{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як вибрати відеокарту для комп'ютера під материнську плату

 1. Основні характеристики відеокарти для правильного вибору
 2. Тип і продуктивність графічного процесора (CPU)
 3. Частота графічного процесора
 4. Розмір відеокарти
 5. пам'ять відеокарти
 6. Тип пам'яті відеоадаптера
 7. Розрядність шини
 8. Тип охолодження відеокарти
 9. Додаткове харчування відеокарти
 10. Відеовиходи
 11. Частота кадрів
 12. позначення відеокарт
 13. висновки

Ті, хто хоч трохи розбирається в комп'ютерному залозі, знають, що вибрати відеокарту для домашнього комп'ютера зовсім не просто, особливо якщо ваш комп'ютер призначений для якісної графіки та ігор.

Від відеокарти залежить, наскільки красиво і якісно буде відображатися картинка на вашому моніторі, за умови, що і монітор не гіршої якості. Якщо ж у вас самий шикарний і дорогий монітор і комп'ютер останнього покоління, але слабка або невідповідна відеокарта, то вважайте, що ваші гроші викинуті на вітер. Але цю ситуацію можна виправити, якщо правильно підібрати і купити іншу відеокарту.

Якщо ж ваш системний блок старий або новий, але слабенький, то ніяка новітня і найпотужніша відеокарта не зробить графіком краще. В цьому випадку ви знову викинете гроші на вітер, або вам доведеться купувати нове залізо вже під параметри відеокарти.

Якщо ж ваш комп'ютер призначений тільки для серфінгу в інтернеті, створення і ведення свого сайту, або для виконання офісних завдань, то відеокарту можна вибрати найдешевшу, аби підходив її роз'єм до материнської плати, а ще краще скористатися відкритий вбудованої в материнку.

Ми ж з вами розглянемо варіант підбору відеокарти для ігрового комп'ютера.

Ми ж з вами розглянемо варіант підбору відеокарти для ігрового комп'ютера

Раніше більшість ігор залежали від продуктивності процесора. Зараз же навпаки, продуктивність вашого комп'ютера залежить від відеокарти. Тому, якщо у вас монітор підтримує дозвіл в 1920 х1080 пікселів або вище, то необхідно і відеокарту підібрати відповідну.

Тому, якщо у вас монітор підтримує дозвіл в 1920 х1080 пікселів або вище, то необхідно і відеокарту підібрати відповідну

При виборі відеокарти не варто орієнтуватися тільки на її характеристики, тому що відеоадаптер з 2 ГБ пам'яті може виявитися набагато продуктивніше, ніж така ж модель з пам'яттю в 4 ГБ. Не вдаючись в подробиці можна сказати, що все залежить від архітектури чіпсета, а вони у всіх відеокарт різні.

Краще спиратися на результати тестів, які викладені на зарубіжному сайті Pass Mark software .

Чіпсет відеокарти (Chipset) - основа системної плати (центральний допоміжний процесор з набором мікросхем системної логіки і прошивкою), яка кріпиться до графічного роз'єму і який посилає візуальні ефекти на монітор комп'ютера і його часто називають інтегрована відеокарта.

Чіпсет відеокарти (Chipset) - основа системної плати (центральний допоміжний процесор з набором мікросхем системної логіки і прошивкою), яка кріпиться до графічного роз'єму і який посилає візуальні ефекти на монітор комп'ютера і його часто називають інтегрована відеокарта

Вибирати краще найнадійніших виробників відеокарт.

Кращі виробники відеокарт для ПК

При виборі відеокарт необхідно звертати увагу на:

 • Тип підключення;
 • Тип і продуктивність графічного процесора (CPU);
 • Частоту графічного процесора;
 • Розмір відеокарти;
 • Пам'ять відеокарти;
 • Тип охолодження;
 • Додаткове харчування;
 • Відеовиходи;
 • вартість;

Основні характеристики відеокарти для правильного вибору

Тип підключення

Старі відеокарти випускалися з AGP -слотом.

Сьогодні практично всі відеокарти випускаються зі слотом PCI-Express. На всіх сучасних материнських платах цей слот присутній завжди. Тому, якщо у вас комп'ютер не старий і ви вибираєте відеоадаптер зі слотом PCI-Express, то про його підключенні можна не турбується.

Тип і продуктивність графічного процесора (CPU)

На даний момент ринок відеокарт займають виробники AMD (ATI Radeon) і NVidia (intel). Найпопулярнішою на сьогодні вважається продукція компанії NVidia, тому що у них кращі показники по продуктивності, більш стабільні драйвера (в порівнянні з AMD), і вони вимагають менше енергії, і не так сильно гріються.

Але головним плюсом NVidia є те, що більшість сучасних ігор оптимізована саме під відеокарти NVidia.

Але найчастіше AMD за такі ж показники продуктивності ставлять ціну набагато нижче NVidia.

Частота графічного процесора

Ця характеристика показує швидкість видеопроцессора. Її краще дивитися по тестах.

Розмір відеокарти

Дорогі і потужні відеокарти мають великі розміри за рахунок своєї системи охолодження. І це необхідно враховувати, тому що в кінцевому підсумку ваша нова відеокарта може не поміститься в комп'ютерному корпусі або зачіпати інші деталі на материнській платі.

Особливо це важливо враховувати при використанні декількох відеокарт одночасно. Такі карти повинні бути з однаковими чіпами і однаковим об'ємом пам'яті. І обсяг пам'яті в двох і більш картах не складається, а вважається за однією з них. Приріст продуктивності при одночасному використанні декількох відеокарт часто пов'язаний з багами і ніколи не досягає 100%. У кращому випадку 60-70%.

Відеокарта маленького розміру не призначена для потужних ігор.

пам'ять відеокарти

обсяг відеопам'яті

До недорогим бюджетним моделям відносяться відеокарти з 1-2 ГБ пам'яті. Відкрите середнього рівня зазвичай мають 2-4 ГБ. А до потужних видеоадаптерам відносяться моделі від 4 ГБ і вище.

Вибирати пам'ять тільки за обсягом пам'яті - помилково! Так як пам'ять зберігає тільки дані відеочипа, і саме від параметрів відеочипа залежать параметри продуктивності відеокарти. Чим більше пам'ять, тим більше пам'ять, тим більше параметрів чіпа вона запам'ятовує, але дані якісного чіпа можуть вміститися і в меншому обсязі пам'яті.

Не купуйте відеокарти з великим об'ємом пам'яті за бюджетною ціною. Відеочіп у них не може бути високої продуктивності. Це просто маркетинговий хід. Слабка відеокарта з найбільшою пам'яттю навіть при максимальних налаштуваннях у грі не зможе видати необхідну частоту кадрів.

Тип пам'яті відеоадаптера

В даний час відеокарти випускаються трьох типів: GDDR3, GDDR4, GDDR5. Чим більше цифра в кінці позначення типу, тим більша швидкість читання / запису. Краще вибирати GDDR5.

Якщо вам попалася відеокарта з типом пам'яті DDR, то краще брати DDR5.

Розрядність шини

Чи не останню роль при виборі ігрових відеокарт грає розрядність шини. Ширина шини починається від 32 біт і досягає 512 біт.

Шина пам'яті відеокарти - це канал з'єднує пам'ять і графічний процесор відеокарти. Чим більше пропускна здатність шини, тим більше інформації вона може передати за одиницю часу. Цей параметр один з головних, який впливає на продуктивність відеокарти і на її ціну. Найбільшою популярністю користуються шини пам'яті 128 bit.

Компенсувати втрати в пропускної здатності пам'яті можна установкою більш швидких типів пам'яті.

Вперше це довела компанія AMD / ATI представивши сімейство відеокарт Radeon HD 5xxx. У цій серії деякі моделі відеокарт мали шину всього в 128 біт, але з найшвидшим типом пам'яті GDDR5. Продуктивність таких відеокарт не поступається прискорювачів із розрядністю шини пам'яті в 256 і з пам'яттю GDDR3. За рахунок високої швидкості пам'яті GDDR5 компенсується маленька ширина шини пам'яті.

Тип охолодження відеокарти

Охолодження відеоадаптера може бути:

Більшість моделей ігрових відеокарт використовують повітряне охолодження. Водяне використовують тільки самі завзяті геймери, а радіатори для потужних комп'ютерів взагалі не придатні.

Додаткове харчування відеокарти

Всі потужні відеокарти мають роз'єми для підключення додаткового живлення. Це необхідно враховувати при покупці блоку живлення. По-перше, він повинен бути достатньої потужності і мати необхідну кількість шлейфів (краще з запасом).

Відеовиходи

Якщо ви маєте намір підключати до відеокарти телевізор або ще один монітор, то переконаєтеся в їх наявності при покупці.

Частота кадрів

Краще вибирати відеокарти з частотою кадрів не нижче 60 кадрів в секунду.

позначення відеокарт

Кожна модель ігрових відеочіпів NVidia GeForce GTX має своє числове позначення. Перша цифра в номері моделі означає покоління, друга, третя (двозначне число) показує індекс продуктивності.

Наприклад, «GeForce GTX 770». Цифра 7 - покоління, а 70 - продуктивність. Чіп для ігрових відеокарт не повинен мати показник продуктивності нижче 70-ти. Чим вище це число, тим потужніший карта.

Чим вище це число, тим потужніший карта

Відеочіпи з більшої продуктивності промарковані суфіксом «Ti» (titanium). Тобто, GeForce GTX 780 Ti буде мати більший ступінь продуктивності, ніж GeForce GTX 780.

Ігрові чіпи для відеокарт від AMD випускаються під брендом Radeon R9. Перша цифра числових позначень - номер серії, дві наступні - потужність відеоадаптера. Суфіксом «X» відзначені відеочіпи підвищеної потужності.

висновки

Всі сучасні відеокарти підтримують останні версії DirectX, тому ці параметри вас не повинні хвилювати.

Не купуйте карти з пам'яттю нижче GDDR5 і роз'ємом нижче версії PCI Express менш 3.0.

Навіть найкраща і дорога відеокарта через 5-6 років вже застаріє, тому не варто купувати її про запас.

Сподобалася стаття - натисніть на кнопки:

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!