{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Asus RT-N10 настройка роутера

 1. Підготовка до настоянці і підключення роутера Asus RT-N10
 2. Як зайти в налаштування роутера Asus RT-N10
 3. Налаштування Asus RT-N10 для Білайн
 4. Налаштування Asus RT-N10 Ростелеком і Дом.ру
 5. Налаштування бездротової мережі і як поставити пароль на Wi-Fi Asus
 6. Налаштування роутера Asus RT-N10 з новою прошивкою
 7. Прошивка Asus RT-N10

У цій покрокової інструкції докладно розглянемо, як налаштувати Wi-Fi роутер Asus RT-N10 в різних його варіантах:

 • RT-N10P
 • RT-N10 + D1
 • RT-N10E B1
 • RT-N10 B1
 • RT-N10 C1
 • RT-N10U B

Як поставити пароль на Wi-Fi на роутері Asus

І інших модифікацій популярного і дешевого цього бездротового маршрутизатора Asus. Базова настройка Wi-Fi роутера Asus RT-N10 незалежно від його модифікації не відрізняється. Тобто, якщо Вам потрібно налаштувати маршрутизатор таким чином, щоб він роздавав провідний інтернет на бездротові пристрої - знати про те, який з цих варіантів Wi-Fi роутера Asus RT-N10 у вас необов'язково. Єдина можлива складність - нова прошивка 3.0.0.x на деяких моделях (чорний фон) або 7.0.2.31 на інших варіантах (правда, з цієї прошивкою роутери в продаж не потрапляють), але насправді, це не складність - всі дії, необхідні для успішної настройки, повністю ідентичні. Проте, включимо сюди скріншоти цієї прошивки.

У цій покрокової інструкції докладно розглянемо, як налаштувати Wi-Fi роутер Asus RT-N10 в різних його варіантах:  RT-N10P  RT-N10 + D1  RT-N10E B1  RT-N10 B1  RT-N10 C1  RT-N10U B  Як поставити пароль на Wi-Fi на роутері Asus  І інших модифікацій популярного і дешевого цього бездротового маршрутизатора Asus

Wi-Fi роутер Asus RT-N10

Зміст даної інструкції:

 • Підготовка до налаштування, підключення Wi-Fi роутера Asus RT-N10
 • Як зайти в налаштування Asus RT-N10
 • Налаштування L2TP підключення Білайн на прошивках 2.0.x, 7.0.0.x (плюс настройка телебачення Білайн)
 • Налаштування PPPoE підключення Ростелеком і Дом.ру на Asus RT-N10 з прошивкою 2.0.x (плюс настройка IPTV Ростелеком)
 • Налаштування бездротової мережі, установка пароля на Wi-Fi на Asus
 • Налаштування Asus RT-N10 з новою прошивкою
 • Прошивка Asus RT-N10

Для початківців користувачів, які ніколи не налаштовували роутери, зауважу: нічого складного в цьому немає, весь процес займе не більше 15 хвилин.

Підготовка до настоянці і підключення роутера Asus RT-N10

Перш, ніж налаштувати Wi-Fi роутер, слід його правильно підключити, а як показує досвід, навіть з цим бувають проблеми. І, крім цього, звернути увагу на деякі мережеві настройки, які можуть виявитися критичними для успішної настройки.

Перш за все, рекомендується перевірити настройки підключення по локальній мережі, яке використовується для настройки Asus RT-N10. Зокрема, в параметрах протоколу TCP / IP має бути встановлено «Отримувати IP адресу автоматично». Про те, як це зробити детально написано тут (Відкриється в новій вкладці).

Наступний момент, про який слід пам'ятати: якщо Ваш провайдер використовує підключення типу PPPoE, L2TP, PPTP і інші, тобто для того, щоб зайти в Інтернет Ви після включення комп'ютера запускаєте якесь з'єднання Білайн, Ростелеком, Дом.ру з робочого столу або зі списку підключень в панелі завдань, розірвіть це з'єднання. І не підключайте знов ані під час налаштування роутера, ні після того, як бездротовий маршрутизатор вже буде налаштований. Тобто це з'єднання в подальшому буде встановлювати сам Asus RT-N10, вам запускати нічого не потрібно, в іншому випадку ви отримаєте результат, при якому інтернет буде доступний тільки на комп'ютері, але не по Wi-Fi.

Тобто це з'єднання в подальшому буде встановлювати сам Asus RT-N10, вам запускати нічого не потрібно, в іншому випадку ви отримаєте результат, при якому інтернет буде доступний тільки на комп'ютері, але не по Wi-Fi

Підключення Wi-Fi роутера Asus RT-N10

А тепер про підключення Asus RT-N10. На зворотному боці роутера присутні п'ять розмикача. Один з них виділяється серед інших - до нього і підключіть кабель свого Інтернет провайдера. А один з решти портів з'єднайте з відповідним портом мережевої карти вашого комп'ютера, після чого увімкніть живлення роутера. Можна приступати до налаштування.

Як зайти в налаштування роутера Asus RT-N10

Зайти в налаштування роутера

Для того, щоб зайти в налаштування роутера Asus, запустіть браузер (він уже запущений, якщо Ви це читаєте, так що краще відкрийте нову вкладку) і введіть в адресний рядок адресу 192.168.1.1, після чого ви повинні побачити запит імені користувача та пароля. Стандартний логін і пароль для маршрутизаторів цього виробника - admin і admin, тут і там. Вас можуть попросити змінити стандартні дані для входу, виконайте це. Після цього Ви опинитеся на головній сторінці налаштувань Asus RT-N10, яка виглядає так:

Панель адміністрування роутера Asus RT-N10

На цій сторінці і проробляються всі операції про встановлення підключення, встановлення пароля на Wi-Fi і інші дії, якими ми зараз і займемося.

Налаштування Asus RT-N10 для Білайн

Для того, щоб налаштувати роутер Asus для Білайн, на головній сторінці налаштувань роутера натисніть в меню зліва «WAN», після чого заповніть параметри Інтернет-з'єднання L2TP Білайн, які виглядають наступним чином:

Для того, щоб налаштувати роутер Asus для Білайн, на головній сторінці налаштувань роутера натисніть в меню зліва «WAN», після чого заповніть параметри Інтернет-з'єднання L2TP Білайн, які виглядають наступним чином:

Налагодження підключення Білайн на Asus RT-N10 (beeline l2tp)

Основні параметри, які слід встановити:

 • Тип WAN-підключення: L2TP
 • Вибір порту IPTV - якщо ви використовуєте телебачення Білайн, виберіть порт, до якого Ви підключіть ТВ приставку Білайн.
 • Отримувати IP адресу автоматично - Так
 • Підключатися до DNS автоматично - Так
 • Ім'я користувача, пароль - Ваші дані для доступу в Інтернет від провайдера Білайн
 • Сервер PPTP / L2TP (VPN) - tp.internet.beeline.ru
 • Застосуйте настройки. На деяких прошивках Asus настройки не зберігаються, якщо нічого не ввести в поле «Ім'я хоста». Введіть beeline.

Якщо помилок допущено не було, а з'єднання Білайн на комп'ютері розірвано, то через короткий час з'єднання з Інтернет буде встановлено у раз залишиться за малим - налаштувати параметри бездротового підключення. Переконатися, що Інтернет працює можна відкривши нову вкладку і спробувавши зайти на який-небудь сайт. Про настройку Wi-Fi на Asus дивіться далі, після інформації про налаштування роутера для Ростелеком і Дом.ру.

Налаштування Asus RT-N10 Ростелеком і Дом.ру

Для того, щоб налаштувати Wi-Fi роутер Asus RT-N10 для роботи з провайдерами Ростелеком і Дом.ру, які використовують PPPoE для Виходу в Інтернет, виконайте наступні дії:

ру, які використовують PPPoE для Виходу в Інтернет, виконайте наступні дії:

Налагодження підключення PPPoE Ростелеком і Дом.ру на Asus RT-N10

 • В меню зліва виберіть пункт «WAN»
 • Встановіть необхідні параметри підключення, ключовими серед яких є Тип підключення (PPPoE), автоматичне отримання IP адреси і DNS (потрібно виставити «Так»), Ваш логін і пароль Ростелеком або Дом.ру. Інші параметри можна не змінювати. Якщо настройки не зберігаються без введення чого-небудь в поле «Ім'я хоста», введіть rostelecom або domru. Також, якщо потрібно налаштувати IPTV Ростелеком, вкажіть порт, до якого Ви будете підключати ТВ приставку.

Збережіть налаштування і почекайте нетривалий час. Роутер повинен буде встановити з'єднання з Інтернет і, якщо ви спробуєте зайти на будь-яку сторінку, вона відкриється, незважаючи на те, що підключення Ростелеком або Дом.ру на самому комп'ютері відключено. Тепер бажано налаштувати параметри бездротової Wi-Fi мережі.

Налаштування бездротової мережі і як поставити пароль на Wi-Fi Asus

Ще одна з основних задач при налаштуванні Wi-Fi роутера - це настройка параметрів бездротової мережі, що потрібно для того, щоб, по-перше, сторонні люди не могли підключитися до неї, а по-друге - щоб Вам зручніше було нею користуватися. Налаштування Wi-Fi не залежить від того, який у вас провайдер - Білайн, Ростелеком або який-небудь ще.

Налаштування Wi-Fi не залежить від того, який у вас провайдер - Білайн, Ростелеком або який-небудь ще

Налаштування Wi-Fi на роутері Asus

Для того, щоб налаштувати основні параметри бездротової мережі і поставити пароль на Wi-Fi в меню налаштувань зліва натисніть «Бездротова мережа» і на вкладці «Загальні» введіть основні параметри:

 • SSID (Ім'я бездротової мережі) - Введіть сюди щось своє, так ви будете відрізняти свою мережу від інших. Краще використовувати латиницю, в іншому випадку на деяких пристроях бувають проблеми при підключенні по Wi-Fi.
 • Метод перевірки автентичності - WPA2-Personal
 • Попередній ключ WPA - ваш пароль на Wi-Fi, який повинен містити як мінімум 8 символів.
 • Інші параметри можете не міняти, особливо якщо не знаєте, що вони означають.

Застосуйте настройки. Зачекайте повідомлення про те, що налаштування Wi-Fi були успішно змінені. І, власне, все - можете спробувати підключитися по Wi-Fi з ноутбука, телефону або планшета, все повинно працювати.

Налаштування роутера Asus RT-N10 з новою прошивкою

Відверто кажучи, я не знаю, чи є Wi-Fi роутера з даним видом прошивки в продажу (по-моєму, так, наприклад Asus RT-N10P і RT-N10U), але її можна завантажити і встановити на деякі моделі роутера RT-N10 . Прошивка має індекс 3.0.0.x і веб-інтерфейс роутера з цією версією прошивки виглядає наступним чином:

x і веб-інтерфейс роутера з цією версією прошивки виглядає наступним чином:

Приклад настройки роутера Asus з прошивкою 3.0.0.0 для Білайн

Як бачите, не дивлячись на те, що стиль оформлення змінився, розташування пунктів меню настройки залишилося незмінним, якщо порівнювати з прошивками 2.0.0.x і 7.0.0.x. Тому, базова настройка Wi-Fi роутера Asus з новою прошивкою відбувається точно таким же чином, як це було описано вище для Білайн, Ростелеком і Дом.ру.

Прошивка Asus RT-N10

Якщо Вам захочеться прошити роутер Asus RT-N10, то в цьому немає особливих складнощів. Перш за все, вам буде потрібно завантажити прошивку з офіційного сайту. З огляду на, що модифікацій даного роутера існує досить велика кількість, тут важливо не помилитися. Для цього, зайдіть в панель налаштувань роутера і виберіть пункт «Адміністрування» в меню зліва, після чого відкрийте вкладку «Оновлення прошивки».

Для цього, зайдіть в панель налаштувань роутера і виберіть пункт «Адміністрування» в меню зліва, після чого відкрийте вкладку «Оновлення прошивки»

Прошивка роутера Asus RT-N10

Зверніть увагу на два пункти: Ідентифікатор вироби та Версія прошивки - ця інформації повідомляє вам про те, який саме Asus RT-N10 у Вас, а також про те, яка прошивка встановлена ​​на даний момент.

Вгорі сторінки є посилання на сторінку з прошивками, але не варто проходити по ній - за досвідом, вона не завжди веде на правильну модель роутера. Тому, найкращим варіантом, щоб завантажити прошивку для роутера Asus буде зайти на сайт http://www.asus.com/ru/ , Вибрати продукти - Мережеве обладнання - Бездротові маршрутизатори, після чого перейти на сторінку Вашої моделі роутера, натиснути посилання «Підтримка», а потім - «Завантажити». У групі «Програмне забезпечення» ви знайдете все прошивки, які можна скачати і встановити на роутер. Завантажте потрібну версію прошивки, розпакуйте zip-файл з прошивкою і поверніться на сторінку оновлення програмного забезпечення вашого роутера.

Завантажте потрібну версію прошивки, розпакуйте zip-файл з прошивкою і поверніться на сторінку оновлення програмного забезпечення вашого роутера

Процес прошивки роутера

Натисніть «Вибрати файл нової прошивки», а потім - «Відправити». Дочекайтеся завершення прошивки роутера Asus, це займе близько трьох хвилин, під час яких зв'язок з роутером може перериватися. Після закінчення ви побачите, що версія прошивки на Вашому роутері оновилася.

Також може бути необхідним: Налаштування IPTV на роутерах ASUS

Сподіваюся, дана інструкція Вам допомогла. Якщо не складно - поділіться нею в соціальних мережах за допомогою кнопок нижче.

Можливі проблеми під час налаштування Wi-Fi роутера

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!