{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Газпромбанк "Домашній банк": реєстрація і вхід в особистий кабінет

 1. Через банкомат Газпромбанку
 2. У відділенні банку
 3. Відео урок
 4. Як змінити номер?
 5. Телекард
 6. Mobipass GPB
 7. Можливості особистого кабінету

Особистий кабінет Газпромбанку дозволяє клієнтам стежити за станом рахунку в режимі онлайн за допомогою комп'ютера або мобільного пристрою. Розглянемо всі особливості особистого кабінету.

Розглянемо всі особливості особистого кабінету

Особистий кабінет Газпромбанку доступний через систему «Домашній банк». Доступна система всім приватним клієнтам (для всіх юридичних і фізичних осіб без винятку), що є клієнтами Газпромбанку. Для входу в систему необхідний інтернет, встановлений на комп'ютер, телефон, планшет або будь-яке інше пристрій. Інтернет-банкінг вимагає логін і пароль для входу та реєстрації в системі. Такі дані може мати тільки клієнт Газпромбанку, стороння особа не зможе увійти в «Домашній банк».

Для фізичних осіб та юридичних доступні два способи отримання цих даних:

 1. Через банкомат Газпромбанку.
 2. У співробітника-консультанта у відділенні банку.

Через банкомат Газпромбанку

Через банкомат Газпромбанку

Не так вже й складно зрозуміти, як підключити через банкомат систему. Такий спосіб заощаджує час, тому що людина не залежить від часу роботи відділення та місця (банкомати Газпромбанку розташовані в більшій кількості і доступ до них цілодобовий).

Для отримання пароля і логіна у людини повинна бути зарплатна дебетова або кредитна карта. Але підійдуть тільки карти, які мають мікропроцесор.

Щоб зареєструвати карту в системі «Домашнього банку» необхідно:

 1. Вставити карту і ввести пін-код.
 2. Знайти дбав «Реєстрація послуг».
 3. Вибрати пункт «Домашній банк».
 4. Натиснути на клавішу «Реєстрація нового клієнта».
 5. Прочитати логін і пароль з екрану банкомату або попросити роздрукувати чек з даними.
 6. При бажанні можна підключити послугу Telecard і тоді на мобільний телефон прийде смс з логіном і паролем для входу.

Надання послуги отримання пароля і логіна за допомогою банкомату абсолютно безкоштовне.

У відділенні банку

У відділенні банку

Для отримання даних необхідно прийти у відділення Газпромбанку з паспортом. Консультант самостійно зареєструє користувача в системі і в запечатаному конверті видасть логін і пароль, за яким можна здійснити вхід в «Домашній банк».

Логін і пароль активні протягом двох діб, після необхідно буде заново отримувати дані в Газпромбанку.

Робиться це для обережності. Є і ще одна схема для посилення безпеки - на прив'язаний номер телефону завжди приходить одноразовий пароль для підтвердження, що саме користувач здійснює вхід в особистий кабінет.

Установка програми на комп'ютер не потрібно, в систему можна входити, використовуючи браузер. Для телефонів і планшетів розроблено спеціальний додаток, що дозволяє зайти в систему.

В особистому кабінеті є безліч функцій, що дозволяють постійно стежити за операціями за рахунком. Завести особистий кабінет бажано всім клієнтам Газпромбанку

Відео урок

Як увійти в систему?

Як увійти в систему

Зареєструватися в системі і отримати доступ досить просто. Найскладніше вже позаду і коли на руках є логін і пароль увійти в особистий кабінет не складе проблеми.

Всі дії проводяться online, тобто з доступом до інтернету:

 1. Першим же ділом людина повинна відкрити офіційний сайт Газпромбанку.
 2. У правому верхньому куті буде вкладка «Особистий кабінет».
 3. У віконці необхідно ввести наявні логін і пароль для входу.
 4. Система відправить код підтвердження на телефон користувача.
 5. Його потрібно вести в спеціальне поле протягом п'яти хвилин.
 6. Після входу необхідно перейти в розділ налаштувань і змінити одноразові дані на постійні для більш надійного захисту особистого кабінету Газпромбанку. Пароль повинен складатися з букв і цифр (бажано близько десяти), і разом з логіном повинен легко запам'ятовуватися клієнтом, щоб не довелося відновлювати дані.

Домашня сторінка особистого кабінету має зрозумілий і простий інтерфейс, і розібратися не складе труднощів. Якщо виникнуть труднощі з управлінням «Домашнім банком» можна зателефонувати на безкоштовний номер 8 (800) 100-00-89.

Дзвінки краще здійснювати з прив'язаного до системи телефону, щоб співробітник банку зміг швидше переконатися, що дзвонить дійсно клієнт.

Як змінити номер?

При необхідності змінити номер телефону, прив'язаний до системи інтернет-банкінгу, завжди можна за допомогою банкомату.

необхідно:

 • Вставити картку в банкомат і вести пін.
 • Перейти в розділ «Реєстрація послуг».
 • Знайти пункт «Домашній банк».
 • Вибрати «Змінити номер телефону».
 • Далі банкомат видасть на екран поля для введення даних, після чого операція буде успішно проведена.

Телекард

Телекард

Телекард - це мобільний додаток, що дозволяють мати доступ до особистого кабінету Газпромбанку за допомогою будь-якого пристрою з доступом до інтернету. Його можна скачати з інтернету, а також із спеціальних магазинів (AppStore, PlayMarket). Додаток дозволяє з більшим комфортом користуватися опціями і послугами Газпромбанку. Оплатити кредит, подивитися баланс на карті, перевести гроші, поповнити рахунок на телефоні - все це можна зробити за допомогою Телекард. Користуватися ним дозволено в будь-якій країні і з будь-якого пристрою, хоч кожен день заходити в особистий кабінет з нового телефону.

При триразовому веденні неправильного пароля буде заблокований акаунт у Телекард. Відновлювати доступ доведеться за допомогою звернення до відділення Газпромбанку. Тому краще створити запам'ятовується пароль або записати його в недоступному для інших місці.

Відео

Mobipass GPB

Mobipass GPB

Ця програма дозволяє генерувати самостійно одноразові паролі для входу в особистий кабінет Газпромбанку. З ним не потрібно чекати приходу смс від банку, а можна самостійно зайти в систему. Додаток встановлюється звичайним шляхом на телефон, а в банкоматі клієнт отримує код доступу (інформація по картці - підключення послуг - код активації Mobipass).

Користуватися додатком вигідно людям, часто здійснюють вхід в особистий кабінет і проводять велику кількість операцій з рахунками в режимі онлайн. Плата за користування додатком становить 13 рублів, тому якщо не хочеться переплачувати, то можна і почекати безкоштовного смс від оператора.

Можливості особистого кабінету

Особистий кабінет доступний постійно в будь-який час доби.

Він має безліч можливостей:

 • Доступна виписка по картці або будь-яким рахунком.
 • У «Домашньому банку» можна оплачувати послуги ЖКГ (оплата комунальних платежів проводиться швидко і зручно, без необхідності стояти в черзі).
 • Оплата послуг мобільного оператора (поповнення рахунку).
 • Дозволено перевіряти свої платежі, дивитися календар, встановлювати функцію автоматичних відрахувань.
 • На офіційній сторінці доступні дані для клієнтів Газпромбанка про вигідні пропозиції та акції (можна взяти вигідний кредит, оформити картку і т.д.)
 • Доступно взяття кредиту, його погашення, перегляд всіх даних.
 • Можна відкрити депозит на вигідних умовах, перераховувати на нього гроші з картки (підійде будь-яка платіжна карта, навіть кредитна).
 • Клієнту дозволено відкривати і закривати рахунки.
 • Доступна послуга замовлення квитків.
 • Можна брати участь в спеціальних акційних програмах від Газпромбанку.
 • Можна купувати цінні папери.
 • Дозволено переглядати зміни курсу валют.
 • Скуповувати і продавати дорогі метали може будь-який користувач.

Скуповувати і продавати дорогі метали може будь-який користувач

Послугу «Домашнього банку» Газпромом надається всім клієнтам абсолютно безкоштовно. Така вигідна опція як особистий кабінет дозволяє клієнтам постійно бути в курсі всіх змін на фінансовому ринку, а також простежувати всі операції за власними рахунками. Віддалений доступ уможливлює проведення безлічі операцій дистанційно і швидко з меншою витратою сил і часу людини.

Як змінити номер?
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!