{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Чому не працює мікрофон на ноутбуці в Скайпі

  1. Підключаємо мікрофон в правильний роз'єм ноутбука або комп'ютера
  2. Перевіряємо драйвер звукової карти
  3. Вибираємо потрібний мікрофон в системі і Realtek HD Audio
  4. Перевіряємо роботу мікрофона в Скайпі

Привіт, шановні відвідувачі   smartronix Привіт, шановні відвідувачі smartronix.ru ! Намагаєтеся підключити мікрофон в Skype на вашому ноутбуці, але нічого не виходить? Що робити? У представленій нижче інструкції ми постараємося розібратися в причинах чому не працює мікрофон на ноутбуці або в Скайпі. У більшості випадків настройка мікрофона на ноутбуці повинна проходити без сучка і задирки.

Проте багато власників комп'ютерів і ноутбуків періодично стикаються з проблемою коли мікрофон не працює через криво встановлених драйверів на звукову аудіокарту комп'ютера або ноутбука, або через не налаштованого програмного забезпечення в Windows або Realtek HD Audio. Часто мікрофон перестає працювати в іграх, на зразок World of Tanks (WoT), Counter Strike або Dota (в «Доті»).

Дана публікація зроблена саме для таких випадків. Насправді в налаштуванні мікрофона в скайпі , Ноутбуці або ПК не має нічого складного. Ми просто розглянемо найпоширеніші помилки, які допускає звичайних комп'ютерний користувач при роботі з мікрофоном. Іншими слова, давайте просто перевіримо чому не працює ваш мікрофон в Скайпі і як виправити цю ситуацію. Почнемо з перевірки підключення мікрофона і роботи аудіо карти в системі.

Підключаємо мікрофон в правильний роз'єм ноутбука або комп'ютера

Відразу хочемо зауважити, що якщо мікрофон не працює в Скайпі, то швидше за все винен не сам Skype, а настройки системи. Зазвичай налаштовувати мікрофон в Скайпі або на ноутбуці не потрібно, він сам визначається системою якщо Ви підключили його в правильний роз'єм аудіокарти. Але якщо вже Ви читаєте цю інструкцію, значить з якоїсь причини мікрофон все ж не працює. Наприклад, якщо у Вас ноутбук з вбудованим мікрофоном, а Ви вирішили підключити додатковий мікрофон, потрібно просто вибрати інший пристрій в настройках Windows.

Почнемо з простого, - перевіримо чи правильно мікрофон підключений в звукову плату вашого ноутбука або комп'ютера. Для мікрофона на аудіокарті передбачений спеціальний роз'єм - 3.5 джек, як у звичайних навушників. Ми вже розповідали про настройку та як підключити навушники з мікрофоном в інший нашій статті за посиланням. Тут все те ж саме. Роз'єм на звуковій карті повинен бути рожевого кольору:

Роз'єм на звуковій карті повинен бути рожевого кольору:

Те ж саме стосується і ноутбуків, ультрабуків і нетбуків. Роз'єм зазвичай розташований з правого або лівого торця ноутбука і позначений спеціальним графічним значком.

Роз'єм зазвичай розташований з правого або лівого торця ноутбука і позначений спеціальним графічним значком

Якщо на вашому комп'ютері немає зовнішньої аудіокарти, то роз'єм мікрофона також не складе труднощів знайти. Він розташований на вбудованому аудіо-модулі материнської плати комп'ютера:

Він розташований на вбудованому аудіо-модулі материнської плати комп'ютера:

Впевнені, що знайти потрібний роз'єм для мікрофона у Вас труднощів не складе. Зазвичай після підключення він сам визначається системою. Якщо цього не відбулося, то давайте перевірити що там з драйвером для звукової карти ноутбука / комп'ютера.

Перевіряємо драйвер звукової карти

Для початку переконався, що у Вас встановлений аудіо-драйвер. Звичайно, якщо звук з колонок йде, то швидше за все все в порядку. Але краще все перевірити ще раз. Для цього нам потрібно потрапити в диспетчер пристроїв Windows. Зробити це можна кількома способами. Перший спосіб - клацнути по іконці комп'ютера на робочому столі і вибрати потрібний пункт меню.

Або знайти диспетчер пристроїв в командному рядку через меню «Пуск»:

Третій спосіб, знайти диспетчер пристроїв через «Панель управління». Для цього потрібно її відкрити через «Пуск»> «Панель управління», в панелі управління знайти пункт «Система» і там буде посилання на диспетчер пристроїв. Яким способом користуватися не настільки важливо. Головне, щоб в розділі «Звукові, відео та ігрові пристрої» у вас були встановлені драйвери для звукової карти і не було невідомих пристроїв, як показано на наступному скріншоті.

Якщо невідомі пристрої є, то щоб потім не мучитися з непрацюючим мікрофоном, краще зайти на сайт виробника ноутбука або материнської плати комп'ютера і завантажити драйвери для звукової плати вашого ПК.

Вибираємо потрібний мікрофон в системі і Realtek HD Audio

Наступний етап - упевниться, що мікрофон визначився ноутбуком в Windows або в диспетчері Realtek High Definition Audio. Наша інструкція робилася в Windows 7, але вона також буде актуальна і для інших версій системи - Winsows 8, Windows Vista і Windows XP. На багатьох ноутбуках встановлено програмне забезпечення від Ріалтек, яке допомагає налаштувати звукові параметри комп'ютера. Почнемо з нього. Диспетчер Realtek HD Audio можна знайти в диспетчері пристроїв. Або знайти іконку у вигляді колоночки в треї Windows, як це показано на наступній картинці.

Також аудіо-драйвер Realtek можна знайти через «Панель управління», зайшовши в «Обладнання і звук»:

Відкривши диспетчер прямуємо на вкладку «Мікрофон». Якщо на вашому ноутбуці є вбудований мікрофон, а Ви вирішили підключити ще один додатковий зовнішній мікрофон, то в диспетчері Realtek HD потрібно задати пристрій, які Ви хочете використовувати за замовчуванням. При використанні одного мікрофона на ноутбуці він повинен почати використовуватися за замовчуванням. Якщо цього не відбулося, поставте його вручну за допомогою опції «Поставити стандартний пристрій».

У Windows перевірити присутність мікрофона в системі також не складно. Відкриваємо «Панель управління» через «Пуск», заходимо в «Обладнання і звук» і вибираємо пункт меню «Звук».

Або можна поступити ще простіше і знайти настройки звуку через командний рядок Windows:

Також можна знайти настройки в треї системи, клікнувши по значку-колонці. Знову ж, не має значення, як Ви туди потрапите. Відкривши налаштування звуку переходимо на вкладку «Запис». Саме на ній повинно відобразитися наше пристрій звукозапису. Якщо у вашій системі більше немає мікрофонів, то він буде один. Якщо на вашому ноутбуці є вбудований мікрофон і ви підключаєте додаткову гарнітуру або вебкамеру з вбудованим в неї мікрофоном, то пристроїв буде два.

Якщо Ви не виявили мікрофон в диспетчері від Realtek або в налаштуваннях самої системи Windows, або мікрофон перестав працювати раптово, то причин може бути дві. Або мікрофон зламаний і його бажано перевірити на іншому ноутбуці або комп'ютері. Або щось трапилося з роз'ємом звукової карти. В цьому випадку зазвичай ноутбук ремонтується в сервісному центрі.

Перевіряємо роботу мікрофона в Скайпі

звичайно якщо Skype не працює або скайп не починається , То до мікрофона можна і не дістатися. Але у нас програма працює і перевірити мікрофон не складе труднощів. Давайте відкриємо настройки Skype і постараємося налаштувати мікрофон в Скайпі самостійно. Інтерфейс скайпу просто і зрозумілий. Потрібно вказати мікрофон в настройках і перевірити, що він працює. Відкриваємо «Налаштування», знайшовши їх в пункті верхнього меню «Інструменти».

У вікні нас цікавить «Налаштування звуку», яка знаходиться зліва. У ньому потрібно вибрати потрібний мікрофон, який ми до цього налаштували. При цьому потрібно залишити опцію «Дозволити автоматичне налаштування мікрофону» потрібно залишити включеною, а якщо галочка не встановлена, то встановити її. Те ж саме робимо з динаміками. Потрібно вибрати потрібні колонки і вказати їх в програмі. Знову не забудьте про галочку «Автоматична настройка динаміків».

Як перевірити чи працює мікрофон? Натискаємо кнопку зберегти і перевіряємо, як працює мікрофон в Скайпі. При правильному налаштуванні рівень гучності при розмові повинен змінюватися.

Є ще один спосіб перевірити роботу мікрофона в Skype. Треба подзвонити в Echo Sound Test Service, який можна знайти в контактах.

На цьому наша інструкція закінчена. Ми розглянули основні причини, за якими мікрофон на ноутбуці і в Скайпі не працює. Сподіваємося наша стаття виявилася пізнавальної і допомогла вирішити проблему. Якщо проблема з підключенням мікрофона не вирішується, просимо задавати всі питання, побажання і доповнення у формі коментарів, яка розташована внизу статті. В кінці хочемо відповісти на схожий частий питання наших відвідувачів - чому не працює мікрофон на навушниках. Зазвичай це пов'язано з банальною поломкою пристрою і не залежить від налаштувань системи. Втім якщо у вас гарнітура з навушниками, то наша стаття теж може виявитися корисною.

Намагаєтеся підключити мікрофон в Skype на вашому ноутбуці, але нічого не виходить?
Що робити?
Як перевірити чи працює мікрофон?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!