{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Диявольськи хороший: огляд ультрабука-флагмана Samsung Series 9 New 900X3C

Звичайно, одна з основних причин, по якій розвиток даного сегмента не зупиняється, популярність пристроїв класу ультрапортативних ноутбуків у досить широкій аудиторії користувачів. При роботі, пов'язаної з частими роз'їздами, і одночасної необхідністю, по крайней мере, підтримувати постійне листування питання про робочому супутнику стає критичним. Само собою, одне з перших вимог такому супутнику буде малу вагу і габарити. Далі, час автономної роботи і продуктивність. Також не варто забувати і про привабливої ​​зовнішності, оскільки ультрабук стає аксесуаром представляє свого власника, чимось на зразок дорогих годинників.

Як не дивно, повністю відповідати даним вимогам здатні лише пристрої в форм-факторі ноутбука. Можна заперечити, що планшетні ПК, куди більш компактні. Однак при використання планшетів якості робочих інструментів виникає ряд незручностей, пов'язаних і з форм-фактором (взяти хоча б не найзручнішу, сенсорну клавіатуру), і з ОС. Оскільки більшість планшетів досі працює на OS Android, незважаючи на вихід Windows 8, перед користувачем можуть виникнути найнесподіваніші труднощі. Зокрема в нашій практиці був випадок, коли для реєстрації в Wi-Fi мережі готелю було потрібно одне з додатків MS Office. Само собою такого не виявилося.


Samsung Series 9 New

Деякий час назад на звання "ноутбука завжди з собою" претендували нетбуки, але процесори типу Intel Atom не могли забезпечити достатньою продуктивності. Тому нетбуки залишилися пристроями швидше для розваги в дорозі і для вирішення елементарних офісних завдань.

І ось в минулому році з'явилися перші ультрабуки. З тих пір досить регулярно виходять все нові і нові модифікації даних пристроїв, кожна з яких претендує на звання самого тонкого, найлегшого, самого продуктивного. Правда деколи доводиться додавати "майже" до одного або кількох із цих "самих". І ось перед нами ультрабук Samsung Series 9 New 900X3C , Який по всій видимості претендує на звання "вінця творіння" в форм-факторі ультрапортативних ноутбуків на OS Windows. Подивимося, чи так це насправді?

Зовнішній вигляд і конфігурація

Дизайн нового ультрабука Samsung насправді впечатляет.С одного боку нічого особливого: корпус з майже чорного матового алюмінію з сріблястою шліфованої окантовкою по торця, чорна ж клавіатура, великий тачпад. Все здається цілком звичайним. Однак щось привабливе в цьому умиротвореному екстер'єрі є. Samsung 900X3C відразу ж справляє враження дорогою і стильною речі. Втім, він дійсно не дешевий, але про це скажемо трохи нижче. Бути може настільки вражаючий естетичний ефект викликаний саме габаритами пристрою. Як не крути, товщина ноутбука, при 13 "екрані, становить всього 12.9 мм, а вага 1.16 кг. На сьогоднішній день це найтонше пристрій в лінійці ультрапортативних ноутбуків компанії Samsung.


Тонкий, безкомпромісний Samsung Series 9 New

Якщо говорити про конфігурацію апаратних елементів, то вони мають таке розташування: на правій грані розмістилися кард-рідер, композитний аудіо вихід, USB 2.0. Зліва користувач виявить microUSB, microHDMI, USB 3.0 і роз'єм живлення акумуляторної батареї. Цікаво вирішене питання з можливістю підключення через Ethernet-порт. Само собою для підключення повнорозмірного RJ-45 Samsung 900X3C тонкий. Проте розробники компанії Samsung вирішили залишити користувачам можливість скористатися благами проводового інтернету. Кабель можна підключити через спеціальний перехідник, з боку ультрабука підключається через microUSB роз'єм на лівій грані пристрою.

Передня грань позбавлена будь-яких роз'ємів і інтерфейсів, єдиний елемент на ній - функціональна поглиблення, для підняття кришки ультрабука. На задній грані також нічого немає, крім вентиляційних решіток.

На днище Samsung 900X3C теж розташовані вентиляційні решітки і крім того два динаміка, в передній частині днища.

На днище Samsung 900X3C теж розташовані вентиляційні решітки і крім того два динаміка, в передній частині днища

Інтерфейси і роз'єми Samsung Series 9 New

Особливо слід сказати про клавіатуру ультрабука. Само собою, вона острівного типу. Клавіатура злегка притоплена в корпус, що підвищує ергономічність ультрабука, навіть при тривалому наборі тексту руки не втомлюються. Клавіші досить великі, хід мають короткий і чіткий з ледь помітними клацаннями. Розташування клавіш стандартне. Стрілочний блок налаштований вельми вдало, за рахунок того, що кнопки "вліво" і "вправо" віднесені на достатню відстань і один від одного і від клавіш "вгору" "вниз". Навіть володіючи не найбільш маленькими або витонченими пальцями, користування стрілочним блоком залишається зручним.

Тачпад ультрабука виконаний по вже стала традиційною технологією "одна кнопка". Має матове покриття, злегка пригальмовує рух пальця. Однак завдяки приємному тактильному відчуттю управління курсором за допомогою тачпада залишає позитивне враження. Природно тачпад даного пристрою підтримує жести мультитач.

Технічні характеристики Samsung Series 9 New


Зкран Samsung 900X3C має дозвіл 1600х900 пікселів, що відповідає формату HD +. У зразку, який прийшов до нас на тест, втім як і у всіх 13-ти дюймових моделях, реалізована фірмова технологія Samsung - PLS, завдяки якій зображення на екрані набуває високу контрастність, глибину і насиченість. Дисплей по-справжньому якісний, рівним рахунком ніяких нарікань він у нас не викликав. Кути відхилення максимальні, причому що по вертикальній, що по горизонтальній осі. Картинка практично не спотворюється і не втрачає кольоровість.

Оригінальне рішення з підключення Ethernet-порту в Samsung Series 9 New

Внутрішня архітектура

Побудований ультрабук Samsung 900X3C на базі новітнього процесора Intel третього покоління - Intel Core i7-3517U з мікроархітекурой Ivy Bridge, номінальною тактовою частотою роботи 1.9 ГГц і можливістю розгону до 2.4 ГГц.

Процесор досить потужний і здатний забезпечувати стабільну продуктивну роботу системи, створений спеціально для мобільних пристроїв, так що варто він на своєму місці. Та й результати тестів говорять самі за себе. Спочатку стандартний тест Windows на продуктивність системи.

Результати стандартного тесту Windows на продуктивність

компонент
Детальніше
результат
Загальна оцінка
Процесор Intel Core i7-3517U 1.9 GHz
7.1 5.9
пам'ять
4 GB (RAM)
5.9 Графіка Intel HD Graphics 4000
6.4 Графіка для ігор
Intel HD Graphics 4000 6.4 Жорсткий диск
SSD 256 GB
7.9

ZOOM.CNews.ru

Наш звичайний тест PC Mark 7 також видав непогані результати:

Наш звичайний тест PC Mark 7 також видав непогані результати:

Звичайно, швидкість роботи системи залежить не тільки від потужності процесора, але і від об'єму оперативної пам'яті. Samsung 900X3C має на борту оперативну пам'ять об'ємом 4 ГБ. Як накопичувач виступає твердотільний SSD-накопичувач місткістю 256 ГБ.

Мабуть, єдиний тест, з яким ультрабук впорався не настільки успішно - тест на продуктивність графічної системи. 3D Mark 11 показав наступні результати:


Дивуватися тут особливо нема чого в Samsung 900X3C встановлена ​​інтегрована графічна карта Intel HD Graphics 4000. Треба визнати, що графіка Intel ніколи особливих рекордів не ставила. Проте, навряд чи такий показник можна вважати приводом для смутку. На ділі це означає, що на ультрабуке будуть гальмувати потужні сучасні ігри, ось, мабуть, і все, але ж не для ігор він створювався.

Шум, нагрів, акумулятор

Працює Samsung 900X3C досить тихо. В общем-то, більш ніж очевидно, чому ультрабук буде шуміти менше ніж будь-який пристрій зі звичайним HDD накопичувачем. Крутяться тільки вентилятори і то їх роботу можна розрізнити єдино при включенні пристрою, а якщо враховувати, що завдяки технології Samsung Fast Solutions ультрабук включається всього за 9.8 секунди, можна сказати, що шум непомітний взагалі.

З нагріванням справи йдуть трохи інакше. Підвищення температури досить відчутно. Причому нагрівається не тільки днище ультрабука, а й зап'ястна зона. Справедливості заради відзначимо, що нагрів далеко не критичний. Швидше за все, при тривалому використанні пристрою його перестанеш помічати як і шум.

Швидше за все, при тривалому використанні пристрою його перестанеш помічати як і шум

Ергономічна клавіатура Samsung Series 9 New

Час автономної роботи ультрабука, як уже говорилося, одна з найголовніших характеристик і тут Samsung 900X3C. Тест на час автомной роботи BatteryEater PRO 2.70 показав наступні результати:

Результати Battery Eater Pro 2.70

профіль
результат
Battery Eater Pro 2.70 (Reader's test) 183 хв Battery Eater Pro 2.70 (Classic, full screen, 1366 * 768) 437 хв

ZOOM.CNews.ru

Результати цілком пристойні. Звичайно, показники в режимі читання не можна вважати абсолютно об'єктивними, мало хто довго працює в такому режимі. Однак і класичний режим - не так уже й близький до умов реального користування. Проводиться він при включеному профілі High Perfomance, при цьому відключені всі функції виключення екрану, режим сну і інші настройки, що дають пристрою перепочинку. Так теж мало хто використовує техніку. Здається, що при використанні ультрабука в життя три з хвостиком години автономної роботи кілька підростуть.

Конкуренти Samsung 900X3C

Модель
Samsung 900X3C-A01 Apple Macbook Air
ASUS UX31A Система Microsoft Windows 7 Professional Apple MacOS X Lion
Microsoft Windows 7 Home Premium Процесор Intel Core i7 3517U; 1,9 ГГц
Intel Core i5; 1,8 ГГц
Intel Core i7 3517U; 1,9 ГГц Пам'ять ОЗУ 4 ГБ; SDD 256 ГБ
ОЗУ 4 ГБ; SSD 256 ГБ ОЗУ 4 ГБ; SSD 256 ГБ Екран 1600 x 900 WXGA ++ 16: 9 13,3 "1440 x 900 13,3" 1600 x 900 WXGA ++ 16: 9 Графіка
Intel GMA HD 4000
Intel GMA HD 4000 Intel GMA HD 4000 Зв'язок Wi-Fi; Ethernet; Bluetooth 4.0 Wi-Fi; Ethernet; Bluetooth 4.0
Wi-Fi; Bluetooth 4.0 Порти
USB 3.0 x 1; USB 2.0 x 1; microUSB; HDMI
USB 3.0 x 2; Thunderbolt
USB 3.0 x 1; USB 2.0 x 1; HDMI; VGA Габарити ШхВхГ 31,4 х 1,3 х 22 см; Вага 1,16 кг. 32,5 х 1,7 х 22,7 см; Вага 1,35 кг.
32,5 х 1,8 х 22,3 см; Вага 1,3 кг. Ціна
59 990 руб
50 000 руб 55 000 руб

ZOOM.CNews.ru

підсумок

Звичайно, за підсумками всього вищесказаного цілком можна вивести позитивну думку про новий ультрабуке Samsung 900X3C. І думка це буде правильним. Стильний, потужний, життєздатний ультрабук виглядає дійсно привабливою пропозицією. Єдиний об'єктивний недолік виявлений нами - невеликий перебір в показниках нагріву корпусу. В цілому, недолік, на який можна махнути рукою. Правда варто пам'ятати, що за всі інші достоїнства Samsung 900X3C користувачеві доведеться викотити порядку 60 000 рублів.

Подивимося, чи так це насправді?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!