{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як вибрати потужний ноутбук для ігор?

 1. Найважливіший критерій при виборі ігрового ноутбука
 2. На які технічні характеристики потрібно звернути особливу увагу
 3. відеокарта
 4. процесор
 5. клавіатура
 6. «Зміни мрії» для ігрових ноутбуків

Для ігрового ноутбука в рівній мірі важливі швидкість роботи і якість графіки. Досягаються обидва ці якості тільки при виборі збалансованої зв'язки основних складових лептопа: процесора, відеокарти і оперативної пам'яті. У цій статті ми розповімо, як підібрати конфігурацію ігрового ноутбука, щоб укластися в наявний бюджет і отримати хорошу продуктивність в іграх.

Найважливіший критерій при виборі ігрового ноутбука

Ігрова індустрія досить довго шукала якийсь усереднений показник, за яким можна було б оцінити швидкість роботи гри на різних конфігураціях відеокарт , Процесорів, накопичувачів і пам'яті. В результаті зупинилися на кадрах в секунду, frames per second, fps, він же фпс. Вважається, що для комфортної гри необхідно 40 фпс і більш.

Насправді, на екран зазвичай виводиться лише 25 к / с. «Зайві» fps просто викидаються і на дисплеї не з'являються. Чому тоді така завищена планка? Справа в тому, що показник усереднений. На складних сценах він менше, на легких - вище. А треба забезпечити рівну роботу протягом усіх моментів в грі.

У певних межах ви самі можете змінювати фпс в грі на ноутбуці. Щоб збільшити його, знизьте якість промальовування картинки або її дозвіл в налаштуваннях. Деталей на екрані стане менше, але фпс буде вище. А значить, гра буде працювати швидше.

На які технічні характеристики потрібно звернути особливу увагу

Отже, сформулюємо головний список вимог до компонентів лептопа, на які варто орієнтуватися при виборі мобільного комп'ютера для ігор.

відеокарта

Для ігрового лептопа відеочіп навіть важливіше центрального процесора. В цілому, відеокарта повинна бути максимально потужною , Зрозуміло з урахуванням можливостей вашого бюджету. Чим швидше тим краще. А значить, вона повинна бути дискретна. Тобто має окремий чіп, розпаяний на системній платі.

Як правило, виробники відеокарт роблять мобільні рішення на основі штатних, десктопних. Трохи нижче частота, менше пам'яті на борту, трохи нижче продуктивність, але чіп по суті той же. У ноутбуці, навіть ігровому, місця дуже мало, і забезпечити ефективне відведення тепла від гарячого чіпа вкрай складно. Як правило, виробники відеокарт роблять мобільні рішення на основі штатних, десктопних

Увага! Пам'ятайте, що ігровий ноутбук обов'язково буде гучним в екстремальних режимах роботи. Тому при покупці обов'язково спробуйте його в іграх, щоб оцінити рівень шуму вентиляторів. Якщо для вас тиша важлива, то краще вибрати менш потужну версію лептопа.

Однак технології постійно вдосконалюються і різниця в продуктивності мобільних відеокарт і звичайних стає все менше. На момент написання цієї статті лідерство в продуктивності в класі одиночних відеокарт для ігрових ноутбуків належить Nvidia GeForce GTX 980 M . Звичайна 980-я працює на частоті 1127 МГц, а мобільна - на тисячу шістьдесят чотири МГц. Але продуктивність відрізняється не так вже й суттєво. Наприклад, в грі Tomb Raider ноутбук з відеокартою 980M показав 104,3 FPS, а настільний комп'ютер зі звичайною 980 - 108.5 FPS. Однак технології постійно вдосконалюються і різниця в продуктивності мобільних відеокарт і звичайних стає все менше

Вважається, що мобільні відеокарти Nvidia більш енергоефективні. Тобто при аналогічних показниках продуктивності порівняно менше гріються, ніж рішення від головного червоного конкурента.

На стороні AMD інша перевага - ціна їх мобільних відеокарт трохи нижче. Тому якщо вам потрібно вибрати ігровий ноутбук з мінімальним бюджетом, то мобільна відеокарта AMD є оптимальною для Вас.

Список критеріїв вибору відеокарти для ігрового ноутбука, відсортоване в порядку убування числа кадрів в секунду в іграх, виглядає приблизно так.

 1. Здвоєні мобільні відеокарти - дорого, але дуже ефективно. Орієнтовна вартість таких рішень - від 2000 доларів США. У AMD ця технологія називається CrossFire, перехресний вогонь, а у Nvidia - SLI. В цьому випадку відеочіпи працюють в парі, що дає досить значний приріст продуктивності. Наприклад, такий підхід можна зустріти в ігрових ноутбуках MSI GT80. У моделі MSI GT80 2QE Titan варто якраз SLI -связка з двох відеокарт Nvidia GeForce 980 M. Це рішення для тих, хто не замислюється скільки коштує ігровий ноутбук, а на скільки він потужний в іграх.
 2. Потужні мобільні дискретні відеокарти - рішення середньої цінової ніші, від 1000-1500 доларів США. Тут краще віддати перевагу рішенням від GeForce. Дуже ефективні відеокарти для ігрових ноутбуків - Nvidia GeForce GTX 970 M і 980 M. Такі можна зустріти, наприклад, в Dell Alienware.
 3. Інтегровані рішення - дешевий, але не дуже швидкий варіант. У рішеннях цього рівня цін непогано виглядають відеочіпи, інтегровані в мобільні процесори AMD. Однак, питання «чи є подібне рішення по-справжньому ігровим ноутбуком?» Залежить тільки від вашого вибору. Його можна купити, якщо грошей на лептоп з дискретною відеокартою немає в принципі. Та й ігри бувають різні. Так Civilization V йде навіть на інтегрованої графіку Intel HD Graphics 4000.

процесор

На нашому сайті є стаття , Присвячена вибору процесора для лептопа, призначеного для ігор. Тому тут ми обмежимося лише короткою вказівкою на вибір.

 1. Висока ціна - максимальна продуктивність. Процесори Intel Core i7. Бажано, щоб обсяг оперативної пам'яті при цьому також був достатній: не менше 8 Гб. В іншому випадку потенційна потужність чіпа може розкритися в повному обсязі.
 2. Середній ціновий діапазон - хороша продуктивність. Тут кращим вибором представляються також процесори Intel. Тільки з маркуванням i5. Чим вище частота і більше розмір кеша - тим краще. Для тих, хто не хоче розбиратися в технічних деталях - чим дорожче, тим краще.
 3. Нижчий ціновий діапазон. Тут вибір може припасти на Intel Core i3 або процесори AMD, порівнянній вартості. Ніяких Celeron -ів або Sempron -ів! У лептопі для ігор їм не місце.

клавіатура

Для геймера, особливо професійного, незначних компонентів в лептопі немає. Тому і до вибору клавіатури варто поставитися з особливою увагою. Більшість бюджетних і офісних ноутбуків оснащені мембранної клавіатурою. Це досить недороге рішення, але ненадійна і недовговічне. Для геймера, особливо професійного, незначних компонентів в лептопі немає

Потужний ноутбук для ігор повинен бути оснащений механічною клавіатурою. Вона має менший час відгуку і служить довше. Таку клавіатуру можна зустріти як мобільної ігрової лінійці MSI, так і Dell Alienware.

Використання тачпада в ігровому ноутбуці крім, як для роботи в офісних додатках, ми навіть не розглядаємо. А по частині вибору миші у кожного геймера свої суб'єктивні переваги. Так що тачпад в лептопі для ігор не критичний.

«Зміни мрії» для ігрових ноутбуків

Отже, ось головні параметри вибору ноутбука, призначеного для ігор і інтернету.

 • Вибирати потрібно дискретні рішення, і краще від компанії Nvidia. У деяких ноутбуках виробники навіть застосовують повноцінні настільні відеокарти, значно посиливши систему охолодження.
 • У порядку убування застосовності: Intel Core i7, i5 і i3. У низькому ціновому діапазоні можна звернути увагу на мобільні процесори AMD. Так що недорогий ноутбук краще вибирати з чіпом цього виробника.
 • Механічна клавіатура. Кращі ігрові ноутбуки оснащуються саме такий. На число fps в іграх цей фактор не впливає ніяк, зате повністю змінює ігровий процес.

А ось «конфігурації мрії», які зібрали для нас провідні виробники.

Клас, цінова ніша Конфігурація Ціна, доларів США Висока ціна MSI GT80 MSI GT80 2QE Titan : Intel Core i7 5950HQ / 5700H, 2 × NVIDIA GeForce GTX 980M 8G від 3500 Висока ціна Dell Alienware 17 : Intel CORE I7 6 6700HQ (Кеш - 6 Мбайт), NVIDIA® GeForce GTX 980M 4 Гб GDDR5 от 3000 Середній ціновий діапазон Dell Alienware 15: Intel Core i7, NVIDIA GeForce® GTX 970M з 3 Гб GDDR5 от 2000 Середній ціновий діапазон MSI GT72 2QE-1488RU Dominator Pro: Intel Core i7, NVIDIA GeForce GTX980M от 2000 Доступна ціна Lenovo IdeaPad Y5070: Intel Core i7, NVIDIA GeForce GTX860M від 1000 Доступна ціна ASUS K501LX: Intel Core i7, NVIDIA GeForce GTX950M від 800

Чому тоді така завищена планка?
Однак, питання «чи є подібне рішення по-справжньому ігровим ноутбуком?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!