{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Акумулятор HTC P4500 TyTN Hermes, CRAFTMANN, PA16A | 12 міс. гарантії

 1. Підбір нового акумулятора для мобільного телефону
 2. Підбір нового акумулятора для китайського планшета
 3. Програми для Android і iOs для догляду за акумулятором
 4. Що робити якщо акумулятор здувся?
 5. Інші запчастини та аксесуари
 6. купити акумулятор
Оператор 1

Загальні питання Телефон (093) 0000285 Оператор 2 Загальні питання ICQ 624867979 Телефон (099) 0000664 Оператор 3 Загальні питання ICQ 629981745 Телефон (066) 2345670 Оператор 4 Оплата ICQ 594100268 Телефон (063) 6600806 Оператор 5 Технічна підтримка ICQ 732970 Телефон (097 ) 9155530

Nokia 6300 ремонт, дисплей 5800, XpressMusic, Нокіа, Галаксі С, 7020 акумулятор, зарядка, 5130, Clasic, К850, U5i, корпус, 5310, панель, N95, K750i, тачскрін, 5230, S5230, заміна, відновлення, 8800, підкладка, 6730, клавіатура, 6220, кнопки, тач, екран, тачпад, дисплей, Classic, Деспля, монітор, LCD, клава, 2630, АКБ, аккум, батарея, 3120, батарейка, Самсунг, 6600, купити, блок живлення, сервіс центр, 7610, майстерня, РЄ, SE, Соні Ерікссон, Sony Ericsson, опт, 6131, оптом, 5610, роздріб, в роздріб, Craftmann, Kraftman, Крафтман, Крафтманн, Крафтсман, Соні, Нокіа, 6700, 67-00, Класик , C1, С1, панелі, C2, С2, C3, С3, С5, C5, С6, C6, 6303, 6233, C7, С7, задня кришка, акумуляторного

Купити акумулятор можна на нашому сайті. Дана стаття є загальним описом для акумуляторів мобільних телефонів і планшетів.

Акумуляторна батарея призначена для живлення мобільних пристроїв. Якісні акумулятори здатні довго тримати телефон або планшет в працюючому стані, в той час як більш дешеві аналоги в тривалості роботи не сильні. Кожен покупець самостійно розставляє пріоритети між ціною і якістю.

  Основні характеристики акумуляторів:
 • ємність;
 • потужність;
 • напруга;
 • тип;
 • розміри.

Перші дві характеристики пов'язані між собою, тому виробники зазвичай вказують тільки одну характеристику. Як правило - ємність. Напруга Li-ion акумуляторів завжди кратно напрузі його елементів живлення. Кожен Li-ion акумулятор має напругу близько 4 Вольт. Мінімальна напруга розрядженого АКБ, при якому електронні пристрої можуть працювати - 3.6 Вольт, максимальна напруга в зарядженому на 100% стані - 4.2 Вольт. Якщо акумулятор складається з однієї батареї, то напруга таке ж як на його батареї - від 3.6 В (рязряжен) до 4.2 В (заряджений). Для двох батарей межі від 7.2 В до 8.4 В. Такий розрахунок вірний для абсолютно будь-якого числа батарей в акумуляторі. Соедінененіе зазвичай послідовне, за Законом Ома.

Тип батареї сучасних пристроїв - Li-ion (літій-Іон) або Li-pol (Літій-Полімер). Обидва типи є повністю взаємозамінними між собою. А Li-pol - це окремий випадок Li-ion. Вибір типу батареї ніяк не позначається на працездатності. Тому тип може бути не вказано.

Підбір нового акумулятора для мобільного телефону

Для мобільних телефонів майже завжди використовуються акумулятори з одним елементом харчування. Отже напруга буде в інтервалі 3.6 В - 4.2 В. Виробники вказують будь-яку напругу з цього інтервалу, хоча воно не є постійним. При виборі нового акумулятора до мобільного телефону не слід враховувати напругу. Так як він просто не може мати інше напруга. Тоді телефон б не працював. А різниці між зазначеними на упаковці написами "3.6V", "3.7V" або "3.8V" на практиці немає ніякої. Це все значення з інтервалу роботи Li-ion батареї.

Розміри акумулятора мобільного телефону такі ж як в оригінальній комплектації пристрою.

Підбір нового акумулятора для китайського планшета

При виборі акумулятора для китайських пристроїв (планшет і т.п.) потрібно враховувати розміри і напруга.

Вибір батарей до китайських електронних пристроїв заснований не на моделі пристрою, а на параметрах акумулятора. Особливо актуально це саме для планшетів.

Порядок підбору акумулятора.

1. Необхідно відкрити планшет і дістати з нього батарею. Для розбирання планшета може знадобитися інструмент , Хоча іноді досить просто зняти задню панель корпусу.
2. Перевіряємо характеристики старого акумулятора.
2.1 Тут головна характеристика - це напруга акумулятора. При неправильному виборі напруги акумулятор до планшета не підійде. Можливі варіанти: 3.7 V або 7.4 V (один елемент або два елементи живлення в батареї). Напруга на старому акумуляторі може бути зазначено приблизно, в інтервалі від 3.6 V до 4.2 V. Напруга 3.6 V відповідає розрідженому внутрішньому акумулятора, напруга 4.2 V - повністю заряджений АКБ. Для акумуляторів на 7.4 V все аналогічно, просто помножене в 2 рази.
2.2 Розміри акумулятора. Міряємо місце під установку акумулятора. Часто виробник ставить в свої планшети не найбільші акумулятори, тому біля старого АКБ залишається вільне місце. Його теж можна використовувати, встановивши АКБ більшої ємності! Не вибирайте занадто товстий акумулятор. З ним може не закритися корпус.
2.3 Ємність. Якщо в планшет підходять відразу кілька різних акумуляторів, то вибираємо максимально можливу ємність. Акумулятори до китайських планшетів точно такі ж як первинно встановлені в планшет на заводі (оригінальні).

Програми для Android і iOs для догляду за акумулятором

Мобільний телефон або планшет не має апаратних засобів для перевірки ємності акумулятора. Ємність можна дізнатися тільки знявши акумулятор і підключивши його до спеціального приладу - тестеру. Акумулятора дають навантаження приблизно в 10 разів перевищує споживання енергії телефоном / планшетом і за швидкістю падіння напруги визначають приблизну ємність. Це так званий "метод навантажувальної вилки". Він використовується вже багато років, в основному для автомобільних свинцевих акумуляторів. Якби це таке вимір робилося всередині телефону або планшета, то електроніка б не витримала 10-кратної перевантаження. Програми, встановлені всередині телефону, можуть показувати ємність виходячи з числа циклів заряду-розряду пристрою (якщо такий підрахунок робить телефон) або виходячи з часу роботи, тривалості дзвінків і т.п. УСІ ЦІ РОЗРАХУНКИ НЕ Є ТОЧНИМИ, А ПРОГРАМИ ОШУКУЮТЬ КОРИСТУВАЧІВ! Окремо потрібно сказати про догляд за Li-ion акумулятором, який взагалі не потребує догляду. А то, що роблять програми з встановленим акумулятором, тільки знижує ресурс його роботи.

Що робити якщо акумулятор здувся?

Li-ion акумулятори можуть роздутися після поломки. Такі акумулятори не можна зберігати, їх потрібно передати на утилізацію в спеціальні організації. Хоча батарея може здуватися довго і сильно, але рано чи пізно вона лусне, розбризкавши хімічно активні вечества навколо себе. Не чекайте поки це станеться. Навіть не підключена ні до чого батарейка буде продовжувати збільшуватися в розмірі.

Інші запчастини та аксесуари

На нашому сайті можна купити і інші товари. Скористайтеся пошуком по сайту.

купити акумулятор

Купити батарейку можна прямо зараз, в нашому інтернет-магазині. Замовлення робиться через кнопку "Купити", далі "Оформити замовлення" і по пунктах до повідомлення з подякою за замовлення. Не забудьте зберегти номер свого замовлення. Оператори сайту обробляють замовлення в порядку черги. Вам обов'язково зателефонують відразу після перевірки замовлення на реальне наявність. Режим роботи офісу описаний в контактах ). На сайті замовлення можна робити цілодобово, без вихідних. Банківський рахунок на замовлення можна оплачувати без узгодження з оператором.

Скільки коштує Акумулятор HTC P4500 TyTN Hermes, CRAFTMANN, PA16A | 12 міс Скільки коштує Акумулятор HTC P4500 TyTN Hermes, CRAFTMANN, PA16A | 12 міс. гарантії?
На сайті вказані оптові ціни. Для покупки в роздріб необхідно сплатити додатково 20 грн за обробку замовлення. Ця сума додаються 1 раз на суму всього роздрібного замовлення. Якщо замовлення оптовий, то націнка не додається. Більш детально дивіться питання і відповіді про роздрібну націнку .

Торг Торг.
Якщо Ви знайшли аналогічний товар у іншого продавця дешевше, то покажіть його нам і ми зробимо для Вас знижку. Враховуйте, що товари можуть мати однакові назви, але бути різними за якістю, комплектації і гарантіям. До порівняння не приймаються сайти, які займаються шахрайством , В тому числі що працюють без офісу і складу і сайти без опису якості товарів або видають менш якісний товар за більш якісний.

Якість товару - Акумулятор HTC P4500 TyTN Hermes, CRAFTMANN, PA16A | 12 міс Якість товару - Акумулятор HTC P4500 TyTN Hermes, CRAFTMANN, PA16A | 12 міс. гарантії.
Ми продаємо тільки якісний товар. Наш відділ постачання постійно працює над пошуком найкращих виробників. У разі, якщо якість Вас не влаштує, то можна повернути товар нам. При цьому ми відшкодуємо ціну придбаного товару.

Все чесно Все чесно.
Для тих, хто боїться купувати в інтернет-магазині.
Ми працюємо з 2005 року. Маємо реальний магазин в м.Харкові. Оплата товару проводиться через рахунок в банку, із зазначенням прізвища та імені власника.

Безкоштовна консультація Безкоштовна консультація.
Нашим покупцям ми надаємо безкоштовну консультацію по використанню товару.

Оплата товра - Акумулятор HTC P4500 TyTN Hermes, CRAFTMANN, PA16A | 12 міс Оплата товра - Акумулятор HTC P4500 TyTN Hermes, CRAFTMANN, PA16A | 12 міс. гарантії.
Оплата покупки здійснюється через відділення банку, або при отриманні.
Оплата послуг транспортної компанії здійснюється при отриманні вантажу (виняток - Укрпошта, посилки приймає з передоплатою своїх послуг).

Доставка товару - Акумулятор HTC P4500 TyTN Hermes, CRAFTMANN, PA16A | 12 міс Доставка товару - Акумулятор HTC P4500 TyTN Hermes, CRAFTMANN, PA16A | 12 міс. гарантії.
Посилки висилається покупцю в будь-який населений пункт України. Адреси офісів з видачі багажу в сюжеті місті можна дізнатися, натиснувши на посилання в самому низу сторінки. Якщо населеного пункту в списку немає, то відправка можлива тільки силами Укрпошти. Терміни та вартість доставки можна дізнатися по телефону, у менеджерів зручною Вам служби доставки. Доставка в інші країни СНД можлива після домовленості з нашим менеджером.

Гарантія на Акумулятор HTC P4500 TyTN Hermes, CRAFTMANN, PA16A | 12 міс Гарантія на Акумулятор HTC P4500 TyTN Hermes, CRAFTMANN, PA16A | 12 міс. гарантії.
На кожен товар поширюється гарантія. Винятком можуть бути тільки акційні товари, якщо про це зазначено в їх описі.
Гарантії поширюються не тільки на працездатність, а й споживчі якості (яскравість зображення, колір деталі і т.п.).
Обов'язковою умовою гарантії на товар є збереження його в новому вигляді, з усіма наклейками, гарантійними пломбами і печатками. Перед використанням товару переконайтеся в його цілісності і працездатності.
Деякі товари неможливо перевірити без збереження виду нового вироби. В такому випадку Гарантія не буде втрачена. Приклади таких товарів .

Що робити якщо акумулятор здувся?
Гарантії?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!