{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як включити камеру на ноутбуці Windows 10: всі способи

  1. Як перевірити роботу ВЕБ-камери
  2. Як змінити параметри конфіденційності
  3. Кнопки включення камери на різних ноутбуках
  4. Перевірка роботи в диспетчері пристроїв
  5. Відео

Більшість сучасних ноутбуків мають в своїй конструкції вбудовані відеокамери Більшість сучасних ноутбуків мають в своїй конструкції вбудовані відеокамери. З їх допомогою можна створювати фотографії, записувати відео, проводити онлайн-конференції в відеоформаті і багато іншого. Завдяки цим пристроям значно розширюються можливості нетбуків і лептопів, що робить їх незамінними помічниками в подорожах і поїздках.

Не так давно корпорація Microsoft випустила нову операційну систему Windows 10. Багато користувачів вже встигли оновити ОС своїх портативних комп'ютерів і оцінити нововведення. Але поряд з цим деякі люди зіткнулися з проблемами роботи камери на ноутбуці: у одних відеопристрій взагалі не включається, у інших на екрані з'являється чорний квадрат або зображення в перевернутому вигляді. Про причини подібних несправностей і про те, як включити відеокамеру на ноутбуці Windows 10, ми і поговоримо в цій статті.

Як перевірити роботу ВЕБ-камери

В операційній системі Windows 10 перевірити, працює відеокамера чи ні, можна за допомогою встановленого за замовчуванням безкоштовного додатку «Камера» від Microsoft.

Щоб запустити цю програму, потрібно спочатку натиснути на меню «Пуск» в лівому нижньому кутку екрану. Далі у одних користувачів потрібно вибрати «Всі програми» для розкриття повного списку, у інших такий перелік програм буде розгорнуто автоматично. Прокручуючи вниз за допомогою коліщатка миші, відповідної клавіші клавіатури зі стрілкою або затискаючи бігунок, слід опуститися до програм з назвою на російську літеру «К». Тут як раз і знаходиться додаток «Камера».

Тут як раз і знаходиться додаток «Камера»

Якщо все працює коректно, відеопристрій включиться, а на екрані з'явиться зображення. В даному додатку можна робити фото з виставленим таймером і записувати відео. Є можливість налаштувати яскравість. Додаткові настройки можна зробити, якщо натиснути на кнопку «Параметри» - шестірню в правому верхньому куті.

Додаткові настройки можна зробити, якщо натиснути на кнопку «Параметри» - шестірню в правому верхньому куті

Як змінити параметри конфіденційності

Якщо відеокамера в розглянутої програмі не працює, одним з варіантів може бути, що просто не включені відповідні налаштування конфіденційності. Через це програми не отримують дозволу на використання відеотехніка.

Зробити необхідні настройки можна як з програми «Камера», так і через меню «Пуск». У першому випадку необхідно натиснути на шестірню (як показано на малюнку вище), потім проскроліть до розділу «Пов'язані параметри» і вибрати в списку пункт «Змінити параметри конфіденційності».

У першому випадку необхідно натиснути на шестірню (як показано на малюнку вище), потім проскроліть до розділу «Пов'язані параметри» і вибрати в списку пункт «Змінити параметри конфіденційності»

Далі у вікні «Параметри» слід відкрити «Камера». Тут потрібно перевести бігунок в положення "On" і дозволити програмам доступ до відеопристрою. Нижче в списку можна самостійно налаштувати дозволу на використання відеокамери для різних додатків.

Нижче в списку можна самостійно налаштувати дозволу на використання відеокамери для різних додатків

Другий спосіб відкриття вікна «Параметри» - через меню «Пуск». Після натискання на кнопку з логотипом Windows в лівому нижньому кутку розкриється список додатків. Зліва розташовується стовпчик з 4 іконок, в якому слід активувати вже знайому шестірню.

Зліва розташовується стовпчик з 4 іконок, в якому слід активувати вже знайому шестірню

Далі у вікні «Параметри» за допомогою бігунка опускаємося за списком вниз. Тут потрібно запустити «Конфіденційність», після чого відкривається вікно з уже знайомими настройками.

Тут потрібно запустити «Конфіденційність», після чого відкривається вікно з уже знайомими настройками

Кнопки включення камери на різних ноутбуках

У багатьох ноутбуках Asus, Acer, MSI, Samsung, Lenovo, особливо в старих моделях, конструкцією передбачені спеціальні кнопки для вмикання або перемикання відеокамер. Зазвичай вони розташовуються біля кнопок запуску ноутбука. У ноутбуках Леново такі елементи управління камерою можуть перебувати в районі USB-портів. Якщо пристрої для запису на портативному комп'ютері не працюють, обов'язково потрібно перевірити ці кнопки.

Іншим варіантом управління відеокамерою може бути використання функціональних клавіш на клавіатурі. Слід уважно переглянути всі клавіші, щоб виявити ту з них, де зображена піктограма відеотехніка. На багатьох ноутбуках включити або відключити відеокамеру можна за допомогою комбінації Fn + V. У портативних комп'ютерах Lenovo часто за таку функцію відповідає комбінація Fn + F5 або Fn + Esc. А в цілому - кожному власнику ноутбука потрібно індивідуально дивитися на свій комп'ютер, щоб знайти необхідні функціональні клавіші.

Перевірка роботи в диспетчері пристроїв

Частою причиною непрацюючої камери є те, що відеопристрій хоч і є в конструкції комп'ютера, але відключено від роботи в системі. Щоб перевірити це припущення, необхідно перейти в «Диспетчер пристроїв». Зробити це можна кількома способами.

Перший варіант - через меню «Пуск» і вікно «Параметри», як уже робилося вище. У пошуковому рядку вводиться запит «диспетчер пристроїв». Далі з випадаючих підказок вибирається потрібне, і відкривається нове вікно.

Далі з випадаючих підказок вибирається потрібне, і відкривається нове вікно

Другий варіант - через «Цей комп'ютер». Якщо є відповідний ярлик на екрані, слід підвести курсор і натиснути праву клавішу. В іншому випадку у відкритому провіднику правою клавішею потрібно натиснути на «Цей комп'ютер». У списку вибираємо «Властивості».

У списку вибираємо «Властивості»

Далі відкривається вікно «Система», де слід активувати вкладку «Диспетчер пристроїв».

У вікні цікавить пункт «Камери». Також може використовуватися назва «Пристрій обробки зображень». Тут показані всі використовуються на портативному комп'ютері відеокамери. Двічі натиснувши лівою клавішею мишки на вибраній відеокамері, відкриється вікно з властивостями.

У вкладці «Драйвер» пристрій для запису може як відключатися, так і бути включено.

Відеокамера може працювати некоректно в разі неправильно встановленого драйвера. Якщо причина в цьому, то в списках пристроїв для відеофіксації може бути вказано невідомий пристрій. Також про проблему може говорити той факт, що поряд з пристроєм буде знак оклику. У властивостях можна оновити потрібну утиліту або відкотити результати до попередньої версії, якщо після поновлення драйвер не функціонує належним чином.

Бувають випадки, коли драйвер не виходить оновити автоматично. Тоді його потрібно знайти і завантажити на офіційному сайті виробника ноутбука. Також можна скористатися пошуковими системами Google або Yandex для пошуку утиліти на сторонніх ресурсах.

Відео

Для самих цікавих у нас є ролик, в якому дублюється написане.

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!