{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Гонконг, Тайвань, Червень 2007: виставка COMPUTEX в Taipei

 1. ЗМІСТ
 2. [ Наступна частина ]


ЗМІСТ

 1. 01 червня 2007: Додати Гонконг. Нарешті СОНЦЕ, ЮГ і все звідси випливає!
 2. 02 червня 2007: Додати Гонконг. Великі Мости, і не менш Великий Будда.
 3. 03 червня 2007: Додати Гонконг. Ocean Park, пляж Deep Water.
 4. 04 червня 2007: Додати Переліт в Тайбей, Меморіал тайванської демократії.
 5. 05 червня 2007: Додати Тайвань, COMPUTEX: День перший. ASUS, COMPRO, Sparkle і ін. Сходження на Taipei101.
 6. 06 червня 2007: Додати Тайвань, COMPUTEX: День другий. Powercom, Inwin, Leadtek, Gigabyte, ECS і ін. Друге сходження на Taipei101.
 7. 07 червня 2007: Додати Тайвань. Поїздка в провінцію Ілан, плавання в Тихому океані, чайна церемонія в гірському містечку.
 8. 08 червня 2007: Додати Тайвань. Поїздка в National Museum Palace, National History Museum, зарядка в сірчаних гарячих джерелах.
 9. 09 червня 2007: Додати Тайвань. Квітковий ринок, прощання з COMPUTEX і поїздка в гори Yangminshang в готель Hot Spring на сірчані гарячі джерела.
 10. 10 червня 2007: Додати Тайвань. Гори Yangminshang, гірські сади, будинок-музей Чан-Кай-Шек.
 11. 11 червня 2007: Додати Тайвань. Гірське селище Wulai, найбільший водоспад на Тайвані.
 12. 12 червня 2007: Додати Тайвань. Північно-східне узбережжя, Keelung, марсіанські пейзажі на Землі.
 13. 13 червня 2007: Додати Переліт в Гонконг, парк Hong Kong, світлове шоу на набережній.
 14. 14 червня 2007: Додати Гонконг. Діснейленд.
 15. 15 червня 2007: Додати Повернення в Москву, підсумки.

Другий день перебування в Гонконзі присвячений щодо дальнім вилазкам: на оглядову площадку між великими мостами і до Великого Будди.

У Гонконзі дуже волого, та вельми жарко, оскільки вчора сонце жарило щосили. І тому вже почалися перші постірушку своїх шмоток. :-) Розвішувати ось тільки ніде, тому довелося вивішувати прямо у вікнах (хоча останні все одно не відкриваються - забиті намертво, але хоч кондиціонером обдувається).

По дорозі від півострова Коулун до аеропорту і найдальшого району Гонконгу Tung Chung попадається якийсь острівець, який через велику кількість мостів вже по суті майже не острівець :-)

Східний берег його зайнятий портом, як і берег навпроти (на Коулун). На півночі - житловий масив Tsing Yi (є і однойменна станція метро, ​​куди ми, власне, і прямуємо).

(Слід ще раз відзначити високу інформативність і технологічність тамтешнього метро. Одному з нас явно здається, що краще не мати підземних помпезних палаців з мармуру і граніту, але зате щоб в поїздах була електронна інформація і наочно було видно - куди йде поїзд, яка наступна станція , і на якій стороні вагона буде вихід. А також станції нехай будуть не такими гарними, але зате все обладнані скляними перегородками з дверима, що оберігають випадання на шляху - самогубства в метро припинилися б).

Після прибуття на Tsing Yi (вихід А) ми йдемо на міні-автобус номер 308М.

Незважаючи на те, що поки їхали в метро, ​​йшов дощ, по прибуттю - розпогодилося.

Автобуси 308М ходять чітко за розкладом, і далеко не кожен їде повз даної оглядової площадки: по буднях 1 раз на годину з 10 до 18 годин, у вихідні 1 раз в півгодини (в тому ж інтервалі часу). Проїзд коштує 6,5 місцевих доларів (трохи менше одного американського: система перерахунку в рублі проста: поділити на 7.6 і помножити на 25.8, чи то пак гонконгські долари треба помножити на 3.4 і отримаємо ту ж суму в рублях). Оплата йде або банальним опусканням грошей в касу поруч з водієм (здачі не буде! Готувати треба дрібниця!) Або за допомогою транспортної універсальної смарт-карти (у нас вона тільки на метро).

Офіційно це місце (оглядовий майданчик) називається Lantau Link ViewPoint. Розташована майже посередині між двома великими мостами (це добре видно по знімку Google, наведеним вище), на захід веде найбільший міст в Гонконзі (так ніби як і в Азії теж) - Tsing Ma (довжина 2,5 км), на північ - міст коротший, і іншої конструкції.

Я вже раніше казав, що Гонконг розташований на більш ніж 230-ти островах. Аеропорт розташований на острові Лантау. По дорозі до півострова, де, власне, знаходиться частина центру міста, треба перетнути два острови - Ma Wan (Ма Вань) і Tsing Yi (Цзінь І). У 1997 році, якраз напередодні передачі Гонконгу Китаю була відкрита величезна транспортна інфраструктура, названа Lantau Link. До неї увійшло кілька мостів і велике число автомобільних розв'язок.

Зокрема, острів Tsing Yi став пов'язаний з материком і сусіднім островом великими мостами. Щоб туристи могли оцінити красу цих споруд на острові Цзінь І не дуже давно була відкрита оглядовий майданчик, яка так і називається - Lantau Link ViewPoint. Багатьох вводить в оману назва цього закладу, і вони вважають, що воно знаходиться на острові Лантау. А це не так. Просто, повторюю, вся транспортна інфраструктура була названа по імені найбільшого острова в цьому регіоне- Лантау.

Погода була змінної, тому зробили багато знімків, бо від того, які хмари і чи є вони взагалі, дуже сильно змінювалася і картина. Взагалі там можна стояти і медитувати, як добре і здорово там (за умови, що немає неприємного вітру і холоду, що якось раніше зустрічалося в минулі поїздки).

Щоб завершити тему про саме мости, скажімо, що всередині самого довгого Tsing Ma прокладено метро, ​​і там же йде Airport Express поїзд. Тобто міст тільки здається таким тонким, насправді він двоповерховий, де нижній ярус - в товщі самої основи моста.

Ми з Олексієм знімали види на східній стороні і за кущами не побачили того, що побачив Віталій, перебіг в укриття над лавкою і блаженно размечтавшийся про те, як нас ЦЕ накриє, а він залишиться сухим ...

І ось цей стовп дощу (а що там ще всередині - ми не знали) дійшов до середини бухти, встав ... і його почало зносити в бік протоки (тобто моста). Це нас і врятувало. Добре видно, як міст весь в зливі, та й кромка оглядового майданчика теж вся мокра).

Врешті-решт він вичерпався, і залишки віднесло в гори.

Пора їхати далі. Незважаючи на красу тутешніх місць. Ось скільки тут не були в різні пори року (завжди тут щось цвіте).

Це ми знову в метро. На останньому знімку цього блоку фотографій видно поїзд, що йде в Діснейленд з характерними вікнами у вигляді силуету Міккі-Мауса. :)

Подивіться, які стильні і красиві поїзда метро в Гонконзі. Зауважимо, що у всіх поїздів харчування від контактного проводу зверху, незалежно від того, чи йдуть вони під землею або поверху.

Ми приїхали на кінцеву станцію метро Tung Chung (найдальша станція, цей район навіть далі, ніж аеропорт). До недавнього часу до Великого Будди можна було дістатися тільки на автобусі номер 23 (проїзд 25 місцевих доларів, тобто приблизно 80 рублів), який їде туди більше години, петляючи по гірських серпантинах і то спускаючись до моря, то піднімаючись знову в гори. У липні минулого року була відкрита канатна дорога SkyRail, веде до місця Ncong Ping, де і розташований комплекс Великого Будди.

Частина шляху (вірніше початковий відрізок) йде майже поруч з аеропортом, потім канатка різко повертає в бік і йде в гори.

Продовжуємо подорож вже над горами, дорога йде практично по вершинах гір.

Ось уже і сам Великий Будда з'явився в поле зору. Ця величезна 30-метрова бронзова статуя-храм був побудований на вершині однієї з гір в 90-х роках минулого століття, є реальним діючим буддисткою храмом, і належить монастирю, який розташований біля її підніжжя.

Перші знімки після висадки з кабінки канатної дороги і покупок деяких сувенірів :).

Слід сказати, що між канатною дорогою і комплексом монастиря побудований ціле селище, а також зведена ціла торгова вулиця. Там ми закупилися справжнім місцевим чаєм різних сортів. До речі, на колажі вкинуто в бокалі - це теж чай. Тільки у вигляді набору квіткових сортів. Коли зелень і квіти ще свіжі, з них роблять різні букети і композиції, потім це все висушується за всіма правилами готування чаю і пресується в маленький кульку. При киданні його в окріп він розкривається і перетворюється в чудову композицію (смак чаю обладнаний!).

Через те, що сам Будда знаходиться на горі, мало дістатися до самого монастиря і всіх будівель. Щоб дістатися до самої статуї - треба піднятися по близько 200 сходинках. Ніяких поблажок у вигляді ескалаторів немає. Оскільки це храм, то належить усім буддистам проходити якусь дещицю шляху в труднощам і пішки, що входить в їх ритуал. Ну а туристам .. їм доведеться дотримуватися тих же формальності :) Тому на сходах можна зустріти як молодь, так і людей похилого віку, що зупиняються на кожному майданчику для відпочинку.

Назад їдемо точно також, по канатній дорозі. Знову гарні краєвиди. Повз такого часом просто неможливо проїхати або пройти, щоб не зробити пари знімків.

А це знову вид на аеропорт Гонконгу. Нагадаємо, що це найбільший в Азії аеропорт. Має 80 гейтов (виходів на посадку), 2 термінали, всередині є своє підземне метро, ​​що везе від однієї групи гейтов до іншої.

Увечері ми попрямували на нічний ринок на Temple Street, це біля станції метро Jordan (сусідня з нашої Tsim Sha Tsui). Часом можна було зустріти лотки з місцевою морською живністю (живий!), З якої прямо при тобі можуть зробити якусь страву.

Назад наша дорога йшла по яскраво-розфарбованої рекламою центральній вулиці Nathan Road. Ось і все на сьогодні. Завтра, 3 червня буде Ocean Park і пляж.

(Якщо при натисканні на «Наступну частину» вона не завантажиться, то ймовірно, що її ще немає, а я - в процесі написання.)

[ Наступна частина ]

Ми дякуємо компанії
« COMPRO »
а також особисто Jenny Tsai і Nicole Tseng;
за допомогу в організації поїздки, а також за щиру гостинність
« ECS / Elitegroup »
а також особисто Yuri Li;
за організацію екскурсій
We would like to thank the companies
« COMPRO »
and personally Jenny Tsai and Nicole Tseng;
for the great help with preparing this trip,
and for very kind hospitality
« ECS / Elitegroup »
and personally Yuri Li;
for the organization of the wonderful tours
Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!