{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Газпромбанк - особистий кабінет "Домашній банк" (вхід, реєстрація)

 1. Газпромбанк - вхід в особистий кабінет «Домашній банк» для фізичних та юридичних осіб
 2. Як зареєструватися в системі «Домашній банк»?
 3. Підключення системи «Домашній банк» через філію банку
 4. Підключення системи «Домашній банк» через банкомат
 5. Газпромбанк - реєстрація в інтернет-банку «Домашній банк»
 6. Газпромбанк вклади 2018, кредити, іпотека, процентні ставки, калькулятор (для фізичних осіб)
 7. Завантажити банк «Телекард» на Андроїд і Айфон
 8. Що таке додаток Mobipass GPB, де його скачати і як активувати?
 9. Безпека при роботі з особистим кабінетом

Інтернет-банк «Домашній банк» від Газпромбанку - це сучасна система управління особистим рахунком, з великим функціональним набором операцій і доступна 24 години на добу Інтернет-банк «Домашній банк» від Газпромбанку - це сучасна система управління особистим рахунком, з великим функціональним набором операцій і доступна 24 години на добу. З її допомогою відкривається доступ до особистого рахунку та управління ім. Єдина вимога - наявність комп'ютера або смартфона, планшета з підключенням до Мережі.

Нижче на сторінці є посилання для входу, реєстрації в особистому кабінеті «Домашній банк» Газпромбанку.

Для доступу до онлайн інтернет-банку з телефону або планшета було розроблено спеціальний додаток «Телекард», яке встановлюється як на пристрої Андроїд, так і на Айфон / Айпад. Завантажити його можна за посиланнями нижче на сторінці.

Для клієнтів таких міст як: Москва, Санкт-Петербург, Новосибірськ, Нижній Новгород, Єкатеринбург, Казань, Омськ, Челябінськ, Самара, Ростов-на-Дону, Уфа, Красноярськ, Воронеж, Перм, Волгоград, Краснодар, Саратов, Ульяновськ, Тюмень , Череповець - є найбільші кількість відділень банку.

Послуга інтернет-банку розрахована на звичайних користувачів, спеціальні знання не потрібні. Отримання інформації і управління рахунком тут відбувається досить швидко, завдяки простому інтерфейсу.

Газпромбанк - вхід в особистий кабінет «Домашній банк» для фізичних та юридичних осіб

Якщо є реєстрація і вже створений свій кабінет в інтернет-банку, то для входу можна скористатися посиланням:

Це посилання веде на сторінку офіційного сайту банку Газпромбанк.


На сторінці, потрібно ввести свої логін і пароль. Після цього вводиться разовий код, який надсилається повідомленням на телефон під час реєстрації. На сторінці, потрібно ввести свої логін і пароль

При роботі з ресурсом потрібно бути уважним. Якщо ввести невірні дані 5 разів, то автоматично відбудеться блокування облікового запису. Для розблокування можна особисто відвідати найближче відділення або зателефонувати за тел. +7 (495) 913-79-99, +7 (495) 980-41-41; за безкоштовним номером 8 (800) 100-00-89.

Як зареєструватися в системі «Домашній банк»?

Порядок реєстрації в системі «Домашній банк» Газпромбанку передбачає 2 варіанти отримання доступу до онлайн-системі:

 1. Відвідавши філія банку.
 2. Використовуючи банкомат (тільки для карт з чіпом).

Рекомендується ознайомитися з тарифами підключення автоматизованої системи інтернет-банку, а також з правилами використання .

Підключення системи «Домашній банк» через філію банку

При відвідуванні філії банку, при собі необхідно обов'язково мати документ, що засвідчує особу. При цьому представник банку надасть всю необхідну інформацію і надасть всю необхідну допомогу щодо укладення договору про надання дистанційного управління банківським рахунком. При відвідуванні філії банку, при собі необхідно обов'язково мати документ, що засвідчує особу

Далі буде виданий пакет документів про правила використання, тарифах послуги для фізичних осіб, які є власниками карт (ВАТ) ГПБ, а також один примірник договору про підключенні.

Підключення системи «Домашній банк» через банкомат

При підключенні послуги через бакомат є одна обов'язкова умова - карта банку повинна мати мікропроцесор (чіп). Для інших карт, в разі звернення до банкомату, буде виданий чек з відмовою.

Щоб підключитися до Газпромбанк «Домашній банк» через банкомат, необхідно:

 • вставити картку в банкомат, актіваровать її ПІН-кодом і зайти в меню «Реєстрація послуг», де потрібно вибрати «Домашній банк» і далі «Реєстрація нового клієнта»;
 • банкомат видасть на екран дані для входу. Якщо при видачі карти в банку підключений Телекард, то інформація надійде у вигляді текстового повідомлення на телефон.

При підключенні системи інтернет-банк в банкоматі, реєстрація та вхід в панель особистого кабінету буде можлива лише через 48 годин. Детальніше - на сторінці .

Газпромбанк - реєстрація в інтернет-банку «Домашній банк»

Якщо система автоматичного управління рахунком вже підключена (в відділенні банку або через банкомат), то тепер можна зареєструватися і відкрити особистий кабінет. Для цього перейти на сторінку для входу (офіційної сторінки «Домашній банк») і ввести свої логін і пароль:

 • логін. Являє собою унікальне слово, яке видається в індивідуальному порядку під час реєстрації в «Домашньому банку»;
 • пароль. Буквено-цифрова послідовність, яка допомагає здійснити безпечний вхід. При активізації аккаунта пароль видається автоматично, але його можна поміняти на більш відповідний. Варто використовувати комбінацію з букв і цифр для ускладнення;
 • одноразовий пароль. Потрібен для входу і роботи з рахунком, висилається кожен раз новий на вказаний телефон. Створено спеціальний додаток Mobipass GPB, яке генерує одноразові паролі.

Для початку роботи потрібно пройти нескладну реєстрацію і після цього увійти в свій новий акаунт. На всю процедуру зазвичай потрібно не більше 5-10 хвилин.

Після входу на головну сторінку можна ознайомитися зі списком основних операцій з рахунком. В Газпромбанк «Домашній банк» вбудована серйозна система безпеки, яка гарантує повний захист клієнта від можливих посягань на рахунок з боку і зберігає конфіденційність проведених операцій з рахунком.

Газпромбанк вклади 2018, кредити, іпотека, процентні ставки, калькулятор (для фізичних осіб)

 • Вигідні пропозиції по депозитах і відсотковими ставками, останні зміни за видами, відсоткам вкладів, а також спецпропозиції - на сторінці . Можна розрахувати дохід за вкладом, за допомогою калькулятора онлайн .
 • З інформацією по процентних ставках і правилам отримання кредиту (з довідками про доходи і без) або іпотеки можна ознайомитися на сторінці .

Завантажити банк «Телекард» на Андроїд і Айфон

За допомогою програми можна виконувати велику кількість операцій прямо з телефону або планшета (при наявності інтернет-з'єднання). За допомогою програми можна виконувати велику кількість операцій прямо з телефону або планшета (при наявності інтернет-з'єднання)

Додаток виконаний з розрахунком на будь-який рівень знань користувача і розібратися з ним особливих труднощів не складе. Додаток виконаний з розрахунком на будь-який рівень знань користувача і розібратися з ним особливих труднощів не складе

Отже, користуватися послугами віддаленого доступу до рахунку можна після його отримання в одному з відділень банку або в банкоматі. Після активізації аккаунта видаються логін і пароль, які служать для самостійного входу. Якщо в процесі роботи виникли складності, можна звернутися до працівників найближчого відділення за допомогою.

Що таке додаток Mobipass GPB, де його скачати і як активувати?

Цей додаток було розроблено для зручності генерації одноразових паролів прямо зі свого пристрою - Андроїд і Айфон / Айпад (iOS). Цей додаток було розроблено для зручності генерації одноразових паролів прямо зі свого пристрою - Андроїд і Айфон / Айпад (iOS)

Завантажити додаток Mobipass GPB можна за такими адресами:

Активацію програми можна здійснити в будь-якому банкоматі Газпромбанку. Необхідно вставити карту, ввести ПІН-код, потім відкрити «Інформація по карті», зайти в «Підключення послуг» і далі - «Код активації Mobipass». Якщо все виконано правильно, банкомат видасть чек з кодом для активації програми Mobipass GPB, який потрібно ввести в додатку, встановленому на телефоні або планшеті.

Безпека при роботі з особистим кабінетом

Для посилення власного захисту, слід дотримуватися деяких простих правил:

 • стежити за роботою антивірусних програм на ПК і регулярно оновлювати їх бази;
 • після закінчення всіх операцій з програмою, обов'язково виконувати вихід;
 • свої дані для входу запам'ятати або зберігати в недоступному місці і не повідомляти їх нікому;
 • скористатися послугою СМС-інформування.

Що таке додаток Mobipass GPB, де його скачати і як активувати?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!