{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Який тип водонагрівача вибрати?

 1. Який тип водонагрівача вибрати
 2. Проточний тип водонагрівачів
 3. Накопичувальний тип водонагрівачів
 4. Проточний газовий водонагрівач
 5. Накопичувальні газові
 6. висновки

Знову немає гарячої води? Знову будете гріти величезні каструлі і відра, щоб випрати і купуватися?

Тож не дивно, що така ситуація може легко вивести з себе навіть самого терплячого з нас. Ми з жахом на обличчі сприймаємо повідомлення про майбутні ремонтних або профілактичних робіт, тому що ніяк не хочемо погоджуватися з необхідністю відключення води. Але проблема не настільки серйозна, як це було кілька десятиліть тому!


Який тип водонагрівача вибрати


Для правильного вибору водонагрівача визначте для себе відповіді на наступні питання:

 1. що ви плануєте застосовувати в якості енергії: електроенергію або газ?
 2. яке у води буде потрібно підігрівати на одну людину або на сім'ю?
 3. де ви плануєте розмістити обладнання?

де ви плануєте розмістити обладнання

Існують наступні основні типи водонагрівачів

 • накопичувальні електричні;
 • проточні електричні;
 • проточні газові;
 • накопичувальні газові.

Проточний тип водонагрівачів


Як вони працюють?

Проточний складається з бака, оснащеного Теном (тепловим елементом). Його суттєва відмінність від накопичувального полягає в тому, що він здатний надавати гарячу воду в необмеженій кількості. Після включення апарату в електромережу ТЕН нагріється, і буде швидко зігрівати надходить з водопроводу холодну воду. Завдяки тому, що потужність вбудованого нагрівального елементу висока (від 3 кВт для побутових потреб і до 27 кВт промислові), вода, що проходить через проточні аодонагревателі, нагрівається відразу.

Чи не складно прийти до висновку, що продуктивність агрегату даного виду визначається двома наступними факторами: потужністю приладу і температурою надходить в нього води. З огляду на те, що вода прогрівається відразу - витрата електроенергії істотно збільшується. Багато хто вважає, що оптимальний варіант - заздалегідь визначити кількість води, що витрачається зазвичай на водні процедури і побутові потреби.

Наприклад, середній її витрата в процесі миття посуду складає 2-3 л / хв, значить, водонагрівач повинен мати потужності 4 - 6 кВт. Для того, що прийняти душ потрібно мінімум 8 кВт, що відповідає 4 л / хв. Для прийняття ванни, необхідна потужність від 13 кВт і вище. Харчування для такого водонагрівача вже потрібно з напругою близько 380 В, на три фази.

перед покупкою проточного електричного водонагрівача дізнайтеся, на яку саме потужність розрахована електромережу в вашому домі чи квартирі.

Зверніть увагу!
Технічні особливості типу водонагрівача зажадають постійного і сильного натиску води при їх використанні. Зважаючи на це, не радиться встановлювати дане устаткування в заміських будинках і котеджах за умови відсутності централізованого водопостачання, і на останніх поверхах багатоповерхових будинків, оскільки там напору води може не вистачати.

У тому випадку, якщо ТЕН згорить через малого тиску води, вам на законних підставах можуть відмовити в гарантійному ремонті і тоді доведеться здійснювати його за свій рахунок.

переваги:

 • миттєвий нагрів води;
 • можливість прогрівання будь-якої кількості води;
 • відсутність необхідності в постійному технічному обслуговуванні.

недоліки:

 • електромережу повинна бути розрахована на велику потужність;
 • немає можливості подавати гарячу воду відразу в кілька точок паралельно.

Проточні водонагрівачі значно зручніше у використанні, вони компактні і швидко встановлюються в будь-якому зручному місці у ванній кімнаті.


Накопичувальний тип водонагрівачів


призначення

Пристрій виготовляє у вигляді теплоизолирующего бака, усередині якого розташовується нагрівальний елемент (ТЕН). Обсяги таких баків можуть бути досконалого різними: від 10 до 200 літрів, а середня потужність Тена - 1,2 - 2,5 кВт. Час, який знадобиться для підігріву води, якраз визначається цими двома параметрами.

Наприклад, в тому випадку, якщо потужність Тена 1,2 кВт на нагрівання води до температурного показника в 50 ° С потрібно приблизно 25 хв. А щоб підігріти 10 л води, при обсязі бака в 30 л - потрібно буде почекати півтори години.

пристрій водонагрівача

Всі накопичувальні водонагрівачі функціонують за типом термоса з підігрівом. Устаткування гріє воду до 35-85 ° С, після чого просто підтримує потрібну температуру без вашої участі, тобто в автоматичному режимі пристрою. При відкритті крана, нагріта вода виливається з бака і заміщується надходить з водопроводу холодної порцією води.

Крім Тена і бака, в комплектацію обладнання включаються:

 1. теплоізоляція - дозволяє зберігати нагріту воду теплою протягом тривалого часу;
 2. магнієвий анод - захищає внутрішній бак від корозії;
 3. термостат - задає необхідну температуру води;
 4. зовнішній корпус - задає зовнішній вигляд водонагрівача;
 5. запобіжний клапан - захищає бойлер від високого тиску.

Щоб продовжити термін служби пристрою, радиться регулярно міняти магнієвий анод (1 раз в півроку).

переваги:

 • простота монтажу і підключення;
 • низька споживана потужність;
 • можливість обслуговування відразу декількох точок (тобто ви можете на кухні мити посуд і приймати у ванній душ).

недоліки:

 • великі розміри, на користь обсягу води.

Накопичувальні водонагрівачі електричні випускають двох видів: відкритого і закритого.
Безнапірні електронагрівачі відкритого виду, як правило, застосовуються для миття посуду або рук або в інших побутових цілях.
Напірні пристрої закритого виду можна встановити в квартирі, на дачі на будь-якій ділянці водопроводу, наприклад, на горищі, в підвалі або ж під раковиною і т.д.


Проточний газовий водонагрівач


Принцип роботи обладнання

Основні елементи газових колонок: пальник і автоматика. Перша забезпечує підігрів води, а друга - безпечне використання газу.

Щоб включити газову колонку потрібно відкрити кран з водою або всього лише натиснути кнопку. Можливо, ви пам'ятаєте той час, коли для експлуатації такого пристрою потрібно було використовувати сірники, а до колонок не можна було допускати дітей. У наш час управління таким обладнанням стало куди більш доступним і безпечним.

Існує два методи розпалювання: пьезо і електронний.

У тому випадку, коли модель газового нагрівача обладнана пьезорозжігом - запуск пристрою буде потрібно робити вручну, шляхом натисненням спеціальної кнопки. Колонка з електронним розпалом запуститься автоматично, після того, як ви відкриєте кран гарячої води. Варто відзначити, що водонагрівачі, обладнані можливістю електророзпалю економічніші, оскільки в них немає запальника, в якому постійно має бути присутнім палаюче полум'я.

Обов'язково зверніть увагу на моделі водонагрівачів, оснащені модуляційної пальником. Даний вид пальника дозволяє забезпечити сталість температури рідини на виході з колонки, в незалежності від змін температури води, що проходить через нагрівач.

Важливим параметром газової колонки вважається її потужність, оскільки по ній є можливість судити про кол-ве гарячої води, яке ви отримаєте на виході.

переваги:

 • економічність (тарифи на газ нижче, ніж на електроенергію);
 • за споживчими властивостями схожість з електричним водонагрівачем.

Газові колонки діляться на три основні групи:

 • високої потужності (від 28 до 30 кВт);
 • середньої потужності (від 22 до 24 кВт);
 • невисокої потужності (від 17 до 19 кВт).

Витрата води в кожному з цих випадків відповідно складе 10 - 16 л / хв.

Накопичувальні газові


Пристрій

Основні елементи газових моделей:

 1. бак, оснащений магнієвим анодом і спеціальним покриттям, що запобігає корозії;
 2. сталевий зовнішній корпус;
 3. ізоляція з метою зменшення втрати тепла;
 4. витяжний ковпак, що запобігає зворотний потік газів, що відходять;
 5. газовий атмосферний пальник;
 6. панель управління;
 7. система захисту, що запобігає надходження газу при ненормальному функціонуванні.

Принцип роботи та основне призначення

Накопичувальні газові водонагрівачі, так само, як і електричні, надають можливість створювати великий запас води. Але через складнощі, пов'язаних з установкою газового обладнання, і високу ціну такий пристрій все ж користуються меншим попитом, ніж електричні аналоги. Якщо враховувати той факт, що вартість газу значно нижче, ніж ціни на електрику, то в даному випадку газові нагрівачі води виявляються вигіднішими електричних. Це той варіант, коли висока ціна на обладнання окупається в процесі експлуатації.

Деякі фірми, з огляду на технічні особливості будівництва сучасних російських будинків (а саме відсутність в них димоходів або великої відстані від димоходів до місця установки пристрою), виробляють два різних види ємнісних газових нагрівачів води:

 • оснащені природною тягою (камерою згоряння відкритого типу);
 • оснащені примусовою тягою (камерою згоряння закритого типу).

Апарати із закритою камерою функціонують таким чином, що згоряння повітря, необхідного для спалювання газу, відбувається шляхом подачі його зовні за допомогою вбудованого вентилятора. У навколишнє середовище він виводиться по зовнішній частині газоходу, через зовнішню стіну або дах. Такий пристрій устаткування дуже актуально для герметично закритих на зими вікон в будинках і квартирах, оскільки в процесі його роботи не використовується повітря приміщення.

Нагрівачі, оснащені примусовою тягою, відрізняються рядом переваг:

 • не вимагають подачі в приміщення додаткового припливу повітря з метою підтримки процесу горіння;
 • дозволяють економно витрачати кошти при установці, оскільки немає необхідності у виготовленні дорогого димоходу, замість якого можна успішно використовувати недорогий і короткий коаксіальний.

Однак більш висока ціна на обладнання такого типу, в порівнянні з водонагрівачем з природною тягою - його основний недолік.

важливо
Газові водонагрівачі так само, як і електричні відрізняються один від одного по потужності. У тому випадку якщо ви звикли часто користуватися і раковиною на кухні, і душем одночасно, то потужність нагрівача води складе 24 кВт. Якщо ж ви можете скористатися ними по черзі, то в такому випадку цілком підійде варіант водонагрівача потужністю 18-19 кВт.

переваги:

 • витрати при експлуатації зводяться до мінімуму;
 • повітря приміщення не використовується в процесі роботи пристрою.

недоліки:

 • досить висока ціна на обладнання.

висновки


Зверніть увагу на її потужність - корисну або споживану. Ці дві величини взаємопов'язані коефіцієнтом корисної дії водонагрівача (ККД). Доречно порівняти колонки щодо корисної потужності, що проявляється на виході. Перед покупкою газової колонки, обов'язково уточніть, чи адаптована вона до російських мереж, а саме до тиску газу в них.

Для простоти використання зверніть увагу на оснащеність апарату наступними функціями:

 • можливість охолодження теплообмінника після відключення газової колонки;
 • низька швидкість запалювання, тобто колонка не відразу повинна виходити на свою "повну потужність", а поступово;
 • наявність системи контролю появи і зникнення полум'я, що дозволить пристрою відключатися автоматично при його згасанні.

Знову будете гріти величезні каструлі і відра, щоб випрати і купуватися?
Ке у води буде потрібно підігрівати на одну людину або на сім'ю?
Де ви плануєте розмістити обладнання?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!