{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як збільшити FPS в іграх »Як встановити Windows

 1. 1. Налаштування схеми управління живленням
 2. 2. Максимальна розвантаження операційної системи
 3. 3. Перемикання між двома відеокартами ноутбука
 4. 3.2. Як дізнатися, скільки відеокарт встановлено на ноутбуці
 5. 3.3. Драйвер для дискретної відеокарти
 6. 3.4. Як переключити ноутбук на дискретну відеокарту Nvidia GeForce
 7. 3.4. Як переключити ноутбук на дискретну відеокарту AMD Radeon
 8. 3.5. Нюанс з Windows ХР
 9. 3.6. Швидкість інтернету
 10. 4. Оновлення драйвера відеокарти
 11. 5. Зниження налаштувань графіки гри

Привіт адмін, питання таке! Купив новий ноутбук з перемикається відео, тобто на ноут встановлено дві відеокарти, одна вбудована Intel HD Graphics 5500, а інша дискретна NVIDIA GeForce 940M і начебто з іграми немає ніяких проблем, але ось вчора заглянув до свого приятеля і звернув увагу на те, що у нього такий же ноутбук, але всі ігри йдуть як би динамічніше і якісніше. Мій знайомий порадив мені завантажити програму Fraps і заміряти FPS, так ось що цікаво, у мене FPS в іграх в основному 20, а у приятеля 60.

У мене до вас велике прохання, розповісти, навіщо потрібен цей FPS, від чого залежить і як його збільшити!

Привіт всім! Чим більше комп'ютерна гра напхана ефектами, ніж динамічніше в ній сцени, тим більше оперативно потрібно реагувати гравцеві. Реакція гравця залежить не тільки від його спритність і навичок, але ще і від технічної сторони ігрового процесу. Чималу роль в останньому грає FPS - кількість кадрів в секунду, що відображаються на екрані комп'ютерного пристрою. Чим більший показник FPS, тим краще. Чим більше FPS, тим рух в іграх згладжені. Показник FPS залежить від декількох апаратних складових комп'ютера: це процесор, оперативна пам'ять і відеокарта. Чим производительней процесор і відеокарта, чим більше оперативної пам'яті, тим на більший показник FPS можна розраховувати. І, відповідно, навпаки. При постійно низькому FPS в конкретній якійсь грі перш за все варто перевірити відповідність комп'ютера системним вимогам цієї гри. Якщо пристрій цим вимогам не відповідає, в цьому випадку потрібен як мінімум його апаратний апгрейд. Безумовно, якщо такий можливий у випадку з ноутбуками. Якщо ж ПК або ноутбук системним вимогам відповідає, можна намагатися вичавити більший показник FPS. У цій статті розглянемо способи, як збільшити FPS в іграх на комп'ютерах з установленими системами Windows 7, 8.1 і 10, не вдаючись до апаратного апгрейду.

1. Налаштування схеми управління живленням

На ноутбуках, як правило, попередньо встановлено режим економії енергії. При установці на десктопи Windows за замовчуванням також вибирає не максимум продуктивності, а збалансовану схему електроживлення. Схему електроживлення потрібно налаштувати на режим високої продуктивності. Це можна зробити в налаштуваннях схем живлення Windows. У Windows 7 в цей розділ налаштувань панелі управління потрапимо за допомогою пошукового поля меню «Пуск», а в системах Windows 8.1 і 10 для швидкого виклику внутрісистемного пошуку тиснемо клавіші Win + Q. Навіть не дописавши до кінця ключовий запит «Електроживлення», отримаємо вже доступ до цієї налаштуванні.

Windows 7

Windows 7

Windows 8.1

1

Windows 10

Windows 10

Розкриваємо список «Показати додаткові схеми».

Розкриваємо список «Показати додаткові схеми»

Встановлюємо схему управління живленням «Висока продуктивність». При зміні схеми управління живленням на ноутбуках, як правило, змінюється яскравість екрану, при необхідності її можна відрегулювати.

При зміні схеми управління живленням на ноутбуках, як правило, змінюється яскравість екрану, при необхідності її можна відрегулювати

2. Максимальна розвантаження операційної системи

Для поліпшення показника FPS в іграх слід максимально розвантажити операційну систему. Найпотужніший споживач системних ресурсів, зокрема, оперативної пам'яті - це браузер, а особливо Chrome або його клони на базі Chromium (Opera, Vivaldi, яндекс.браузер). Та й напханий розширеннями і відкритими вкладками Mozilla Firefox не так вже й нешкідливий, як кілька років тому. Браузер на час гри потрібно закрити. На час гри також необхідно припинити роботу будь-яких програм, які не беруть участі в роботі Windows - месенджери (Skype, ICQ), торрент-клієнти (uTorrent, BitTorrent, Zona і т.п.), завантажувачі файлів (Download Master, FlashGet), постійно синхронізуються веб-замітки (OneNote, Evernote).

Антивірус - ще один пожирач системних ресурсів комп'ютера. Від роботи антивіруса як би і не можна відмовитися, в той же час він, забезпечуючи захист в реальному часі, під час ігрового процесу буде перевіряти різні файли на предмет наявності загроз. А це, відповідно, навантаження на систему. Побачити ступінь навантаження на систему під час ігрового процесу, а, слідом за цим і відстежити показник FPS, можна відключивши на час гри захист антивіруса в реальному часі. Якщо вплив антивіруса значно, його доведеться або постійно відключати на час гри, або розглянути питання повного переходу на штатний антивірус операційної системи - Windows Defender. Він споживає мінімум системних ресурсів. При грамотному веб-серфінгу можливостей штатного антивіруса Windows цілком вистачить для захисту ноутбука.

3. Перемикання між двома відеокартами ноутбука


3.1. Енергоефективне рішення + продуктивне рішення

Деякі сучасні моделі ігрових ноутбуків оснащуються двома відеокартами. Це схема «енергоефективне рішення + продуктивне рішення». Цю схему практикують також в окремих моделях планшетів і смартфонів, встановлюючи два процесора. Один з них працює в режимі економії батареї при малому навантаженні, а інший, продуктивний процесор сам включається при ресурсномістких завданнях. Також і з відеокартами ігрових ноутбуків. Одна - інтегрована - продовжує заряд батареї, забезпечуючи мінімальну продуктивність для роботи фонових служб і виконання нересурсоёмкіх завдань. А інша відеокарта - дискретна - включається, коли перша з навантаженням не справляється. Наприклад, коли запускається ресурсномістка комп'ютерна гра і якась серйозна програма.

У ноутбуках з дискретними відеокартами AMD Radeon перемикання на такі з відеокарт інтегрованих здійснюється вручну в налаштуваннях драйвера AMD Catalyst. А ось дискретні відеокарти, оснащені якоїсь технологією Nvidia Optimus, можуть автоматично включатися, змінюючи на посту інтегровану відеокарту Intel, коли зростає навантаження. Можуть то вони можуть, однак на ділі не завжди це у них виходить. І ось для таких випадків в менеджері драйвера Nvidia передбачена можливість ручного налаштування вибору відеокарти - інтегрованої Intel або дискретної Nvidia - для роботи з окремими програмами і іграми.

Якщо ігровий ноутбук в іграх видає слабку продуктивність, зокрема, низький FPS, можливо, це той самий випадок, коли ноутбук має дві відеокарти, але дискретна продуктивності не задіюється. Як на ноутбуці переключитися на продуктивну дискретну відеокарту Nvidia і Radeon, ми розглянемо трохи нижче. А перш дізнаємося, чи дійсно ноутбук оснащений двома відеокартами, а також врахуємо нюанс установки відеодрайверів.

3.2. Як дізнатися, скільки відеокарт встановлено на ноутбуці

Щоб дізнатися, скільки відеокарт заставлено на ноутбуці, вирушимо в диспетчер пристроїв Windows. Оперативний доступ до нього в системах Windows 8.1 і 10 отримаємо, натиснувши клавіші Win + X.

В системі Windows 7 можна скористатися пошуком меню «Пуск».

В системі Windows 7 можна скористатися пошуком меню «Пуск»

У вікні диспетчера пристроїв розкриваємо розділ «Відеоадаптери». Якщо ноутбук оснащений двома відеокартами, їх назви і виявимо в розкрився переліку.

Якщо ноутбук оснащений двома відеокартами, їх назви і виявимо в розкрився переліку

А, відповідно, одна відеокарта в списку буде свідчити, що ноутбук не може бути переключено на іншу, більш продуктивну відеокарту.

3.3. Драйвер для дискретної відеокарти

Одного лише наявності дискретної продуктивної відеокарти в числі апаратного забезпечення ноутбука мало. Необхідно, щоб в системі Windows був встановлений її драйвер. Якщо драйвер дискретної відеокарти не встановлено, його необхідно встановити. Завантажити драйвер відеокарти можна на сайті виробника і встановити його вручну. Процес пошуку і установки драйверів для відеокарт раніше розглядався на сторінках сайту, можна почитати відповідні статті для відеокарт Nvidia і Radeon . Установку драйвера відеокарти можна автоматизувати за допомогою того ж диспетчера пристроїв Windows або спеціальних програм - менеджерів установки драйверів. Детально про це написано в статтях: Плюс до цього, для відеокарт Radeon компанія AMD створила окрему фірмову утиліту для автоматичного пошуку драйверів. Вона називається AMD Driver Autodetect, працює портативної (без установки в систему), а скачати її можна тут . Після установки в систему драйвера відеокарти перезавантаження ноутбука обов'язкове.

3.4. Як переключити ноутбук на дискретну відеокарту Nvidia GeForce

Налаштування відеокарт Nvidia GeForce здійснюється в менеджері драйвера «Панель управління Nvidia». Швидкий перехід до неї після установки драйвера відеокарти з'явиться окремим пунктом в контекстному меню на чистому робочому столі.

У вікні панелі управління Nvidia переходимо в розділ «Управління параметрами 3D».

Потрібна нам вкладка «Глобальні параметри» буде активна за замовчуванням. Тут необхідно графічний процесор Nvidia встановити в якості пріоритетного.

Тиснемо внизу «Застосувати».

У цьому ж розділі перемикається на сусідню вкладку «Програмні настройки». У пункті 1 тиснемо кнопку «Додати» і вказуємо шлях до файлу запуску тієї або іншої гри. А в другому пункті зі списку вибираємо «Високопродуктивний процесор Nvidia». Застосовуємо пророблені настройки.

Переходимо до іншого розділу панелі управління Nvidia - «Установка конфігурації PhysX». Справа зі списку вибираємо дискретну відеокарту Nvidia. Застосовуємо настройки.

Тепер перезавантажуємо ноутбук і запускаємо гру. Якщо FPS не підвищився або результати проведених налаштувань незначні, можна ще дещо зробити. Знову вирушаємо в панель управління Nvidia, тепер нам потрібен перший розділ «Регулювання налаштувань зображення з переглядом». У вікні праворуч активуємо пункт «Призначені для користувача настройки з упором на: ...» і перетягуємо повзунок вліво, до самого його упору, поки не з'явиться напис «Продуктивність». Тиснемо «Застосувати» для застосування виконаних налаштувань і перезавантажуємо ноутбук.

Після перезавантаження можемо тестувати гру.

3.4. Як переключити ноутбук на дискретну відеокарту AMD Radeon

Для доступу до менеджера драйвера відеокарт Radeon AMD Catalyst в системі Windows 7 скористаємося пошуком всередині меню «Пуск», а в системах Windows 8.1 і 10 внутрішньосистемним пошуком, що викликається клавішами Win + Q. В поле пошуку вводимо ключовий запит «CCC» при англомовної розкладці клавіатури. У результатах пошуку вибираємо «CCC - Advanced». Це розділ додаткових параметрів AMD Catalyst.

В меню Catalyst Control Center вибираємо «Перемикання відеокарт» (Switchable Graphis). Вибираємо кнопку огляду (Browse) і вказуємо виконавчий файл комп'ютерної гри. Тиснемо «Застосувати» (Apply).

Після перезавантаження комп'ютера можна тестувати гру.

3.5. Нюанс з Windows ХР

Як вище згадувалося, в цій статті розглядаються способи збільшення FPS для сучасних систем Windows 7, 8.1 і 10. Стара Windows XP перемикання відеокарт на ноутбуках не підтримує.

3.6. Швидкість інтернету

Також існує помилкова думка, що FPS залежить від швидкості інтернету або завантаженості ігрового сервера, але це не так, показник FPS залежить в основному від потужності комп'ютера.

4. Оновлення драйвера відеокарти

В окремих випадках FPS може підвищиться після оновлення драйвера відеокарти. Не завжди найсвіжіша версія відеодрайвера може бути в базі даних програмних менеджерів установки драйверів, зокрема, згаданих в пункті 3.3 цієї статті. За найсвіжішими версіями драйверів краще відправитися на сайт виробника відеокарти, скачати дистрибутив і встановити вручну. Ці процеси докладно описані в статтях сайту про оновлення відеокарт Nvidia і Radeon.

5. Зниження налаштувань графіки гри

Збільшити FPS в іграх можна за рахунок зниження налаштувань графіки. Безумовно, відмовлятися від розкоші споглядати ідеальні текстури не варто, поки не будуть перепробувані всі розглянуті вище способи боротьби з низьким FPS. Якщо ж в складі апаратного забезпечення комп'ютера маємо недостатньо продуктивну відеокарту, якщо на ноутбуці немає потужної другий дискретної відеокарти, на догоду підвищення FPS від високої якості графіки в грі доведеться відмовитися.

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!