{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Яка відеокарта краще для ігор і як вибирати відеокарту

 1. різновиди відеокарт
 2. Найдешевші відеокарти
 3. Як збільшити продуктивність відеокарти?
Геймери часто задаються питанням - яка відеокарта краще для ігор? Якщо ви віддаєте перевагу сучасні ігри і високу якість графіки, то запрошуємо вас ознайомитися з деякими порадами щодо вибору відеокарти.
Якщо грати в двомірні гри, то потужність відеокарти не має практичного сенсу, оскільки для промальовування картинки без використання технологій 3D немає необхідності задіяти істотні ресурси. Для двомірних ігор цілком підійде навіть інтегрована карта, а ось для тривимірних - немає. Продуктивність гри повністю залежить від параметрів відеокарти і її продуктивності. Спробуємо розглянути питання, яка відеокарта найкращим чином буде показувати себе в іграх.

різновиди відеокарт

 • Інтегровані (вбудовані в материнську плату);
 • Найдешевші, що не відрізняються від попереднього варіанту;
 • Недорогі бюджетні;
 • Відкрите середнього класу;
 • Високоякісні моделі зі збільшеною продуктивністю.

Розберемо кожен вид відеокарт більш докладно.

Інтегровані моделі відеокарт

Для невимогливих користувачів комп'ютера, вбудована відеокарта вважається найбільш популярним варіантом. Популярність таких карт можна зрозуміти - низька вартість. Варто зауважити, що навіть подібні карти можуть мати досить продуктивну «начинку», яка сягнула рівня, наприклад, NVidia 8500GT, хоча для сучасних ігор цих характеристик буде недостатньо.
Технології розробників відеокарт дійшли до того, що їх стали вбудовувати не тільки в материнську плату, а й безпосередньо в процесор. Наприклад, компанія Intel застосовувала технологію HD Graphics в процесорах, розроблених на основі архітектури Sandy Bridge. До таких моделей можна віднести Core i5 2550K або Core i7 2700K. Також використовувалися архітектури типу Ivy Bridge, наприклад, моделі Core i5-3570K і i7-3770K. Це дозволяло досягти продуктивності на рівні знаменитого Radeon HD5450. Якщо навести приклад з AMD, то в цьому випадку використовувалася архітектура Fusion із застосуванням Dual Graphics.
Подібні процесори мають інтегрований відеочіп. Якщо розібрати деякі види докладніше, то можна привести приклад з AMD з лінійки LIano серії А. До них відносяться моделі A8-3550 і A8-3550P, в які вбудований відеочіп HD6550D, що повністю підтримує технологію DirectX 11-го покоління. Це дозволяє стати на рівень дискретних карт на кшталт GeForce GT430-440 від компанії NVidia. Такі технології цілком прийнятні для ігор і набагато краще тих карт, які інтегруються в материнську плату, хоча ціна подібних пристроїв не всім доступна.
Вибирати подібні відеокарти слід виходячи з власних можливостей і цілей. Можливо, що ви хочете просто модернізувати свій старий комп'ютер, а можливо, що і зібрати новий. У будь-якому випадку, переконайтеся в тому, що у материнської плати є спеціальний вихід для монітора, причому гібридні плати обов'язково повинні мати подібний елемент.

дискретні відеокарти

Навіть якщо вам відомі докладні характеристики відеокарти, не можна з повною впевненістю стверджувати про її продуктивності, оскільки існує безліч факторів, які впливають на цей показник. Ознайомившись з технічними характеристиками, можна отримати тільки поверхневе уявлення про відеокарту, але дізнатися повну інформацію можна тільки за результатами тестів.
В описах відеокарт не вказуються деталі архітектури чіпа, що прямо впливає на його продуктивність. Така ж історія і з процесорами. Два процесора з однаковими параметрами частоти можуть кардинально відрізнятися один від одного за своїми параметрами продуктивності, враховуючи дрібні деталі власної архітектури.

Розберемо характеристики відеокарт

Графічний процесор (GPU, відеочіп) - це найголовніший параметр, який відповідає за продуктивність в процесі обробки графіки формату 3D. При цьому, сама назва ні про що не говорить, оскільки, як уже говорилося, необхідно проводити спеціальні тести. Як і процесор, будь відеочіп розрахований на певну частоту і має власне кількість текстурних блоків, шейдерних і верхових процесорів. Якщо ознайомитися з їх кількістю, то можна провести порівняння відеокарт аналогічного типу від одного розробника. Карти різних розробників можуть кардинально відрізнятися в показниках власної продуктивності при схожих параметрах.

Кількість блоків і процесорів дуже важливо, адже їх кількість прямо впливає на продуктивність. Також важливим параметром вважається техпроцес виготовлення GPU, від якого залежать параметри не тільки продуктивності, а й споживання енергії. При цьому, GPU може бути кілька в одній відеокарті, для чого на кожен встановлюється власний вентилятор для охолодження.
Пам'ять відеокарти можна розділити на типи DDR, DDR2, GDDR3, GDDR5. Зрозуміло, що останні вважаються кращими, причому тип DDR практично не використовується в наш час, а DDR2 хоч і можна зустріти, але не варто купувати. Краще витратити трошки більшу суму, але придбати відеокарту з пам'яттю GDDR3, що набагато краще, ніж попередні.
Частота пам'яті - це теж дуже важливий параметр, що стоїть на одному рівні з тактовою частотою процесора. Зрозуміло, вибирати відеокарту слід з якомога більш високим показником частоти.
Якщо звернути увагу на розрядність шини, то цей показник може бути від 64 до 786 біт. Цей показник відповідає за кількість інформації, яку чіп обробляє за один такт. Ця характеристика дуже важлива для продуктивності, тому варто вибирати розрядність найбільш можливу.
Об'єм пам'яті відеокарти, хоч і вважається основним параметром, але його важливість сильно перебільшена. Всі історії з підвищеним обсягом відеопам'яті - всього лише маркетинговий хід з однієї простої причини - недорогим відеокартам великий обсяг пам'яті не потрібен, адже вони його не використовують. Набагато важливіше тактова частота і розрядність шини. Наприклад, модель з 128-бітної шиною і 1025 Мб пам'яті буде показувати гіршу продуктивність, ніж карта з 256-бітної шиною і 512 Мб. Найпростіша відеокарта просто не в змозі обробити великі масиви текстур, а підвищена пам'ять може стати в нагоді тільки фахівцям по дизайну. Якщо ви купуєте карту для ігор - не варто гнатися за показником пам'яті.
Інші технічні характеристики відеокарт не роблять особливого впливу на її продуктивність. Наприклад, показник частоти RAMDAC майже у всіх пристроїв знаходиться на рівні 400 МГц. Цей показник важливий при визначенні максимально можливого дозволу екрану і його цілком достатньо, щоб використовувати такі карти ще багато років. Всі детальні параметри можна дізнатися за допомогою спеціалізованих програм, мова про які піде в окремій статті.
Ну і нарешті, варто відзначити і так звану актуальність відеокарти. Зрозуміло, що топові моделі провідних виробників будуть актуальними ще довго і спокійно справлятися з самими «важкими» в плані графіки іграми. Навіть при бажанні замінити відеокарту, це буде викликано швидше за відсутністю підтримки оновленого DirectX, ніж нестачею власних ресурсів, тому при вирішенні питання яка відеокарта краще для ігор, необхідно звертати увагу і на актуальність.

Найдешевші відеокарти

Подібні покупки робляться з однією метою - виведення зображення на екран монітора. Про яку-небудь продуктивності, а тим більше про ігри тут не може бути й мови, адже не дарма такі карти називають «затичками для PCI слота». За великим рахунком, такі відеокарти вважаються аналогом вбудованих, але якщо остання не встановлена, то набувають ось такі найпростіші пристрої. Як ви вже зрозуміли, для геймерів подібні відеокарти абсолютно не підходять.

На такі відеокарти встановлюється урізаний варіант чіпа і шини - максимум 128 біт, а обсяг власної пам'яті у подібних пристроїв дуже маленький. Втім, деякі отримують користь навіть з таких карт, оскільки вони володіють деякими перевагами, що дуже цінують, наприклад, любителі переглядів кіно на домашніх кінотеатрах HTPC.
Переваги наступні:
 • Малий рівень споживання енергії;
 • Відсутність шуму;
 • Всі необхідні відеовиходи.
Такі моделі часто не мають активного охолодження, тобто поставляються без вентиляторів. Зауважимо, що такі варіанти абсолютно не підходять для ігор, оскільки можуть легко вийти з ладу після перегріву. Такі відеокарти необхідно використовувати в парі з добре вентильованим корпусів, особливо в жарку пору.

Втім, від подібних відеокарт і не чекають особливих показників, тим більше що для домашніх кінотеатрів їх цілком достатньо. Наведемо ряд прикладів таких пристроїв: лінійка GeForce від компанії NVidia у вигляді моделей GT210-220, GT410-420, GT520 і GT610, або лінійка RadeOn від AMD - HD5450, HD6450 і HD7350

Бюджетні варіанти відеокарт

Такі моделі підійдуть для невимогливих ігор і вважаються хорошою заміною старих відеокарт. Найчастіше подібні пристрої мають шиною з розрядністю 128 біт і обсяг пам'яті на рівні 512-2012 Мб. До речі, бюджетними картами можна називати не тільки ті, які подібним чином позиціонуються, а й деякі види дорогих відеокарт минулого покоління. Вся справа в тому, що вихід нової лінійки пристроїв автоматично робить попередню лінійку застарілої і, зрозуміло, на них відразу падає ціна. Деякі моделі зі старих лінійок можуть навіть перевершувати по продуктивності нові моделі, причому все це при аналогічної вартості.

Більшості виникає питання, навіщо тоді взагалі випускати нові лінійки? Відповідь проста: модельний ряд заповнюється не тільки топовими відеокартами, переважаючими за якістю своїх попередників, а й урізаними варіантами в бюджетному сегменті.
Нові моделі відеокарт бюджетного класу цілком можуть справлятися з сучасними стандартами, але це все лише маркетинговий хід. Наприклад, заявляється про те, що бюджетна карта має підтримку DirectX 11, але насправді в такому режимі грати не вийде навіть на мінімальних графічних налаштуваннях. При всьому цьому бюджетне пристрій ще і буде з урізаною шиною. Як бачите, перевага старих топових карт над новими бюджетними - очевидно. І це все при рівній їх вартості.
Відзначимо кілька моделей бюджетних відеокарт від NVidia - це моделі GeForce GT440, GT540 або GT630 / 640. Якщо звернути увагу на продукцію AMD, то у цього виробника до бюджетних варіантів відносяться RadeOn HD4830, HD5670, HD6670 або HD7730.

Середній клас

Відкрите середнього класу можна назвати самим оптимальним вибором. Вони дають можливість грати в найновіші ігри і навіть коригувати налаштування графіки в бік збільшення. Цей варіант - чудовий вибір для геймерів, оскільки будуть актуальними протягом ще двох-трьох років. Заміна такої карти зазвичай супроводжується заміною всього комп'ютера - адже подібні пристрої досить продуктивні. Середній клас відеокарт відрізняється наявністю шини з 256 або 384 бітами, а також 1024 Мб пам'яті в більшості випадків.

Перед покупкою такої карти варто переконатися в підходящої потужності блоку живлення комп'ютера. Відкриємо невеликий секрет: сучасні відеокарти споживають енергію в кількостях, якої б вистачило для забезпечення харчування всього комп'ютера. При цьому не варто забувати і про продуктивність центрального процесора, оскільки від нього залежить ступінь роботи відеокарти - якщо ресурсів процесора не вистачить, то і карта не працюватиме в повну силу.
Наведемо приклад хороших відеокарт від NVidia - це лінійка знаменитих GeForce з моделями GTS450, GTX560 (Ti) і GTX650 (Ti). У AMD можна відзначити лінійку RadeOn з моделями HD6770, HD6850, HD7850, HD7770 або HD7790.

Відкрите високого рівня

Такі відеокарти - просто мрія для любителів ігор. Саме такі пристрої вважаються еталонами і особою виробника. На них встановлюються не менше двох графічних процесорів і забезпечується якомога більша розрядність шини. Зрозуміло, не забувають і про обсяг пам'яті. Сама відеокарта виглядає досить переконливо і, звичайно ж, вимагає забезпечення найвищої підтримки як в плані харчування, так і в плані продуктивності процесора. Придбання подібної карти майже завжди пов'язане з придбанням нового комп'ютера, оскільки старі комплектуючі в цьому випадку не підійдуть. Ну і ціна подібних карт дуже «кусається» і часто знаходиться на рівні вартості всього комп'ютера. Зрозуміло, що з такою картою будуть «літати» абсолютно будь-які ігри навіть на найвищих налаштуваннях, але не забудьте, що такого монстру необхідно якісне охолодження.

Основна перевага подібних відеокарт - висока актуальність, практично на рівні кількох років. Хоча всього через рік після випуску моделі, її вартість може сильно впасти, любителі ігор не чекають цього моменту, а набувають карту відразу.
Наведемо приклади топових моделей від відомих виробників.

NVidia GeForce GTX670, GTX680, GTX690, GTX760, GTX770, GTX780 Titan і кілька інших моделей. У AMD можна відзначити RadeOn HD6870, HD6950 / 70/90, HD7870, HD7950 / 70/90, R9 270X або R9 280X.

Як збільшити продуктивність відеокарти?

Іноді в рішенні цього питання може допомогти перевстановлення драйверів відеокарти. Це допоможе в тому випадку, якщо драйвер застарів або був «криво» встановлено.
Існують люди, яким подобається вичавлювати зі своїх пристроїв всі можливості. Їх називають ємним поняттям «оверклокер». розгін процесора і відеокарти дозволяє домогтися підвищення продуктивності, хоча в цьому випадку варто вичавлювати дійсно «все», оскільки невеликий розгін не дасть потрібного ефекту.
Деякі розробники випускають вже розігнані карти, наприклад, компанія Palit з моделями, в назві яких є слово «Sonic». Втім, можна піти й іншим шляхом, купивши аналогічну відеокарту і встановивши її поруч з наявної за допомогою спеціального містка. Але в цьому випадку слід переконатися що материнська плата в змозі підтримати роботу декількох відеокарт. Це дасть можливість збільшити продуктивність приблизно в 1,8 разів.
Ось такі поради з приводу вибору відеокарти для ігор. Втім, сучасні пристрої та технології постійно оновлюються і швидше за все в майбутньому будуть написані нові поради з приводу вибору комплектуючих для комп'ютера.Геймери часто задаються питанням - яка відеокарта краще для ігор?
Більшості виникає питання, навіщо тоді взагалі випускати нові лінійки?
Як збільшити продуктивність відеокарти?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!