{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як вибрати відеокарту для ноутбука?

Як вибрати відеокарту для ноутбука?

Тип відеокарти - інтегрована, дискретна, гібридна

За насиченістю і різноманітністю пропозицій сегмент графіки для портативних ПК зараз анітрохи не поступається стаціонарному сегменту. Всі представлені на ньому графічні рішення діляться на три категорії. Якщо видеопроцессора в ноутбуці не передбачено, а його функції виконує мікросхема з графічним ядром, мова йде про так званої інтегрованої графіку. У дискретних - окремо вбудовуваних - відкритих обробкою графічних даних займається власний процесор. Не так давно з'явився третій, досить популярний зараз тип мобільного графіки - гібридний. У ньому поряд з ресурсами відеопам'яті додатково задіюється оперативна пам'ять комп'ютера.

Оновити або модернізувати графічну систему ноутбука практично нереально. Тому представлена ​​в ньому відеокарта вельми точно характеризує призначення портативного комп'ютера. Дискретна або гібридна графіка - наочне свідчення ігровий або мультимедійної спрямованості машини. За функціональністю і продуктивності такі рішення мало чим поступаються представленим в настільних ПК графічним системам. Але специфіка портативних технологій вимагає певних «жертв». У випадку з дискретними і потужними гібридними картами це обмежені можливості автономної роботи і велике тепловиділення через неможливість реалізації активного охолодження відеокарти.Іменно тому в інших випадках виробники віддають перевагу більш практичний варіант з інтегрованими відеокартами (чіпсетами) Мобільні ПК з інтегрованими графічними адаптерами менше важать, довше працюють від батареї, вигідно відрізняються зниженими показниками шуму і тепловиділення. Вбудована графіка - відмінний варіант для роботи з офісними додатками, серфінгу в мережі Інтернет, нескладної обробки зображень і фотографій, перегляду фільмів. Більш того, інтегрована графіка далеко не завжди означає урізану функціональність і обмежені можливості. Вбудовувані процесори AMD, NVIDEA і старші моделі Intel підтримують відео високої чіткості HD і не дуже вимогливі до ресурсів 3D гри.

Тип пам'яті - виділена або виділяється
Графічний процесор дискретних відеокарт у вигляді окремого чіпа або плати для обробки даних використовує власну відеопам'ять, яка значно продуктивніше, швидше - і дорожче.

  • В інтегрованих графічних ядрах окремої відеопам'яті немає - замість неї задіюється системна пам'ять комп'ютера.

Гібридні технології при необхідності додають до виділеної відеопам'яті оперативну пам'ять комп'ютера. Переважний тип відеопам'яті традиційно визначається завданнями, які буде вирішувати портативна система.

  • У дискретних відеокартах з власної, виділеної пам'яттю для неї передбачений додатковий чіп.

Тому ці рішення крупніше за розмірами, виділяють більше тепла, але при цьому помітно швидше карт з виділеної пам'яттю. Відповідно, відеокарти з виділеною пам'яттю встановлюють на потужні і дорогі машини. Інтегрована графіка з виділеної відеопам'яттю забирає під свої потреби частину оперативної пам'яті, що небажано при запуску ресурсоємних додатків. Зарезервований за графічним ядром фрагмент оперативної пам'яті залишається недоступним операційній системі. Цікаво, що інтегровані графічні ядра характерні не тільки для бюджетних систем, але і для надлегких ноутбуків представницького класу - завдяки своїй енергоефективності та малій вазі.

Основна ідея гібридних технологій полягає у здешевленні дискретних відеокарт за рахунок доповнення їх невеликий виділеної пам'яті ресурсами комп'ютера (наприклад, 512 Мб власної відеопам'яті + +1252 Мб системної пам'яті). Такий підхід реалізований в відкритих з технологіями HyperMemory від ATI і TurboCache від NVIDIA. За продуктивністю гібридні карти з комбінованої пам'яттю, як нескладно здогадатися, займають проміжне місце, поступаючись графіку з чистою виділеною пам'яттю. Вибираючи кращий тип відеопам'яті, не варто забувати, що комплексна продуктивність мобільного ПК в частині графіки визначається і іншими компонентами системи - в тому числі процесором і обсягом оперативної пам'яті.

Класифікація і виробники

Два найбільш відомих розробника дискретних відеокарт - ATI і NVIDIA з рішеннями Radeon і GeForce - використовують багато в чому схожу систему класифікації своїх продуктів. При виборі ноутбука буде простіше орієнтуватися в характерних для відеокарт числових позначеннях, якщо пам'ятати, що перша цифра вказує на покоління карти, а продуктивність описують інші цифри. Символи в маркуваннях інтегрованих графічних чіпсетів характеризують не тільки продуктивність, але і розробника.

Якщо, вибираючи собі дискретну відеокарту, ви керуєтеся принципом «чим більше, тим краще», ризикуєте серйозно помилитися: відеокарта Radeon HD 4650 набагато продуктивніше, ніж Radeon HD 5145. Найпотужніші відеокарти, здатні без проблем справлятися з новітніми іграми і тривимірною графікою, маркуються як * 700, * 800, * 850, * 900. Відкрите середнього рівня для домашніх розважальних ноутбуків - * 300 * 350, * 400, * 450, * 470. Мобільні відеокарти початкового рівня - * 000 * 100, * 150, * 200, * 250 - вбудовують в недорогі моделі для роботи з Інтернетом, електронною поштою, офісними пріложеніямі.Інтегрірованную графіку AMD позначає терміном IGP (Integrated Graphics Processor), а NVIDIA як GPU (Graphics Processing Unit). Intel для своїх інтегрованих видеопроцессоров використовує маркування GMA (Graphics Media Accelerator). На ринку зустрічаються також бюджетні графічні рішення від SiS, Matrox і VIA, але вони нечисленні. Не забувайте про комплексний підхід до оцінки продуктивності ноутбука: менш продуктивна карта в зв'язці з сучасним процесором і об'ємної оперативною пам'яттю може показати себе краще, ніж її більш потужний аналог на тлі слабкого процесу і повільної пам'яті.

Актуальні тенденції

Виробники не зупиняються на досягнутому. Серед пропозицій починають з'являтися гібридні платформи, що комбінують гідності інтегрованої і дискретної графіки. Вони автоматично перемикаються на потрібний графічний акселератор - інтегрований або дискретний - в залежності від виконуваних системою завдань. Зовнішні графічні адаптери для ноутбуків відкривають перед власниками сумісних з ними машин можливість підключення максимально продуктивною дискретною графікі.Однім з найперспективніших напрямків для виробників зараз стали комплексні мобільні платформи на базі чітко визначеної комбінації з процесора, чіпсета і графічного ядра. Такі платформи в стані задіяти інтегрований графічний чіп, дискретну мобільну відеокарту або відразу обидва рішення. При роботі з текстом система без перезавантаження перемикається на інтегровану графіку - для зниження енергоспоживання, при переході на вимогливі до відеоресурсом додатки - задіює можливості дискретної відеокарти. Підключається дискретне ядро ​​і при перегляді відео в одному з сучасних форматів. Результатом стають досить енергоефективні та продуктивні рішення за цілком доступними цінами. Більш тривала робота від батареї в них доповнена дискретною графічною проізводітельностью.Еще один цікавий напрям - зовнішні дискретні адаптери, поки присутні на ринку в одиничних екземплярах. З їх допомогою можна обробляти тривимірну графіку і запускати новітні комп'ютерні ігри: до наявної середньої відеокарти підключається потужне зовнішнє графічне ядро ​​відповідного рівня. За рахунок такого підходу реально обійти одне з головних обмежень портативних ПК - неможливість модернізації наявної в ноутбуці графіки.

Визначаємося з відеокартою

Якщо для вас в ноутбуці головне - мобільність і час роботи від батареї, зверніть увагу на моделі з інтегрованими процесорами. Легкі і енергоефективні, вони встановлюються і в бюджетні системи, і в новітні ноутбуки представницького класу. Гібридні відеокарти із середнім рівнем продуктивності якісно справляються з відтворенням відео, підходять для запуску графічних програм і аудіоредакторів. Щоб можливостей гібридної карти вистачило для запуску ігор із середньою якістю і для відеомонтажу, зверніть увагу на достатній обсяг її власної відеопам'яті. Поринути в реалістичні віртуальні світи сучасних комп'ютерних ігор допоможе потужна дискретна графіка.

Сучасна вбудована графіка виключає втрати в продуктивності, одночасно знижуючи енергоспоживання і тепловіддачу. Інтегровані чіпи Intel GMA 3150, GMA 500, GMA 950 характерні для мобільних систем, орієнтованих на базові завдання: запуск офісних програм, нескладна обробка фото і графіки, Інтернет і електронна пошта, фільми і музика. При цьому старші моделі вбудованих відеокарт від Intel, наприклад, GMA 4500MHD, Intel HD Graphics, а також інтегровані моделі Radeon HD3200, Radeon HD4200, підтримують сучасні формати відео високої чіткості і не дуже вимогливі до ресурсів ігри.К середньої категорії продуктивності відносяться гібридні карти GeForce 210M і Radeon HD4330. Якщо час від часу плануєте запускати на ноутбуці ігрові програми, обробляти зняті відеокамерою кліпи, зверніть увагу на обсяг графічної пам'яті відеокарти. Вам знадобляться продуктивні рішення з власною відеопам'яттю не менше 1 Гб. Серед них, наприклад, - Radeon HD5650 або GeForce GT230M / GT240M.

Новітні гібридні платформи, що поєднують можливості інтегрованої і дискретної графіки, реалізуються на базі вбудованого графічного чіпа Intel HD Graphics і досить продуктивних відеокарт типу GeForce GT330M. Ігрові ноутбуки з потужними відеокартами GeForce GT320M і GT320M, Radeon HD5730 і HD5850 «на ти» і з ресурсоємними іграми, і з тривимірними зображеннями.

Як вибрати відеокарту для ноутбука?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!