без допомоги майстра.

Як включити відеокарту?

Незалежно від причини, по якій було вирішено включити відеокарту, доведеться освоїти запуск програми управління BIOS Setup . Саме через неї можна включати і відключати всі вбудовані в материнську плату модулі, а також змінювати їх параметри.

Запустити цю програму можна тільки при включенні або перезавантаженні комп'ютера в момент, коли ще не почала завантажуватися Windows. Для її включення треба натискати певну кнопку на клавіатурі, найчастіше для цього існує підказка на екрані монітора.

У більшості випадків опції по включенню відеокарти в БІОС знаходяться в блоці додаткових налаштувань

Коли з'явиться характерне синє вікно з переліком розділів, на які діляться всі настройки БІОС , Треба вибрати той розділ, в якому знаходяться параметри, які мають пряме відношення до відеокарти. Це Advanced Chipset Features або Chipset Features Setup. У них можуть бути інші підрозділи, все залежить від моделі материнської плати.

Параметри, потрібні нам, можуть називатися Primary VGA BIOS, VGA Boot From або PEG Port / Graphic Adapter Priority. Їх зміною можна вказати, на який відеокарти буде з'являтися зображення, а на який ні. Якщо будуть труднощі з вирішенням питання, як відключити або включити потрібний параметр, в нижній частині екрана є підказка.

Основні правила роботи з BIOS Setup полягають в наступному. Міняти можна все що завгодно - поки не обраний пункт «зберегти зміни» (Save as ...), нічого страшного не станеться. Якщо прийнято рішення не змінювати налаштування, досить перезавантажити комп'ютер. Якщо все-таки були обрані неправильні параметри і комп'ютер не запускається, досить скинути настройки BIOS за допомогою спеціальної перемички на материнській платі. Якщо такий перемички немає, тоді тільки й залишається, як відключити на час батарейку, від якої запитана пам'ять BIOS.

Якщо в подальшому виникне питання, як відключити відеокарту заново, то простіше зробити це, скинувши настройки BIOS в заводський стан , При якому вона автоматично буде відключатися при використанні дискретної відеокарти.

Чому може бути дві відеокарти?
Для чого може знадобитися включати другу відеокарту?
Як включити відеокарту?
Закономірне питання: навіщо встановлюють на комп'ютер дві відеокарти, коли для роботи, навіть для ігор цілком достатньо однієї?
Чому може бути дві відеокарти?
Для чого може знадобитися включати другу відеокарту?
А ось навіщо може знадобитися включити її назад?
Як включити відеокарту?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!