{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Бізнес-ноутбук HP Compaq nc6000

Компанія HP, будучи одним зі світових лідерів в області персональних комп'ютерів, пропонує мобільні ПК на будь-який смак - мультимедійні, споживчі, бюджетні, продуктивні Компанія HP, будучи одним зі світових лідерів в області персональних комп'ютерів, пропонує мобільні ПК на будь-який смак - мультимедійні, споживчі, бюджетні, продуктивні. Але особливо цінуються ділові ноутбуки компанії. Від інших класів ноутбуків вони відрізняються акцентом на максимальну продуктивність без збитку для мобільності. Саме бізнес-ноутбуки будуються на найсучасніших платформах, оснащуються якісними екранами, забезпечують максимальний час роботи від батареї . Це найпрактичніші з усіх ноутбуків, оскільки саме вони є безпосереднім робочим інструментом, що приносить прибуток своєму власникові.

У лінійці ноутбуків HP до бізнес-класу належить серія Compaq. У неї входять три підсерії моделей - надпортативні 4000, тонкі і легкі 6000 і недорогі 9000. Модель nc6000 знаходиться якраз посередині лінійки. У ній максимально поєднуються портативність, функціональність і продуктивність.


апаратна платформа

В основі ноутбука HP Compaq nc6000 - найпопулярніша сьогодні мобільна платформа Intel Centrino, якій немає рівних по співвідношенню продуктивність / економічність. У цій моделі використовується дискретний чіпсет i855PM і окрема відеокарта ATI Mobility Radeon 9600. Розробники вибрали продуктивну (за мірками ноутбука, звичайно) відеокарту з тієї причини, що бізнес-ноутбук використовується не тільки для роботи з документами, але і для проведення презентацій, а іноді і для ігор. Ноутбук оснащується потужним процесором Pentium M на новому ядрі Dothan (90 нм технологія, кеш 2 Мб) і пам'яттю DDR333 з низькими затримками. Також в цю модель встановлюються вінчестери Hitachi Travelstar 5K80, що мають 5400 а не 4200 об / хв. Завдяки цьому і досягається хороша продуктивність в досить "важких" бізнес-задачах (бази даних, презентації, обробка графіки), на які цей ноутбук розрахований.

Мережева карта з підтримкою гігабітних мереж - не рідкість для бізнес-ноутбука; в Compaq nc6000 використовується дорогий контролер виробництва Broadcom. На інших компонентах розробники теж не економили: звуковий кодек Analog Devices, софт-модем Agere, опціонально Bluetooth, вбудовані колонки поліпшеної якості, хороший ЖК-екран з великими кутами огляду і діагоналлю 14 або 15 дюймів. Крім USB, ноутбук підтримує LPT і COM (для підключення старих офісних принтерів, модемів і т.п.), має вбудований кард-рідер для SD / MMC, два слота PC-Card, виходи на телевізор і монітор. Є і роз'єм розширювача портів, що дозволяє істотно спростити підключення ноутбука до робочого місця в офісі.

Модульна конструкція корпусу передбачає заміну оптичного приводу "в гарячому режимі", без виключення, а також доступ до відсіків вінчестера і пам'яті. Що цікаво, клавіатура від'єднується для чищення без викрутки - досить зрушити три засувки. Компонування внутрішніх компонентів ноутбука виконана таким чином, щоб корпус не нагрівався під долонями користувача, а гарячий повітря не видувався йому на руку з мишкою. Поєднання тихої системи вентиляції, грамотної компоновки і вінчестера сучасної моделі дозволило зробити ноутбук дуже тихим в роботі. Реально вентиляція включається тільки при тривалій роботі з графікою, відео, іграми, а при роботі з документами ноутбук завжди безшумний.

Загалом, вся апаратна платформа ретельно продумана і прорахована з урахуванням потреб користувача, що виконує важливу роботу не тільки в офісі, але і в "польових умовах".


Дизайн, компонування

Дизайн ноутбука тільки підкреслює виключно ділове його призначення: вугільно-чорний матовий корпус, срібляста матова окантовка клавіатури і тачпада, плоска верхня і нижня поверхні.

Верхня кришка виконана з металу, інший корпус - з міцного, шорсткого на дотик пластика.

ЖК-панель ноутбука виробляє тільки позитивні враження завдяки високій контрастності, чіткості, відмінним кутах огляду і приємною передачі кольору. Єдине, підсвічування не дуже яскрава.

Клавіатура спроектована виключно вдало: все кнопки номінального розміру, на тій же відстані, що і у настільної клавіатури, широкі Shift, Enter і Backspace, чіткий пробіл.

На "гарячі кнопки" винесені тільки яскравість підсвічування, перемикання між зовнішнім і вбудованим екранами і виклик налаштувань електроживлення. Управління гучністю виконується спеціальними кнопками на передній грані, що мають рельєф для знаходження їх на дотик.

Є у клавіатури і недоліки, по крайней мере, для мене. Окремі кнопки Pause, Break, PrintScreen відсутні, їх потрібно відтворювати з кнопкою Fn. Оскільки я користуюся клавіатурним перемикачем PuntoSwitch, мені потрібна кнопка Pause для перемикання мови, так що довелося звикати до двухпальцевому методу натискання Pause.

Дуже розумно розробники спроектували індикатори. Харчування, батарея, активність вінчестера і оптичного приводу знаходяться на передній кромці, причому вони однаково добре видно і при відкритій, і при закритій кришці. По помаранчевому індикатору батареї зручно перевіряти процес заряду, а миготливий індикатор живлення показує, коли працює режим STR. Індикатори Caps-, Num- і Scroll-lock знаходяться над клавіатурою, де вони особливо не кидаються в очі.

Розчарували можливості швидкого запуску програм. У ноутбука є три додаткові кнопки, але тільки одна з них, і то умовно, піддається програмуванню. Перша кнопка блокує ноутбук, викликаючи стандартний формат операційної системи "Lock Workstation". Друга включає бездротовий зв'язок і тільки третя дозволяє запускати програму. Причому програма, що відповідає за цю кнопку, призначена для запуску презентацій: вона налаштовує режим енергозбереження, дозвіл екрана і тип програми, що запускається (за замовчуванням - PowerPoint). Якщо презентації не потрібні, можна налаштувати режим перегляду відео або роботи з підключенням до мережі. Хотілося б бачити кнопки для запуску пари типових програм - пошти, інтернет-браузера.

Ноутбук для чогось оснащений відразу двома рівноцінними пристроями вказівки - тачпадом і тачстіком. Тачпад, взагалі-то, не сподобався: красива окантовка закриває більшу частину поверхні, розміру тачпада просто не вистачає. Чи не занадто гарна і його чутливість. Кнопок всього дві, прокрутка не передбачена - це теж мінус. Тачстік має власні кнопки, не зовсім зрозуміло, навіщо розробники їх продублювали. Чутливість тачстіка не дуже хороша, мені доводилося мати справу і з більш зручними пристроями цього типу.

Тепер пройдемося по розташуванню портів. Відразу зазначу серйозний недолік - всього два USB-порту, причому на задній панелі. Один з портів завжди зайнятий мишкою, так що залишається ще один. Добре ще, що роз'єми можна без праці намацати. LPT- і COM-порти, виходи на монітор і телевізор (S-video, 4 контакти) і розетка винесені на задню панель, модемний роз'єм - на праву.

Також справа знаходяться два слоти PC-Card і карт-рідер. На мій погляд, це вдале рішення. Справа розробники помістили лише лоток оптичного приводу і звукові роз'єми - вхід для мікрофона (вбудований мікрофон теж є) і вихід на навушники (без S / PDIF). Інфрачервоний порт знаходиться в лівому передньому кутку, причому він приймає сигнал і спереду, і зліва - цікава знахідка розробників. Роз'єм для розширювача портів знаходиться знизу, з тим розрахунком, щоб ноутбук можна було встановлювати на підставку, а не возитися з підключенням роз'єму.

В цілому, ноутбук можна похвалити за гарну якість клавіатури, екрана, зручну розкладку портів і роз'ємів, тиху і прохолодну роботу. Недоліків я нарахував всього три: невдалий тачпад, всього два USB-порту і відсутність зручних кнопок швидкого запуску.


батарея

Вона встановлюється в бічній відсік, під праву руку, а не знизу або ззаду, як у інших моделей. Тому компоновка і вийшла більш практичною. Ємність батареї замала для сучасних бізнес-ноутбуків - всього 48 Вт * ч, однак в автономному режимі він працює від 4 до 5 годин, що не можна назвати поганим результатом, особливо з урахуванням наявності продуктивної відеокарти. Час заряду - не більше 2 годин при вимкненому ноутбуці. Розробникам вдалося отримати достатню для бізнес-користувача час роботи, не збільшивши вагу ноутбука.


продуктивність

Подивимося на результати продуктивності. Як завжди, ноутбук тестувався як в автономному режимі, так і при підключенні по мережі. У першому випадку була обрана схема управління живленням "Portable / Laptop", використовувався тест MobileMark2002. У другому випадку схема управління живленням була змінена на "Always On" (максимальна частота процесора), використовувався настільний тест SYSmark2004.

В автономному режимі ноутбук HP показав цілком адекватні результати, злегка випередивши кілька моделей на процесорі Pentium M. Найчастіше ноутбуки на цьому процесорі, незалежно від тактової частоти, показують близькі результати. Справа в тому, що в автономному режимі, коли операційна система управляє ресурсами в залежності від завантаження, процесор працює не на граничній частоті, а на 1-2 ступені нижче. Для всіх Pentium M частота нижніх ступенів збігається. Інша справа, коли використовується максимальна тактова частота. За тестом SYSmark2004 ноутбук HP показав результат на рівні настільної машини на процесорі Celeron D з частотою 2.2 ГГц. Погодьтеся, для роботи з документами, презентацій та інших завдань продуктивність достатня.

Заміряне час роботи від батареї склало більше 5 годин.


вердикт

Ноутбук HP Compaq nc6000 являє собою практичний і зручний мобільний ПК середнього класу, добре оптимізований для бізнес-користувачів. Продуктивна і економічна платформа, відмінний екран, зручна клавіатура сприяють продуктивній роботі з текстом і таблицями. Ергономіка ноутбука, в цілому, опрацьована на "5+", а це одна з найважливіших характеристик для бізнес-моделі. 3D-відеокарта, хороші вбудовані колонки, зручні кнопки управління гучністю допомагають в проведенні презентацій. Наявність COM- і LPT-портів, а також порту репликатора дозволяє гнучко підключати ноутбук до офісної техніки. Та й зовнішній вигляд цілком респектабельний і стильний. Звичайно, розробникам не завадило б доопрацювати тачпад і додати USB-порти. Але і ці недоліки не переважують достоїнств цієї вдалої моделі.

Макс КУРМАЗ, [email protected] ,
"Білоруський 'залізний' сайт" ( www.hw.by )

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!