{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як зайти в BIOS на ноутбуках і стаціонарних ПК

 1. Як зайти в BIOS при включенні стаціонарного ПК
 2. Як зайти в BIOS при включенні ноутбука
 3. Ноутбуки Asus
 4. Ноутбуки Acer
 5. Ноутбуки Lenovo
 6. Ноутбуки HP
 7. Ноутбуки Samsung
 8. Ноутбуки Sony
 9. Ноутбуки Dell
 10. Як зайти в UEFI з Windows 8, 8.1 і Windows 10
 11. Для Windows 8
 12. Для Windows 8.1
 13. Для Windows 10

Сучасні версії BIOS виглядають по-різному, але завдання у них одна - початкова настройка і перевірка працездатності комп'ютера. Отримати доступ до них також можна одними і тими ж способами. Навіть якщо перед вами інтерфейс UEFI, часто відрізняється не тільки зовнішнім виглядом, але і підтримкою миші та російської мови. Сучасні версії BIOS виглядають по-різному, але завдання у них одна - початкова настройка і перевірка працездатності комп'ютера

Інтерфейс UEFI / pcInside.info

Як зайти в BIOS при включенні стаціонарного ПК

Як зайти в BIOS при включенні стаціонарного ПК

Щоб перейти до меню BIOS на стаціонарному комп'ютері, при завантаженні потрібно натиснути клавішу Del, в рідкісних випадках - F2. Зазвичай потрібна клавіша вказується на екрані до виведення інформації про операційну систему. Повідомлення виглядає приблизно так: «Press F1 to continue, DEL to enter setup», «Press DEL to run setup» або «Please press DEL or F2 to enter UEFI BIOS settings».

Натиснути зазначену клавішу потрібно саме в момент виведення такого повідомлення. Для вірності натискати можна кілька разів. Але якщо ви все ж не встигнете, почекайте, поки Windows запуститься, і перезавантажте ПК, щоб спробувати знову.

При кожному завантаженні пробуйте тільки одну клавішу. Перевірити кілька варіантів ви може просто не встигнути.

Як зайти в BIOS при включенні ноутбука

Як зайти в BIOS при включенні ноутбука

Залежно від виробника, року випуску і серії ноутбука увійти в BIOS можна по-різному. Використовуються різні клавіші або навіть комбінації , Причому повідомлення на екрані з зазначенням потрібних може і не бути.

Краще перевіряти тільки один з можливих варіантів за раз. Якщо він не підійде, дочекайтеся запуску Windows, перезавантажте ПК і спробуйте іншу клавішу або. Перевіряти відразу кілька варіантів не варто, так як ви можете просто не потрапити в потрібний проміжок часу.

Ноутбуки Asus

Найчастіше для переходу в BIOS під час включення ноутбука використовується клавіша F2. Менш поширені варіанти - Del і F9.

Якщо це не спрацює, вимкніть ноутбук, затисніть Esc, а потім натисніть кнопку включення. Чи не відпускайте Esc до тих пір, поки не з'явиться меню Boot. У ньому вам потрібно перейти в Enter Setup і натиснути Enter.

Ноутбуки Acer

У ноутбуках Acer найчастіше використовуються клавіші F1 і F2, а також комбінація Ctrl + Alt + Esc. У серії Acer Aspire може знадобитися Ctrl + F2. У лінійках TravelMate і Extensa для входу в BIOS зазвичай потрібно натиснути F2 або Del. У старих моделях ноутбуків Acer можуть зустрічатися комбінації Ctrl + Alt + Del і Ctrl + Alt + Esc.

Ноутбуки Lenovo

Для входу в BIOS на ноутбуках Lenovo найчастіше потрібно натискання клавіші F2. На багатьох ультрабуки і гібридних лептопах ряд F-клавіш може активуватися тільки за допомогою Fn, а значить, натиснути потрібно буде Fn + F2. Куди рідше зустрічаються клавіші F8 і Del.

Куди рідше зустрічаються клавіші F8 і Del

superuser.com

На багатьох ноутбуках компанії на бічній панелі або ж поруч з кнопкою живлення є спеціальна клавіша для входу в BIOS. Натискати на неї можна, тільки коли ноутбук вимкнений.

Ноутбуки HP

Щоб зайти в BIOS на ноутбуках HP, зазвичай треба натиснути клавішу F10 або Esc. Але на старих моделях може знадобитися Del, F1, F11 або F8.

Ноутбуки Samsung

У пристроях Samsung найчастіше для входу в BIOS потрібно натиснути F2, F8, F12 або Del. У разі доступу до F-ряду тільки через кнопку Fn потрібна відповідна комбінація: Fn + F2, Fn + F8 або Fn + F12.

Ноутбуки Sony

videoadept.com

Моделі серії Vaio можуть мати спеціальну кнопку ASSIST. Якщо натиснути на неї під час завантаження ноутбука, з'явиться меню з можливістю вибору Start BIOS Setup.

У застарілих ноутбуках можуть використовуватися клавіші F1, F2, F3 і Del.

Ноутбуки Dell

У випадку з ноутбуками Dell найпоширеніший варіант переходу в BIOS - клавіша F2. Трохи рідше зустрічається F1, F10, Del, Esc і Insert.

Як зайти в UEFI з Windows 8, 8.1 і Windows 10

В останніх версіях Windows на ноутбуках з UEFI зайти в підсистему введення-виведення можна і при вже завантаженої системі. Для цього потрібно перейти в «Параметри» і діяти в залежності від версії операційної системи.

Для Windows 8

«Зміна параметрів комп'ютера» → «Загальна» → «Особливі варіанти завантаження» → «Перезавантажити зараз» → «Діагностика» → «Додаткові параметри» → «Параметри вбудованого ПО UEFI» → «Перезавантажити».

Для Windows 8.1

«Зміна параметрів комп'ютера» → «Оновлення та відновлення» → «Відновлення» → «Особливі варіанти завантаження» → «Перезавантажити зараз» → «Діагностика» → «Додаткові параметри» → «Параметри вбудованого ПО UEFI» → «Перезавантажити».

Для Windows 10

«Оновлення та безпеку» → «Відновлення» → «Особливі варіанти завантаження» → «Перезавантажити зараз» → «Пошук і усунення несправностей» → «Додаткові параметри» → «Параметри вбудованого ПО UEFI» → «Перезавантажити».

Для Windows 10 існує й альтернативний спосіб переходу до UEFI з екрану входу в систему або через меню «Пуск». В обох випадках потрібно натиснути на іконку «Вимкнення» і, утримуючи клавішу Shift, запустити перезавантаження. Ця дія дозволить відкрити розділ особливих варіантів завантаження системи.

Після цього потрібно буде виконати ті ж кроки, що і в попередньому способі. Тобто потрібно буде перейти до пункту «Пошук і усунення несправностей», вибрати «Додаткові параметри» і «Параметри вбудованого ПО UEFI», а далі натиснути «Перезавантажити».

Читайте також

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!