{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Blu-ray Audio: формат DTS-HD - високоякісний цифровий звук нового покоління

  1. Що таке Blu-ray Audio, як виник формат і в чому його специфіка?
  2. DTS-HD High Resolution Audio
  3. DTS-HD Master Audio
  4. Популярність і затребуваність


Формат DTS-HD назавжди змінив ставлення до цифрової звукопередача і якості звучання. Тепер кожен може відчути, що таке по-справжньому ідеальний саунд

Ідеї ​​про створення і найбільш успішної реалізації ідеальної (!) Багатоканального звукового запису мучили розуми кращих світових розробників протягом досить довгого часу. Але не всі і далеко не завжди увінчувалися очікуваної перемогою ...

Наприклад, формат SACD (Super Audio CD) не зміг стати максимально успішним, незважаючи на свої явні плюси. І причини тому різні - малий активний каталог, недостатня затребуваність на ринку ... Але сьогодні ми утримаємося від подробиць у цій тематиці (краще прібережем на майбутній раз), так як за кілька останніх років увага експертів і любителів максимально якісного цифрового звуку привернув формат DTS-HD , а також концепція Blu-ray Audio в цілому. Ось, про це, мабуть, і варто поговорити більш детально.

Що таке Blu-ray Audio, як виник формат і в чому його специфіка?

У 91 році минулого століття компанія Dolby Laboratories, Inc. розробила нову, удосконалену концепцію цифрового багатоканального звуку. Цьому формату було присвоєно назву Dolby Digital. Згодом технологія активно розвивалася, і незабаром світу був представлений формат Dolby True HD, який мав на увазі запис звуку, стисненого без втрати якості (алгоритм цього складного технологічного процесу носив ім'я - Meridian Lossless Packing або скорочено MLP). Це був однозначно прорив! А що відбувалося з технологіями записи багатоканального звуку крім цього?

Компанія DTS (Digital Theater System) в 96 році створила формат DTS-HD, структура якого являла собою дві нерозривні частини: ядро ​​і розширення. Ядро при цьому містить 5.1-канальний потік інформації, записаної з частотою дискретизації 48 або 44,1 кГц. Потік даного типу легко обробляється практично будь-яким декодером DTS. А розширення складається з деяких додаткових даних - це канали, різні удосконалення, дані вище частоти дискретизації і інші специфікації. Завдяки цьому можливості формату дуже широкі.

І ось, ідеальна технологія створена, але який носій зможе адаптивно прийняти концепцію ноу-хау і в кращому вигляді зберігати звукову інформацію, з огляду на те, що вона записується без стиснення. Це диск Blu-ray. Чому? Для цього є логічні пояснення.

Blu-ray диски дозволяють записувати звук 192kHz / 24bit (7.1 CH) або 96kHz / 24bit (2 CH). При цьому нуль компресії, а значить, і нуль спотворень і інших дефектів. Звук ідеальний, чистий і глибокий. Такі ось сверхкачественние записи при відсутності навіть найменшого стиснення вимагають відверто багато місця на диску, тому тільки Blu-ray Audio за рахунок своєї місткості справляється з цим без проблем і різних «побічних явищ».

При цьому музика на дисках Blu-ray Audio сумісна як з BD-рекордерами, так і з BD-плеєрами.

4 основні переваги формату DTS-HD:

  1. Відмінна сумісність з декодерами DTS - простота в експлуатації.
  2. Оптимізація технологічної процедури кодування звуку - значні скорочення за часом читання формату.
  3. Розмір ядра структури формату і її активні доповнення менше, ніж розміри параметрів всіх попередніх аудіо-форматів - приголомшливе якість звучання.
  4. Ядро DTS є автономною високотехнологічною системою кодування - не вимагає додаткових витрат на розпізнавання інформації.

У аудіо-формату DTS-HD є кілька різновидів, найактуальнішими і затребуваними з яких на сьогоднішній день вважаються DTS-HD High Resolution Audio та DTS-HD Master Audio.

DTS-HD High Resolution Audio


Звук, записаний без стиснення - це концентрований кайф!

Цей тип формату має на увазі чудовий аудіо-сигнал з фіксованим значенням (мінімум 1,5 Мбіт в секунду - максимум 6,0 Мбіт в секунду для Blu-ray Audio і від 1,5 Мбіт в секунду до 3,0 Мбіт в секунду для HD- DVD CD).

Він може забезпечувати до 7.1 каналів звуку з частотою дискретизації 96 кГц. При цьому глибина становить 24 біт.

Формат DTS-HD High Resolution Audio був обраний у вигляді опціональною специфікації для HD DVD і Blu-ray Disc. Формат також може стати гарною альтернативою DTS-HD Master Audio в разі, коли місця на диску вже недостатньо.

DTS-HD Master Audio

Ще не так давно цей формат був відомий під ім'ям DTS ++. DTS-HD Master Audio дозволяє зберігати ідентичність звуку (буквально побітно зіставлення) оригіналу. Крім цього даний формат може передавати аудіо-сигнал з максимально високим бітрейтом із стисненням без втрати якості в 24,5 Мбіт в секунду (це для Blu-ray-дисків) і 18,0 Мбіт в секунду (HD DVD).

Підтримує до 7.1 звукових каналів. Розрядність при цьому становить 24 біта, а частота дискретизації - 96 кГц.

Для 5 каналів параметр частоти дискретизації інший: максимально він може досягати 192 кГц.

До переваг також можна віднести і те, що конфігурації звукопотока формату DTS-HD Master Audio містить ядро ​​DTS 5.1. Це дозволяє формату бути сумісним з обладнанням колишніх поколінь (але тільки з підтримкою DTS). Крім того він має функцію передачі 6-канального звуку з подвоєним дозволом в порівнянні зі звичайним DVD-форматом.

На сьогоднішній день…

На сьогоднішній день Dolby TrueHD і DTS-HD Master Audio - це єдині існуючі формати, які передбачають стиснення звуку без втрат якості як для Blu-ray, так і для HD DVD.

Але серед експертів, в професійних колах не так давно з'явилася інформація про те, що корпорація DTS розробила супер-нову концепцію високого дозволу для звуку, що передається в цифровому вигляді.

Інновація називається DTS-HD Layered Audio. Новинка була з успіхом представлена ​​на щорічній спеціалізованій виставці світового масштабу NAB 2013.

На відміну від своїх старших побратимів, конфігурація DTS -HD Layered Audio не призначений для систем Blu-ray. «Новоспечений» формат може застосовуватися тільки для доставки цифрових аудіо-сигналів у вигляді потоків.

Ось як прокоментував втілення геніальної ідеї віце-президент корпорації DTS, Марк Джонсон: «Ми створили цю удосконалену концепцію, покладаючись на найактуальнішу і складну, на наш погляд, проблему на сьогоднішній день, а точніше - як збільшити ефективність звукопередачи в рамках обмежену пропускну здатність . І, по-моєму, у нас все вийшло! ».

Популярність і затребуваність


Blu-ray Audio: високі технології на варті бездоганної цифрового звучання

Зараз немає в світі цифрового звуку досконаліший того, що записаний на Blu-ray Audio. Це факт. І досить великий музичний каталог в цьому форматі - одне з конкретних підтверджень. Видано реально найшикарніші речі! Альбоми культових груп, легенд різних музичних жанрів і напрямків, роботи класиків і «динозаврів» світової музичної сцени активно видаються на Blu-ray Audio. Щоб не бути голослівними наведемо наочні приклади:

Думаємо, що, судячи з того, як динамічно розвиваються технології, незабаром будуть з'являтися і інші інновації, що кружляють голови фанатам якісного звуку своєю досконалістю, продуманістю і бездоганною концептуальністю. А поки можна просто насолоджуватися кращими дарами індустрії сучасної звукозапису разом з нами.

Soul's Sound бажає вам радості! =)

Що таке Blu-ray Audio, як виник формат і в чому його специфіка?
Що таке Blu-ray Audio, як виник формат і в чому його специфіка?
А що відбувалося з технологіями записи багатоканального звуку крім цього?
Чому?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!