{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Чому зависає ноутбук | Висне ноутбук - Причини та Рішення проблеми

 1. Причини зависання ноутбука
 2. Звісно ноутбука через комп'ютерний заліза
 3. Звісно ноутбука через операційної системи

При користуванні ноутбуком нерідко виникає неприємна ситуація - в один не найпрекрасніший момент комп'ютер раптом починає періодично гальмувати, зависати і перестає реагувати на команди. Чому це відбувається і що потрібно зробити, щоб повернути ноутбук в нормальний стан?
Спробуємо в цьому розібратися.

Причини зависання ноутбука

Відразу слід зазначити, що єдиного ліки від усіх хвороб немає, і будуть розглянуті типові випадки втрати нормальної працездатності пристрою.

Найчастішими причинами зависання є: Найчастішими причинами зависання є:

 • Перегрів ноутбука;
 • Недостатня оперативна пам'ять;
 • Присутність вірусів або шкідливих програм в ноутбуці;
 • Пошкодження жорсткого диска;
 • Накопичення в реєстрі Windows записів, які гальмують процеси;
 • Низька продуктивність процесора;
 • Велика кількість програм, встановлених в автозавантаженні системи;
 • Переповнення жорсткого диска інформацією, також можлива і його фрагментація.

Всі причини діляться на дві категорії: в одному випадку в зависанні винувато комп'ютерне залізо, у другому - збої і неполадки операційної системи.

Розглянемо по порядку всі можливі джерела неполадок.

Звісно ноутбука через комп'ютерний заліза

перегрів

Для багатьох ноутбуків перегрів стає проблемою №1. На відміну від стаціонарного комп'ютера, в ньому не так багато місця для додаткових вентиляторів охолодження процесора, та й продуктивність у настільних ПК зазвичай більше. Причини перегріву ноутбука можуть бути наступні:

 • Заводська недоробка;
 • Перевантаження оперативної пам'яті;
 • Вихід з ладу вентилятора охолодження процесора;
 • Накопичена пил всередині корпусу.

Якщо почитати на форумах відгуки про ту чи іншої моделі ноутбука, часто можна зустріти скарги на те, що гаджет сильно нагрівається. У таких випадках зазвичай «ноут» починає гальмувати на «важких» програмах, які сильно навантажують процесор.

Нерідко пристрій і зовсім відключається, і включити його вдається тільки після того, як воно трохи охолоне.

Взагалі, що можна зробити, щоб спробувати позбутися від цієї проблеми?

 • Якщо ноутбук вже не новий, можна спробувати почистити його від пилу . Часто пилом забивається вентилятор процесора.
 • Буває, що гріється і нове комп'ютерне пристрій. Як варіант, можна купити спеціальну підставку з вентилятором охолодження. Підставка добре виручає у багатьох випадках, тільки не потрібно економити на покупці. Перевірено, що дешева підставка - гроші, викинуті на вітер.
 • Варто прислухатися до роботи ноутбука. При значному нагріванні повинен включатися вентилятор. Якщо він не шумить, то, можливо, знадобиться заміна кулера .

Брак оперативної пам'яті або продуктивності процесора

Зараз створено багато програм, які при всіх своїх перевагах споживають досить багато ресурсів комп'ютерного пристрою. Припустимо, нова комп'ютерна гра розрахована на 2 ГБ оперативної пам'яті, а всієї оперативної пам'яті на ноутбуці 4 ГБ, і встановлена ​​система Windows 7. Здавалося, гра повинна піти без гальм, але тут не все так просто.

Справа в тому, що сам Win 7 забирає 1,5 ГБ «оперативки», і залишається вільним всього близько 0,5 ГБ. А якщо відкритий один з браузерів або ще якісь інші додатки (скайп, ICQ)?

При нестачі продуктивності комп'ютерного заліза тільки два виходи з положення:

 • Зробити апгрейд ноутбука (збільшити оперативну пам'ять, встановити більш продуктивний процесор, якщо це дозволяє материнська плата). Більше про елементи, які можна розгойдати дізнайтеся по засланні

Звісно через жорсткого диска

На відміну від настільного ПК, вінчестер (жорсткий диск) є особливо вразливим місцем в ноутбуці. Вся справа в тому, що ноутбук - все-таки в основному переносний пристрій, і часто піддається різним переміщенням. При переміщенні можливі всякі струсу, і навіть удари.

А ось як раз ударів вінчестер ноутбука і боїться. При ударах на жорсткому диску утворюються так звані "бед блоки" (неробочі сектори). Якщо таких bad blocks накопичиться багато, то комп'ютер спочатку почне гальмувати, а потім і зовсім може відмовитися працювати.

Важко щось радити при такій проблемі пересічному користувачеві, але з жорстким диском часом розібратися не так легко. У Win 7 можна перевірити жорсткий диск таким чином:

 • «Мій комп'ютер →.
 • Локальний диск C (або інша буква) →.
 • На вільному полі правою кнопкою миші «Властивості» →.
 • Сервіс →.
 • Перевірка диска на наявність помилок (кнопка «Виконати перевірку»).

Для визначення неробочих секторів на вінчестері існують спеціальні програми, за допомогою яких можна і «вилікувати» жорсткий диск. «Лікуються» далеко не всі диски, інший раз простіше замінити вінчестер .

Ще одна проблема - це фрагментація жорсткого диска. Фрагментація виникає через те, що інформація записується на різні сектори, і при її зчитуванні комп'ютера доводиться звертатися в усі області диска, щоб прочитати вміст. Відбувається затримка, ноутбук довго «думає» при зчитуванні інформації з такого вінчестера.

З такою безладдям справа йде простіше. У будь-якому Windows, починаючи з Win 95, в стандартних програмах є утиліта «дефрагментація диска». В системі Win 7 вона знаходиться за адресою: «Пуск → Усі програми → Стандартні → Службові → Дефрагментація диска».

Далі потрібно зазначити потрібний диск для дефрагментації і натиснути необхідну кнопку. Найголовніше, потрібно запастися терпінням - процес цей довгий.

Звісно ноутбука через операційної системи

Віруси і шкідливі програми

Віруси, що проникають в систему Windows (будемо розглядати її, як найбільш поширену), можуть значно уповільнювати всі процеси в ноутбуці. Проблема вирішується за допомогою антивірусних програм, але часом ситуація досягає абсурду. Гальмує і зависає ноутбук саме через антивірусного програмного забезпечення.

Гальмує і зависає ноутбук саме через антивірусного програмного забезпечення

Як порада - не варто в інтернеті завантажувати пробні версії «антівірусніков». І навіть неважливо, наскільки відома ця програма, будь то Касперський або dr. Web. Особливо не варто користуватися демонстраційною версією при слабкій конфігурації комп'ютерного заліза - ноутбук буде моторошно гальмувати майже гарантовано.

Справа в тому, що разом з програмою встановлюються різні побічні додатки, і дозволу на установку вони не питають. А ті галочки, які необхідно було зняти при скачуванні демо антивіруса, не всі помічають. Ось і отримуємо купу додаткових проблем замість профілактики операційної системи.

Переповнення реєстру операційної системи непотрібними записами

Деякі програми, які вже не потрібні, користувач видаляє з комп'ютера. Але записи в реєстрі про програму зберігаються. Накопичуючись в реєстрі Windows, ці записи починають гальмувати комп'ютер. Тому реєстр необхідно періодично чистити.

Для очищення записів існують безліч різних утиліт, в тому числі і безкоштовні програми. Такі програми можна знайти в інтернеті, як приклад можна привести утиліту CCleaner. Але користуватися подібним програмним забезпеченням потрібно акуратно і уважно стежити за тим, що видаляється з Windows.

Якщо вам набрид постійно гальмує ноут - звертайтеся в NotebookCenter. Наші сервісмени точно діагностують проблему і повернуть лептопу колишню швидкість.

Статті по темі

Чому це відбувається і що потрібно зробити, щоб повернути ноутбук в нормальний стан?
Взагалі, що можна зробити, щоб спробувати позбутися від цієї проблеми?
А якщо відкритий один з браузерів або ще якісь інші додатки (скайп, ICQ)?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!