{ Новости Бизнеса } Все будет замечательно...
войти на сайт Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе бесплатно скачать фильмы c лучшего сайта

Гравірування німецької клавіатури. Лазерне гравірування букв на клавіатурах Apple

 1. Вартість лазерного гравірування клавіатур USB-клавіатур і дротових клавіатур:
 2. Символи на старій клавіатурі стерлися
 3. На клавіатурі відсутня російський алфавіт
 4. клавіатури Macbook
 5. на ноутбуці
 6. Варіанти виконання робіт гравіювання клавіатур
 7. Вартість і термін виконання стандартної лазерного гравірування

Під будь-яким брендом ноутбука розуміється все зі списку: Asus, HP, Lenovo, Sony Vaio, Acer, Dell, Samsung, Toshiba, Fujitsu-Siemens, Packard Bell, MSI, Beng, Gateway і т.д.

Вартість лазерного гравірування клавіатур USB-клавіатур і дротових клавіатур:

Приклади робіт:

Приклади робіт: Нанесення подарункових написів на пробіл і корпус ноутбука:

Приклади робіт: Нанесення подарункових написів на пробіл і корпус ноутбука:

Лазерне гравіювання клавіатур ноутбуків і нетбуків (русифікація клавіатур)

Ноутбуки за останні роки стали дійсно невід'ємною частиною нашого життя. Для кого-то вони втілюють в собі портативний офіс, хтось користується ними виключно з метою підняти собі настрій, інші займаються інтернет-серфінгом. Незалежно від того, для чого вам потрібен цей маленький помічник, робота на ньому повинна бути комфортною і зручною. Зробити її такою може лазерне гравіювання клавіатури ноутбука.

Найпопулярніші клавіатури ноутбуків для гравіювання: Xiaomi Mi Notebook Air Pro 13.3 ", Microsoft Surface Book, Surface Pro 4.

Символи на старій клавіатурі стерлися

Таке буває, коли ви інтенсивно користуєтеся клавіатурою протягом досить тривалого періоду часу. Від дотиків пальців рано чи пізно фарба, якою надруковані літери, стирається, і працювати стає вкрай незручно.

На клавіатурі відсутня російський алфавіт

Це може мати місце, якщо ви купили ноутбук за кордоном. Деякі моделі випускаються виключно для якоїсь певної країни, і може виявитися так, що там не передбачений нашу рідну мову.

І в тому, і в іншому випадку найкращим виходом зі сформованої ситуації може стати гравірування клавіатури ноутбука. Вона абсолютно безпечна, і ніяк не зашкодить «нутрощі» вашого пристрою.

Лазерне гравірування на ноутбуці дозволить вам відчувати себе за ним більш комфортно. Вам не доведеться більше витрачати свій час на те, щоб відшукати потрібну клавішу, або користуватися віртуальною клавіатурою.

У нас ви можете замовити нанесення російських букв та інших символів на клавіатуру Macbook і ноутбуки будь-яких моделей за допомогою гравіювання. Звернувшись до нас, ви залишитеся задоволені, тому що:

 • Гравірування на клавіатурах виконується швидко - обробка ноутбука відбувається протягом 10-15 хв;
 • прийти в наш офіс в Москві для нанесення гравіювання ви можете у зручний для вас час з 9 ранку до 8 вечора;
 • ми наносимо будь-який шрифт, а також можемо прикрасити клавіші і панелі клавіатур візерунками;
 • ви можете заздалегідь «приміряти» результат гравіювання клавіатур, подивившись на надану нами комп'ютерну модель.

клавіатури Macbook

Гравірування ноутбука Apple Macbook проводиться із застосуванням технологій, ідентичних тим, за якими виготовляється клавіатура в заводських умовах. Лазер знімає найтонший шар пластику. Максимальна точність техніки, яку ми використовуємо у себе в майстерні, дозволяє домогтися найвищої чіткості накреслень. Таке гравіювання буде контрастною і легко читається. В ході роботи лазерного гравера клавіатура Macbook не береться впливу вібрації, зберігається заводська підсвічування клавіш. Ви можете вибрати у нас шрифт, ідентичний заводському, або віддати перевагу оригінальне зображення символів, якщо вам потрібна незвичайна клавіатура. Ми пропонуємо кілька сотень варіантів шрифтів для клавіатур, так що вибрати оптимальний буде нескладно.

на ноутбуці

Підсумком роботи нашого верстата буде чіткий, легко читається шрифт на Macbook. Колір залежить від того, який пластик використовується в виготовленні клавіш. Найчастіше гравірування клавіатур виходить білої на чорному тлі, але тут можливі варіанти. Отримані букви в результаті будуть:

 • стійкими до стирання;
 • красивими;
 • чіткими;
 • легко читаються.

Щоб замовити обробку вашої клавіатури, ви можете прийти в наш офіс або зв'язатися з нашими консультантами через сайт. Якщо немає поточної черги, гравірування буде виконана в вашій присутності протягом 15-20 хв. Щоб не втратити час, запишіться заздалегідь - в цьому випадку вам не доведеться чекати. Для взаємодії з електронікою ми використовуємо високоточний лазер, завдяки чому можемо гарантувати збереження дорогої техніки, а також стовідсоткове якість.

Зверніть увагу, що у нас ви можете замовити будь-яку роботу з гравірування клавіатури. Наші консультанти допоможуть організувати все швидко і з найбільшою вигодою для вас. Для оптовиків ми пропонуємо гнучку систему знижок. А також ми з радістю організуємо для вас доставку великої партії Macbook-ів, по Москві вартість транспортування дорівнює 0. Для уточнення подробиць зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, вже зараз.

MacBook Pro, MacBook Air нового покоління гравіруються із збереженням підсвічування за заводською технологією фірмовим шрифтом Apple. Ми рекомендуємо гравірувати дані моделі зі збереженням підсвічування, тобто робити це за технологією виробника. Ми рекомендуємо гравірувати дані моделі зі збереженням підсвічування, тобто робити це за технологією виробника Apple. Тому, колір наносяться символів на МасBook Air і MacBook Pro нового покоління в тому числі MacBook Pro Retina буде білим, а колір символів, нанесених на MacBook White - темно-сірим.

Що Ви отримуєте при розміщенні замовлення у нас:

 • Нанести символи на будь-якій мові (російська, англійська, французька, арабська і т.д.);
 • Можливість вибору кольору, наприклад, під колір корпусу ноутбука;
 • Нанести літери на 2-3 мовах, з вибором для кожного з них свого кольору;
 • Розмістити символи в різних місцях на клавішах (наприклад, для того, щоб "обійти" спеціальні символи, вже наявні на клавіатурі);
 • Додати кілька додаткових символів для нестандартних розкладок клавіатур;
 • Нанести букви навіть однієї мови різними кольорами;
 • Нанести будь-які написи на клавіші, корпус клавіатури або ноутбука (в т.ч. MacBook Pro, MacBook Air), миша, наприклад, факсиміле, привітання, ім'я та прізвище, логотип фірми.

Наша база і досвід напрацьовувалися з 2002 року і становить понад 1000 видів розкладок для різного виду клавіатур, починаючи від Psion і закінчуючи найпопулярнішими моделями клавіатур і ноутбуків на сьогоднішній день, наприклад MacBook Pro Retina і ноутбуки Lenovo.

А так же у нас особливі умови для фізичних і юридичних осіб розміщують у нас замовлення на маркування клавіатур кількістю понад 10 шт. у місяць.

Варіанти виконання робіт гравіювання клавіатур

Клавіатури для ПК / ноутбуків

Гравірування стандартним кольором букв (сірий, стиль накреслення - оригінальний) >> 5 хвилин
Гравірування клавіатури з вибором кольору >> 1 клавіатура за 1 годину
За бажанням можливий підбір індивідуального підбору стилю накреслення шрифту.

Клавіатури з підсвічуванням

Гравірування стандартним кольором букв (білий) >> від 5 до 30 хвилин.

Клавіатури MacBook Pro / Air

Гравірування стандартним кольором букв (білий) >> 5 хвилин.
Стиль написання шрифту відповідає стандартному заводському.
Підсвічування нанесених символів за якістю не поступається заводському.

Вартість і термін виконання стандартної лазерного гравірування

Зміна кольору букв і символів на клавіатурах

Зміна кольору букв і символів на клавіатурах вдає із себе переробку вже існуючих символів які їх не влаштовують Вас по будь-якої причини. (Наприклад символи стерлися з часом або не влаштовує колір заводських букв).

Час виконання і вартість даної послуги обговорюється особисто з майстром.

Гравірування клавіатур з вибором кольору наносяться символів + Macbook

Час виконання гравіювання з заливкою нанесених символів будь-яким кольором становить 1 годину.

Колір наносяться символів Ви вибираєте самі!

Вартість даної послуги - 1000 рублів.

Даний вид послуги виконується за попереднім записом. Без попереднього запису ми не гарантуємо виконання робіт в зазначений час.

нестандартні роботи

Всі нестандартні замовлення, наприклад нанесення символів нестандартним шрифтом або довільним розміром, а також будь-які доповнення до замовлення обговорюються з майстром по телефону або особисто у нас в офісі.
Ціна і термін виконання буде залежати від складності нанесення і обговорюється заздалегідь з майстром.

Гравірування док-станцій і клавіатур Apple

Час виконання гравіювання:

 • 5 хвилин для стандартної російської розкладки клавіатури Mac
 • 5 хвилин для стандартної російської PC-розкладки
 • 10 хвилин для розкладок з нестандартним розташуванням символів (ліворуч знизу / зверху, праворуч зверху)
 • 15-20 хвилин для гравіювання основний розкладки з добивки англійських відсутніх символів на MacBook придбаних у Франції, Німеччині, Італії і т.д.

Навигация по сайту
Топ читаемых новостей
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L
Дополнительный аксессуар WasserKRAFT /Ведро/ 5L купить недорого В нашем интернет-магазине вы может приобрести Аксессуары по приемлемой цене. Среди многообразия предлагаемых моделей и производителей несложно

Аксессуары для iPhone 5/5S/5SE/5C оптом: доставка по РФ из Москвы
Чехлы для мобильных телефонов являются не менее востребованными аксессуарами, чем кошельки для денег, но если деньги при падении не теряют своей ценности, то чувствительная цифровая техника не всегда

Официальные аксессуары для Galaxy S7 и S7 Edge от Samsung
Наконец-то состоялась долгожданная презентация нового Galaxy S7, где были продемонстрированы новые инновационные технологии и уникальные возможности флагманского смартфона. Более детально об этом можно

10 самых нужных аксессуаров для автомобиля
Как вы думаете, какие аксессуары для автомобилей сегодня наиболее ценятся? Какие дополнительные предметы комплектации современного автомобиля имеют наибольший спрос? Рейтинг самых полезных автомобильных

Смартфон Xiaomi Redmi Note 3 Pro 16Gb Special Edition Gold
Флагманский   Redmi Note 3 Pro От мечты к реальности Серия флагманских смартфонов Redmi Note получила много одобрительных отзывов. Какая новинка есть в Redmi Note 3 Pro? Это мощный флагманский

Душевые гарнитуры Keuco, официальный сайт дилера в Москве
Keuco – сантехника, неподвластная времени. История бренда Keuco ведет свой отсчет с 1953г. Небольшой частный бизнес со штатом сотрудников чуть более 2х десятков открылся в немецком городке Хемере. Учредителями

Топ 10: лучшие аксессуары для Xbox One. Обзор
В наши дни Xbox One является достаточно распространенной консолью. Правда, стандартный, заводской сенсор Kinect вы уже не найдете. Microsoft отказалась вкладывать его в комплект к каждой консоли. Однако,

Обзор аксессуаров для смарт часов Apple Watch
Лучшие ремешки, защитные чехлы, зарядные доки и многое другое для ваших смартчасов Apple. Если вы собираетесь купить одну из моделей умных часов Apple Watch, то наверняка хотите, чтобы их дополняли какие-то

Купить аксессуары для ванной Keuco в интернет-магазине Santeh-Import.ru
На сайте нашего интернет-магазина вы можете легко и быстро выбрать аксессуары для ванной Keuco, которые будут органично дополнять санузел, оборудованный сантехникой данной германской марки. С первого

Оригинальные Британские чехлы для LG NEXUS 4 E960 по невысокой цене
Неподражаемый стиль и покрытие отменного уровня от лучших брендов. Мы уверены, насколько вы цените ваше мобильное устройство NEXUS 4 E960, поэтому мы предлагаем вам необыкновенную коллекцию Case

Бизнес новости © 2016 Мой самый лучший блог!