{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Чому не працює Wi-Fi на ноутбуці (нетбуці)? Як підключити ноутбук до Wi-Fi роутера? Помилка Windows не вдалося підключитися до ...

  1. Хто ж винен, ноутбук, або Wi-Fi роутер?
  2. Перевіряємо чи встановлений драйвер на Wi-Fi
  3. Перевіряємо чи включений Wi-Fi на ноутбуці
  4. Включаємо, або відключаємо бездротової адаптер Wi-Fi в Windows 7
  5. Помилка "Windows не вдалося підключитися до ..."
  6. висновок

Вітаю, дорогі друзі. Як Ви вже напевно зрозуміли з заголовка, я вирішив сьогодні торкнутися дуже серйозну і наболілу тему, і спробувати розібратися, що робити коли не працює Wi-Fi на ноутбуці, або нетбуці і як все ж підключити ноутбук до Wi-Fi роутера. До речі це може бути не тільки ноутбук, або нетбука, це ще може бути звичайний стаціонарний комп'ютер з Wi-Fi приймачем. Подібних питань останнім часом з'являється дуже багато, в основному до статті Wi-Fi мережу без доступу до інтернету. Вирішуємо проблему на прикладі роутера TP-Link .

Вирішуємо проблему на прикладі роутера TP-Link

Зараз ми спробуємо крок за кроком розібратися, які і чому можуть з'явиться проблеми при підключенні ноутбука до бездротової Wi-Fi мережі. Так само постараємося знайти рішення цієї дуже популярної і неприємної проблеми з підключенням до Wi-Fi, точніше невдалого підключення.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Найчастіше, виникають проблеми, коли не вдається включити сам Wi-Fi модуль на ноутбуці. І коли Wi-Fi включається, всі доступні мережі ноутбук знаходить, але при спробі підключення пише "Windows не вдалося підключитися до ...". Потрібно перевіряти чи встановлені драйвера на Wi-Fi адаптер, включений Wi-Fi на ноутбуці і т. Д. Зараз ми цим і займаємося.

Я помітив, що найчастіше проблеми з підключенням до Wi-Fi зустрічаються в Windows 7. Саме на цій ОС дуже часто з'являється помилка мережу без доступу до інтернету, як вирішити цю проблем я писав у статті, посилання на яку є вище. Насправді, як показує практика, причин цієї проблеми може бути дуже багато. А якщо є багато причин, то і є багато способів, якими можна змусити ноутбук підключатися до Wi-Fi роутера.

Але не завжди винен саме ноутбук, нетбук і т. Д. Може бути і проблема в точці доступу, тобто в Wi-Fi роутер. І перше, що нам потрібно зробити при виникненні проблеми з підключенням до Wi-Fi, так це визначити в чому ж причина, в ноутбуці, або ж в Wi-Fi роутер. Зараз я буду розглядати проблему з підключенням до власного роутера. Тому-що, якщо Вам не вдається встановити з'єднання з чужим Wi-Fi, то всі претензії до сусіда, це швидше за все у нього проблеми :).

Хто ж винен, ноутбук, або Wi-Fi роутер?

Як я вже писав вище, потрібно для початку знайти винуватця. Перед тим, як вносити які-небудь настройки на ноутбуці, або Wi-Fi роутер, потрібно зрозуміти в чому проблема, через що не виходить підключити ноутбук до Wi-Fi. Просто можна так налаштувати, що потім доведеться робити скидання налаштувань і все заново налаштовувати. Найкращий спосіб визначити в якому пристрої ховається проблема, це спробувати до роутера з'єднати з пристроєм, наприклад інший ноутбук, планшет, або телефон. А ноутбук на якому є проблем з підключенням до Wi-Fi, потрібно спробувати підключити до іншого бездротової мережі.

Думаю, що Ви мою думку зрозуміли. Якщо до вашого роутеру інші пристрої (найкраще з аналогічною операційною системою) будуть підключатися без проблем, то значить проблема в ноутбуці. Читайте цю статтю далі, зараз спробуємо вирішити.

Ну а якщо проблеми при підключенню до вашої мережі виникають і на інших пристроях, а "проблемний" ноутбук без проблем підключається до інших мереж, то значить проблема в налаштуванні Wi-Fi роутера. Дивіться статтю по налаштування Wi-Fi роутера TP-Link TL-WR841N , Можливо стане в нагоді.

Перевіряємо чи встановлений драйвер на Wi-Fi

Я буду показувати на прикладі ноутбука, який працює на Windows 7. Це на динний момент найпопулярніша операційна система.

Я раджу відразу звернути увагу на значок, який відображає статус підключення до інтернету. Він знаходиться на панелі повідомлень.

Якщо статус підключення до інтернету виглядає ось так:

Те потрібно для початку перевірити чи встановлені драйвера на Wi-Fi і включений Wi-Fi адаптер.

Натискаємо правою кнопкою на "Мій комп'ютер" і вибираємо "Властивості". Зліва виберіть "Диспетчер пристроїв".

Зліва виберіть Диспетчер пристроїв

У новому вікні відкрийте вкладку "Мережеві адаптери" і подивіться, чи є там пристрій типу Wireless Network Adapter (у Вас воно може називатися по іншому). Якщо такий пристрій у вас є, то натисніть на нього правою кнопкою і виберіть "Властивості". Відкриється ще одне вікно, переконайтеся що написано "Пристрій працює нормально".

Відкриється ще одне вікно, переконайтеся що написано Пристрій працює нормально

Якщо у Вас все приблизно так само, як у мене вище на скріншоті, то значить все добре, драйвер встановлений. А якщо пристрої Wireless Network Adapter немає і у Вас є непізнані пристрої, зайдіть на сайт виробника вашого ноутбука, скачайте і встановіть драйвер на Wireless Network Adapter для своєї моделі.

Детальніше про встановлення та оновлення драйвера для бездротового адаптера - https://f1comp.ru/zhelezo/kak-ustanovit-obnovit-pereustanovit-udalit-drajver-na-besprovodnoj-setevoj-adapter-wi-fi/ .

З драйверами розібралися.

Перевіряємо чи включений Wi-Fi на ноутбуці

Якщо драйвер встановлений, але модуль Wi-Fi відключений, то статус з'єднання буде таким же:

Зазвичай адаптер бездротових мереж на ноутбуці включений, але не завадить перевірить. Wi-Fi на ноутбуках (нетбуках) зазвичай включається і відключається сполучення клавіш. На моєму ASUS K56cm, це клавіші FN + F2. Але хоча при натисканні на ці клавіші у мене з'являється повідомлення що бездротові адаптери включені / відключені, але нічого не відбувається. Пошукайте у себе на ноутбуці клавішу FN і клавішу з зображенням бездротової мережі. Натисніть їх одночасно.

На деяких ноутбуках може бути спеціальний перемикач на корпусі, яким можна включити, або відключити Wi-Fi. Наприклад на Toshiba Satellite L300 він виглядає ось так:

Включаємо, або відключаємо бездротової адаптер Wi-Fi в Windows 7

Але найкращий спосіб перевірити працює, чи ні адаптер бездротової мережі, це зайти в центр управління мережами і подивитися.

Значить на панелі повідомлень натискаємо правою кнопкою миші на значок статусу інтернет підключення і вибираємо "Центр управління мережами і загальним доступом".

Потім зліва виберіть "Зміна параметрів адаптера".

Серед підключень шукаємо "Бездротове мережеве з'єднання". Якщо все нормально і Wi-Fi адаптер включений, то він має виглядати ось так:

Якщо адаптер відключений то він буде виглядати так, як на скріншоті нижче. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть "Включити".

Описаними вище способами, ми повинні зробити так, що б статус інтернет з'єднання на панелі повідомлень був ось такий:

Цей статус означає "Ні підключення - Є доступні підключення" - це означає, що Wi-Fi адаптер включений і є доступні бездротові мережі для підключення.

Якщо статус з'єднання ось такий:

Якщо статус з'єднання ось такий:

То це означає, що Wi-Fi включений, але просто ноутбук не бачить доступних для підключення мереж.

Помилка "Windows не вдалося підключитися до ..."

З проблемою, коли модуль бездротової мережі відключено, або зовсім не працює ми розібралися. Тепер розглянемо випадок, коли ноутбук знаходить доступні Wi-Fi мережі, але при спробі підключення до Wi-Fi пише: "Windows не вдалося підключитися до ...", де замість точок назва мережі до якої Ви хочете підключиться.

Якщо у вас статус підключення до мережі такий як на скріншоті вище (через один, мережа з жовтим значком), то натисніть на нього, і ви побачите список мереж доступних для підключення.

Виберіть необхідну мережу, натисніть на неї, потім натисніть кнопку "Підключення".

Якщо сет захищена паролем, то Windows попросить Вас вказати пароль. Пропишіть пароль від мережі і натисніть "Ок".

І якщо все нормально, то Ваш ноутбук повинен підключиться до інтернету по бездротовому з'єднанню. А статус підключення до інтернету має виглядати ось так:

Але саме в момент підключення, дуже часто з'являється помилка "Windows не вдалося підключитися до ...". Виглядає вона ось так:

На жаль, друзі, немає певного рішення цієї проблеми. Але можу завантажити, що дуже часто проблема з такою помилкою з'являється через налаштувань Wi-Fi роутера. Може бути через тип безпеки і шифрування яке встановлено на Wi-Fi роутер, докладніше про це почитайте в статті Як встановити (змінити) пароль для Wi-Fi мережі на роутері TP-Link TL-WR841N . Так само може бути проблема з роздачею IP адрес.

Якщо Ви помітили, то у вікні з помилкою "Windows не вдалося підключитися до ..." є можливість запустити "Усунення неполадок", гріх не скористатися. Спробуйте запустити, десь чув, що бувають випадки в яких воно допомагає :). А якщо серйозно, то іноді дійсно допомагає. Windows перевірить готовність бездротового адаптера, перевірить налаштування і т. Д. І якщо зможе, то усуне проблему, яка заважає Вам підключиться до Wi-Fi.

Просто перезавантажте роутер, а потім ноутбук. Дуже часто це допомагає.

Ще я пораджу Вам відключити пункт «Дозволити відключення цього пристрою для економії електроенергії». Іноді це допомагає усунути і уникнути безліч проблем з підключенням до інтернету. Детальніше про те як це зробити читайте в статті Пропадає інтернет з'єднання по Wi-Fi після виходу із сплячого режиму .

оновлення

Помітив, що в Windows ця помилка з'являється тоді, коли налаштування, які збережені на комп'ютері для вашої мережі не відповідають поточним настроюванням мережі. Зараз поясню.

Наприклад у Вас ноутбук був підключений до Wi-Fi, він автоматично підключався до мережі. Але Ви взяли і змінили пароль, або тип шифрування мережі. Тепер ноутбук намагається підключиться до мережі, але параметри вже не збігаються, ось і помилка.

Досить, просто видалити мережу на комп'ютері і встановити з'єднання заново. Я писав про це в статті Як видалити бездротове з'єднання з мережею і підключитися заново до Wi-Fi?

висновок

Велика стаття вийшла, і я сподіваюся що корисна. Пол дня її писав, з перервами звичайно, були ще проблеми з додаванням скріншотів на сайт, але начебто вирішив.

Я постарався зібрати всю необхідну інформацію, яка повинна допомогти Вам вирішити проблему, яка виникає при підключенні ноутбука, або нетбука до Wi-Fi. Якщо щось забув написати, то в подальшому обов'язково доповню статтю, так само буду дуже вдячний, якщо Ви в коментарях поділіться інформацією, яка допомогла Вам вирішити проблему з підключенням до бездротової мережі.

Якщо у Вас виникнуть питання, то задавайте їх у коментарях, постараємося розібратися. Всього доброго!

Хто ж винен, ноутбук, або Wi-Fi роутер?
Хто ж винен, ноутбук, або Wi-Fi роутер?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!