{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Бездротові DECT телефони. Кращі радіотелефони стандарту DECT - огляд, ціни

DECT телефони - це радіотелефони, які дозволяють телефонувати і приймати дзвінки за допомогою бездротової трубки в межах офісу. Кращі DECT телефони виробляють Panasonic, Gigaset (Siemens), Texet, Philips.


2015. Cisco призупинила розробку російських IP-телефонів

Компанія Cisco призупинила спільний проект з Експериментальним заводом наукового приладобудування з виробництва в IP-телефонів в Росії. Таке рішення пов'язане з тим, що російські держзамовники часто вважають за краще обладнання Cisco аналоги інших компаній, наприклад, Huawei. В рамках спільного проекту компаніям вдалося випустити всього лише 150 IP-телефонів, які були поставлені в «Газпром». «На жаль, більшість проектів наших замовників із застосуванням даного обладнання було призупинено. Різка зміна курсу рубля не дозволило в повній мірі виконати намічені плани. Ми сподіваємося, що економічне становище зміниться і ці проекти будуть затребувані », - пояснив представник езан Олег Новіков.
2015. Siemens продала свою систему уніфікованих комунікацій компанії Atos

Компанія Siemens більше не хоче займатися уніфікованими комунікаціями. Вона продала свою систему Unify (В минулому - Siemens Enterprise Communications) французькому системному інтегратора Atos (за 590 млн євро). Рішення призначене для створення безпечної і масштабованої системи комунікації для тисяч користувачів за допомогою повного набору програмних платформ OpenScape для будь-якої програмної середовища інформаційних технологій, IP / DECT телефонів і додатків. Поглинання Unify є другою великою покупкою Atos на ІТ-ринку за останні два роки. У травні 2014 року компанія оголосила про придбання розробника серверних систем і сервісів Bull за 620 млн євро.
2015. Treolan буде просувати бізнес-телефонію Gigaset в Росії

ІТ-дистриб'ютор Treolan підписав партнерську угоду з Gigaset і почав просувати телекомунікаційне обладнання Gigaset на російському ринку. Treolan запропонує своїм клієнтам продукти Gigaset в області бізнес-телефонії, в тому числі лінійку рішень для малого та середнього бізнесу Gigaset PRO. Ключовим продуктом цієї серії є мікростільникова DECT-система Gigaset N720, яка побудована на технології SIP і включає два елементи: базову станцію N720 IP PRO і DECT-контролер N720 DM PRO. До останнього можна підключити до 30 базових станцій і 100 бездротових трубок, забезпечивши справжню бездротову мобільну систему зв'язку на виробничому майданчику. У 2016 році Treolan намір зайнятися просуванням в Росії лінійки дротових SIP-апаратів серії Maxwell. Серед них - телефони з базовою функціональністю і преміальні відеофони з 10-дюймовим сенсорним дисплеєм на базі операційної системи Android.

2014. Alcatel-Lucent йде з ринку корпоративної телефонії

Франко-американський виробник телекомунікаційного устаткування Alcatel-Lucent продав своє корпоративне підрозділ Alcatel-Lucent Enterprise китайської компанії China Huaxin, що займається інформаційними та комунікаційними технологіями. Alcatel-Lucent Enterprise займалася уніфікованими комунікаціями, БЛВС, мережевим обладнанням і телефонними системами, в тому числі IP-телефонією. На думку фахівців China Huaxin буде непросто зміцнити позиції купленої компанії, оскільки вона працює на висококонкурентному ринку, де присутні такі гравці, як Cisco Systems, Microsoft, Avaya, Ericsson і Huawei Technologies.
2013. Panasonic KX-UDS124 - нова базова станція для офісної SIP / DECT мережі

Компанія Panasonic випустила SIP DECT систему мікростільникового зв'язку - Panasonic KX-UDS124 яку можна використовувати з рідної міні АТС KX-NS1000 або з іншими програмними або віртуальними (хмарними) АТС. Система сертифікована для використання з SIP-серверами Asterisk, Broadsoft, CommuniGate Pro, Switch Vox. Це відмінна альтернатива всім наявним на ринку SIP-DECT рішенням інших виробників для Cisco, Avaya, Siemens, Microsoft Lync. Система являє собою SIP DECT базову станцію, а також DECT трубки, розроблені спеціально для роботи з цією системою. Базова станція KX-UDS124 підключається до IP АТС по локальній мережі, тому для її підключення не буде потрібно прокладка додаткових кабелів. Оскільки базова станція підключається по IP мережі з використанням SIP протоколу, то підключити її можна на будь-якому видаленні від вашої IP АТС. А це означає, що Ви можете дуже швидко і просто телефонізувати віддалені склади, торгові центри, автосервіси і т.п.
2012. Philips представив DECT-телефон S10 який виглядає як смартфон

Компанія Philips представила DECT-телефон Philips S10 c сенсорним екраном 3,5 дюйма. Пристрій має адаптований під сенсорний екран графічний інтерфейс, оснащено визначником номера, автовідповідачем з пам'яттю на 60 хвилин, підтримкою Bluetooth, 3,5-мм роз'ємом для підключення навушників, телефонною книгою на 2 тис. Контактів і дозволяє встановити будь-яку мелодію як дзвінка. Philips S10 оснащений функцією MobileLink. Вона дозволяє дзвонити з номера мобільного телефону або відповісти на вхідний на нього виклики, використовуючи DECT-апарат, підключений до стільникового GSM-апарату по Bluetooth. Крім того, функція дозволяє синхронізувати контакти. Рекомендована роздрібна ціна S10 складе 8999 руб.
2012. DECT-телефони Gigaset 420 дозволяють проводити 3-сторонню конференцсвязь

Компанія Gigaset представила бездротові DECT-телефони 420 серії. Моделі надають підключення типу Plug & Play, можливість установки базового блоку і зарядного пристрою на стіні, якісне відтворення звуку, простий у використанні режим гучного зв'язку, ергономічну клавіатуру. Час розмови / очікування досягає 20/240 годин. Телефонна книга розрахована на 100 імен і номерів. Новинки дозволяють здійснювати два дзвінки одночасно (один - зовнішній, один - внутрішній), також проводити тристоронню конференц-зв'язок (один зовнішній, два внутрішніх учасника). Крім того, є можливість передачі телефонної книги між трубками.
2012. Philips ArtPhone M5501WR стильний бездротової DECT-телефон

Компанія Philips випустила новий бездротової DECT-телефон ArtPhone M5501WR з телефонною книгою з пам'яттю на 100 контактів. Новинка оснащена вбудованим динаміком для гучного зв'язку, м'якими і зручними чашками навушників і гладкою откалиброванной клавіатурою для швидкого набору номера. Для зберігання шнура є спеціальний слот. Зарядити трубку телефону дуже просто - потрібно повернути її на корпус і залишити на деякий час. Ви можете отримувати до 16 годин роботи в режимі розмови і до 250 годин роботи в режимі очікування. Функція ECO + істотно зменшує хвильове випромінювання. Всі налаштування здійснюються на 2,4 "дисплеї. На російському ринку Philips ArtPhone M5501WR можна придбати за 3 000 рублів.
2012. Gigaset представив сенсорний DECT телефон преміум класу SL910

Висококласний телефон Gigaset SL910 з сенсорним екраном надійшов у продаж з новим програмним забезпеченням. Серед можливостей пристрою - автоматична передача фотографій з контактів Outlook в адресну книгу телефону. Крім того, в моделі з'явилася функція набору і пересилання SMS-повідомлень. SL910 володіє сенсорним екраном, який відображає діючі елементи в залежності від контексту. На екран можуть виводитися зображення клавіш з цифрами, а також невеликі електронні підказки, створені в стилі додатків для смартфонів - їх можна використовувати для настройки меню відповідно до побажань користувача. Телефон SL910 зручно використовувати з безпровідною гарнітурою Gigaset L410. Вона дозволяє приймати і передавати дзвінки одним натисканням кнопки і, таким чином, робить розмови за допомогою гарнітури гучного зв'язку ще комфортніше.
2011. Виробник DECT-телефонів Gigaset відокремився від Siemens

Виробник бездротових DECT-телефонів Gigaset оголосив про відокремлення свого бренду починаючи з жовтня цього року. Про це йдеться в повідомленні компанії. Таким чином, логотип Siemens, який раніше був частиною торгової марки, перестане використовуватися і повністю піде з продукції, упаковки і матеріалів компанії. Юридичне відокремлення бренду, йдеться в офіційному повідомленні компанії, знаменує собою завершення послідовного переходу від бренду Siemens Gigaset до власного монобренду Gigaset. Згідно з угодою з Siemens AG, Gigaset мав право на використання логотипу Siemens протягом перехідного трирічного періоду, який розпочався після відділення від концерну в жовтні 2008 року.
2011. Philips ThinkLink - DECT телефон і смартфон на одній базі

Компанія Philips представила новий модельний ряд бездротових DECT телефонів, які оснащені рядом інноваційних технологій, низьким споживанням електроенергії, а також наявністю еко-режиму, який при необхідності зменшує потужність передачі сигналу. Особливо відзначимо Philips ThinkLink, який дозволяє синхронізуватися з GSM смартфоном, щоб використовувати один пристрій для всіх вхідних і вихідних дзвінків. Цей апарат, на думку виробника, ідеально підходить для цінителів високоякісного звуку, а також тих, хто працює з дому і хоче використовувати переваги як мобільного, так і стаціонарного телефонів. Крім того, він буде дуже корисний в зонах з нестійким сигналом мережі. Завдяки гарнітури Bluetooth і технології бездротового зв'язку DECT телефонний апарат ThinkLink дозволяє підключати до домашнього телефону до двох мобільних, отримувати легкий доступ до адресної книги мобільного телефону і завантажувати контакти через ПК по бездротовому зв'язку.
2011. Gigaset S810: DECT телефон з Bluetooth

Компанія Gigaset вивела на ринок новий телефон Gigaset S810 з металевою клавіатурою. Цей елегантний телефон оснащений функцією гучного зв'язку і повністю сумісний з новою бездротовою гарнітурою Gigaset L410. Телефонна трубка підтримує Bluetooth, а адресна книга, здатна вмістити до 500 контактів, легко синхронізує дані з Microsoft Outlook на ПК. Завдяки спеціальній програмі Gigaset QuickSync, нова модель відкриває можливості комп'ютерної телефонії при з'єднанні трубки з ПК, що підтримує Bluetooth. Інформація в форматі vCard також може бути передана через Bluetooth з мобільного телефону на Gigaset S810.
2010. У Росії починаються продажі DECT телефону Philips ID9651

На російському ринку з'явиться новий DECT телефон від компанії Philips - ID9651. Завдяки технології XHD Sound даний телефон забезпечує якісний звук, виключаючи сторонні шуми. Дисплей з білими символами і підсвічуванням на чорному тлі забезпечує хорошу читаність, а сенсорні кнопки на базовій станції, легко реагують на дотик. Чорний глянсовий корпус трубки оброблений натуральною шкірою. Телефон також здатний працювати в режимі гучного зв'язку і оснащується автовідповідачем з можливістю запису до 50 хвилин, телефонною книгою на 200 імен і номерів телефонів, а обсяг пам'яті дозволяє реєструвати до 50 надійшли дзвінки. До однієї базі можна підключати до 5 додаткових трубок. Що стосується часу автономної роботи, то телефон здатний перебувати в режимі очікування до 170 годин і до 14 годин в режимі розмови. Очікується, що вартість Philips ID9651 складе близько 6000 рублів.
2010. Gigaset представив преміум DECT телефон SL400

Gigaset (підрозділ компанії Siemens) представив в Росії мініатюрний DECT-апарат преміум-класу: SL400. Апарат має ергономічну металеву клавіатуру, 1,8-дюймовий кольоровий TFT-дисплей (128х160), просунутий режим гучного зв'язку з чотирма різними конфігураціями, п'ятьма рівнями гучності і новими поліфонічними мелодіями дзвінків, написаних з урахуванням дизайну апарату. А режим вібрації і можливість відправки SMS доповнюють список функцій, які відносять телефон до категорії «люкс». Адресна книга розрахована на 500 записів формату vCard, в кожну з яких можна занести до трьох телефонних номерів, електронні адреси та дату народження, а також встановити для кожного контакту свою мелодію і картинку. Вбудований календар вчасно нагадає про важливі дати і призначені зустрічі. Bluetooth і порт міні-USB дозволяють з'єднати телефон з комп'ютером або підключити гарнітуру, а спеціальне програмне забезпечення QuickSync допоможе синхронізувати контактні дані і завантажувати в телефон фотографії та мелодії (в тому числі у форматі mp3).
2009. ZyXEL V352L - новий DECT скайпфон

Компанія ZyXEL вирішила спростити процес спілкування через Skype для тих, що "на Ви" з комп'ютером і випустила телефон V352L, який виконаний у вигляді зручної бездротової DECT-трубки і підключається безпосередньо до локальної мережі. На дисплеї апарату виводиться звичний інтерфейс Skype: контакти, статус, історія дзвінків, тут же можна додати новий контакт, скористатися функціями переадресації викликів, голосової пошти та автовідповідача. Для зручності до V352L можна підключити дротову гарнітуру. Інтерфейс - русифікований. Важливим моментом для майбутніх користувачів цього телефону являетсяналічіе у ZyXEL служби технічної підтримки та сервісу в Росії. V352L сертифікований компанією Skype Ltd. і доступний для придбання в Росії.
2005. Програма Avaya DeveloperConnection допомагає розгорнути бездротову IP-телефонію
Компанія Firetide Inc., лідер у побудові mesh-мереж, стала членом програми Avaya DeveloperConnection, яка спонукає розробників, тестувальників і продавців інноваційних рішень третіх фірм на те, щоб їх продукти стали сумісні з рішеннями на основі стандартів компанії Avaya, пише UNSTRUNG. Тепер система HotPort High Performance Mesh Network, що надає стандартні програми голосу, відео і даних по бездротового широкосмугового магістральної мережі, працює спільно з бездротовим обладнанням IP-телефонії від Avaya, включаючи S8710 Media Server, G650 Media Gateway 3.0, Voice Priority Processor R168.112, провідні і бездротові IP-телефони, точки бездротового доступу. В результаті, компанія може швидко і легко розгорнути IP-телефонію від Avaya, як зовні, так і всередині приміщення.
2005. DECT-телефон з підтримкою Skype з'явиться в США
Телефонний дистриб'ютор Brightpoint уклав договір з виробником телефонних апаратів, датською компанією RTX Telecom, про постачання DECT телефонів, що підтримують як звичайну, так і IP-телефонію. Крім того, новий телефон дозволить виконувати Skype-дзвінки без будь-яких додаткових маніпуляцій. Телефон підключається одночасно до стандартної телефонної лінії і до USB-роз'єму на персональному комп'ютері під керуванням Windows (інші операційні системи поки не передбачені). Можна виконувати і приймати будь-які дзвінки, включаючи безкоштовні через IP-телефонію і передплачені SkypeIn і SkypeOut. На екрані можна буде навіть переглянути список Skype-абонентів і визначити хто з них в даний момент знаходиться в on-line - так само, як це видно при використанні програмного інтерфейсу Skype.
2002. Cisco виводить на ринок новий бездротової IP-телефон Wireless IP Phone 7920

Компанія Cisco представила серію нових надійних і економічних IP-телефонів, які надають всі переваги IP-комунікацій більш широкому колу великих і малих підприємств. Нові продукти підвищують продуктивність і мобільність співробітників, а також збільшують стійкість бізнесу. Серія включає бездротову модель Cisco Wireless IP Phone 7920, яка надає співробітникам лікарень, складів, магазинів і університетів надійний доступ до систем зв'язку в будь-який момент і в будь-якому місці на території своєї організації. Цей телефон працює в рамках інтелектуальної мережевий IP-інфраструктури, побудованої на базі точок доступу Cisco Aironet®, що працюють за стандартом 802.11b. Для компанії Trimble, яка успішно працює на ринку глобального позиціонування, бездротові телефони Cisco 7920 виявилися вельми зручним інструментом, що підтримує Работа 2000 співробітників в 20 країнах.
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!