{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Чому швидко розряджається батарея на телефоні

 1. Тип батареї
 2. Базове і встановлене ПЗ
 3. шкідливі програми
 4. особливості використання
 5. Що можна зробити?
 6. Зміна стандартних параметрів
 7. Робота з ПЗ
 8. Скидання даних
 9. Як робити не потрібно

Більшість власників гаджетів стикалися з однією проблемою: в невідповідний момент пристрій відключалася через «втомленого» акумулятора. Чому швидко розряджається батарея на телефоні? Поломка телефону, про яку виникає перша думка, чи не єдина причина виникнення неприємної ситуації.

Щоб несподівано не залишитися один на один з розрядженою технікою, коли це неприпустимо, варто розглянути фактори, що впливають на показники роботи акумулятора. Вони діляться на групи: пов'язані з базовими технічними характеристиками, активністю програм, що виникли через експлуатаційних похибок. Знання причин розрядки допоможе зрозуміти принципи збільшення часу використання акумулятора для смартфона.

Тип батареї

Чому сідає батарея незвично швидко? Можливо, справа у невдалому виборі джерела живлення. При покупці телефонів важливу роль відіграють характеристики акумуляторів.

Серед них:

 • Ємність (одиниця виміру - мАч).
 • вид (Ni-Cd, Ni-MH , Li-Ion, Li-Pol).
 • Період експлуатації.

Батарейка з показником менше 1600 мАг навряд чи зможе протриматися весь день без підзарядки на тлі активного інтернет-серфінгу, дзвінків і запуску ігор. Щодо комфортне час застосування смартфона починається з показників 2000-го мАг. У «стійких» телефонах встановлені акумулятори ємністю від 3000 до 4000 мАг.

Тип батареї також позначається на тривалості використання її без зарядки. Нікель-кадмієві представники (Ni-Cd) пішли в історію через недовговічності, малої енергоємності, невиправданих виробничих витрат. Металлогидрідниє акумулятори (Ni-MH), які вбудовували в старі великогабаритні недорогі телефони, мають порівняно довгим часом роботи, але поступаються іншим типам.

Металлогидрідниє акумулятори (Ni-MH), які вбудовували в старі великогабаритні недорогі телефони, мають порівняно довгим часом роботи, але поступаються іншим типам

Сучасні батареї на смартфонах виготовлені на основі літію (Li-Ion, Li-Pol). Обидва представники подібні за своїми характеристиками: високі цифри мАг, стабільність роботи, відсутність «ефекту пам'яті» (поступова втрата номінальної ємності). Однак вони чутливі до температури навколишнього середовища, тривалого перебування в стані розрядки / зарядки. Як правильно заряджати Li-Ion акумулятори, читайте тут →

Передував період експлуатації стосується старих акумуляторів. Наприклад, на сучасному смартфоні «Самсунг» батарея нормально служить від 1 до 3 років (залежить від інтенсивності застосування, моделі пристрою). Необхідність частішого заряджання нового телефону помічається вже через рік використання. Не варто очікувати довгої роботи, якщо батарея смартфона беззмінно служила попередньому власникові протягом 4 років.

Літій-іонні АКБ смарфона схильні до ефекту пам'яті, внаслідок чого починають з часом втрачати ємність. У такій ситуації допоможе калібрування акумулятора на Андроїд .

Базове і встановлене ПЗ

Зазначена причина швидкої розрядки батареї в більшій мірі стосується власників смартфонів на Андроїд. Багато власників гаджетів помічають: чим більше в пристрої встановлено програм, тим швидше воно «втомлюється». Швидко розряджається батарея на телефоні через частого автоматичного запуску додатків, неправильної їх інсталяції. Некоректний автозапуск ПО не дає перейти процесору в «сплячий» режим. До того ж, акумулятор може швидко сідати через накопичених програмних помилок, що виникли на Андроїд.

Іноді чистка від непотрібного ПЗ не допомагає вирішити проблему. Андроїд спочатку включає в себе служби, діючі за умовчанням, але не завжди потрібні власникові пристрою. Не всі користувачі підозрюють про їх наявності на своєму смартфоні, хоча попередньо встановлені програми можуть змусити розряджатися пристрій набагато швидше. Особливо це стосується телефонів марки Samsung: нерідко високотехнологічна «начинка» не відповідає заявленій потужності батареї.

Особливо це стосується телефонів марки Samsung: нерідко високотехнологічна «начинка» не відповідає заявленій потужності батареї

шкідливі програми

Технічний прогрес зіграв подвійну роль: наростання функціональних можливостей Андроїд призвело до збільшення числа системних вразливостей. Часто спроба завантажити антивірус з неперевірених джерел, навпаки, закінчується установкою шкідливого ПЗ.

«Симптоми» зараження смартфона на платформі Андроїд:

 • уповільнення запуску програм;
 • часті зависання;
 • швидке нагрівання акумулятора;
 • поява банерів, інших форм реклами в нетипових місцях.

особливості використання

Батарея смартфона швидше розряджається при інтернет-серфінгу, перегляду фільмів, запуску ігор з високою якістю графіки. Вчинення звичайних дзвінків, відправка смс, прослуховування музики вимагають меншої витрати батареї. Грає роль якість сигналу, що поступає: чим він гірше, тим швидше смартфон розряджається через роботу датчиків, «ловлять» пропадає мережа.

Чому ще швидко розряджається батарея на телефоні? На тривалість функціонування акумулятора впливають навіть кліматичні показники навколишнього середовища. Енергія при температурі -20 ° C витрачається в кілька разів швидше, ніж при плюсовій. При здійсненні дзвінка в мороз потрібно бути готовим до різкого відключення смартфона.

Що можна зробити?

Уповільнити витрата заряду можна декількома способами. Радикальний - придбати новий оригінальний акумулятор. Однак варто з цим почекати і спробувати продовжити службу смартфона іншими шляхами.

Зміна стандартних параметрів

Що робити? Для початку варто спробувати вирішити проблему швидко сіла батареї за допомогою оптимізації налаштувань.

заходи:

 • Зміна параметрів екрану. Батарейка розряджається повільніше при низькій яскравості. Роль грає мінімізація часу автоотключения екрану.
 • Зупинка модулів зв'язку. Випадкове включення Bluetooth здатне розрядити телефон швидше звичайного. Не рекомендується запускати WI-FI, де він не потрібен або відсутній. Даний модуль часто стає «винуватцем» автоматичного завантаження непотрібних оновлень. При невикористанні рекомендовано відключати мобільний передачу даних. Тимчасово зупинити відразу всі розглянуті модулі допомагає режим «У літаку». Однак це призведе до неможливості використання смс, дзвінків по телефону.
 • Налаштування датчиків. Багато батареї «з'їдають» функція автоповороту і GPS. Якщо вони не потрібні, рекомендовано тимчасово відключити їх. Причиною прискорення розрядки служить і автонастройка яскравості екрану (за рахунок постійної роботи спеціального датчика). Деякий ПО, наприклад, крокомір, запускає в фоновому режимі акселерометр, гіроскоп, що знижують рівень заряду батареї.

Робота з ПЗ

Слід видалити додатки, що прискорюють розрядку смартфона. Якщо спочатку не зрозуміло, «перевантажують» чи встановлені додатки систему, можна провести діагностику до деінсталяції. Для цього слід перевести Андроїд чи іншу систему в безпечний режим (на смартфоні запускаються тільки стандартні служби). Якщо телефон став розряджатися повільніше, рекомендовано видалити сторонні додатки.

Позбутися від швидкої розрядки допоможе відключення невикористовуваних встановлених служб. Варто звернути увагу, що частина з них неможливо видалити, але допустима припинення активності додатків. Не зайвою буде установка надійного антивіруса.

Не зайвою буде установка надійного антивіруса

Скидання даних

Є крайнім заходом, що дозволяє виправити накопичилися системні помилки в телефоні, позбутися шкідливих додатків. Налаштування повернуться до стану. Стираються всі дані, збережені не виробники.

Як робити не потрібно

Іноді неправильні заходи можуть скоротити життя акумулятора, в ряді ситуацій страждають навіть самі смартфони. Наприклад, деякі джерела рекомендують провести калібрування літій-іонної батареї шляхом циклів, що складаються з повної розрядки, тимчасового вилучення джерела живлення, потім максимальної його зарядки протягом, щонайменше, 8 годин. Спосіб підходив для акумуляторів старих типів, так як батарея сідала через «ефекту пам'яті». Літієві акумулятори після такої калібрування прийдуть в непридатність швидше, ніж спочатку заявлено виробником.

Крім цього не можна:

 • розбирати батарею;
 • деформувати;
 • намагатися впливати на неї холодом, високою температурою (в мережі гуляють і такі екстремальні способи).

У більшості випадків, дотримання розглянутих рекомендацій допомагають «реанімувати» швидко розряджається смартфон. При відсутності результату бажано звернутися в сервісний центр. Від неприємностей, пов'язаних зі швидкою розрядкою телефону, допомагає покупка смартфона з характеристиками, спочатку відповідними індивідуальним вимогам власника, дотримання офіційного керівництва користувача і заміна батареї, коли вона стала непридатною, на оригінальну (від виробника).

Чому швидко розряджається батарея на телефоні?
Чому ще швидко розряджається батарея на телефоні?
Що можна зробити?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!