{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Чесні китайські бренди електроніки

 1. Acer
 2. Apacer
 3. BBK
 4. CoolerMaster
 5. Gigabyte
 6. Haier
 7. HTC
 8. Lenovo
 9. Transcend
 10. Xiaomi
 11. висновок

Останнім часом український ринок електроніки все частіше почали наповнювати неякісні китайські підробки, відрізнити які від оригіналу здатні далеко не всі користувачі. Саме з цієї причини у багатьох людей виник стереотип: «китайський - означає неякісний».

У сьогоднішній статті ми розповімо про чесні китайських брендах електроніки, які за останні кілька років стали настільки популярні, що можуть скласти конкуренцію багатьом європейським, японським і американським брендам.

Все, описані нижче марки мають ряд загальних ознак: вони не приховують китайське походження, мають власні виробничі потужності і власні центри розробки, продукція цих брендів відрізняється досить високою якістю, а їх товари продаються не тільки в самому Китаї, але і в країнах СНД, а також в країнах Америки і Європи.

Acer

Acer

Acer - велика тайванська компанія, яка була заснована в 1976 році китайським бізнесменом Stan Shih. Далеко не всі знають, що спочатку компанія носила назву Multitech, а в 1989 році була перейменована.

Далеко не всі знають, що спочатку компанія носила назву Multitech, а в 1989 році була перейменована

Спочатку своєї діяльності компанія Acer займалася копіюванням американської техніки. Крім інших «копій», свого часу компанія виробляла клони перших комп'ютерів Apple. У наш час ми знаємо Acer - як великого і вельми шановного виробника комп'ютерної техніки. Сьогодні частка Acer на світовому ринку ПК становить близько 10,5%, поступаючись тільки Lenovo, HP і Dell.

Сьогодні частка Acer на світовому ринку ПК становить близько 10,5%, поступаючись тільки Lenovo, HP і Dell

В асортименті продукції Acer - ноутбуки, настільні комп'ютери, монітори, планшети, смартфони, проектори, а також велика кількість різноманітних аксесуарів.

Apacer

Apacer

Тайванська компанія Apacer була заснована в 1997 році і на початку своєї діяльності займалася виробництвом модулів оперативної пам'яті. З 1999 року компанія почала виробляти USB-накопичувачі, а в 2006 році представила такі новинки, як перший в світі 2,5 "SATA RAID Flash Drive і SSD + Optimizer.

З 1999 року компанія почала виробляти USB-накопичувачі, а в 2006 році представила такі новинки, як перший в світі 2,5 SATA RAID Flash Drive і SSD + Optimizer

В даний час компанія Apacer виробляє не тільки флеш-накопичувачі, модулі пам'яті, HDD і SSD диски, але також займається випуском різних цифрових пристроїв: MP3-плеєрів, медіаплеєрів, веб-камер, а також безлічі різних аксесуарів. Продукція компанії продається не тільки в Китаї і Україні, а й в більшості інших країн.

Продукція компанії продається не тільки в Китаї і Україні, а й в більшості інших країн

BBK

BBK

Компанія BBK Electronics Group була заснована в 1995 році Дуань Йонпіном. Як і багато інших китайські компанії, протягом декількох років після свого заснування компанія BBK виробляла техніку по ОЕМ-контрактами. Через деякий час, компанія досягла рівня, коли змогла вивести на ринок власну продукцію під своєю торговою маркою, а також представила суббренди Vivo і Oppo. Пристрої цих двох брендів поставляються в більшість країн світу, включаючи США, а пристрої, що випускаються під маркою BBK, в першу чергу, орієнтовані на країни СНД.

Пристрої цих двох брендів поставляються в більшість країн світу, включаючи США, а пристрої, що випускаються під маркою BBK, в першу чергу, орієнтовані на країни СНД

В асортименті BBK - DVD / Blu-ray плеєри, телевізори, домашні кінотеатри, музичні центри та інша техніка. Завдяки оптимальному співвідношенню ціни-якості продукція компанії стала досить популярною і відомою.

CoolerMaster

CoolerMaster

Cooler Master - відомий тайванський виробник комп'ютерної електроніки та аксесуарів, заснований в 1992 році. Головний офіс компанії розташований в м Тайпей, Тайвань, там же знаходяться і всі виробничі потужності. Сьогодні під брендом CoolerMaster проводиться безліч комп'ютерних комплектуючих: корпуси, блоки живлення, системи охолодження і різні аксесуари.

Сьогодні під брендом CoolerMaster проводиться безліч комп'ютерних комплектуючих: корпуси, блоки живлення, системи охолодження і різні аксесуари

Крім власного бренду Cooler Master, компанії також належать кілька торгових марок: CM Choiix (незвичайні по дизайну і виконанню пристрої), CM Storm (продукція для геймерів), CM Black Label Limited Edition (ексклюзивні комп'ютерні корпусу).

Gigabyte

Gigabyte

Тайванська фірма Gigabyte знайшла популярність завдяки виробництву материнських плат, смартфонів, відеокарт, клавіатур і інших комп'ютерних аксесуарів, а також комп'ютерів: ноутбуків, нетбуків і настільних ПК.

Тайванська фірма Gigabyte знайшла популярність завдяки виробництву материнських плат, смартфонів, відеокарт, клавіатур і інших комп'ютерних аксесуарів, а також комп'ютерів: ноутбуків, нетбуків і настільних ПК

Компанія почала свою діяльність ще в 1986 році і в даний час входить в першу трійку виробників материнських плат. У 2010 році компанія була включена в в двадцятку провідних «глобальних» тайваньських брендів тайванським Радою з розвитку зовнішньої торгівлі. Продукцію Gigabyte можна знайти в багатьох країнах світу, а загальний річний оборот компанії перевищує 1,5 мільярда доларів США.

Haier

Haier

Haier є великим китайським виробником побутової техніки та електроніки. Історія компанії бере початок ще з 1920-х років, але як така компанія була заснована лише в 1984 році, а назва Haier вона взяла ще пізніше - в 1992 році. Свого часу компанії вдалося швидко досягти високого рівня завдяки активній співпраці з відомими європейськими брендами (зокрема, Liebherr). Варто зазначити, що станом на 2011 рік Haier належала найбільша частка на світовому ринку великої побутової техніки: 7,8%, що є більш, ніж гідним результатом роботи.

Варто зазначити, що станом на 2011 рік Haier належала найбільша частка на світовому ринку великої побутової техніки: 7,8%, що є більш, ніж гідним результатом роботи

В асортименті продукції компанії Haier - холодильники , Телевізори, мобільні телефони, кондиціонери і різна велика побутова техніка. В Україні продукція компанії Haier зустрічається досить рідко, компанія більше орієнтована на азіатський ринок і американський ринки.

HTC

HTC

Напевно, серед читачів нашого блогу немає людей, які б не чули про цю компанію. HTC є великим тайванським брендом смартфонів і планшетів. Починаючи з 1997 року (року заснування) компанія виробляла ноутбуки і після переключилася на КПК і комунікатори. Компанія ніколи не стояла на місці і вже на початку 2000-х років почала розробляти пристрої для таких відомих фірм, як HP (iPAQ) і Palm (Treo 650). В кінці минулого десятиліття компанія HTC почала активно просувати на ринку устройсва під власним однойменним брендом, результатом чого в 2011 році стало включення компанії в список 100 кращих світових брендів (Best Global Brands) під номером 98.

В кінці минулого десятиліття компанія HTC почала активно просувати на ринку устройсва під власним однойменним брендом, результатом чого в 2011 році стало включення компанії в список 100 кращих світових брендів (Best Global Brands) під номером 98

На сьогоднішній день пристрої HTC - одні з найпопулярніших в світі. В асортименті HTC - смартфони, планшети і різні аксесуари. Продукція компанії продається в більшості країн світу, проте найбільшу популярність має в країнах Азії і Європи.

Lenovo

Lenovo

Lenovo є однією з найбільш динамічно розвиваються китайських компаній в світі, яка була заснована в 1984 році і спочатку носила назву Legend. У 2004 році компанія змінила назву на Lenovo, а в 2005 році придбала підрозділ IBM, яке займалося персональними комп'ютерами.

У 2004 році компанія змінила назву на Lenovo, а в 2005 році придбала підрозділ IBM, яке займалося персональними комп'ютерами

На даний момент Lenovo є другим за величиною постачальником персональних комп'ютерів в світі. В асортименті продукції компанії - ноутбуки, планшети, монітори, настільні комп'ютери і різні комплектуючі, мережеве обладнання та різні аксесуари. Техніка Lenovo за короткий термін завоювала величезну популярність і продається в 160 країнах світу.

Transcend

Transcend

Тайванська компанія Transcend відома на весь світ, як виробник флеш-накопичувачів, карт пам'яті, зовнішніх жорстких дисків, плеєрів і різних аксесуарів. Компанія була заснована в 1988 році і її першим продуктом був драйвер для лазерного принтера. З 1989 року компанія почала виробляти модулі пам'яті, а вже до 2007 року Transcend став найбільшим в світі виробником флеш-накопичувачів.

З 1989 року компанія почала виробляти модулі пам'яті, а вже до 2007 року Transcend став найбільшим в світі виробником флеш-накопичувачів

На сьогоднішній день пристрої під маркою Transcend продаються по всьому світу. Компанія має офіси в Південній Кореї, США, Німеччини та інших великих країнах. У 2006 році бренд Transcend визнали одним з 20 провідних світових брендів, заснованих в Тайвані.

Xiaomi

Xiaomi

Xiaomi - дуже молода компанія, її історія починається лише з 2010 року. Компанія була заснована китайським підприємцем Лей Джуном і його другом Лін Біном, який в минулому обіймав посаду інженера в корпораціях Microsoft і Google. Компанія починала свою діяльність з того, що створила свою версію ОС Android - MIUI. За зовнішнім виглядом цієї оболонки можна помітити, що творці черпали натхнення в iOs, що припало до душі багатьом користувачам. А наступним етапом в історії Xiaomi став випуск власного смартфона.

А наступним етапом в історії Xiaomi став випуск власного смартфона

Засновник компанії Лей Джун хотів створити смартфон, який би грунтувався на дійсних відгуках і повністю задовольняв потреби покупців, без нав'язування власної думки. І, здається, у нього це вийшло.

висновок

Сьогодні ми розглянули 11 найбільш відомих китайський компаній, продукція яких відрізняється високою якістю і продається в більшості країн світу. Продукція більшості описаних компаній за останні кілька років стала настільки популярною, що з легкістю може скласти конкуренцію продукції багатьох європейських і американських виробників, маючи при цьому, як правило, більш вигідну ціну.

Дякуємо ресурс fishki.net за допомогу в підготовці матеріалу.

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!