{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як задіяти всю відеопам'ять на windows 7. Як додати відеопам'ять з оперативної?

 1. Як задіяти всю відеопам'ять на windows 7. Як додати відеопам'ять з оперативної? Все більше сучасних...
 2. Визначаємо тип графічного адаптера
 3. Як збільшити відеопам'ять дискретних карт за рахунок підвищення продуктивності
 4. Налаштування буфера кадру
 5. Як збільшити відеопам'ять за рахунок оперативної (розподіляється) через BIOS
 6. Чи варто цим займатися
 7. Які бувають відеокарти
 8. збільшуємо обсяг
 9. Як оновити карту?
 10. Чому немає, і що скаже профі?
 11. Відмінність нових від старих
 12. Одне за рахунок іншого
 13. Всі способи, інших немає

Як задіяти всю відеопам'ять на windows 7. Як додати відеопам'ять з оперативної?

Все більше сучасних програм та ігор пред'являють підвищені вимоги до комп'ютерного «заліза», зокрема, до графічних адаптерів. Брак пам'яті відеокарти призводить до того, що багато програм не тільки зависають, але і не запускаються взагалі. І тут гостро постає питання про те, як збільшити обсяг відеопам'яті, і чи можливо це зробити. Далі буде розглянуто кілька варіантів, які дозволяють, якщо не збільшити її, то принаймні, використовувати найбільш оптимально.

Яка роль відеопам'яті в системі

Напевно, немає потреби говорити про те, що пам'ять графічного адаптера в чомусь дуже сильно нагадує основну оперативну пам'ять комп'ютерної системи.

На неї покладено практично ті ж функції завантаження основних програмних компонентів програм і додатків з передачею обчислень графічного процесора. Зрозуміло, що при малому обсязі, як не намагайся, завантажити туди більше того, на що вона розрахована, не вийде. Тому багато ігор не те, що функціонують зі збоями, так іноді ще й не працюють взагалі. Але проблема того, як збільшити відеопам'ять відеокарти, як виявляється, вирішується досить просто. Правда, назвати це саме збільшенням можна, оскільки фізично розмір відеопам'яті не змінюється.

Визначаємо тип графічного адаптера

Перш ніж займатися пошуком вирішення проблеми і відповіді на питання про те, як збільшити відеопам'ять, потрібно визначитися з типом встановленого в системі графічного адаптера.


Вони бувають двох типів: інтегровані (вбудовані в материнську плату) і дискретні (вставляються в спеціальні слоти).

Візуально інтегрований адаптер можна визначити за наявністю поруч знаходяться роз'ємів HDMI , USB, LAN і т.д.


д

Отримати більш детальну інформацію можна в «Диспетчері пристроїв», викликавши його або з «Панелі управління», або з консолі «Виконати» (Win + R) командою devmgmt.msc.


msc

Однак найбільш повні дані містяться в діалоговому вікні DirectX, що викликається з меню «Виконати» рядком dxdiag. На вкладці «Екран» і буде представлена ​​вся інформація. До речі сказати, дізнатися основні характеристики інтегрованих відеоадаптерів можна тільки таким способом.

Як збільшити відеопам'ять дискретних карт за рахунок підвищення продуктивності

Для початку розглянемо питання того, як збільшити відеопам'ять дискретної відеокарти. В ідеалі, звичайно, простіше за все купити нову, проте сучасні адаптери стоять вельми недешево, тому краще зайнятися налаштуванням наявного в наявності.

Виходячи з того, що сьогодні на ринку пропонуються в основному чіпи NVIDIA і AMD / ATI, варто використовувати супутнє програмне забезпечення, яке поставляється в передбаченому вигляді при покупці ПК або ноутбука.


Виходячи з того, що сьогодні на ринку пропонуються в основному чіпи NVIDIA і AMD / ATI, варто використовувати супутнє програмне забезпечення, яке поставляється в передбаченому вигляді при покупці ПК або ноутбука

Також для Windows-систем в плані поліпшення продуктивності чудово підійдуть утиліти начебто ATITool або MSI Afterburner, які дозволяють поступово збільшувати тактову частоту графічного процесора, залишаючи показник пам'яті без змін.


Також для Windows-систем в плані поліпшення продуктивності чудово підійдуть утиліти начебто ATITool або MSI Afterburner, які дозволяють поступово збільшувати тактову частоту графічного процесора, залишаючи показник пам'яті без змін

Крім того, можна використовувати і програми на зразок Catalyst, PhysX або Riva Tuner, здатні оптимізувати пам'ять відеочипа для використання в певних іграх або інших додатках, вивільняючи ресурси.

Налаштування буфера кадру

Тепер подивимося, як збільшити відеопам'ять на ноутбуці. Здебільшого сучасні бюджетні моделі обладнані інтегрованими чіпами.

Переглянути параметри виділеної пам'яті можна через «Диспетчер пристроїв», де з меню правого кліка потрібно вибрати властивості і перейти до вкладки "Драйвера". Тут є рядок параметрів кадрового буфера UMA, де і знаходиться потрібну установку. Але такого пункту може і не бути, тому питання про те, як збільшити відеопам'ять, має вирішуватися іншим методом. Яким? Налаштуваннями BIOS, які передбачають зміну розподіляється динамічної пам'яті.

Як збільшити відеопам'ять за рахунок оперативної (розподіляється) через BIOS

У первинній системі вводу / виводу, яка викликається натисканням певних клавіш, з поєднань або спеціальних кнопок, потрібно знайти розділ на зразок Video RAM або Shared Memory.


Як збільшити відеопам'ять із застосуванням таких налаштувань? Для поліпшення продуктивності змінюється параметр апертури, позначений як AGP OverVoltage. При цьому потрібно пам'ятати, що приріст розраховується за певною формулою. Для прикладу візьмемо 16 Мб пам'яті інтегрованого адаптера і 256 Мб основної оперативної пам'яті. Результат складе 256 Мб / (16 Мб / 2) = 32 Мб. А ось і цікавий парадокс. Для ОЗУ 256 Мб і пам'яті адаптера 64 Мб збільшення буде 256 Мб / (64 Мб / 2) = 8 Мб.


В налаштуваннях VGA Shared Memory (він же буфер UMA) потрібно встановити потрібне значення, проте виставляти максимальне значення не рекомендується. оптимальним варіантом вважається установка значення, яке тільки вдвічі перевищує встановлений за замовчуванням.

Чи варто цим займатися

Наостанок потрібно додати, що питання про те, як збільшити відеопам'ять програмними засобами , Не змінюючи її фізичним способом, є досить умовним, адже в кінцевому підсумку йдеться тільки про максимально ефективне її використання. По суті, в чомусь це нагадує розгін графічного адаптера. Але, якщо вже ви цим зайнялися, потрібно бути дуже обережним, а то такі дії можуть привести тільки до того, що карта вийде з ладу. По крайней мере, не слід встановлювати максимально можливі пікові значення будь-якого параметра, хоча графічні адаптери, так само як і будь-які інші пристрої, так би мовити, мають певний запас міцності.

Для любителів комп'ютерних ігор дуже важлива комп'ютерна конфігурація. Щоб забезпечити гарну, якісну графіку звичайної гри або випробувати сучасні 3D ігри, нашому комп'ютера необхідна відеокарта. Вона є в кожному ноутбуці і комп'ютері, але ділиться на різні види. Як збільшити пам'ять відеокарти? Спочатку розберемося з тим, що це взагалі таке.

Які бувають відеокарти

Наприклад, невидима для користувача, вбудована в материнську плату відеокарта називається інтегрованою. Дискретна - це зовнішня відеокарта.

Інтегрована відеокарта відповідає за зображення на екрані нашого комп'ютера. Власною пам'яттю вона не володіє і запозичує її у оперативної. Така пам'ять досить слабка і не витримує сучасний трафік. Але геймери знайшли вихід. Розглянемо, як збільшити пам'ять вбудованої відеокарти. Для збільшення пам'яті потрібно безперервно натискати клавішу Delete. У який з'явився на екрані меню необхідно вибрати Video Ram. Потім слід навести курсор миші на цей рядок і натиснути Enter. Виберіть необхідний для збільшення обсяг. Потім збережіть налаштування. Після перезавантаження комп'ютера пам'ять збільшиться. Якщо після виконання вказаних вище дій пам'ять не змінилася, то краще повернути колишній обсяг таким же шляхом. Але варто пам'ятати, що дана функція буде марною, якщо оперативна пам'ять вашого комп'ютера мала. Крім даремно витраченого часу і зусиль, дана дія погіршить роботу системи.

дискретна відеокарта встановлюється автономно і дозволяє працювати зі складною графікою. Різновиди настільних відеокарт і обсяг їх пам'яті залежать від вартості і виробника. Але будь-який ноутбук із зовнішньою відеокартою буде коштувати набагато більше. Дискретна відеокарта відрізняється великою витратою заряду батареї і споживанням електроенергії. Збільшити пам'ять такої відеокарти не можна, так як її обсяг уже заданий виробником і вбудований за допомогою спеціального чіпа. Тепер стало зрозуміліше, як збільшити обсяг пам'яті відеокарти?

збільшуємо обсяг

Можна збільшити обсяг гібридних відеокарт за рахунок оперативної пам'яті комп'ютера. Гібридні відеокарти - це спільне між внутрішніми і зовнішніми. Придбати ноутбук з такою відеокартою можна по середньою ціною . Така карта є кращим рішенням для користувачів, які крім стандартних програм використовують деякі графічні.

Такими ж властивостями і високою продуктивністю насичений гібрид SLI. Він містить в собі і дискретну, і інтегровану відеокарту. Користувач сам вибирає, який з карт йому скористатися. Якщо має бути нескладна робота зі стандартними програмами , То використовується інтегрована карта, яка заощадить тривалість заряду акумулятора. А якщо користувач вирішив пограти в сучасну 3D гру, то потрібно включити дискретну.

Перед спробами збільшити пам'ять відеокарти або перед покупкою ноутбука, бажано порадитися з професіоналом, який підкаже вам комп'ютер, який підходить під ваші вимоги і повідомить, чи можна збільшити пам'ять відеокарти.

Сподіваємося, що в майбутньому у Вас більше не буде виникати питань про те, як збільшити пам'ять відеокарти.

Інструкція

Перевірте повний обсяг пам'яті, виділений відеокарти. Для цього запустіть вбудовану в windows утиліту dxdiag, перейдіть на вкладку "Екран" і знайдіть на ній значення "всього пам'яті". Це значення і є повний обсяг пам'яті, який може використовувати відеокарта - сума обсягів вбудованої пам'яті і виділяється з оперативної пам'яті комп'ютера. Якщо вас не влаштовує це значення - можна спробувати його змінити.

Запустіть "Панель управління" вашої відеокарти. На панелі зліва знайдіть пункт меню "Буфер кадрів UMA". Назва може відрізнятися в залежності від моделі відеокарти. Встановіть повзунок в максимальне значення. Якщо в "Панелі управління" відеокарти немає подібного меню, можна спробувати змінити обсяг виділеної відеопам'яті через BIOS.

Увійдіть в BIOS комп'ютера або ноутбука. Для цього відразу після включення комп'ютера натисніть і утримуйте "Del" на клавіатурі. Якщо завантаження триває як зазвичай, спробуйте клавіші клавіші "F2" і "Esc". У разі, якщо в BIOS зайти не вдалося, зверніться до документації, що поставляється разом з пристроєм, тому що клавіші, зарезервовані для входу в BIOS, можуть відрізнятися в залежності від моделі комп'ютера.

Тепер необхідно знайти параметр, який відповідає за обсяг оперативної пам'яті, що виділяється для роботи відеокарти. Залежно від моделі комп'ютера, він може називатися: "BIOS VGA sharing memory", "VGA memory", "Video memory", "AGP Aperture Size". Так само можливі інші назви. Відсутність таких або схожих пунктів меню в BIOS може означати, що ваша материнська плата не підтримує установку максимального обсягу виділеної відеопам'яті. В цьому випадку відеопам'ять виділяється автоматично, у міру необхідності.

З року в рік користувачі персональних комп'ютерів спостерігають модернізацію модельного ряду зовнішніх пристроїв. Часом буває важко встигнути за всіма новинками і доводиться оптимізувати вже наявне залізо.

Вам знадобиться

Інструкція

Відразу ж варто обмовитися, що збільшення показників вбудованої відеокарти практично неможливо. Загальну частоту роботи можна збільшити в налаштуваннях BIOS, перейшовши в розділ інтегрованих пристроїв. Варто відзначити, що велику продуктивність дасть зв'язка «інтегрована відеокарта + процесор з графічною начинкою». Такі процесори частіше випускаються компанією Intel.

Інструкція

Перед тим як починати дії по збільшенню пам'яті відеокарт и, бажано провести комплекс спільних заходів, що підвищують продуктивність комп'ютера. Оновлення драйвера відеокарт и. Встановіть антивірус і проскануйте системний диск . Часто видалення шкідливого ПО дає більший ефект, ніж збільшення обсягу пам'яті. Не користуйтеся «піратським» антивірусом. Щоб не купувати підписку, можна скористатися антивірусною утилітою DrWeb CureIT.

Визначте поточний обсяг пам'яті, який використовується відеокарт ой. Запустіть утиліту діагностики DirectX. Для цього натисніть на клавіатурі клавіші Win + R, в діалозі введіть рядок dxdiag і натисніть Enter. Перейдіть на вкладку «Екран». Знайдіть рядок «всього пам'яті». Цифри навпроти неї означають повний обсяг пам'яті (власної та системної), яку відеокарт а використовує для своїх потреб. Якщо це значення недостатньо, можна спробувати його збільшити.

Для збільшення обсягу системної пам'яті , Що виділяється для роботи відеокарт и, відкрийте утиліту настройки ATI Catalist Control Center . Знайдіть значення «Буфер кадрів UMA». Встановіть максимально можливе значення. У драйверах від nVidia подібної настройки немає, пам'ять виділяється автоматично. Єдиний спосіб змінити його - збільшити кількість системної пам'яті комп'ютера, що викличе збільшення обсягу пам'яті, що виділяється відеокарт е.

Розгін не є методом збільшення обсягу пам'яті відеокарт и, але може значно збільшити швидкість її роботи. Для того щоб розігнати залізо, необхідно скористатися відповідними утилітами. Для ATI це ATI Tray Tools, а для nVidia кращою програмою є RivaTuner. Форсованого прискорювача тривимірної графіки напевно буде потрібно більш потужне охолодження, тому що його тепловиділення зросте. Необхідно контролювати температуру чіпа, його перегрів може привести до незворотного пошкодження відеокарт и.

Сучасні відеоігри вимагають дуже потужної конфігурації комп'ютера. Найголовнішим компонентом для відеоігор є відеокарта комп'ютера. Потужність відеокарти в свою чергу залежить від швидкості процесора відеокарти, обсягу і швидкості пам'яті. Збільшити пам'ять можна тільки в інтегрованих відкритих. Але є спосіб підвищити загальну швидкість відеопам'яті.

Вам знадобиться

 • Комп'ютер, відеокарта, програма ATItool

Інструкція

Якщо у вас інтегрована відеокарта, збільшити кількість пам'яті можна в БІОС. Врахуйте той факт, що інтегровані відеокарти взагалі не володіють власною пам'яттю і всі ресурси беруть з оперативної пам'яті. якщо

Як збільшити відеопам'ять? Таким питанням задаються багато користувачів персональних і мобільних комп'ютерів . Відповідь хоч і не однозначний, але в більшості випадків зробити такий фокус з відеокартою можна.

Як оновити карту?

Нові карти від NVIDIA не пристосовані для апгрейда, що обумовлено бажанням компанії продавати дорожчі. Якщо не вірите, то відвідайте магазин комплектуючих в вашому місті. Потреба пояснювати, чому користувачеві не дається подібна свобода, стане зрозуміла. Але в цій статті ми постараємося розібратися, як збільшити відеопам'ять.

Користувач може збільшити якість використання відеокарти, збільшивши якість пам'яті, а не обсяг (це різні значення). У інтегрованої видеоплате за допомогою налаштувань BIOS можна підвищити обсяг необхідних для системи відео мегабайт, наприклад, в старих ноутбуках і ПК.

Чому немає, і що скаже профі?

Якщо ж то однозначно ніяк. Звичайно, комп'ютерний архітектор скаже вам, як збільшити відеопам'ять: допаять до вже наявних ще одну мікросхему, а далі прошити контролер. При цьому є велика ймовірність того, що карта буде непридатна до подальших використанням. Навіть маючи хоч якісь знання з влаштування комп'ютера і його архітектури, подібний метод не можна рекомендувати користувачеві. У 97% випадках карта буде безнадійно зіпсована або спалена.


У комп'ютерах з можна в BIOS виставити більший показник, якщо там не досягнуть максимум. В іншому випадку толку від цього абсолютно ніякого через відомої повільності вбудованого відео.

Інших методів немає, а якщо такі і знайдуться, то описувати подібне немає ніякої необхідності. Можна, звичайно, частина відеопам'яті перемістити в звичайну пам'ять, що ще більше позначиться на відеопроізводітельності вашого комп'ютера.

Відмінність нових від старих

Тепер, що стосується того, як збільшити використовувану відеопам'ять на ноутбуці. У більшості нових пристроїв мінімальної цінової категорії варто високої розподільчої здатності . Тому збільшити використовуваний не можна, подібний трюк працював тільки на ранніх моделях. Тоді було дозволено додавати в готову плату кілька додаткових. Можна збільшити обсяг відео за рахунок системної пам'яті, але тоді доведеться робити невеликі розрахунки і після збільшувати системну.


Якщо в материнської плати вашого ноутбука є необхідний роз'єм, то як збільшити відеопам'ять на ноутбуці? Потрібно просто вставити в роз'єм зовнішню відеокарту. До речі, є в продажу тепер і перехідні модулі, що підключаються безпосередньо до мобільного комп'ютера.

Вставляємо зовнішню відеокарту і насолоджуємося значним приростом. Потрібно не забути увійти в встановлену материнську систему і відключити інтегровану відеокарту, щоб програми не переключалися на нього в автоматичному режимі.

Одне за рахунок іншого

Можна спробувати вирішити питання, як збільшити відеопам'ять, за рахунок оперативної пам'яті. По-перше, переконайтеся, в встановлених модулях обсягу достатньо, щоб передати частину мегабайт на відео. Можна назвати цей метод збільшенням обсягу пам'яті без витрат.

Спробуємо покроково реалізувати намір збільшити оперативну пам'ять ноутбука або комп'ютера.

 • Крок під номером один. Беремо свій ноутбук і вирушаємо в магазин, продавцеві пояснюємо, що хочемо поставити новий слот пам'яті.


Беремо свій ноутбук і вирушаємо в магазин, продавцеві пояснюємо, що хочемо поставити новий слот пам'яті

 • Крок другий. Без особливого фанатизму вставляємо в слот модуль, якщо вибираємо пам'ять другого покоління, а він не вставляється, значить, у техніки пам'ять третього покоління. Пам'ятайте: при приєднанні оперативки не варто старатися, бо можна пошкодити пристрій!
 • І третій крок. Якщо ми перепробували всі модулі, що показав продавець, то нас можна привітати - ми володіємо досить рідкісною енергозберігаючої оперативкою (1,35 вольт). У звичайних ноутбуках оперативна пам'ять розрахована на півтора вольта.

Скільки пам'яті можна вставити в ноутбук, можна подивитися в керівництві або на офіційному сайті виробника. Там повинно бути вказано кількість гігабайт, а також будь покоління пам'ять потрібно шукати в магазинах.

Всі способи, інших немає

Як збільшити відеопам'ять? На даний момент немає інших варіантів збільшити обсяг, крім тих, що описані в даній статті. У будь-якому випадку краще робити заміною комплектуючих, а не їх удосконаленням. Як бонус можна порадити правильно налаштувати відеокарту вашого залізного друга. Недарма всі майстри стверджують, що зібрати комп'ютер завжди дешевше, ніж купувати новий. Однак збирати найкраще, якщо є досвід. Не потрібно торкатися тих областей, де потрібні спеціалізовані знання в архітектурі або комп'ютерному програмуванні. Технічні питання іноді варто довірити фахівцям.

7. Як додати відеопам'ять з оперативної?
Чому немає, і що скаже профі?
7. Як додати відеопам'ять з оперативної?
Яким?
Як збільшити відеопам'ять із застосуванням таких налаштувань?
Як збільшити пам'ять відеокарти?
Тепер стало зрозуміліше, як збільшити обсяг пам'яті відеокарти?
Як оновити карту?
Чому немає, і що скаже профі?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!