{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Як вибрати MIDI клавіатуру

 1. кількість клавіш
 2. Контролер, клавіатура або піаніно?
 3. Клавіші: синтезаторного типу, напівзважена або молоточкові?
 4. Повнорозмірні або міні клавіші?
 5. Габарити
 6. Управління: фейдери, кноби і педи
 7. Порт MIDI OUT
 8. Сумісність з iPad і іншими планшетами
 9. Звуки на борту
 10. Входи для педалей
 11. Найпопулярніші MIDI клавіатури

Для багатьох є загадкою, за яким принципом обирати міді клавіатуру, в результаті чого згодом з'являється незадоволеність обраним інструментом. Два основних параметри, які слід враховувати при покупці MIDI клавіатури:

 • Бюджет.
 • Сфера використання.

Крім того, потрібно знати напевно, для чого ви взагалі купуєте даний інструмент. Визначтеся зі стилем гри заздалегідь, щоб не прогадати з покупкою: чи хочете ви навчитися грати на класичному піаніно, або вам досить мініатюрних клавіш, або ж вас більше приваблює робота з контролерами в зв'язці з програмним забезпеченням.

Якщо ви в чомусь не впевнені, то найкращим доступним варіантом стане покупка клавішного контролера. Звичайно, може здатися дивним вкладатися в інструмент, що не видає звуків самостійно, але, використовуючи його з музичним софтом, ваша думка зміниться.

MIDI клавіатура працює аналогічної тій, що використовується з комп'ютером. Вона передає повідомлення в момент натискання клавіш, враховуючи, які саме клавіші натискаються, як сильно і наскільки довго вони утримуються. У підсумку ви почуєте звуки, які створюються віртуальним синтезатором або віртуальним звуковим модулем у вашому комп'ютері

Серйозним фактором при виборі обладнання є розмір робочого місця музиканта.

Серйозним фактором при виборі обладнання є розмір робочого місця музиканта

Бюджетні міді-клавіатури мають досить простий механікою синтезаторного або напівзваженого типу. Для музиканта простий 4-октавний клавішний контроллер (49 клавіш) без зайвих наворотів стане відмінним рішенням - це не дуже великий інструмент, який можна розташувати прямо на столі перед монітором комп'ютера. Крім того, поруч можна буде розташувати будь-які додаткові пристрої.

Якщо ж ви при грі не збираєтеся використовувати комп'ютер, то вам потрібно цифрове фортепіано. Воно займає більше місця, але не настільки багато, як справжній рояль або піано. Крім розширеного функціоналу, володіє якісними звуками піано, рояля, родес, а також повнорозмірними клавішами зваженого типу, наближеними до справжніх рояльним, з чудовим відгуком. Крім того, цифрове піаніно можна підключити до комп'ютера як міді-клавіатуру, так як всі вони обладнані міді входом і виходом (або їх USB-варіацією).

Інструменти електромузичні станцій також дуже популярні. За своєю суттю це наворочені синтезатори / семплери, мають безліч вбудованих функцій і елементів управління на борту, деякі мають педи для забивання ударних, арпеджіатори, вбудований секвенсор і подібне. Розмір таких пристроїв схожий з розмірами цифрових фортепіано, а іноді навіть більше. Моделей таких синтезаторів дуже багато, тому зробити вибір не складе труднощів.

кількість клавіш

MIDI клавіатури мають різною кількістю клавіш: 25, 37, 49 і т.д. В даному питанні багато залежить від вашого бюджету і вільного місця в студії.

 • 37-49-клавішні контролери стануть хорошим рішенням для новачків: вони прості, зручні, не займають багато місця і знаходяться в середній ціновій категорії. З ними ви точно зможете вивести свої навички на новий рівень.
 • Контролери з великою кількістю клавіш потрібні в тому випадку, якщо вам необхідно вивчити техніку гри на піаніно, або якщо ви граєте партії, які охоплюють і верхній і нижній регістр одночасно.
 • Для твори і награвання мелодійних ліній кількість клавіш не є вирішальним фактором, тоді як наявність достатньої кількості слайдеров і фейдеров позначається на зручності управління ПО.

Контролер, клавіатура або піаніно?

Контролер не вміє самостійно відтворювати звуки - для цього він використовує звуковий модуль або комп'ютер. Безперечними його плюсами є ціна і можливість оновлення ПЗ без покупки додаткового устаткування.

синтезатори і аранжувальної станції не вимагають наявності комп'ютера або звукової карти для відтворення звуків. Деякі з них навіть обладнані динаміками. Такі пристрої часто істотно дорожче MIDI-контролерів, але вони можуть використовуватися як окремі інструменти.

Якщо ж ви хочете грати на піаніно без використання комп'ютера, то відмінним рішенням стане цифрове фортепіано . Ці інструменти обладнані MIDI портами, призначеними для підключення до ПК. Єдиний недолік піаніно - великі габарити, тому можуть виникнути складнощі з його розміщенням на робочій поверхні столу.

Клавіші: синтезаторного типу, напівзважена або молоточкові?

Більшість MIDI клавіатур чутливі до швидкості натискання, тому різні партії можна грати тихіше або голосніше. Але існують інструменти і без цієї функції, тому перед покупкою рекомендується ознайомитися з технічними характеристиками і особливостями кожної конкретної моделі. Більш вдосконалені клавіатури надають можливість контролювати і рівень чутливості, що дозволить налаштувати інструмент під себе.

Чутливі до натиснення клавіші будуть видавати звук голосніше чи тихіше, в залежності від того, як сильно ви натискаєте на клавіші. Клавіші в цьому випадку бувають синтезаторного типу, легкі (і найдорожчі у виробництві) і напівзважена, коли хід клавіш здійснюється за допомогою додаткових пружин. Це не фортепіанні клавіші, але тактильні відчуття при грі на напівзважених клавішах набагато краще, ніж при грі на механіці синтезаторного типу.

Зважені (молоточкові) клавіші імітують механіку справжнього піаніно. Такий інструмент підійде для тих, хто хоче отримати враження, аналогічні грі на справжньому фортепіано.

Найдорожчі моделі мають на борту клавіатуру з молоточкової механікою, яка додасть відчуття гри як на справжньому піаніно.

Aftertouch - післядотиком. При натисканні клавіші в секвенсор йде яка-небудь нота, а при подальшому невеликому «дожимання» клавіші - міді-повідомлення контролера Aftertouch, на який ви можете навісити в секвенсорі, наприклад, управління фільтром, або вібрато, або будь-який інший міді-ефект. Далеко не всі клавіатури мають функцію послекасания, тоді як в деяких випадках вона може бути дуже корисною.

Повнорозмірні або міні клавіші?

Багато контролери мають повнорозмірні клавіші, але ще більшу кількість інструментів обладнано міні клавішами. Принципової різниці між ними немає, просто міні клавіші зменшують загальні габарити інструменту. Якщо ви часто подорожуєте і хочете створювати музику в дорозі, то клавіатура з міні клавішами стане відмінним варіантом: просто покладіть її в рюкзак разом зі своїм ноутбуком або iPad. Але якщо у вас є обладнане приміщення, то є сенс подумати про клавіатуру з повнорозмірними клавішами.

Габарити

Перед покупкою обов'язково перевірте розміри інструменту, просто щоб переконатися в тому, що у вашій студії є місце для його розміщення. Багато клавіатури мають значні розміри, тому, якщо ви плануєте багато часу бути в дорозі, то велику вагу обладнання може стати на заваді.

Управління: фейдери, кноби і педи

Ви можете використовувати MIDI клавіатуру не тільки для введення нот. Більшість з них обладнані великою кількістю фейдеров і кноба, а деякі навіть мають педи. Такі елементи управління знадобляться, якщо вам потрібна велика гнучкість в роботі з інструментом, і ви хочете використовувати софт. У будь-якому випадку, в подальшому ви, можливо, прийдете до рішення про покупку другого інструменту, і це буде абсолютно нормально. У роботі з декількома пристроями немає нічого страшного.

Порт MIDI OUT

Переважна частина недорогих сучасних клавіатур має тільки USB порт. Вони зручні в тому випадку, якщо ви хочете працювати з комп'ютером, ПЗ. Але, якщо ви плануєте використовувати клавіатуру для управління зовнішніми синтезаторами, драм-машинами, семплерами, то вам знадобиться інструмент з портом MIDI OUT.

Сумісність з iPad і іншими планшетами

Деякі клавіатури були створені спеціально для роботи і з iPad, і з ноутбуками, наприклад, моделі типу IK-Multimedia iRig Keys або Line 6 Mobile Keys. Також варто згадати роботу з iPad таких контролерів як M-Audio Keystation Mini і Axiom Air MINI, AKAI LPK25, Novation Launchkey Mini і ін.

Звуки на борту

Якщо вам потрібен тільки MIDI контролер для роботи з софтом, навряд чи вам захочеться через це купувати синтезатор, який має більший розмір і більшу ціну через своїх звуків на борту. І все ж варто зауважити, що 99.9% синтезаторів обладнані MIDI інтерфейсом, тому можуть використовуватися і в якості MIDI-контролера.

Входи для педалей

Більшість стандартних клавіатур мають входи для педалей сустейна і експресії. Компактні інструменти в силу свого розміру часто не мають у своєму розпорядженні місцем для подібних комутаційних можливостей, але деякі з них мають кнопку сустейна для комфортної роботи.

Найпопулярніші MIDI клавіатури

 • AKAI MPK Mini MK2 - портативний 25-клавішний контроллер
 • Novation Launchkey Mini MK2 - контролер, сумісний з програмним забезпеченням Ableton Live
 • Novation Launchkey 49 MK2 - контролер з інтеграцією з секвенсорами Tools, Logic, Reason, Cubase, FL StudioStudio One.
 • Alesis VI25 - міді клавіатура з полегшеними клавішами і послекасанием.
 • Miditech i2-Control 25 Black - пристрій підтримується ОС Windows XP, Vista і Mac OS X і отримує харчування через USB
 • Miditech Midistart Music 25 - MIDI-клавіатура на 25 клавіш, яка отримує харчування по USB
 • AKAI MPK225 - клавіатура з 25 полегшеними клавішами
 • AKAI MPK249 має 49 полегшених клавіш з підсвічуванням
 • AKAI MPK261 - клавіатура зі стильним дизайном і 61 клавішею
 • Arturia MiniLab живиться від USB і має 25 чутливих до швидкості натискання міні-клавіш
 • Axelvox Key49J - компактність, компактна MIDI клавіатура на 49 клавіш
 • Keith McMillen QuNexus - портативний і потужний MIDI клавіатурний контролер
 • Korg MicroKEY25 - 25-клавішна MIDI-клавіатура
 • Korg MicroKEY37 - - компактна MIDI-клавіатура з 37 клавішами
 • Korg MicroKEY61 - 61-клавішна MIDI-клавіатура, чутлива до швидкості натискання
 • M-Audio Keystation 61 II - MIDI-клавіатура на 5 октав з підключенням через USB-інтерфейс
 • M-Audio Code 49 - компактна клавіатура з 49 клавішами
 • AKAI Advance 49 має 4,3-дюймовий інтерактивний дисплей і 49 клавіш
 • Novation 61 SL MkII - USB MIDI контролер, клавіатура Fatar
 • Nektar Panorama P6 - 61-нотний MIDI-контролер
 • Native Instruments Komplete Kontrol S61 - міді клавіатура з 61 клавішею
 • Native Instruments Komplete Kontrol S88 - флагман серії Komplete Kontrol S від виробника Native Instruments
 • Roland A-88 - 88 високоякісних клавіш з молоточкової механікою
 • Nektar Impact LX88 - 88-нотна версія Impact LX, клавіатурного контроллера

За основу статті взято матеріал musicrepo.com

Клавіші: синтезаторного типу, напівзважена або молоточкові?
Повнорозмірні або міні клавіші?
Контролер, клавіатура або піаніно?
Клавіші: синтезаторного типу, напівзважена або молоточкові?
Повнорозмірні або міні клавіші?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!