{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Досвід експлуатації Samsung Galaxy SIII

Samsung вдалося створити дійсно сильний бренд на ринку смартфонів

Samsung вдалося створити дійсно сильний бренд на ринку смартфонів. Ажіотажу, який компанія спровокувала перед анонсом нового флагмана в лінійці Galaxy, позаздрили всі виробники Android-смартфонів. І адже дійсно, 10 млн відвантажених в перший же місяць Galaxy SIII, стали черговим підтвердженням високих очікувань від цієї моделі. Але раптом у нас дуже великі надії на новий флагман Samsung? Адже і корпус у нього не керамічний, а пластиковий, і матриця з PenTile, і з автономністю не зовсім ясно як справи. Саме ці та багато інших моментів сьогодні хвилюють потенційних власників Galaxy SIII. Щоб знайти на них відповідь для себе і читачів, я більше двох тижнів користувався новим смартфоном Samsung, і тепер готовий поділитися своїми враженнями.

Дизайн

Дизайн телефонів Samsung завжди важко оцінювати, дуже часто він виходить неоднозначним, однаковим, і не зовсім зрозуміло, чим надихалися його автори. З Galaxy SIII у компанії вийшло набагато краще. Я б навіть сказав - зовсім добре. На відміну від незграбного SII, новий флагман позбувся прямих ліній, став більш округлим. Як на мене, це пішло смартфону на користь. По крайней мере, в руках апарат тримати дуже приємно.

В Samsung стверджують, що дизайнери SIII надихалися природою, і взагалі сам апарат «створений для людей». Якщо відкинути всі ці маркетингові слогани в стилі відомого «Капітана Очевидність», то в цілому, в заявах Samsung є певний сенс. Адже тильна сторона Galaxy SIII дуже нагадує відшліфований водою камінь. Вся справа в обтічному корпусі, колірній гамі і малюнку пластика.

Незважаючи на використанні 4,8-дюймового дисплея, при висоті 136,6 мм, ширині 70,6 мм і товщиною 8,6 мм, корпус SIII не здається дуже великим. Samsung заявляє, що їм вдалося зменшити рамку навколо екрану, але, як на мене, якби компанія відмовилася від двох сенсорних, і однією механічної кнопки під дисплеєм, корпус можна було б зробити ще менше. Тим більше, що розміри дисплея дозволяють без особливих втрат використовувати віртуальні функціональні клавіші як в Galaxy Nexus. Проте, зменшена рамка навколо екрану і обтічний корпус створили цікавий ефект, навіть поруч з iPhone 4 з 3,5-дюймовим дисплеєм, Galaxy SIII виглядає великим, але не жахливо величезним.

Проте, зменшена рамка навколо екрану і обтічний корпус створили цікавий ефект, навіть поруч з iPhone 4 з 3,5-дюймовим дисплеєм, Galaxy SIII виглядає великим, але не жахливо величезним

Як правило, «лопатою» цей смартфон називають тільки дівчата, та й то, тільки в перші хвилини знайомства з ним.

зносостійкість

Важко сказати, що спонукало Samsung використовувати в своєму флагманському смартфоні пластик, особливо на тлі чуток про кераміку. Незважаючи на настільки неочевидний вибір, у даного матеріалу є ряд переваг, завдяки йому SIII важить всього 133 грами, також в апарата немає проблем з прийомом / передачею даних, як по мобільній мережі, так і через Wi-Fi. Основним же недоліком пластика в корпусі Galaxy SIII є погана зносостійкість. Глянсове покриття швидко покривається дрібними подряпинами, хоча їх майже не видно завдяки малюнку пластика.

Скло Gorilla Glass 2, яким прикрита все лицьова панель Galaxy SIII, також не дуже добре протистоїть подряпин. При абсолютно звичайному використанні, якщо навіть не носити апарат у кишені з ключами, на склі з часом можна буде знайти пару дрібних подряпин, походження яких так і залишиться загадкою.

Тому, якщо ви не еталонний акуратіст, то краще відразу одягнутися смартфон в захисний чохол і наклеїти на дисплей плівку.

Ергономіка

Крім уже названих функціональних клавіш під дисплеєм (ліва викликає контекстне меню, права повертає назад, а центральна, при одному натисканні, відкриває робочий стіл, а при утриманні - останні відкриті програми), в SIII є ще гойдалка регулювання гучності на лівому торці, і кнопка включення / вимикання екрана - на правому. Працювати з функціональними клавішами не дуже зручно, вони занадто опущені вниз. Але звикнути можна абсолютно до всього, навіть якщо б їх розмістили на тильній стороні корпусу, просто це займає більше часу. Це я можу авторитетно говорити, як колишній власник Siemens SX1.

До качельці регулювання гучності немає ніяких претензій, незважаючи на невеликі розміри, вона добре різниться на корпусі.

Кнопка включення / вимикання екрана також розміщена в правильному місці, на правому торці, на неї зручно натискати великим пальцем правої руки.

В іншому, вся робота з пристроєм відбувається через сенсорний ємнісний 4,8-дюймовий дисплей. Він відмінно реагує належним чином, а працювати з інтерфейсом Android при такій діагоналі, саме задоволення.

екран

Ще до релізу Galaxy SIII в інтернеті було повно чуток про фантастичному екрані пристрою. Але в Samsung вирішили, що Super AMOLED дисплея зі схемою розташування субпікселів PenTile, а також здатністю 1280х720 пікселів буде цілком достатньо. І, в цілому, вони не помилилися, дисплей SIII не дивує уяви, але він відмінно справляється зі своїм основним завданням. Виходить як в тому анекдоті «Вам« шашечки »чи їхати?». Якщо їхати, то екран SIII не розчарує, він нічим не поступається присутнім на ринку топовим рішенням, а по діагоналі і зовсім виграє у них.

PenTile, який на екранах з невисоким дозволом демонструє картинку з помітною зернистістю, в SIII, при щільності пікселів 306 на дюйм, практично непомітний. Дрібні точки, що формують зображення, можна розглянути піднісши смартфон дуже близько до очей, що навряд чи буде траплятися часто при щоденній експлуатації пристрою.

На сонці екран вицвітає, але залишається читаним.

На сонці екран вицвітає, але залишається читаним

Сильні ж боку Super AMOLED матриці Samsung поточного покоління давно відомі, це відмінні кути огляду і еталонний чорний колір. Самі ж кольору дисплея є насиченими, іноді навіть занадто, що може сподобатися не всім. Крім цього, білий колір Super AMOLED матриця відображає як світло-сірий.

В іншому, по ряду характеристик, дисплей Galaxy SIII можна назвати відмінним. Діагональ 4,8-дюйма дозволяє комфортно читати текст, будь то книга або стаття в браузері, а також переглядати фото і відео.

Інтерфейс і додатки

На даний момент для Galaxy SIII доступна прошивка з Android 4.0.4 і фірмовим інтерфейсом TouchWiz. У Samsung не стали сильно «покращувати» стандартний Android, тому оболонка компанії добре вписалася в саму систему і навряд чи стане проблемою для поновлення SIII до Jelly Bean і майбутніх версій ОС.

Як і в стандартному Android, в TouchWiz користувачеві доступні робочі столи, де можна розміщувати ярлики додатків і віджети. Робочі столи можна видаляти або додавати самостійно, в залежності від уподобань.

Робочі столи можна видаляти або додавати самостійно, в залежності від уподобань

Меню системи також нічим не відрізняється від меню Android 4.x, і розділене на дві вкладки «Програми» і «Віджети».

x, і розділене на дві вкладки «Програми» і «Віджети»

У випадає панелі сповіщень з'явилися всілякі вмикачі / вимикачі, а в останній прошивці додали ще й регулювання яскравості. Як на мене, половина цих налаштувань в панелі сповіщень просто не потрібна, і просто заважають її основного призначення.

Як на мене, половина цих налаштувань в панелі сповіщень просто не потрібна, і просто заважають її основного призначення

З важливих особливостей нового TouchWiz варто відзначити набір фірмових програм Samsung. Правда, половина з них не приносять користі, і я їх просто відключив, благо Android 4.x це дозволяє. Але є серед них і корисні утиліти. Наприклад, календар і планувальник S Planner, який замінює собою стандартний календар Google. Працювати з додатком зручно, воно добре справляється зі своїм завданням.

Працювати з додатком зручно, воно добре справляється зі своїм завданням

Ще одна програма - S Memo, дозволяє створювати малюнки, рукописні і текстові замітки. Працювати з нею, правда, не так зручно як на Galaxy Note. Так як дисплей SIII не розрахований на використання зі стилусом, в ньому немає активного дигитайзера Wacom, як в Note.

Так як дисплей SIII не розрахований на використання зі стилусом, в ньому немає активного дигитайзера Wacom, як в Note

У Galaxy SIII дебютував голосовий помічник Samsung. Розуміє він поки тільки англійську мову, через що в нашій країні навряд чи стане затребуваний. Ідея сама по собі хороша, але реалізація занадто кульгає, в результаті, легше пошукати інформацію вручну, ніж домогтися цього від голосового помічника.

Ідея сама по собі хороша, але реалізація занадто кульгає, в результаті, легше пошукати інформацію вручну, ніж домогтися цього від голосового помічника

Окремо хотілося б написати про стандартній клавіатурі Galaxy SIII. Справа в тому, що я довго намагався до неї звикнути, але так і не зміг. Розмістити настільки невеликі віртуальні клавіші на 4,8-дюймової дисплеї - це просто злочин. Єдиною перевагою клавіатури Samsung можна назвати тільки інтегрований Swype, в іншому, той же SmartKeyboard Pro набагато зручніше.

Єдиною перевагою клавіатури Samsung можна назвати тільки інтегрований Swype, в іншому, той же SmartKeyboard Pro набагато зручніше

Музичний плеєр в SIII, як на мене, реалізований дуже добре, крім стандартних функцій по сортуванню і програвання музики, в ньому також є цікава функція, яка формує плей-лист автоматично виходячи з настрою слухача.

Музичний плеєр в SIII, як на мене, реалізований дуже добре, крім стандартних функцій по сортуванню і програвання музики, в ньому також є цікава функція, яка формує плей-лист автоматично виходячи з настрою слухача

Відеоплеєр Galaxy SIII здатний відтворювати всі популярні формати, такі як .avi, .mkv і .mp4.

mp4

Функціональність плеєра нічим особливим не виділяється, крім забавною, але за великим рахунком марною функції, яка дозволяє згорнути відео в мініатюрне вікно і продовжити роботу зі смартфоном.

Функціональність плеєра нічим особливим не виділяється, крім забавною, але за великим рахунком марною функції, яка дозволяє згорнути відео в мініатюрне вікно і продовжити роботу зі смартфоном

Samsung позиціонує Galaxy SIII як дійсно розумний телефон, який розуміє свого власника. Для цього в смартфоні активно використовуються датчики, які пов'язані з певною дією. Наприклад, якщо користувач отримав і відкрив SMS, то замість відповіді на нього, він може просто піднести телефон до вуха, і телефон автоматично набере номер контакту. Ще одна цікава функція «Смарт-режим», завдяки їй SIII відстежує погляд користувача і не вимикає екран до тих пір, поки він на нього дивиться. Працює вона ще не ідеально, але іноді виручає.

Працює вона ще не ідеально, але іноді виручає

Таким чином, Samsung, як на мене, вдалося добре об'єднати свої власні напрацювання зі стандартною функціональністю Android. Вони не заважають один одному, а навпаки, доповнюють.

Камера

У Galaxy SIII встановлена ​​одна з кращих 8-мегапіксельних камер на ринку, це стосується як звичайного режиму зйомки, так і HDR.

У Galaxy SIII встановлена ​​одна з кращих 8-мегапіксельних камер на ринку, це стосується як звичайного режиму зйомки, так і HDR

Швидкість фіксації зображення дуже висока, апарат може знімати до 20 кадрів зі швидкістю 3,3 кадру / секунду. Є визначення особи в кадрі.

Є визначення особи в кадрі

Деталізація і передача кольору знаходяться на хорошому рівні.

При недостатньому освітленні смартфон знімає цілком непогано.

Відео смартфон здатний записувати з роздільною здатністю 1920х1080 точок.

У підсумку, Galaxy SIII можна назвати відмінним рішенням для любителів мобільного зйомки.

Експлуатація та автономність

Специално до релізу свого нового флагмана, компанія Samsung розробила нову систему на чіпі Exynos 4 Quad (4412) з 4-ядерним процесором частотою 1,4 ГГц і високопродуктивної графікою Mali-400. З усією цією потужністю навантажити SIII до стану пригальмовування інтерфейсу просто нереально, чи не написали під Android ще такий ресурсномісткий софт. Тому процессорной і графічної потужності смартфона має вистачити з запасом на пару років. Інша справа, що при обробці 3D-графіки смартфон починає відчутно нагріватися з тильного боку, хоч як крути, а пластик не може ефективно розсіювати тепло.

Інша справа, що при обробці 3D-графіки смартфон починає відчутно нагріватися з тильного боку, хоч як крути, а пластик не може ефективно розсіювати тепло

Подібна обчислювальна потужність могла б позначитися на автономності з SIII, але Exynos 4 Quad споживає на 25% менше енергії в порівнянні з системою на чіпі в Galaxy SII. Крім того, в SIII встановлений акумулятор на 2100 мАг. У підсумку, при постійному підключенні до інтернету, активної синхронізації декількох облікових записів, і 20-30 хвилин дзвінків в день, смартфон впевнено тримається 1,5 дня. При більш активної експлуатації його вистачить на 12-15 годин, але це вже набагато краще, ніж було в SII.

При більш активної експлуатації його вистачить на 12-15 годин, але це вже набагато краще, ніж було в SII

Якість прийому-передачі мови під час дзвінка знаходиться на відмінному рівні, активна система шумозаглушення добре справляється зі своєю роботою. Рівень сигналу мобільної мережі SIII, очікувано тримає дуже добре, це ж стосується і підключення до Wi-Fi. Там, де iPhone 4 вже втрачає сигнал мережі, SIII продовжує впевнено його тримати.

В підсумку

Смартфон Galaxy SIII є еволюційним розвитком лінійки Galaxy, він значно перевершує SII, і в той же час знаходиться на, приблизно, одному рівні з іншими топовими рішеннями, такими як HTC One X. Можна, безумовно, лаяти Samsung за те, що компанія не випустила на ринок революційну модель, але потрібно також розуміти, що функціональність смартфона не може рухатися у відриві від можливостей Android. На даний момент 4-ядерний процесор, 1 ГБ оперативної пам'яті, 4,6-5,5 дюймовий екран з роздільною здатністю 1280х720 (800) точок, і 8-мегапіксельна камера, фактично, є стандартом для топових Android-смартфонів, і Galaxy SIII цілком вписується в цю концепцію. Таким чином, можу відзначити, що мене новий флагман Samsung не розчарував, це добротний смартфон з рядом цікавих можливостей, який, при цьому, за низкою параметрів, є одним з кращих на ринку. Якщо ви готові змиритися з пластиковим корпусом і вас влаштовує висока ціна, SIII стане хорошим вибором.

Але раптом у нас дуже великі надії на новий флагман Samsung?
Виходить як в тому анекдоті «Вам« шашечки »чи їхати?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!