{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

E-Ten Glofiish X800? спроба поліпшити попередні досягнення

 1. Особливості моделі і комплект поставки
 2. Дизайн і конструкція
 3. Програмне забезпечення та налаштування
 4. Бездротові інтерфейси і GPS
 5. фотокамери
 6. дисплей
 7. Звукова підсистема і радіоприймач
 8. Автономна робота
 9. Швидкодія і продуктивність
 10. Висновки
 11. Коментарі від вендора:

список комунікаторів компанії E-Ten продовжує поповнюватися пристроями «все-в-одному». Реакція інженерів компанії заслуговує похвали. Після випуску моделей 500 серії з VGA-екраном, у користувачів виникло безліч причин для критики повільного інтерфейсу і затримок в роботі комп'ютерів. Швидкою відповіддю компанії став випуск пристроїв 800-й серії з процесорами, що працюють на частоті 500 МГц. Крім усього іншого, ці комунікатори отримали корпусу зі зміненим дизайном і підтримують роботу в стільникових мережах третього покоління. Цікаво дізнатися, чи допоможе новий процесор позбутися старих проблем? список комунікаторів  компанії E-Ten  продовжує поповнюватися пристроями «все-в-одному»

Особливості моделі і комплект поставки

До редакції комунікатор вступив в урізаною комплектації. Всередині білої коробки перебували: комп'ютер, акумуляторна батарея, чохол, зарядний пристрій, стилус, кабель miniUSB і гарнітура. Була відсутня зовнішня коробка, тексти на якій можуть дати додаткову інформацію. Судячи з опису стандартній комплектації комунікатора на сайті E-Ten, в редакцію не потрапили керівництво і диски з програмним забезпеченням.

Характеристики комунікатора E-Ten Glofiish X800 наступні:

 • Процесор Samsung SC32442, з частотою 500 МГц
 • Пам'ять 64 Мб SDRAM (вільно 46 Мб), 256 Мб NAND (доступно 171 Мб)
 • Операційна система Windows Mobile 6.0 Professional (CE 5.2.1620 збірка 18125.0.4.2), версія ПО комунікатора A42 RUS 040 0402
 • Дисплей 2,8 дюйма, матриця TFT, з дозволом VGA 640x480 пікселів, 65 тисяч кольорів
 • Бездротові інтерфейси Wi-Fi IEEE 802.11b / g, Bluetooth v2.0 + EDR
 • Модуль зв'язку GSM 850/900/1800/1900 Мгц, GPRS / EDGE
 • Модуль зв'язку 3G HSDPA / UMTS 850/1900/2100 Мгц
 • GPS навігаційний модуль на основі чіпа SiRFStar III
 • Слот карт пам'яті microSD
 • FM-радіоприймач
 • Фотокамери: основна 2 мегапікселя з автофокусом і спалахом, додаткова - VGA
 • Розміри 114x61x16 мм
 • Маса 146 грам
 • Літій-іонна батарея, ємністю 1530 мАг
 • Заявлений час автономної роботи комунікатора в режимі розмови 3 - 4 години, 120-150 годин в режимі очікування, 10 - 15 годин в режимі супутникової навігації

Таким чином, X800 увібрав в себе все або майже все, про що міг мріяти шанувальник WinMobile-комунікаторів. Як цей набір уживається в одному невеликому пристрої - окреме питання.

Як цей набір уживається в одному невеликому пристрої - окреме питання

Дизайн і конструкція

Особливо елегантною зовнішність X800 не назвеш. Швидше, технологічною і утилітарною, але дане твердження є лише суб'єктивною думкою. Дизайн комунікатора не відступив від художньої лінії оформлення пристроїв компанії E-Ten, досить поглянути на інші моделі. Варіюється лише розташування декількох елементів управління на лицьовій панелі і товщина пристрою, в залежності від «начинки». Кольорове виконання кишенькового комп'ютера виконано в уже набили оскому чорних і сріблястих кольорах. Консервативність виробників кишенькових комп'ютерів заслуговує похвали. Чому б не зробити комунікатор червоного, зеленого або синього кольору? Втім, трохи червоного пластика в X800 є. З нього зроблені каблучки зовнішніх лінз об'єктивів фотокамер.

Текстура чорного пластику лицьовій панелі комунікатора імітує металеву поверхню. Чорний пластик задньої і бічних панелей комп'ютера зовні і на дотик нагадує гуму. Сріблясті вставки виконані зі звичайного пластика з напиленням. Якість фарбування видно зі зворотного боку кришки акумуляторного відсіку, яка є єдиним джерелом скрипів при роботі з комунікатором. На корпусі не залишається відбитків пальців, а сам комп'ютер зручно лягає в долоню. Розміри і маса X800 практично не відрізняються від середніх в цьому класі, до всіх елементів управління можна дотягнутися великим пальцем однієї руки.

Дисплей і основні елементи управління комунікатора знаходяться на передній панелі. Їх розташування стандартно. Нижню частину панелі займають джойстик і клавіші управління. Конструкція джойстика складається з єдиною ручки, що відхиляється в будь-якому з чотирьох напрямків і реагує на натискання. За рахунок скорочення площі джойстика ширина клавіш збільшилася. Кнопки легко виявляються на дотик за рахунок випуклої форми. Всі клавіші підсвічуються при натисканні, навіть якщо комунікатор вимкнений.

У верхній частині передньої панелі розташовані: об'єктив фотокамери, телефонний динамік і два індикатори стану роботи пристрою.

Велика частина задньої панелі комп'ютера зайнята кришкою акумуляторного відсіку. Кріплення кришки не найнадійніше, вона помітно ходить по напрямних, видаючи при цьому неприємний скрип. Існує ймовірність, що кришка самостійно від'єднатися. Вид вільного слота SIM-карти оманливий, замінити картку без від'єднання акумулятора не вдасться. У верхній частині задньої панелі знаходяться основний динамік комунікатора і об'єктив фотокамери зі спалахом і дзеркальцем.

На лівій бічній грані комунікатора розташовані: роз'єм для навушників, кнопка перезавантаження пристрою, двохпозиційна клавіша регулювання гучності і кнопка диктофона. Клавіші управління фотокамерою і включення комп'ютера знаходяться на правій грані.

На верхньому торці Х800 нічого немає, крім великої написи GPS і відбитка невідомого походження. Нижня грань комп'ютера максимально заповнена. Там розташовані слот для карт пам'яті, mini-USB роз'єм, отвір мікрофону і стилус.

Там розташовані слот для карт пам'яті, mini-USB роз'єм, отвір мікрофону і стилус

Перо Х800 телескопічне, невеликого розміру, легке. Верхня і нижня частини стилуса виготовлені з чорного пластику, корпус - з пластика сріблястого.

Верхня і нижня частини стилуса виготовлені з чорного пластику, корпус - з пластика сріблястого

Програмне забезпечення та налаштування

В комунікаторі Glofiish X800 використовується операційна система Windows Mobile 6 Professional. Крім різного програмного забезпечення, включеного в ОС, компанія E-Ten додала кілька різних утиліт і корисних програм, покликання яких - спростити життя користувача КПК. Перше, на що падає погляд при включенні комп'ютера, - екран Today.

Перше, на що падає погляд при включенні комп'ютера, - екран Today

Верхня частина якого зайнята іконками і ярликами утиліти Spb Mоbile Shell. На чотирьох значках за замовчуванням відображаються: рівень заряду акумулятора, поточний час, прогноз погоди і швидкий виклик контакту. Кількість елементів можна змінювати на свій розсуд. Розмір значків не вимагає застосування пера (досить пальця). При натисканні відкриваються випадають меню з ярликами, які нещодавно використовувалися або контактів. Інформація про погоду оновлюється через інтернет.

Трохи нижче рядки пошуку Live Search знаходиться іконка програми супутникової навігації NaviTel. На жаль, програма на редакційному екземплярі працювала тільки в режимі демо-версії. З опису E-Ten Glofiish X800 не ясно, поставляється він з повною версією програми. У нижньому правому куті екрану Today знаходиться невеликий значок утиліти Task Manager. Функції утиліти зрозумілі по її назві - перемикання між різними запущеними додатками і їх примусове закриття.

Апаратна клавіша на лицьовій панелі (із зображенням будиночка) запускає утиліту QuickBar. Вікно програми представлено матрицею з дев'яти ярликів, що відповідають за активацію різних функцій комунікатора. Без використання пера можна включити радіо або змінити екран у горизонтальний, запустити менеджер завдань або включити світлодіодний спалах на задній панелі в режимі постійної роботи (як ліхтарик).

Встановлені програми в меню ОС розділені на підпункти з назвами, що описують область застосування програм. В каталог Utilities включено кілька корисних аплетів. Backup Utility забезпечує створення резервних копій даних користувача і їх відновлення при критичному збої комп'ютера. Application Recovery дозволяє повернути встановлене ПЗ після його випадкового видалення. Default Settings призводить комунікатор до його первозданному заводського стану, процес, аналогічний повної перезавантаження пристрою. Програма M-Desk є якоюсь подобою збірки різних функцій і додатків комп'ютера, згрупованих за декількох вкладках. Утиліти Bluetooth Manager і WLAN Utility допомагають керувати модулями бездротового зв'язку.

Каталог Phone включає утиліти, що полегшують роботу з телефонними функціями комунікатора. MMS Message і SMS Sender - ярлики швидкого запуску відповідних функцій програми обміну повідомленнями. За допомогою програми Call Filter можна створити чорний список абонентів, дзвінки від яких відхиляються автоматично. Утиліта Scenarios містить, як зрозуміло з назви, кілька сценаріїв (профілів роботи) комунікатора. Профілі можна редагувати вручну і швидко перемикатися між ними в програмі QuickBar. Утиліти Speed Dial та Add Ringtone дозволяють швидко викликати останні 12 набраних номерів і додати власну мелодію дзвінка.

Розділ Multimedia включає наступні програми: FM Tuner - управління радіоприймачем, Multimedia Manager - аналог Провідника Windows з підтримкою попереднього перегляду графіки. Namecard Manager - програма розпізнавання і каталогізації інформації з візитних карток. Якість розпізнавання на середньому рівні, кирилиця не підтримується.

Бездротові інтерфейси і GPS

Комунікатор оснащений усіма сучасними інтерфейсами бездротового зв'язку. Централізоване управління зв'язком здійснюється з програми Wireless Manager. На екрані Today знаходиться панель з індикаторами роботи модулів зв'язку. Крім того, про стан інтерфейсів інформують світлодіодні індикатори на лицьовій стороні комунікатора.

Крім того, про стан інтерфейсів інформують світлодіодні індикатори на лицьовій стороні комунікатора

Модуль бездротового зв'язку Wi-Fi підтримує стандарти обміну даними IEEE 802.11b / g. Управління модулем здійснюється стандартними засобами, вбудованими в операційну систему. Утиліта WLAN Utility відображає корисну інформацію, пов'язану з роботою адаптера і бездротовою мережею.

Стек власного виробництва E-Ten управляє модулем зв'язку Bluetooth. Підтримуються профілі підключення бездротової гарнітури і синхронізації, передача файлів і обмін візитними картками, використання комунікатора в якості модему. У програмі Bluetooth Manager сценарії роботи розбиті на окремі підпункти і забезпечені докладними коментарями. Версія модуля зв'язку - 2.0 з підтримкою Enhanced Data Rate, що, теоретично, дозволяє обмінюватися даними на швидкості до 2,1 мегабіт в секунду.

Робота обох модулів зв'язки не викликала нарікань. Перевірялося підключення до різних мереж і пристроїв.

Підтримка системи супутникової навігації GPS заснована на добре відомому чипі SiRFStar III. Для його роботи не потрібно зовнішня антена, інформація може надходити одночасно від 12 джерел. Якість прийому сигналу GPS в X800 поступається зовнішнім Bluetooth приймачів на основі того ж чіпа, але знаходиться на прийнятному рівні. Для моніторингу роботи приймача предустановленна програма GPS Viewer.

Програма відображає координати комунікатора і точну інформацію про супутники. Невелика утиліта Location SMS автоматично створює повідомлення з поточними координатами, а програма Satellite Data Update завантажує поточну інформацію про супутники з інтернету, тим самим, прискорюючи холодний старт модуля. Було цікаво подивитися, які програми можна використовувати разом з GPS-модулем в Glofiish X800. Крім демо-версії NaviTel, в якій функціонал урізаний кардинально, в тестових цілях застосовувалися відомі програми iGo і TomTom Navigator. На жаль, на даний момент iGo не підтримує роботу з Windows Mobile 6. Крім того, її важко використовувати з основної пам'яті пристрою. TomTom повівся в цій ситуації краще, єдиний глюк, що зустрівся при його використанні, - автоматичне зниження рівня гучності комунікатора до мінімуму. На жаль, інтерфейс і карти представлені англійською мовою, що може стати певною перешкодою для використання програми. Через збільшеного дозволу дисплея, текстові пояснення, такі, як назви вулиць або населених пунктів, складно прочитати. Але з основною функцією - знайти маршрут з пункту А в пункт В і супроводжувати просування по ньому - програма впоралася відмінно.

фотокамери

Як і більшість 3G-комунікаторів, Glofiish X800 оснащений двома фотокамерами. На лицьовій панелі знаходиться VGA-камера для відеотелефонії. З неї можна отримувати і звичайне фото, і відео. Основна камера знаходиться на задній панелі пристрою. Камерою підтримується автофокусування, на жаль, без макрорежиму. Присутній світлодіодний спалах. Дозвіл CMOS-матриці становить 2 мегапікселя. Максимальна роздільна здатність знімків - 1600х1200 пікселів. Роботою обох камер управляє програма, знайома по попередніх моделях комунікаторів E-Ten. Безсумнівним плюсом її інтерфейсу є те, що управління усіма параметрами роботи фотокамери виведено на головний екран. Це позбавляє користувача від необхідності досліджувати розгалужені меню і дозволяє швидко перемикати режими, не вдаючись до допомоги пера. Підтримується зміна балансу білого, автоматично або вручну; спецефекти у вигляді чорно-білої фотографії, негативу, відображення і сепії; збереження файлів у форматах JPEG і BMP з додаванням EXIF ​​інформації, з координатами від GPS-модуля; звичайний режим роботи камери, з затримкою по таймеру і серійна зйомка.

У відеорежимі камера дозволяє записувати ролики в форматі 3GP з максимальною роздільною здатністю 320х240 пікселів. Доступні три варіанти якості зйомки, довжина ролика обмежується тільки об'ємом доступної вільної пам'яті.

дисплей

Комунікатор E-Ten Glofiish X800 є одним з небагатьох WinMobile-пристроїв, оснащених VGA-дисплеєм і модулем стільникового зв'язку. До нього в редакції побувало лише кілька таких моделей, однією з яких була E-Ten Glofiish X500 + . Установка матриці підвищеного дозволу створює кілька проблем, з якими більшість виробників комунікаторів воліють не боротися, використовуючи перевірені часом матриці qVGA. Одна з проблем - необхідність в підвищеної продуктивності процесора. Неспішна отрисовка інтерфейсу і великі відгуки на дії пером попсували чимало нервів власникам попередніх моделей комунікаторів E-Ten з VGA-екраном. Установка процесора з підвищеною частотою в X800 покликана прискорити ці операції.

Суб'єктивні враження від VGA-матриці, навіть на невеликому екрані в 2,8 дюймів, здебільшого, позитивні. Чудова різкість текстових шрифтів, відсутність будь-яких натяків на пікселізація і можливість вмістити в чотири рази більше інформації багато чого варті. Навіть в обмін на що залишилися затримки при малюванні вікон і значків. Вкрай бажано, в подальшому, для поліпшення сприйняття додати графічний прискорювач. Це остаточно позбавить користувачів від необхідності спостерігати процес малювання графіки. І найголовніше, дозволить відтворювати якісну відеопродукцію. Помітна частина користувачів погодилося б пожертвувати парою годин автономної роботи заради такої можливості.

Рівнів яскравості підсвічування трохи, діапазон регулювання дозволяє зменшити яскравість екрану до мінімуму, але відключити підсвічування повністю не можна. Можна включити автоматичне керування яскравістю, в залежності від заряду батареї або часу бездіяльності користувача.

Звукова підсистема і радіоприймач

Комунікатор оснащений двома динаміками. Діаметр основного (на задній панелі) близько одного сантиметра, що позитивно позначається на максимальній потужності. Звучання не ріже слух, але на високому рівні гучності, динамік починає хрипіти. Для відтворення модних телефонних рингтонів цього цілком достатньо. При необхідності, можна послухати і що-небудь більш художнє. Суб'єктивно, динамік X800 звучить краще своїх побратимів в інших комунікаторах. Рівень гучності регулюється, традиційно, апаратної двохпозиційної клавішею на лівому торці комунікатора і засобами операційної системи. Додатково регулюється посилення сигналу з мікрофона.

Додатково регулюється посилення сигналу з мікрофона

Разом з комунікатором поставляється дротова гарнітура. Якість відтворення і рівень гучності знаходяться на середньому рівні, через що в шумному оточенні багатьом може не вистачити запасу потужності. На гарнітурі присутній блок мікрофона з кнопкою відповіді і коліщатком регулювання гучності, а також кліпса для кріплення на одязі.

Гарнітура використовується в якості антени для вбудованого радіоприймача. Програма управління радіо залишається незмінною у всіх останніх моделях комунікаторів E-Ten. Доступно 50 слотів для радіостанцій, гучність і настройка радіоприймача здійснюються тільки через інтерфейс утиліти. Системні налаштування звуку не впливають на гучність радіо. Якість прийому сигналу знаходиться на середньому рівні і сильно залежить від положення гарнітури. При підключенні комунікатора через mini-USB порт спостерігається значне зниження якості прийому.

Автономна робота

Акумуляторна батарея комунікатора Glofiish X800 має ємність 1530 мАг. Таке число ще недавно викликало повагу, але часи змінюються. Розширюється список апаратної начинки КПК, разом з нею зростає і споживання. Заявлені виробником показники автономної роботи вказані в описі характеристик. Як завжди, для перевірки їх правдоподібності було проведено кілька тестів.

Час роботи комунікатора в режімі Очікування немного более шести днів, або 150 годин. Комп'ютер при цьом практично НЕ вікорістовувався, за вінятком рідкісніх віпадків ВІДПОВІДІ на ПОВІДОМЛЕННЯ або виходом в інтернет. Таким чином, заявлене виробником час збіглося з результатами вимірів.

Виконання обов'язків кишенькового комп'ютера часто пов'язано з читанням електронних книг і прослуховуванням музики. У першому випадку Х800 пропрацював 11 годин. Текст книги автоматично прокручувався в програмі Haali Reader, яскравість екрану встановлена ​​в середнє значення. Як mp3-плеєра комунікатор працював 14 годин при відключеному дисплеї. Без підзарядки Х800 здатний 6,5 годин виконувати обов'язки GPS-навігатора. Програвання відеоролика розрядила батарею за чотири години. Найменший час автономної роботи комп'ютера - три години, при активованих модулях бездротового зв'язку, максимальної яскравості підсвічування і запущеному на відтворення фільмі. Заряджати батарею Х800 може від мережевого адаптера або USB-порту комп'ютера. У першому випадку на зарядку потрібно дві години, у другому - близько шести.

Підвищена ємність акумулятора припала в Glofiish X800 до місця. Показники автономної роботи комп'ютера, за сучасними мірками, знаходяться на середньому рівні. У більшості випадків їх вистачить, щоб переміститися між джерелами живлення.

Швидкодія і продуктивність

Тестування продуктивності комунікатора проводилося за допомогою програми Spb Benchmark. Частота процесора Samsung SC32442 в Glofiish X800 становить 500 МГц. Результати тестів наведені в таблиці далі. Там же зазначені результати попередніх протестованих КПК, зокрема, Dell x51v , Одного з кращих наладонников з VGA-екраном, і два попередника X800. Комунікатори X500 і X500 + побудовані на схожій елементній базі і відрізняються, по більшій частині, лише дисплеєм.

Комунікатори X500 і X500 + побудовані на схожій елементній базі і відрізняються, по більшій частині, лише дисплеєм

E-Ten Glofiish X800 500МГц Dell Axim X51v 624МГц E-Ten Glofiish X500 + 400МГц E-Ten Glofiish X500 400МГц HTC TyTN 400МГц Spb Benchmark index 286.99 336.41 370 407.04 336.52 CPU index 1454.72 2011.53 1430 1560.35 1341.25 File system index 141.61 142.34 169 168.84 148.1 Graphics index 239.8 617.27 190.5 3032.69 710.2 Platform index - 426.82 - 337.46 398.09 ActiveSync index 3959.54 3941.53 2706 4519.67 4612.76 Write 1 MB file (KB / sec) 740 681 846 640 802 Read 1 MB file (MB / sec) 3.92 3.76 3.34 4.64 3.51 Copy 1 MB file (KB / sec) 779 607 тисячі сто тридцять шість 736 798 Write 10 KB x 100 files (KB / sec) 327 276 279 273 307 Read 10 KB x 100 files (MB / sec) 1.92 1.84 1.86 1.88 2.15 Copy 10 KB x 100 files ( KB / sec) 267 256 232 278 329 Directory list of 2000 files (thousands of files / sec) 1.29 1.34 1.6 1.65 1.37 Internal database read (records / sec) 1374 1 958 1423 тисячу чотиреста тридцять шість 1291 Graphics test: DDB BitBlt (frames / sec) 73.7 277 95.1 370 71.5 Graphics test: DIB BitBlt (frames / sec) 8.67 22 8.34 33.6 24.7 Graphics t est: GAPI BitBlt (frames / sec) 23.2 59.1 33.5 391 75.1 Pocket Word document open (KB / sec) - 11.7 - 9.54 8.66 Pocket Internet Explorer HTML load (KB / sec) 4.84 9.65 6.61 13.3 10.4 Pocket Internet Explorer JPEG load (KB / sec) 79.2 119 89.5 180 141 File Explorer large folder list (files / sec) 542 478 585 67.9 478 Compress 1 MB file using ZIP (KB / sec) 242 241 218 275 239 Decompress 1024x768 JPEG file (KB / sec) 529 657 708 472 435 Arkaball frames per second (frames / sec) 21.5 52.4 30.5 178 57.2 CPU test: Whetstones MFLOPS (Mop / sec) 0.104 0.117 0.081 0.082 0.083 CPU test: Whetstones MOPS (Mop / sec) 66.5 85.2 52.2 53 53.5 CPU test: Whetstones MWIPS (Mop / sec) 6.61 7.53 5.18 5.25 5.31 Memory test: copy 1 MB using memcpy (MB / sec) 57.3 110 70.7 74.3 57.2 ActiveSync: upload 1 MB file (KB / sec) 384 363 254 425 445 ActiveSync: download 1 MB file (KB / sec) 569 694 443 730 678

При оцінці результатів тестування необхідно враховувати, як саме Spb Benchmark усредняет вимірювання по різним тестам. Підсумкова оцінка процесора X800 виявилася нижче, ніж у X500, що має меншу частоту. Все стає на свої місця, якщо відокремити тільки процесорні результати в таблиці (з назвами, які починаються часткою на CPU test). У них, як і очікувалося, 500 МГц чіп показує проміжні результати між процесорами з частотою 624 і 400 МГц. На загальні оцінки найпомітніше впливають тести продуктивності графічної підсистеми, адже X800 необхідно малювати VGA-картинку. Надбавка в потужності прискорила обробку графіки в порівнянні з X500 + на 20%. У загальному заліку показники X800 виявилися між результатами Dell Axim x51v і оцінками попередників, суворо відповідно до зрослої частотою процесора.

Прискорити роботу з графікою здатний графічний співпроцесор. Результати використання чіпа Intel 2700G в Dell Axim x51v вказують на можливий дворазовий ріст продуктивності графічної системи. Екран VGA-дозволи дозволить відтворювати помітну частину відеороликів без проміжного перекодування, але тільки при відповідній апаратній підтримці. З нею Dell x51v без серйозних втрат обробляє відеопотік з DVD-якістю. Без графічного співпроцесора комунікатор X800 не здатний відтворити ролик з таким бітрейтом. Незважаючи на швидкий процесор, швидкість відтворення тестового ролика (Потік 1.5 Мбіт / с, роздільна здатність 512x384, кодек DivX) в програмі TCPMP склала 53%. Результат нижче прийнятного рівня. У більшості випадків для перегляду без затримок потрібно перепакувати відеокліпи з втратою якості. Для порівняння, Dell x51v в цьому ж тесті отримав оцінку 330%.

X800 виступив краще попередників, але продуктивність графічної підсистеми все ще не дозволяє назвати роботу з комунікатором комфортною. Перед покупкою варто трохи попрацювати з пристроєм, побродити по меню і програмами, подивитися на результат. На жаль, від перегляду відеокліпів високої роздільної здатності доведеться відмовитися.

Висновки

Після місяця роботи з Glofiish X800 залишилися змішані відчуття. Найбільші нарікання викликала конструкція корпусу, особливо кришки акумуляторного відсіку. Як дрібної неприємності виступив тугий джойстик. Враження від одного з самих «крутих» пристроїв виявилися змащені подібними дрібними недоліками. Диявол криється в деталях - фраза про X800.

Що стосується чистих цифр і фактів, варто поглянути на таблиці і підсумки відповідних розділів. До кінця позбутися затримок в роботі графічної підсистеми не вдалося, але загальні показники впритул наблизилися до результатів найшвидших кишенькових комп'ютерів. Залишилася невирішеною проблема відтворення відео підвищеного дозволу, але тут без установки недешевого графічного співпроцесора навряд чи вдасться обійтися.

Потужний процесор частково нівелює проблему. В плюсах також час автономної роботи, GPS-приймач, чудовий екран, підтримка 3G-мереж. Все це сподобається як досвідченим користувачам платформи, так і перетвореним. Традиційно, зважувати плюси і мінуси при покупці доведеться самостійно. Чим ширше вибір, тим краще. Glofiish X800 - один з хороших варіантів.

Середня ціна по Москві на E-Ten X800 становить Н / Д (0))

Коментарі від вендора:

Разом c комунікатором поставляються: автокомплект, програма NaviTel, оглядова карта доріг Росії і одна детальна карта будь-якого регіону зі списку доступних, на вибір користувача.

На поточному етапі розвитку технології прискорювач додати не можна, оскільки це переробка всієї платформи, і з поточними процесорами прискорювач буде витрачати батарею за півгодини. У новому поколінні комунікаторів E-Ten, яке з'явиться на ринку ближче до середини року, будуть процесори нового покоління з вбудованим відеоприскорювачем. Оптимізовані під мінімальне енергоспоживання.


Дякуємо компании фішка за наданий на тестування комунікатор E-Ten Glofiish X800.

Цікаво дізнатися, чи допоможе новий процесор позбутися старих проблем?
Чому б не зробити комунікатор червоного, зеленого або синього кольору?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!